• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

stacja kolejowa

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

stacja kolejowa - Page 8 Empty stacja kolejowa

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:40 am

First topic message reminder :

stacja kolejowa - Page 8 Sr8mnPW
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by hunter garvey Pon Mar 18, 2024 8:00 pm

rosie wcześniej chciała, żeby hunter leciał na nią, a nie na vicky, a teraz chciała, żeby to dla niej był bff gejkiem, a nie dla siostry xd
- mam dwa kolana - zażartował, żeby jakoś wyjść z sytuacji, ale faktycznie wiedzieli, że rosie już nie usiądzie. - z tobą byłoby ciekawiej - bajerował rosie, a vicky pewnie myślała, że się nabija po tym, jak ostatnio śmieszkowali z rosie za jej plecami. ogólnie każdy w tej konwersacji myślał, że dynamika jest zupełnie inna xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by vicky anderson Pon Mar 18, 2024 8:07 pm

już miała bff gejka, niech się podzieli drugim xd
to rosie zazwyczaj miała jakieś spiny, nawet jeśli vicky nie przepadała za imprezowaniem z siostrą to nie miała z tym generalnie problemu bo lubiła przebywać w dużym towarzystwie - mogę zapytać czy możesz przyjść z nami - zasugerowała falując brewkami do huntera, a potem do rosie. łaskawie zapyta xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by rosie anderson Pon Mar 18, 2024 8:20 pm

jej numer jeden nie poswiecal jej tyle czasu ile by chciala I musiala znalezc zastepstwo xd
usmiechnela sie do huntera, wierzac, ze mowi to szczerze. nie wiedziala za to jak odebrac reakcje siostry I to ja troche irytowalo. - jestem umowiona z joshem I reszta - powiedziala to bardziej do huntera bo z ta grupa sie bawili w gay klubie. nie chciala przyjmowac laskawych zaproszen od vicky. wolalaby zeby hunter ja olal I poszedl na impreze Josha xd
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by hunter garvey Pon Mar 18, 2024 8:29 pm

uśmiechnął się do vicky porozumiewawczo, choć wcale nie chciał jej przekazywać żadnych podprogowych śmieszków z rosie.
- josh też może dołączyć - zaproponował i rosie już będzie myślała, że hunter na niego leci i będzie ich swatać xd a hunter tylko chciał zakręcić to tak, żeby rosie do nich dołączyła i żeby znowu mogli się bawić tak dobrze jak w gay klubie. widać lubił imprezować z obiema siostrami, a dodatkowo poczuł się zmotywowany, skoro nie denerwowały się na siebie na dzień dobry.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by vicky anderson Pon Mar 18, 2024 8:39 pm

lepszego modelu szukała.
nie denerwowały się tylko pasywno-agresywnie wymieniały spojrzeniami czy tam słowami xd
- skoro jesteś umówiona z joshem to nie będziemy ci przeszkadzać - vicky nie zależało tak bardzo jak hunterowi - chodź, ivy się na pewno ucieszy jak cię zobaczy - wstała i podała mu rękę bo zbliżał się ich przystanek. brzmiało ta jakby hunter miał coś z ivy teraz. skomplikowane!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by rosie anderson Pon Mar 18, 2024 8:44 pm

- zobacze jak sie ulozy - nie powiedziala czy bedzie, ale widzac jaki chetny hunter byl zeby zobaczyc josha to namowila swoja ekipe zeby dolaczyli do imprezy przy ognisku xd

Sponsored content

stacja kolejowa - Page 8 Empty Re: stacja kolejowa

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:54 pm