fontanna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    fontanna - Page 14 Empty fontanna

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    First topic message reminder :

    fontanna - Page 14 E2499eac34285c43bf58bf3e2f9e9be7
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 8:54 pm

    - i nie przeszkadza ci to że jesteś niżej w hierarchii niż skunks? - upewniła się. musiała znaleźć inną strategię na obrażanie jego osoby, choć faktycznie jego reakcja wprawiła ją w zdziwienie. arnie próbował szukać rozwiązania, a mira narzekała na rodzinę. może kiedyś doczeka się tego obiadu, choć wyobrażam sobie, że rodzice miry są przytulaśni i dotykalscy więc nie wiem czy by się odnalazł.
    - proponujesz mi pracę? - zdziwiła się, nie spodziewała się po nim miłych gestów szczególnie, że ich ostatnie spotkania nie były miłe. musiał się porządnie zrelaksować w reading xd - dlaczego to robisz? - zapytała wprost. jasne, nie będą się widywać, a potem będą się gzili tam gdzie mira te dyskietki przegrywa xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 9:04 pm

    - w twojej hierarchii moje koty są jeszcze niżej, a są najlepszymi stworzeniami na świecie, więc nie wierzę twojemu osądowi - o zwierzętach akurat mógł dyskutować i mira nie mogła go ugodzić pod tym względem. może był w reading u starego lekarza i zmienił mu leki, dlatego był taki zrelaksowany xd obiad u rodziny agollich na pewno byłby niezręczny, ale najgorsze w tym wszystkim byłoby to, że matka miry zaakceptowałaby jej wybranka xd - cóż, musiałabyś jeszcze dostać akceptację od wyższej instancji - wiadomo, że arnold był tylko waflem i nie mógł o niczym decydować (nawet jeśli właśnie sam wymyślił tę posadę xd najwyżej on ze swojej pensji odda jej kasę i nie powie nikomu, że zatrudnił mirę xd). nawet nowy robin już zyskał większy szacunek na wydziale niż arnie. o, tam się poznają z mirą, idealnie się złożyło xd arnold się będzie wkurzał, że sam do tego doprowadził. - wiem, że cenisz swoją niezależność - wzruszył ramionami. - to nie będzie dużo pieniędzy, ale zawsze coś - dodał, żeby nie nastawiała się, że to rozwiąże wszystkie jej problemy.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 9:15 pm

    - nie znam twoich kotów więc nie będę się o nich wypowiadać - widziała tylko ich sierść jak prawie się bzykali z arniem xd haha. tak to byłaby najgorsza kara dla miry, matka na pewno zaakceptowałaby takiego dobrego i cierpliwego chłopca!- czyli mam się przed kimś płaszczyć? - to nie było dla niej łatwe, ale kalkulowała zyski i straty - będziesz musiał to zrobić ze mną - zastrzegła. a robin coś z nią miał mieć? ja nie ogarniam jak zawsze xd - to będzie pomocne - oczywiście dodatkowa, dostosowana do jej stanu praca, a nie pomoc arnolda. wstała i oparła się na jego ramieniu - musisz mnie odprowadzić - to nawet nie była prośba - dzięki za propozycje - zdobyła się na wyżyny bycia miłą, a potem powoli z pomocą arnolda dotarła do domu, gdzie obłożyła kostkę lodu. pewnie następny dzień spędziła na izbie przyjęć i faktycznie wsadzili jej nogę w usztywniacz. seksi xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 9:25 pm

    - gdybyś je poznała, to miałabyś o nich lepsze zdanie - wierzył, że tylko alergia powoduje niechęć miry do jego zwierzaków. - załatwię to. po prostu przyjdziesz się przedstawić - zaproponował. był gotów się poświęcić i płaszczyć się przed kierownikiem wydziału w jej imieniu. arnold jest zazdrosny, ze robin jest lepszą wersją jego, a mirze miał się spodobać. no chyba że arnie faktycznie ją rozproszy przy tych dyskietkach xd - nie ma problemu - trochę był problem, skoro teraz musiał przekonać szefostwo do stworzenia nowej posady i wydawania pieniędzy na dodatkową osobę, ale on się cieszył, że mira przyjęła jego propozycję zamiast specjalnie sobie utrudniać życie, żeby tylko zrobić mu na złość i nie zaakceptować pomocy. musiał zostawić rower, żeby jej pomóc z poruszaniem się. dobrze, że przykuł go do stojaka i nikt go nie ukradł, bo inaczej straciłby kolejny środek transportu xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 7:21 pm

    umówili się, że wrócą razem. patrick się chwile spóźnił bo zatrzymały go obowiązki jeszcze - już jestem, musiałem pomóc mojemu studentowi - pewnie jakiś studenciak miał pytania, a patrick jako dobry wykładowca nawet po zajęciach poświęcał swój czas, choć brzmiało podejrzanie xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 7:23 pm

    nate oczywiście uznał to za podejrzane, bo nadal trzymał w sobie złość po zajściu z archiem.
    - no jasne, przecież jesteś takim oddanym wykładowcą i pomagasz wszystkim po godzinach - wymsknęło mu się sarkastycznie. myśl o archiem od razu go triggerowała.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 7:27 pm

    patrick oczywiście też miał flashbacki jak tylko zostawał z jakimiś studentami i starał się nie wchodzić w jakieś nieoczywiste interakcje, które mogłyby być dwojako odczytane. jednak tak, nadal był wykładowcą i musiał obcować ze studentami - płacą mi za to - był zaskoczony sarkazmem nejta i starał się nie dolewać oliwy do ognia.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 7:30 pm

    patrick musiał nauczyć się tworzyć dystans między sobą a studentami, żeby nie doprowadzić do kolejnej dwuznacznej sytuacji. póki co groziła mu tylko violet xd
    - chyba robisz trochę więcej, niż to, za co ci płacą - mruknął. może dodatkowo się obraził, że patrick się spóźnił, a on był głodny czy coś xd był hangry!
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 7:38 pm

    i tworzył go, ale z drugiej strony chciał być przez nich lubiany dlatego czasami tak luzacka podchodził do nich! poza tym niedawno sam był studentem więc może jeszcze się tak zachowywał!
    - będziemy za każdym razem wracać do tego? - zapytał zdecydowanie spokojniej, bo nie był głodny. trochę go to męczyło, bo nie uważał że warto tracić energię na coś tak nieznaczącego. w jego mniemaniu!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 7:41 pm

    wiadomo, był młodziakiem, w ten sposób ciężej było stworzyć dystans!
    - za każdym razem, to znaczy raz na trzy miesiące? - czepiał się, bo do tej pory chodzili na paluszkach wokół tego tematu i jakoś w dojrzały sposób ruszyli dalej ze swoim życiem i związkiem bez wracania do tego, ale widać nate'owi to nie odpowiadało i nie pogodził się z tym, co się wydarzyło.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 7:50 pm

    arnoldowi już lepiej szło w tej materii!
    - myślałem, że już nie będziemy do tego wracać - przyznał szczerze bo on uznał temat za zamknięty. tak, skakał wokół nate'a i traktował go jak jajko więc może przez to nie doszło do wielkiej kłótni, a powinno! - przecież to nie było nic wielkiego powtórzył po raz kolejny argument którego użył wcześniej. dla niego to nic nie znaczyło było drobną pomyłką ze strony archiego!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 7:53 pm

    w przypadku arnolda od razu po studiach coś się przełączyło i wszyscy zaczęli go traktować jak wykładowcę, nie dopuszczając do studenckich kręgów, w których dopiero co się obracał.
    - a uważasz, że wyjasniliśmy ten temat? - nate najwyraźniej wcale nie czuł, jakby tak było, skoro nadal to w nim siedziało. - może dla ciebie to było nic wielkiego, ale dla mnie tak! - zdenerwował się, że patrick umniejsza tej sprawie.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 7:58 pm

    więc było mu łatwiej!
    przystanął i spojrzał na nate'a. miał poważną minę więc mógł wyczuć od patricka powagę sytuacji, męczyło go to że jego chłopak się zachowywał.
    - co chcesz jeszcze wyjaśniać? student mnie pocałował, nie odwzajemniłem tego, powiedziałem mu że mam kogoś, koniec tematu - dla niego, ale dla nejta najwyraźniej nie - dlaczego marnujesz czas i energię na wkurzanie się na takie nie istotne rzeczy? - to przecież nie była zdrada!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 8:02 pm

    albo trudniej, bo stracił kolegów, a starsi wykładowcy nie traktowali go poważnie xd patrick miał best of both worlds xd
    westchnął ciężko, kiedy patrick wszystko wyartykułował po kolei, bo nie chciał tego przeżywać po raz kolejny.
    - dla mnie to jest istotne! - zaoponował. - może tym razem to nic nie znaczyło, ale może wydarzy się jeszcze raz, z kimś innym i może kiedyś zacznie to coś znaczyć! podobasz się ludziom! mógłbyś być z kimkolwiek! z kimś lepszym, bardziej otwartym, z kimś zdrowszym - wyrzucił, co mu na wątrobie leżało.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 8:14 pm

    best of both i obrażonego chłopaka xd
    myślał, że nate wkurza się o sam fakt pocałunku, nie wiedział że to eskaluje i odblokuje u niego kolejne pokłady lęku niepewności - nie wydarzy się! - zapewnił głośno, bo trochę przeraził go fakt, że nate podejrzewał że coś takiego mogło wydarzyć się ponownie! - jestem z tobą - nie chciał nikogo innego, chwycił jego rękę, a potem dłoń i pokazał mu oraz przypomniał o pierścionku, który nosił!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 8:24 pm

    coś za coś xd
    już kiedyś się rozstali przez nejtowe podejrzenia co do niewierności patricka, więc to była głęboko zakorzeniona obawa. nate wiedział, że patrick mógłby mieć kogoś lepszego i nie wierzył w to, że naprawdę chciał być z tym mizerniakiem, którym był on.
    - wiem, ale... - urwał. za dużo gadał w poprzednim poście i już mu się zasób słów na dzisiaj kończył.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 8:30 pm

    i za każdym razem te podejrzenia były bezzasadne! może miał takie lęki przez to że alfons miał syna z drugiego łoża xd musi iść na psychoterapię!
    - ale? - nie dokończył i patrick był pozostawiony w nieświadomości - nie ufasz mi - stwierdził. oczywiście patrick otaczał się większą liczbą osób wokół bo był bardziej towarzyski, ale nie robił nigdy niczego podejrzanego.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 8:37 pm

    długo chodził na terapię, ale tam skupiali się na jego czarnych myślach i próbach samobójczych, a nie na problemach z rodzicami xd
    zamilkł, bo nie zamierzał potwierdzać jego podejrzeń.
    - nie ufam wszechświatowi - dopowiedział. nie ufał, że to, co dobre, może trwać. nie ufał temu, że zasługiwał na szczęście. nie ufał temu, że to się nie spieprzy.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by patrick bowman Sob Mar 09, 2024 8:46 pm

    miał za dużo problemów xd
    - kogo obchodzi wszechświat kiedy mamy siebie - pocałował jego dłoń, którą nadal trzymał - chodźmy. wiem, że jesteś głodny - wyczuł to i pewnie poszli jeść, bo taki był ich pierwotny plan. patrick wiedział, że jeszcze nie raz wrócą do tematu ale nie chciał się kłócić i przytłaczać nejta.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by nate berube Sob Mar 09, 2024 8:47 pm

    nie dało sie wszystkich omówić xd
    tym razem trochę się uspokoił, ale kto wie, kiedy znowu jego niepewności wypłyną na wierzch.

    Sponsored content

    fontanna - Page 14 Empty Re: fontanna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 4:15 am