• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

stacja kolejowa

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

stacja kolejowa Empty stacja kolejowa

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:40 am

stacja kolejowa Sr8mnPW
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 6:46 pm

siedziały z raven na stacji i patrzyły na odjeżdżające pociągi. piły jakaś ziołową herbatkę made by aimee wspólnie z termosiku.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 6:51 pm

raven juz nie mogla sie doczakac by pochwalic sie aimee tym co stalo sie wczoraj pomiedzy nia a augustem. niby nie bylo to nic wielkiego, ale raven nie przydazaly sie takie rzeczy. pewnie nie przespala calej nocy. - spotkalam wczoraj augusta hemingwaya - zaczela.
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 6:56 pm

sprawdziłam jakie mają relki i aimee najwyraźniej szaleje za jego książkami, czyli psychofanka xd
a co w ogóle się tam między nimi stało? coś poważnego? nie czytałam ;x - augusta hemingwaya?! - pisnęła z niedowierzania prawe wypluwając herbatę z buzi.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 7:02 pm

hahah, wiem. a raven sie w nim strasznie buja I dlatego musiala jak najszybciej opowiedziec kolezance o switch przygodach. nic wielkiego sie nie stalo, ale august wykorzystuje to, ze raven jest mloda I glupia i daje mu soba manipulowac xd jeszcze jej nie wyruchal bo jest dziewica ;x - tak! tego augusta hemingwaya - powiedziala z ekscytacja. - wylalam na niego wino w galerii - zarumienila sie na samo wspomnienie. awkward!
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 7:04 pm

obie były dziewicami zatem, choć jak tak dalej pójdzie to raven długo nią nie pobędzie - wylałaś specjalnie czy przypadkiem? - założyła, że mogło się okazać to działaniem specjalnym skoro raven się w nim bujała. nie wiem czy nie była równie podniecona tym obwieszczeniem jak jej psiapsia.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 7:14 pm

- przypadkiem! - zapewnila ja. to bylo dla niej za traumatyczne wydarzenie, zeby myslala nad robieniem takich rzeczy specjalnie. - bylo mi okropnie glupio, a on byl bardzo mily - dalej opowiadala. usmiechnela sie jak sobie przypomniala jaki august byl dla niej sympatyczny.
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 7:17 pm

- okej, okej - zaśmiała się dolewając sobie herbatki. z tej ekscytacji zaschło jej w gardle - był miły i co dalej? - dopytywała - nie ochrzanił cię za to, że wylałaś na niego wino? - jak ostatnio przypadkiem aimee wylała alko na chloe to ta doprowadziła ją do płaczu. miała nadzieję, ze august jednak tego nie zrobił ;x
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 7:27 pm

poszla w slady Aimee I rowniez napila sie herbaty. - myslalam, ze bedzie na mnie zly. ale powiedzial, ze nic sie nie stalo - nadal nie mogla uwierzyc, ze august nie wkurzyl sie na nia. naszczescie byl milszy niz Chloe xd w momencie gdy wylala na niego to wino myslala, ze juz nigdy nie bedzie miala szansy zamienic z nim slowa. kto by pomyslal, ze to zadziala odwrotnie. na pewno nie ona! - no a potem poszlismy do niego, zeby mogl sie przebrac I poczestowal mnie winem - zachichotala, bo przypomnialo jej sie, ze widziala jego gola klate!
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 7:33 pm

słuchała jej z wypiekami na twarzy. to prawda, chloe to nie august... na pewno nie miała takiej klaty jak on, choć ostatnio też postanowiła prezentować się bez bluzki - upił cię? - zapytała tupiąc nóżkami w miejscu. już sobie wyobrażała jakieś niegodne sceny, o których miała nadzieję usłyszeć zaraz od raven. jakby jakiegoś harlequina słuchała xd
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 7:39 pm

- moze troche - powiedziala sciszonym glosem jakby to miala byc jakas tajemnica. zaraz jednak sie zasmiala. - calowalismy sie - wyznala jej w koncu. niestety nie miala jej do opowiedzenia o zadnych goracych scenach bo do tego jeszcze nie doszli. sam fakt, ze dala mu sie pocalowac byl duzym wydarzeniem!
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 7:47 pm

jak usłyszała, że się całowali to aż zatupała szybko i gwałtownie w miejscu. dobrze, że nie wytupała pod sobą dziura - ojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - zapiszczała - i jak się całuje? dobrze? - aimee mogła mieć tylko o tym wyobrażenie bo pewnie też się nigdy nie całowała. biedaczka!
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by raven duffy Pon Kwi 12, 2021 7:56 pm

raven rumienila sie przez caly czas. cieszyla sie, ze aimee byla rownie podekscytowana! - bardzo dobrze - pogadaly jeszcze troche o tym, a potem poszly do domu bo skonczyla im sie herbatka.
aimee finicky

aimee finicky

newcastle
botanika
nie śpię, bo zbieram rośliny
23

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by aimee finicky Pon Kwi 12, 2021 7:58 pm

aimee pewnie wypytywała na ile sposobów i w jaki sposób się całowali, była ciekawska he he.
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by sofia davies Pon Kwi 19, 2021 9:02 pm

poniżenie przez ksiecia sprawiło że upodlila się do niepamięci alkoholem i wysłała filmik na casting do jakiegoś filmu marvela! okazało się, że się w niej zakochali i dostała głowną rolę w nowych avengersach! dlatego spakowała się szybko i bez słów pożegnania ani podziękowania pojechała do londynu skąd odfrunęła do słonecznego la i została gwiazdą filmów z superbohaterami!
happy end!
wilk

wilk

ma bardzo ostre kly
wilczek
jest bardzo zły
109

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by wilk Sro Kwi 21, 2021 9:52 pm

nie chce mi się zmieniać awka, więc musisz sobie wyobrazić eustachego, czyli syna romana eleganckiego zabójcy z st. albans. roman miał garba, jedno wyłupiaste oko i ogólnie nie był typem na którego przyjemnie się patrzyło. czyhał tutaj na swoją kolejną ofiarę!
zach turner

zach turner

St Albans
-
tiktok is our home
24

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by zach turner Sro Kwi 21, 2021 9:57 pm

zach sie najebal dzisiaj, bo z sroda to byla swietna okazja na impreze. broil cos tu ze znajomymi, ale zachcialo mu sie sikac, wiec oddalil sie od nich I stanal przy tym znaku.
wilk

wilk

ma bardzo ostre kly
wilczek
jest bardzo zły
109

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by wilk Sro Kwi 21, 2021 10:02 pm

eustachy od razu wyczuł okazję w pijanym zachu. dlatego jak oddalił się to ruszył za nim kuśtykając. był też kuternogą! po cichaczu zaszedł go od tyłu, chwycił za włosy i pierdyknął jego głową w ten znak tak że rozbił mu łeb na tyle, ze było widać mózg. był jakimś mutantem więc mocno walił xd pewnie zaraz zaczął go wpychać do swojego wielkiego turystycznego plecaka, a potem oddalił się do swojej jamy gdzie go w większości zjadł, a niektóre części zamarynował w słoiku xd od tej pory straszył tu duch zacha!
valentine martinez

valentine martinez

Barcelona
lotnictwo i kosmonautyka
zapraszam na pokład
28

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by valentine martinez Nie Maj 09, 2021 7:40 pm

wyjechała w cholerę, bo dostała dużo lepszą propozycję pracy niż tutaj!
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by peggy roosevelt Nie Maj 16, 2021 3:45 pm

archie na pewno znał adama skoro był chłopakiem peggy od liceum. spotkali się dzisiaj na wspólnym obiedzie (peggy nie była w stanie zostać z adamem sam na sam?) i odprowadzili go na pociąg, a kiedy adam odjechał, peggy od razu złapała archie'go za ramię i zawołała:
- całowałam się z kimś innym! - nie mogła już wytrzymać i dusić tego dłużej w sobie.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by archie holtzman Nie Maj 16, 2021 3:49 pm

na pewno znal i pewnie nie byl jego fanem. to ona byla w zwiazku na odleglosc? jesli tak to wlasnie dlatego nie byl fanem ich zwiazku. nie wierzyl, ze takie relacje moga przetrwac. kto wie czy adam nie zdradzal peggy i tak dalej. a tym czasem to ona zdradzala jego xd
usmiechnal sie najpierw, ale zaraz potrzasnal glowa, zeby jednak nie bylo po nim widac, ze sie cieszy z tego. - tak? z kim? - zaczal wypytywac.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by peggy roosevelt Nie Maj 16, 2021 3:54 pm

adam studiował prawo na oxfordzie, był idealnym kandydatem na męża i zięcia daniela i peggy wierzyła, że będą na zawsze razem. nadal w to wierzyła, mimo że hasała sobie z marty'm w tajemnicy.
- nie mogę ci tego powiedzieć! - oburzyła się, że miał czelność pytać. - to nic nie znaczyło. - wmawiała jemu czy sobie?
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by archie holtzman Nie Maj 16, 2021 3:57 pm

oxford to lepiej niz za granica, ale wedlug archiego i tak za daleko. mogla sobie znalezc kogos fajnego blizej.
- dlaczego? - zdziwil sie. skoro sama zaczela ten temat to czekal na wszystkie szczegoly. - skoro to nic nie znaczylo to dlaczego sie tym tak przejmujesz? - zaczal sie jej uwaznie przygladac.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by peggy roosevelt Nie Maj 16, 2021 4:01 pm

jasne, że mogła znaleźć kogoś fajnego blizej i nawet znalazła xd ale jej zdaniem ona i adam to love forever i nie chciała tego zniszczyć.
- bo to było głupie. - to znaczy wstydziła się i nie chciała się przyznać xd gdyby chociaż całowała się z jakimś ważniakiem, to mogłaby się przyznać, no ale całowała się z zupełnie nieodpowiednim chłopakiem. - bo zdradziłam adama. on nie ma o niczym pojęcia. nie wiem co mam zrobić. - pierwszy raz w życiu nie wiedziała co ma zrobić i nie miała planu działania w dziesięciu krokach.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by archie holtzman Nie Maj 16, 2021 4:05 pm

takie love forever, ze latala z innym.
- wcale nie - probowal ja zapewnic, ze on jej oceniac nie bedzie. zreszta powinna o tym wiedziec! nigdy jej nie ocenial. a nawet jak juz ocenial to delikatnie i dla jej dobra. - to mu o tym powiedz skoro cie to tak dreczy. albo zapomnij o tym i traktuj to jakby to sie nigdy nie wydarzylo - podal jej dwie opcje. innego wyjscia raczej nie miala.

Sponsored content

stacja kolejowa Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:53 pm