• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

panorama miasteczka

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

panorama miasteczka - Page 13 Empty panorama miasteczka

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:39 am

First topic message reminder :

panorama miasteczka - Page 13 VeneratedNaughtyLadybug-small
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by ruby fletcher Sro Sie 18, 2021 7:36 pm

lepsze cos niz nic xd
polozyla druga dlon na jego I ponownie odsunela od siebie ich rece. - podoba, ale nie chcialabym ci odbierac zabawy - usmiechnela sie lekko. miala nadzieje, ze tak go przekona bo nie chciala mu wprost mowic, ze to obciach.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by anderson hurd Sro Sie 18, 2021 7:41 pm

hehe.
zabrakło mu rąk, więc nie miał już pola do działania. chyba że stopą! ale nawet anderson nie był taki pokręcony. nie przesunął ich dłoni, ale też ich nie puścił.
- ja jestem gotów podzielić się zabawą. - zapewnił ją wesoło. - ale skoro nie chcesz mi udowodnić, że jesteś sprytniejsza ode mnie i uda ci się unieść latawiec w powietrzu... - zaczął ją prowokować.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by ruby fletcher Sro Sie 18, 2021 7:46 pm

usmiechnela sie szerzej na jego slowa. dobrze myslal, ale to nie wystarczylo jej by przekonac ja do latwaca. wiedziala ze byla sprytniejsza I nie potrzebowala sie przekonywac o tym xd - wiecej przyjemnosci sprawi mi patrzenie jak ty sie dobrze bawisz - poklepala jego dlon, czekajac az ja pusci by mogla wrocic z powrotem do ksiazki.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by anderson hurd Sro Sie 18, 2021 8:10 pm

skoro nie udowadniała to anderson mógł wierzyć, ze jednak on był sprytniejszy.
- słoooodko - przeciągnął z uśmiechem - ale nie. nie wkręcisz mnie. ja pójdę biegać, a ty wrócisz do swojej książki. - wskazał uwolnionym palcem na jej książkę, ale ciągle trzymał jej dłoń. - to kiedy idziemy na burgery? - spytał i w końcu puścił jej dłoń. niech nie myśli, że zapomniał o ich planach. tak, anderson pamiętał o jakiś planach, wow.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by ruby fletcher Sro Sie 18, 2021 8:18 pm

mogl sobie tak myslec, ale kazdy wiedzial, ze bylo inaczej hehe.
- stamtad mialam lepszy widok - powiedziala z rozbawieniem. wow pewnie nawet ruby juz o tym zapomniala. myslala ze raz jej sie poszczescilo z sushi I na nic wiecej nie mogla liczyc xd - nie jadlam dzisiaj jeszcze niz porzadnego - spojrzala na zegarek. wolala isc jesc tluste burgery niz bawic sie latawcem.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by anderson hurd Sro Sie 18, 2021 8:34 pm

nie przejmował się co inni myślą!
- lepszy widok na mnie? - wyszczerzył się. po co jej panorama skoro miała książkę. no ale widok andersona trochę bardziej ją rozproszył. - ruby fletcher! czy ty właśnie proponujesz mi spontaniczny obiad? - spytał z bananem na twarzy i aż oczy mu się świeciły. jego uczennica zaczynała działać samodzielnie, był dumny!
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by ruby fletcher Sro Sie 18, 2021 8:44 pm

- tak, lepszy widok na ciebie - powiedziala rozbawiona. najwyrazniej nawet panorama czy ksiazka nie byly tak ciekawe jak Anderson. - chyba tak - zasmiala sie. ruby miala szalony dzien. nie dosc, ze nie pracowala w wakacje to na dodatek byla spontaniczna. chyba rzeczywiscie Anderson mial na nia wiekszy wplyw niz sie spodziewala.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by anderson hurd Sro Sie 18, 2021 8:51 pm

- tu też masz dobry widok. w pierwszym rzędzie! - zrobił krok do tyłu, żeby mieć wystarczająco miejsca na zrobienie obrotu. przy okazji zaplątał się trochę w sznurek od latawca. może z daleka anderson wydawał się przystojniejszy i dlatego z bliska już nie było takiego dobrego widoku xd krejzolka ruby! anderson zamierzał z tego korzystać. - w takim razie chodźmy! prowadź! - zawołał z entuzjazmem i zgiął ramię w haczyk, żeby wzięła go pod rękę. - a właściwie to ja będę prowadzić, bo idziemy do joe's. - poprawił się.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by ruby fletcher Sro Sie 18, 2021 9:01 pm

pokrecila glowa z rozbawieniem gdy zaplatal sie w sznurek. albo wstydzila sie go gdy wyrabial takie rzeczy I byla gotowa sie z nim pokazywac tylko gdy stal spokojnie xd
pozbierala swoje rzeczy I dala mu sie zaprowadzic tam gdzie chcial. jak chcesz nimi dalej do zacznij xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 10:39 pm

lezala tu i gapila sie w gwiazdy, rozmyslajac nad zyciem.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 10:43 pm

wspaniale xd pewnie szukała tego samolotu którym miał odlecieć tobias. jednak po wczorajszych słowach teda coś sie stało i w drodze na lotnisko zażądał powrotu (o czym jeszcze nie wiedział nate), po czym powiedział alfonsowi że jest częścią tej rodziny i chce zostać. a potem pewnie zaczął szukać leili, nie wiem jak ją znalazł (może wstawiła coś na insta i wydedukował to), ale podszedł do niech cicho i kucnął nad nią patrząc na jej twarz.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 10:49 pm

pewnie tak wlasnie bylo.
gdyby leila wiedziala o ich wczorajszej rozmowie to by musiala podziekowac tedowi. spojrzala na niego i i chwile nic nie mowila, probujac ogarnac dlaczego siedzi obok niej, a nie w samolocie. - chyba mam halucynacje - zamrugala i dotknela jego twarzy zeby sie upewnic, ze jest zywy i czy czasem nie zwariowala.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 10:53 pm

lepiej niech już nie dziękuje tedowi bo biedak i tak był załamany. tobias go pewnie jeszcze wczoraj trochę dobił. może to on powinien dziękować w sumie? albo nauczyć teda jak podrywać laski tak jak dagna pisała xd
- niee, to ja w pełnej okazałości - zaśmiał się kiedy dotykała jego twarzy, a potem wyjął zza pleców grę, którą wczoraj jej kupił i paczkę prażynek. po czym przekazał jej bez gadania. wiedział ją ją poderwać, romantyk!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:01 pm

powinien sie odwdzieczyc jemu i mu dawac lekcje podrywu xd. moze wtedy by sie w koncu biedakowi poszczescilo.
podniosla sie do pozycji siedzacej, nie odrywajac od niego wzroku. - dzieki- chwycila prezenty. gdy i jedzenie to jedyne co potrzebowala do szczescia. - przelozyli ci lot? - zapytala. chciala od razu zabrac sie za jedzenie, ale jednak musiala go wypytac o to dlaczego jeszcze tu jest. cieszyla sie nawet, ze ma z nim jeszcze troche czasu.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 11:09 pm

może dojrzeje do tego i mu zaproponuje! poziom niezręczności tysiąc xd
wiedział jak ją zaspokoić! była dość prostym tworem, ale całkiem uroczym! usiadł w końcu na trawie i przez chwile nic nie mówił skubiąc trawkę - zostaję - w końcu zebrał się w sobie i oznajmił to do czego doszedł po nocnych rozmyślaniach.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:13 pm

haha xd
przez chwile ogladala obrazki na pudelku od gry, ale od razu spojrzala na niego kiedy podzielil sie z nia swoja decyzja. - zostajesz? - musiala sie upewnic czy sie przypadkiem nie przezlyszala. patrzyla na niego swoimi maslanymi oczami.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 11:17 pm

już się nie mogę doczekać! ashley powinna być ich dziewczyną treningową xd
spoglądał to na nią, to na trawę - zostaję - potwierdził jeszcze raz z lekkim śmiechem - po prostu doszedłem do wniosku że nie mogę cię zostawić bo kto inny będzie cię tak dobrze dokarmiał - awww, na swój sposób mówił że to dla niej xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:21 pm

haha pewnie by sie nawet zgodzila xd
usmiechnela sie szeroko. miala ochote sie poplakac ze szczescia, ale ostatnio tyle sie naryczala, ze pewnie juz wyczerpala wszystkie zapasy lez. - bez ciebie bym zmarniala - zasmiala sie i przeniosla sie na jego kolana, po czym sie w niego wtulila.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 11:28 pm

nowy pomysł na gre xd
dobrze, że się jednak nie popłakała bo tobias źle reagował na płaczące dziewczyny! uciekał, albo wyzywał je. co zrobił już w przypadku leili też! - też tak uważam - pozwolił jej wgramolić się na niego i chwycił ją jakoś żeby objąć - parę tygodni beze mnie i miałabyś kościsty tyłek - zażartował - plus zniknąłby twój potrójny podbródek, na który lece - dalej żartował, bo wcale nie miała potrójnego podbródka. najwyraźniej to był jego sposób na powiedzenie: 'jesteś śliczna, tęskniłem, cieszę się że zostaję'.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:33 pm

hehe xd
leila chyba lubila sobie poplakac wiec bedzie sie musial przyzwyczaic, ech. albo zaczac w nia rzucac jedeniem zeby sie tym zajela zamiast ryczec. - bez potrojnego podbrodka nie bylabym soba - zasmiala sie. nie przeszkadzaly jej takie zarty. moze wiedziala co na prawde ma na mysli. ujela jego twarz w dlonie i pocalowala go bo dluzej sie nie mogla powstrzymac.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 11:38 pm

wyobraziłam sobie jak leila płacze, a tobias wrzuca jej jedzenie do buzi, dziekuje karola za tą wizje xd
- to prawda, jesteś jedyna w swoim rodzaju - powiedział chyba coś bardziej na serio, choć dalej nawiązywał do tych podbródków. oczywiście odwzajemnił jej pocałunek bo sam miał ochotę to zrobić od samego początku - leila - zaczął poważnie - czy zatem pozwolisz mi siebie ponownie dokarmiać, ogrywać w gry, całować i przytulać się do twoich piersi? - czyli innymi słowy: 'możemy już skończyć tą szopkę i wrócić do siebie?'.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:46 pm

haha nie ma za co xd
- dziekuje - zasmiala sie, ale na pewno zrobilo jej sie bardzo milo gdy slyszala od niego takie slowa. spojrzala na niego i usmiechnela sie szeroko. - tobie nie moglabym odmowic - powiedziala z rozbawieniem. nie spodziewala sie, ze tak skonczy sie ten dzien.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Pon Sie 23, 2021 11:49 pm

nie wymażę tego obrazu teraz.
no jasne, ze zrobiło się jej miło. lepiej słyszeć takie słowa, aniżeli wyzywanie od szmat co też zrobił xd - no jasne, że tak - wskazał na swoją twarz - już ustaliliśmy że nikt nie odmawia takiemu przystojniakowi - zażartował sobie, a potem znowu ją pocałował. tęsknił trochę za takimi beztroskimi pocałunkami.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 23, 2021 11:56 pm

hehe.
to na pewno xd takie wyzywki od niego na pewno bolaly ja o wiele bardziej niz od kogokolwiek innego. - szczesciara ze mnie, wszyskie dziewczyny beda mi zazdroscic takiego przystojniaka - zasmiala sie. chociaz calkiem mozliwe, ze tak bylo skoro tylko ruchal i nie dal sie zadnej uwiesc. odwzajemnila pocalunek. rowniez bardzo za tym tesknila. - zostaniesz dzisiaj u mnie? - zaproponowala. chciala sie nim nacieszyc.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by tobias berube Wto Sie 24, 2021 12:11 am

pewnie bolało ja to bardziej niż to że mówił o jej trzech podbrodkach xd
- już już bo się zawstydze - powachlowal się dłonią teatralnie udając że mu gorąco i że się czerwieni. tak na prawdę wiedział że jest hot! - zostanę, ale pod warunkiem że znowu wskoczysz w tą śmieszna piżamkę - spodobało mu się to. mógł sobie wyobrażać że rucha jakaś niewinna dziewice wtedy. fantazjowanie nie było zabronione w końcu!

Sponsored content

panorama miasteczka - Page 13 Empty Re: panorama miasteczka

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 6:48 pm