buckingham palace

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    buckingham palace Empty buckingham palace

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:44 am

    buckingham palace 807223_0:195:3081:1862_1000x541_80_0_0_2851952f570025ce4ccee8b1adb87583
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 6:58 pm

    byli na balu charytatywnym u królowej heheh. nie wiem czy przyszli razem czy nie i jaka w ogóle jest między nimi sytuacja, ale gabriel właśnie poprosił ją do tańca i nie mogła odmówić!
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 7:06 pm

    na pewno przyszli razem! dlaczego? bo olivia miała niedawno urodziny i wykorzystując to zażądała od gabriela właśnie takiego prezentu, że przyjdą tu razem. a wiadomo, gabriel nie odmawiał pięknym dziewczynom! specjalnie chciała się z nim pokazać oficjalnie i żeby nacykali im jak najwięcej fotek. spryciula! pewnie rozmawiała właśnie z jakąś inną arystokratką, ale faktycznie kiedy ją poprosił do tańca to z uśmiechem podała mu dłoń i ruszyli - wszyscy dziś powtarzają że świetnie razem wyglądamy - szepnęła mu do ucha kiedy tańczyli.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 7:10 pm

    gabriel przy okazji dał jej trzy inne prezenty, bo był bardziej hojny niż dawanie jej na urodziny swojej obecności u jej boku na balu, na który i tak oboje szli.
    - to prawda, oboje jesteśmy nadzwyczajnie urodziwi. - przytaknął jej i wykonał nią obrót, dzięki czemu wszyscy fotografowie zaczęli cykać jeszcze więcej fotek.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 7:18 pm

    gabriel i te jego wielkie gesty. przynajmniej olivii to nie przeszkadzało w porównaniu do danielle, ech!
    zaśmiała się na jego słowa i zgodnie z jego wolą obróciła bardzo profesjonalnie i na pewno zdążyła jeszcze zapozować do tych zdjęć żeby wyglądały świetnie. zaraz ponownie wpadła w jego ramiona - moja matka nie mogła dotrzeć tutaj, ale kazała cię koniecznie pozdrowić - bo pewnie tam wszyscy sie znali. to było jak mały klub - zaprasza do monako, patronuje jakiejś wielkiej wystawie sztuki i liczyła na konsultację z tobą - ale się podlizywała. bo gabriel, niby wielki znawca sztuki xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 7:24 pm

    olivii przeszkadzało to wcześniej jak go nie chciała xd
    - och, prześlij moje wyrazy miłości do antoinette - nonszalancko nazwał matkę olivii po imieniu, mimo że była już starszą panią (60 lat?!). - cudownie! kiedy się wybieramy do monako, księżniczko? jutro nie mogę, ale pojutrze już jak najbardziej. - lepiej jemu nie sugerować takich pomysłów. zaczęło mu się nudzić w st. albans i szukał nowych miejsc i rozrywek.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 7:29 pm

    już nie widziała jego wad, była zdeterminowana xd
    - to bardzo urocze - zachichotała jak nazwał jej starą matkę po imieniu - oczywiście przekażę - potwierdziła zaraz. pewnie nie będzie musiała skoro mamusia jutro zobaczy nagłówki gazet i ich zdjęcia - wybieramy się w połowie tygodnia, już wszystko zaaranżowałam bo liczyłam na to, że się zgodzisz - puściła mu oczko - nasza letnia rezydencja będzie do twojej dyspozycji - nawet oddawała mu pałac na kilka dni, tak jej zależało.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 7:37 pm

    wmawiała sobie, że jej się to podoba xd
    - tak dobrze mnie znasz, że już robisz za mnie plany? - zaśmiał się. do tej pory tylko fernando miał do tego prawo xd nie przeszkadzało mu jednak to, że olivia pozwoliła sobie zarządzać jego harmonogramem, bo chętnie się do monako wybierze. - masz jakieś ukryte zamiary w tym, że chcesz, żebym spotkał się z twoją matką? - może liczyła na to, że poprosi rodziców o jej rękę!
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 7:45 pm

    tak na pewno było!
    - założyłam, że nie będziesz miał nic przeciwko i chyba miałam rację? - uśmiechnęła się pewnie. wiedziała, że gabriel lubi podróżować i się lansować, a że był próżniakiem który nie miał żadnych obowiązków to nie trudno było dodać dwa do dwóch i założyć że chętnie pojedzie - to moja matka chce się z tobą spotkać - poprawiła go szybko wskazując kto to spotkanie zaaranżował - jakie ukryte zamiary? - udała że nie wie o co mu chodzi - liczę na to, że spędzimy miło czas, w towarzystwie mojej rodziny - a przy okazji on się oświadczy, lub jej matka go do tego namówi!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 7:57 pm

    - lubię takie niespodzianki z twojej strony. - przyznał, bo ostatnio olivia zaskakiwała go na każdym kroku i mu się to podobało. chociaż raz to nie on musiał o kogoś zabiegać, tylko ona zabiegała o niego! zakręcił nią w tańcu tak, że wylądowała w jego ramionach z twarzą w odległości pięciu milimetrów od niego. spojrzał jej w oczy. to była kolejna z jego standardowych bajeranckich sztuczek. - zawsze spędzam miło czas z twoją rodziną. - przytaknął i odsunął się lekko, tańcząc dalej. - lubią mnie bardziej niż george'a. - który kręcił się gdzieś niedaleko i z którym posyłali sobie mordercze spojrzenia! gabriel nie planował jej się oświadczać, straciła już swoją szansę. pewnie liczyła na to, że do trzech razy sztuka!
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 8:03 pm

    - wiem, że lubisz - zbliżyła usta do jego ucha - dlatego je robię - wyszeptała prawie muskając ustami jego ucho. i tak robiła to specjalnie, wiedziała jak kokietować facetów. pewnie matka ją też tego nauczyła xd może i tak bajerancka sztuczka zadziałałaby na danielle czy inną dziewczynę, ale nie na olivię, choć udawała, że trik podział skutecznie. westchnęła nieco teatralnie kiedy byli tak blisko i specjalnie wpatrywała się w jego usta, choć niekoniecznie miała ochotę je całować - zdradzę ci tajemnicę - zamrugała swoimi wielkimi oczami - tak na prawdę wcale nie lubią george'a, mają go za dziwaka, tolerują tylko dlatego żeby mieć dobre stosunki z tutejszym dworem - zaśmiała się przy zdradzaniu tej tajemnicy. prawda była taka że ona wolała georga xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 8:09 pm

    - to rób dalej - popatrzył na nią tęsknym wzrokiem, który przyzwalał na kolejne ruchy z jej strony. trochę się frajerzył skoro dawał jej się kokietować! zwykle to on bajerował laski i one ulegały jego urokowi, więc nie wiedział jak to działa w drugą stronę, a olivia teraz rozkładała go na łopatki. zaśmiał się triumfalnie gdy zdradziła mu tajemnicę. - ha! wiedziałem. nikt nie zapraszałby go na takie wydarzenia gdyby nie był księciem. przysięgam, niektórzy mimo szlachetnego urodzenia zupełnie nie potrafią się zachować... - w przeciwieństwie do niego, oczywiście.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by olivia casiraghi Sob Cze 12, 2021 8:19 pm

    - robię najlepiej jak potrafię - przyznała przygryzając dolną wargę i spoglądając na niego niby niewinnie, a jednak tak jakby chciała go właśnie zaciągnąć w ustronne miejsce i rzucić się na niego. zaraz położyła swoją dłoń na jego karku i tak go smyrała tańcząc z nim. widziała, że poddaje się jej urokowi więc dalej grała w tą grę. biedny gabriel, nikt nigdy nie chciał go adorować xd - to prawda - przynała mu racje specjalnie - george cały czas chodzi napuszony jak paw, jest sztywny i nie potrafi zachowywać się normalnie, a powinien jeśli chce żeby poddani go pokochali - zaczęła go obgadywać.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Cze 12, 2021 8:27 pm

    chyba mi się nim nie chce, więc potańczyli jeszcze i poobgadywali george'a, a potem królowa miała przemówienie, więc musieli się na tym skupić xd
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 8:04 pm

    skoro juz byl w londynie to poszedl odwiedzic rodzinke. szedzial teraz przed pokojem babki i bawil sie z jej psami.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by charlotte windsor Pon Sie 09, 2021 8:08 pm

    czekał na audiencję xd charlotte też odwiedzała rodzinkę i została tu na noc, bo jej noc późno się skończyła, mimo że wesele rozproszyło się dość szybko. miala już wracać do st. albans, ale ktoś powiedział jej, że braciszek jest w pałacu, więc go odnalazła.
    - louis! - zawołała na niego oskarżycielskim tonem w ramach powitania. i tak, wciąż odmawiała nazywania go jego drugim imieniem. - co ty wyprawiałeś wczoraj? - skrzyżowała ręce, stając nad nim.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 8:15 pm

    podniosl glowe i spojrzal na siostre. - artur - mruknal. powtarzal jej to za kazdym razem gdy nazwala go zlym imieniem. byl juz tym troche zmeczony, ale nie mial zamiaru sie poddawac i dac jej wygrac. - nie wiem o co ci chodzi - powiedzial zgodnie z prawda i rzucil psom zabawke, za ktora zaraz sie rzucily.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by charlotte windsor Pon Sie 09, 2021 8:24 pm

    - ...charles windsor. - dokończyła za niego wymienianie pełnego imienia i nazwiska. jeszcze jej się nie znudziło walczenie z bratem, tym bardziej, że całe życie był louisem, a nie jakimś arthurem. - miałeś na ślubie jedno proste zadanie. ładnie się uśmiechać i stać koło książąt z hiszpanii. jakim cudem wylądowałeś przy jedynej żałosnej lasce z brudną sukienką?! - nawet charlotte dostała za to zjebki od swoich ludzi od pr-u, a przecież ona publicznie bardzo dobrze się zachowywała i tylko za plecami fotografów wciągała kokę i robiła lody kelnerom.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 8:28 pm

    ciekawe ktore z nich sie piersze podda.
    - george kazal mi sie nie ograniczac i czerpac pelnymi garsciami z zycia, a ona miala tequile - wzruszyl ramionami. gdyby brat tak go nie zachecal do zlego to na pewno trzymalby sie planu. ich ludzie chyba wiedzieli, ze nie ma sensu dawac kazania arthurowi bo i tak nic z tego nie zrozumie i sie nie przejmie skoro do niego nikt nie przyszedl z pretensjami.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by charlotte windsor Pon Sie 09, 2021 8:34 pm

    albo która z nas xd
    - od kiedy słuchasz george'a? - prychnęła. charlotte uważała siebie za najporządniejszą z rodu skoro nie robiła publicznych przypałów. była ulubienicą tłumów! specjaliści od pr-u wiedzieli tez, że z tej trójki to własnie charlotte najbardziej się przejmuje reputacją i że to ona poleci ustawiać brata do pionu, a oni mieli wolne.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 8:38 pm

    haha tak xd
    - od kiedy zabral mnie do klubu i pokazal jak sie wklada banknoty w majtki - odpowiedzial jej. dobrze ze nie dostal halucynacji w trakcie i nie wydawalo mu sie, ze babcia elka do niego przemawia w trakcie. wtedy narobilby im jeszcze wiecej przypalu.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by charlotte windsor Pon Sie 09, 2021 8:47 pm

    muszę sobie gdzieś zapisać, żeby nie zapomnieć xd
    - matko boska, dobrze, że nikt was tam nie przyłapał. - załamała się i klapnęła obok niego. uważała, że ona może odwalać takie akcje, ale oni nie xd pewnie myslała, że jest od nich sprytniejsza, a oni to głupie chłopaki, które nie potrafią dotrzymać żadnej intrygi. gdyby wiedziała co właśnie george knuje!
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 8:52 pm

    czyli nie zapowiada sie, ze za szybko to sie skonczy xd
    - kto mial nas przylapac? - spojrzal na nia gdy siadala obok niego. george caly czas robil takie rzeczy wiec nie bardzo rozumial dlaczego miala do niego pretensje. co do arthura moze i miala racje, ale starszy braciszek byl w intrygach od niej lepszy, ups.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by charlotte windsor Pon Sie 09, 2021 8:58 pm

    hehe.
    - ktokolwiek. - wywróciła oczami. pogłaskała pieska i przeniosła swój poważny wzrok na louisa arthura. starała się zgrywać taką dojrzałą i poważną, a przecież z twarzy wyglądała jak smarkula. - nie możesz robić wszystkiego co george. jemu łatwiej takie rzeczy uchodzą płazem. musisz pamiętać, że wszystko co zrobisz ma wpływ na twój wizerunek publiczny. - próbowała mu wytłumaczyć. najmłodszy braciszek był niebezpieczny, bo po prostu nie zdawał sobie sprawy z tego ile może namieszać.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by arthur windsor Pon Sie 09, 2021 9:07 pm

    - ale nikt nas nie przylapal - zauwazyl. nie rozumial w czym miala problem. bardziej by zrozumial gdyby byla zla za to, ze lucek go wczoraj macal po tylku na srodku trafalgar square. jego ochroniarzom to sie nie podobalo. - czyli mam do konca zycia sie chowac i wychodzic z ukrycia tylko wtedy kiedy bede potrzebny by usmiechac sie glupio na imprezach, na ktore nawet nie chce isc? - zmierzyl ja wzrokiem. troche sie zdenerwowal i pewnie bylo to widac w jego oczach. on tak to wszystko rozumial! czul sie jakby rodzina sie go wstydzila po tym jak zwariowal. a to przeciez nie byla jego wina!

    Sponsored content

    buckingham palace Empty Re: buckingham palace

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 9:40 pm