trafalgar square

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    trafalgar square - Page 5 Empty trafalgar square

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:45 am

    First topic message reminder :

    trafalgar square - Page 5 Trafalgar-square-plac
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 7:49 pm

    nie lubiła jak ktoś aż tyle do niej gadał. spojrzała na tą legitymację - o, uczęszczasz do szkoły tańca - powiedziała zadowolona, bo lubiła każdego kto tańczył. ona sama chciała przecież być baletnicą, fascynował ją ten taniec, nawet chyba uczęszczała do jakiejś szkoły baletowej - dużo gadasz - stwierdziła na dzień dobry.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 8:01 pm

    niestety ellis wypluwał z siebie bardzo dużo słów.
    - tak, tak - pozbierał graty z ziemi i wstał - trzeci rok - pochwalił się - nie każą już nam się uczyć tańca towarzyskiego - zbliżył się do niej - na szczęście - i zaraz się roześmiał - dużo? - dla niego to była norma - chyba nie chciałabyś słuchać mnie po kawie zatem - bo wtedy jak się nakręcił to już w ogóle jadaczka się mu nie zamykała.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 8:03 pm

    - moje gratulacje. sama ćwiczę balet, więc doceniam każdego kto tańczy chociaż odrobinę. ty robisz to profesjonalnie, więc moje powinszowania - uśmiechnęła się do niego - a co, po kawie nakręcasz się jeszcze bardziej? - była zdziwiona! ona sama nie lubiła dużo mówić. nie była typem który gada wiecznie i bez przerwy!
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 8:16 pm

    - wow - aż się zachwycił i zlustrował ją wzrokiem - jesteś baletnicą? - mówił to z podziwem, który aż wymalowywał się na jego twarzy. doceniał każdy talent, ale jeśli to było coś co ich łączyło więc doceniał jeszcze bardziej - tak, kawa działa na mnie dokładnie tak jak powinna działać na większość społeczeństwa, ale nie działa - czyli bardzo go pobudzała. chwalił się tym jakby to był powód do dumy xd
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 8:19 pm

    - próbuję nią być. właściwie to chodzę do szkoły baletowej ale nie mam czasu na występy, mam inne obowiązki - musiała w końcu reprezentować godnie tatusia, żeby jej nie ściągnął z powrotem do moskwy, bo to jej groziło, gdyby znów zaczęła się źle zachowywać i ćpać codziennie. nie chciała, żeby znajdowali ją znów w rynsztokach - to ciekawe spostrzeżenie - zlustrowała go wzrokiem - katia - przedstawiła się w końcu podając mu dłoń.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 8:35 pm

    - inne obowiązki? - identyfikował się z tym bo sam musiał uczęszczać na drugie studia które kompletnie go nie interesowały - znam to z doświadczenia, też muszę się poświęcać innym obowiązkom przez co pędzę na trening o tej porze właśnie - zerknął na zegarek i popukał w niego wskazując jak późna pora już była - jestem znany z ciekawych spostrzeżeniem - powiedział dumnie i podał jej rękę żeby się przedstawić - ellis - pewnie jak podali sobie dłonie to przyciągnął ją i zaczął tańczyć na środku śmiejąc się - sprawdzam czy faktycznie tańczysz - wytłumaczył swoje posunięcie.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 8:38 pm

    - dokładnie, muszę chodzić na rauty, spotkania oficjalne, mniej oficjalne, godnie reprezentować swojego ojca i jego biznesy, takie tam. wygłaszać różne przemówienia na ciekawe i mniej ciekawe tematy... - powiedziała mu pokrótce, bo przecież nie miała na myśli drugich studiów. ciągle zapominam, że ona w ogóle studiuje xd - miło mi cię poznać ellis - zanim cokolwiek dalej powiedziała, już ją porywał do tańca - okeeeeej - zaczęła się śmiać z tego.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 8:58 pm

    - brzmi ciekawiej niż moje obowiązki - przyznał szczerze. on chodził na nudne zajęcia, z których nic nie rozumiał i ledwo zdawał xd katia faktycznie tańczyła i był pod wrażeniem bo dotrzymywała mu kroku - nie oszukiwałaś - oznajmił roześmiany wypuszczając ją z ramion - spóźnię się na trening - oznajmił bo tam faktycznie biegł i pewnie ruszył w stronę szkoły, ale zanim poszedł jeszcze odwrócił się na odchodne i posłał jej teatralne buziaczki. next!
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 9:00 pm

    poszła do domu!

    Sponsored content

    trafalgar square - Page 5 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 1:17 pm