trafalgar square

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    trafalgar square - Page 4 Empty trafalgar square

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:45 am

    First topic message reminder :

    trafalgar square - Page 4 Trafalgar-square-plac
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 9:59 pm

    - chce - wzial od niej babeczke, ktora zaraz wyrwal mu z reki ochroniaz. nie mogli pozwolic zeby sie przypadkiem zatrul wiec wywalili ja do smieci. to nic, ze to arthur ja zaczepil, a byli tu przypadkiem wiec szanse, ze na niego polowali byly male. - jak zwykle wszystko rujnujecie - tupnal noga.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by zoe williams Pią Lis 05, 2021 10:03 pm

    - eeee - zacięła się gapiąc na to co właśnie zobaczyła - dziwnych masz ochroniarzy. mam jeszcze tylko ciasteczko, może masz ochotę? bo babeczki mi się niestety skończyły - poinformowała go, spoglądając niepewnie na panów za nim - błagam was, jestem cukierniczką, nie znam go, a poza tym to on do mnie podbił, chcecie mnie zabić wzrokiem czy jak? - zapytała ochroniarzy.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 10:16 pm

    - wiem - mruknal, mierzac wzrokiem ochroniarzy. - nie chce - odpowiedzial dla zmylki i chwycil ciastko, po czym jak najszybciej wlozyl je sobie do buzi. przezul je i pokazal gorylom jezyk. - wszyscy mnie znaja - odwrocil sie do dziewczyny.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by zoe williams Pią Lis 05, 2021 10:20 pm

    - no ja nie znam cię osobiście, tylko z telewizji, więc wybacz - wzruszyła ramionami - nie mam wiele do czynienia z książętami - wstała z tych schodków i spojrzała na niego a potem na ochroniarzy - więc, jak byś chciał więcej ciasteczek, ale nie ode mnie to tam za rogiem jest kawiarnia mojego ojca - wskazała na jakiś tam kierunek - tam znajdziesz takie same ciastka co jadłeś przed chwilą. w albans też polecam. kawiarnia u caspa i leo - uśmiechnęła się do niego.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 10:23 pm

    wyprostowal sie i wypial dumnie piers gdy go rozpoznala. - yhym - machnal do ochroniarza zeby on zapamietal jak nazywa sie ta kawiarnia. - prowadz - odwrocil sie w kierunku ktory pokazywala. nie przeszla mu ochota na ta babeczke i zadaniem zoe bylo teraz zaprowadzenie go dokladnie w miejsce o ktorym mowila.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by zoe williams Pią Lis 05, 2021 10:25 pm

    - mam cię tam zaprowadzić? no dobrze, w takim razie zapraszam - wzięła swoją torebkę i zarzuciła na ramię. ochroniarze mierzyli ją wzrokiem i chcieli ją zamordować - niech oni przestaną, dziwnie się czuję. nie jestem morderczynią, tylko zwykłą cukierniczką! - powiedziała panom, a potem spojrzała na arthura, który też dziwnie się zachowywał - chodź - machnęła do niego i zaczęli iść w stronę kawiarni.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 10:40 pm

    - swietnie - powiedzial zadowolony z tego, ze musial jej dlugo przekonywac do tego by go posluchala. - oni tak zawsze - machnal reka nie przejmujac sie, ze zoe sie zle czuje gdy tak sie na nia gapia. - myslisz, ze z tego tez mozna upiec babeczki? - wyciagnal z kieszeni randomowe grzyby, ktore pozbieral wczoraj u archiego.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by zoe williams Pią Lis 05, 2021 10:42 pm

    spojrzała się na to co miał - a co to jest? grzybki halucynki? teoretycznie ze wszystkiego się da zrobić babeczkę czy inne ciasto ale ja bym nie ryzykowała. nie wiadomo czy nie są w ogóle trujące - ostrzegła go, bo to mogły być faktycznie trujące grzyby a nie służące do odlotu i by się jeszcze zabił albo zabił charlotte xd
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 11:06 pm

    - nie wiem, widzialem takie w filmie - wzruszyl ramionami i podlozyl jednego pod noz zeby go powachac. dobrze, ze nie probowal posmakowac. - jesli sie nadaja to mozesz z tego cos upiec - nie przyjal do swiadomosci, ze nie sa jadalne i wreczyl jej grzybki.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by zoe williams Pią Lis 05, 2021 11:20 pm

    - no dobrze, niech ci będzie, że upiekę coś z nimi - przystała na jego propozycję, ale zamierzała je wywalić i podmienić je na zwykłe pieczarki, bo nie chciała żeby on umarł albo ktoś z jego otoczenia - w ogóle, nie przedstawiłam się jeszcze, mam na imię zoe - była kulturalna. zaprowadziła go do kawiarni - proszę bardzo, to tutaj - weszli do środka.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by arthur windsor Pią Lis 05, 2021 11:26 pm

    - swietnie - powiedzial zadowolony. nie wiem czy podmienianie na pieczarki to dobry pomysl bo wtedy bedzie pewny, ze zna sie na grzybach i bedzie wszystkim sie chwalil xd tyle dobrze, ze nikt mu nie ufal i nie uwierzylby mu. - za kolorowo - swierdzil, rozgladajac sie.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 9:28 pm

    siedziała tu na tych schodkach i zamulała, bo w sumie pokłóciła się trochę z rodzicami, trochę z siostrą. piła kawę i paliła papierosa.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by andy harris Pią Lis 26, 2021 9:34 pm

    byl w Ikea popatrzec co ciekawego proponuja skoro musial ogarnac lozko dla siostry. nie kupil jednak nic I byl w drodze na pociag. zobaczyl jednak znajoma twarz wiec zatrzymal sie by przyjrzec sie jej I ocenic czy to na pewno faye. - czesc - podszedl do niej w koncu. - dlugi dzien? - usmiechnal sie lekko.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 9:36 pm

    spojrzała na niego - cześć andy - przywitała się z nim ale nie tak jak zawsze ładnie i radośnie, a totalnie obojętnie i bez żadnego konkretnego wyrazu. zgasiła papierosa, który zaczął jej nagle przeszkadzać i napiła się łyka kawy - mhm, bardzo długi. moje dni ostatnio się bardzo dłużą. co tam u ciebie? - próbowała nawiązać rozmowę.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by andy harris Pią Lis 26, 2021 10:03 pm

    od razu wyczul, ze faye jest w kiepskim humorze I troche sie zmartwil. - cos sie stalo? - pozwolil sobie usiasc obok niej. nie chcial rozmawiac o sobie skoro ona wydawala sie miec wieksze problemy niz on. byl dobrym sluchaczem wiec nie mogla trawic na lepsza osobe by sie wygadac.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 10:05 pm

    szczególnie, że codziennie kiedyś słuchał grzechów starszych panienek, które narzekały na dosłownie wszystko xd był przyzwyczajony do narzekania, więc faye też zniesie. lubiła andiego, wiedziała, że miała w nim kumpla któremu może powiedzieć dość sporo - prócz tego, że mój związek się rozpadł, pokłóciłam się z rodzicami i siostrą, to wszystko super - machnęła ręką. wyglądała jak kupka nieszczęścia.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by andy harris Pią Lis 26, 2021 10:17 pm

    mail juz wprawe. jej sie przynajmniej bedzie latwiej sluchac bo naprawde przejmowal sie jej samopoczuciem. babcie w konfesjonale zawsze narzekaly na wnukow niechcacych chodzic do kosciola. chociaz niektore ploteczki byly ostrzejsze. takie lubil!
    - przykro mi - pogladzil ja po plecach. - napewno niedlugo sie z nimi pogodzisz - probowal ja pocieszyc jakos. akurat w godzeniu sie z rodzicami nie mial doswiadczenia, ale domyslal sie, ze tak to dziala w normalnych rodzinach.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 10:19 pm

    - mówisz o moim byłym czy o moich rodzicach i siostrze? - zapytała jakby to miało jakieś znaczenie. z nico nie chciała się dogadywać w żadnym stopniu, nie potrzebowała go w swoim życiu chociaż cholernie za nim tęskniła i prawdopodobnie jakby go zobaczyła, sama by go błagała o przebaczenie bo była naiwna i głupia. z rodzicami i siostrą chciała się dogadać jak najszybciej, bo oni ją przecież wspierali! - ale dzięki - pokiwała głową.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by andy harris Pią Lis 26, 2021 10:45 pm

    - o rodzicach I siostrze - sprecyzowal. nie wiedzial co zaszlo miedzy nia a jej chlopakiem I zdziwilo go to, ze sie rozstali bo ostatnio mowila mu jak bardzo go kocha. nie chcial jednak zaczynaj drazliwego tematu zeby nie poczula sie jeszcze gorzej. - masz ochote cos zjesc? - zaproponowal. staral sie znalesc sposob by jej poprawic humor.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 10:48 pm

    - możemy coś zjeść - zgodziła się na jego propozycję - niedaleko, tuż za rogiem mój ojciec ma tutaj kawiarnię, więc jak chcesz możemy do niej pójść na jakieś ciasteczko czy coś - zaproponowała. dobrze, że nie poruszał drażliwego dla niej tematu, bo by mu się jeszcze rozpłakała, a tego nie chciała publicznie robić, wystarczy, że publicznie ją upokorzył jej były zrywając z nią na środku chodnika.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by andy harris Pią Lis 26, 2021 11:14 pm

    - swietnie, chodzmy - wstal I wyciagnal reke w jej strone. no I poszli. next jak chcesz!
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by faye mayhew Pią Lis 26, 2021 11:17 pm

    poszli i się dobrze bawili, a ja idę spać xd i tak mnie jutro nie ma! dobranoc.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 7:35 pm

    biegł do szkoły żeby jeszcze poćwiczyć bo miał przed sobą trudną prezentację którą musiał zdać najlepiej z grupy oczywiście! dlatego postanowił przyjechać wieczorem do londynu i pewnie przespać się w sali treningowej, albo skończyć nad ranem xd biegł więc z torbą wypełnioną swoimi ciuszkami do treningu.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by katia ivanovna Pon Lut 21, 2022 7:37 pm

    wpadł na katię, która szła sobie spokojnie ze swojego jakiegoś przemówienia. teraz przechodziła fazę bycia grzeczną, więc robiła jakieś bzdury. o mało co się nie wywróciła przez niego! a jako, że to katia, to walnęła od razu focha - patrz jak biegasz! - mruknęła na niego.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by ellis akanabi Pon Lut 21, 2022 7:45 pm

    natomiast w skutek zderzenia ellisowi wypadł portfel z kieszeni i wszystko się rozsypało. więc mogła zobaczyć jego legitymację ze szkoły tańca - przepraszam - od razu zaczął się kajać kucając i zbierając wszystko z ziemi - nie jest aż tak źle, mogłaś iść z kawą i mogłaś się oblać - od razu znalazł pozytyw w tej sytuacji - wtedy musiałbym o wiele bardziej przepraszać - już zarzucał ją gadaniem patrząc na nią dosłownie z dołu

    Sponsored content

    trafalgar square - Page 4 Empty Re: trafalgar square

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 12:36 pm