korytarz

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    korytarz - Page 3 Empty korytarz

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:46 am

    First topic message reminder :

    korytarz - Page 3 BitterDelightfulAnt-small
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 10, 2021 9:37 pm

    chyba tylko dante mu został xd
    - musisz pogadać z ash, nie wiem czy ci pozwoli - zrzuciła odpowiedzialność na przyjaciółkę żeby mu niczego nie obiecywać. pewnie jego też obgadywały skoro był nieodłączną częścią życia ash teraz. jak taka przylepa hehehe - więc nie pożyczamy sobie staników bo ashley ma większe piersi od moich - przyznała, ale to nie sprawiało że miała zaniżoną samoocenę. była na tyle pewna siebie że fakt małych cycków jej nie blokował - możemy ustalić w ramach kompromisu że są tak samo fajne, ale tobie przydałaby się jeszcze jakaś odżywka na włosy - zauważyła. chyba faktycznie musiał pogadać z laskami i kosmetykach.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ben wonder Nie Paź 10, 2021 9:44 pm

    różowych ogólnie mało na forku xd
    - ashley mi na wszystko pozwala - zaśmiał się, ale skoro mira zasugerowała, że wszystko zależy od ash, to uznał, że już jest zaproszony. mira nie chciała brać za to odpowiedzialności xd slysząc o cyckach ashley od razu o nich pomyślał. to był odruch bezwarunkowy. chciał wykrzyknąć "wiedziałem", ale nie chciał, żeby mira poczuła się urażona, że nie doceniał jej piersi od samego początku. też na pewno były fajne, ale nie znał ich tak z bliska jak te ashley. - tak? dlaczego? co to da? - skoro mówiła, że mu się przyda to był gotów jej posłuchać. dziewczyny lepiej się znają na tych sprawach.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 10, 2021 9:48 pm

    nikt nie chce nimi grać xd
    - w twojej głowie na pewno - popukała go po czole z rozbawieniem. wiedział jaka była ashley i że dawała facetom pozorny wybór. żeby myśleli że jakikolwiek mają. obstawiała, ze tak też było z benkiem słodziakiem także sorry! mira nie obraziłaby się w kwestii cycków bo jak się już przekonała.... facetów interesowała naga kobieta a nie wielkość cycków. jarali się tak samo hehehe - będą bardziej zakręcone, miękkie, ułożone, sexy - aż mruknęła na koniec żeby go podpuścić xd pewnie teraz bedzie latał i szukał odżywki.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ben wonder Nie Paź 10, 2021 9:56 pm

    są zbyt grzeczni xd chociaż ja mam czterech różowych, wow. ale nikt z nich nie jest ułożony xd
    i faktycznie tak było, podziękował jej za radę i poleciał od razu do sklepu calodobowego, żeby ogarnąć jakąś odżywkę i czarować panie błyszczącą czupryną.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 7:12 pm

    miał jakieś niekonwencjonalne zajęcia studentami aktorstwa którzy zostali na dachu w jakiś skąpych kostiumach i mieli tam pracę grupową którą za jakiś czas miał sprawdzić, pewnie coś o wykrzyczeniu emocji xd stał teraz w korytarzu w koronie na głowie i czytał coś w telefonie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 7:21 pm

    wracala z zajec, rowniez z nosem w telefonie. zauwazyla alexandra kiedy byla juz o wiele za blisko niego. chwile ja zamurowalo, ale szybko zakryla twarz ksiazka i zaczela sie powoli wycofywac, majac nadzieje, ze jej jeszcze nie zauwazyl.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 7:32 pm

    niestety ash miała zbyt absorbującą prezencję żeby jej nie zauważyć. pewnie czytając co jakiś czas zerkał znad telefonu spoglądając na krzątających się studentów więc zauważył i ją! - panna whitemore! - powiedział donośnie, znacząco i głośno na tyle że ni tylko ona słyszała, ale i wszyscy wokół. zgasił ekran telefonu i podszedł chwytając książkę którą czytała - malarstwo boscha? - zapytał nieco zdziwiony - ostatnim razem interesowały cię bardziej abstrakcyjne formy - zauważył. pewnie zabrał ją nawet na wystawę w stylu quarles albo basquiata!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 7:39 pm

    w momencie kiedy uslyszala jego glos pozalowala tego, ze nie uciekla stad jak najszybciej. - dzien dobry - mruknela, opuszczajac ksiazke sprzed twarzy. - teraz interesuje mnie bosch - byla wyraznie niezadowolona z jego komentarzy. - nie mam czasu - poinformowala go i odebrala mu swoja ksiazke.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 7:49 pm

    nowy awek, no proszę.
    od razu wyczuł jej niezręczny i niezadowolony ton co go trochę rozbawiło (nie wiem czemu) więc zaśmiał się krótko - dużo nagości i kontrowersji, no jasne - podkreślił nie oddając jej jednak ksiązki. zignorował kompletnie jej słowa i wskazał na automat do kawy który stał obok - napijesz się ze mną? - zaproponował. kawa średnia, za to towarzystwo przednie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 7:53 pm

    czas na zmiany.
    ashley za to nie uwazala by bylo to zabawne i zrobila jeszcze grozniejsza mine gdy sie zaczal smiac. przewrocila oczami gdy nie udalo jej sie odebrac mu ksiazki. - tak - skrzyzowala rece na wysokosci cyckow, po czym spojrzala na automat. - po co? - przeniosla wzrok z powrotem na niego.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 7:57 pm

    niemożliwe!
    myślę, że był niestabilny emocjonalnie i śmiech był jego reakcją na stresujące sytuacje. nie mógł przecież dać niczego po sobie poznać! trzymał dalej tą książkę drażniąc się z nią w najlepsze. pewnie ta niezadowolona mina tylko go prowokowała - za stare, dobre czasy - odpowiedział na jej pytanie i oparł się ramieniem o automat patrząc na ash.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 8:05 pm

    a jednak.
    wolalaby gdyby jednak gdyby tak nie reagowal. irytowalo ja to bardzo. nie wiedziala po co ja w ogole zaczepil. chwile milczala, mierzac go wzrokiem. - stawiasz - odpowiedziala w koncu. nie potrafila mu odmowic nawet kiedy byla na niego zla.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 8:13 pm

    zdarza się tak rzadko, że to jak swięto xd
    pewnie nie raz się tak zachowywał widząc jak to ją prowokuje. lubił wywoływać skrajne emocje. po hollywood był skandalistą. skandalista larry flynt normalnie xd ciekawe czy ash stalkowała plotki o nim jak wyjechał hehe - stawiam - potwierdził wrzucając monety do automatu. chwilę to trwało, ale podał jej czarną kawę w plastikowym kubeczku. sam zaraz stał z drugą i dmuchał w gorący kubeczek - ładnie wyglądasz - skomplementował skromnie, a jednak nie tak skromnie bo miał na twarzy tajemniczy uśmieszek.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 8:22 pm

    nie az tak rzadko xd
    na pewno stalkowala go xd do czasu az stwierdzila, ze nie da zadnemu facetowi miec nad soba takiej kontroli. ciezko bylo przestac sie nim interesowac, ale jakos sie udalo! moze to ja sklonilo do onlyfans xd chwycila ostroznie kubek i podmuchala na kawe. - nie potrzebuje twoich komplementow - powiedziala dosc ostro, ale jednak usmiechnela sie pod nosem. milo bylo to od niego slyszec mimo wszystko.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 8:34 pm

    nie liczę, ale mogę jak chcesz!
    ash jakie postanowienia! dlatego zabrała się za takich gości jak benek xd ciekawe czy to ją skłoniło do wiązania i innych dziwnych zboczeń, czy już wcześniej tak miała? alexander by nie pogardził! - jesteś pewna, że nie potrzebujesz? - posmyrał ją po podbródku widząc jak się uśmiecha.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 8:41 pm

    haha nie musisz.
    tak xd benek przynajmniej nie zostawi jej dla kariery w hollywood bo lepsza laska niz ashley mu sie nie trafi. no i nie byl w jej typie wiec nie bala sie, ze zalapie jakies uczucia. - dlaczego to robisz? - chwycila jego reke, ale nie odsunala jej od siebie. serce jednak troche szybciej jej zabilo gdy tak ja traktowal. na pewno wczesniej tez krecily ja takie zboczone rzeczy.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 8:44 pm

    dla alexandra hollywood było na pewno dobrą wymówkę żeby zerwać z ashley skoro na uczelni zaczęli się czepiać. pewnie nigdy jej nie podał prawdziwego powodu, ups!
    - co robię? - zapytał grając głupka i chcą usłyszeć od niej to co mu chodziło po głowie - sprecyzuj - skoro chwyciła jego rękę to nie odsuwał jej. patrzył na nią z uniesioną brwią i kącikiem ust.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 8:56 pm

    zrozumialaby gdyby jej podal prawdziwy powod! a tak czula sie jak ostatnia idiotka kiedy sie przed nim otworzyla, a on ja zostawil. - nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi - mruknela niezadowolona. - zabawa moimi uczuciami sprawia ci przyjemnosc? - zapytala powaznie, przygladajac sie mu. z bliska byl jeszcze bardziej przystojny. miala ochote go pocalowac i powtrzymywanie sie przed tym bylo duzym treningiem jej silnej woli.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 9:06 pm

    a on nie potrafił podać jej prawdziwego powodu, bo tak na prawdę nie chciał z nią zrywać kontaktów, a był trochę zmuszony! - ależ stanowcza - mruknął na jej słowa czując jak przechodzą go ciarki po plecach. nie dał jednak tego po sobie poznać - nie czerpię przyjemności z takich rzeczy, przecież wiesz - był skrycie romantykiem! lubił robić dobrze dziewczynom, z którymi się spotykał. szczególnie jeśli nie były to przelotne znajomości. wbił w nią swój wzrok nic więcej nie mówiąc. pewnie lubił na nią patrzeć! miała symetryczną twarz!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 9:12 pm

    on chyba na tym lepiej wyszedl bo przynajmniej zrobil kariere. ona zostala ze zranionymi uczuciami i strachem przed bliskoscia. nie widziala w tym sensu skoro faceci byli zdolni ot tak ja zostawic. lepiej wyjdzie na tym jesli bedzie sama.
    - wiec po co to robisz? - powtorzyla swoje pytanie, tym razem juz lagodniejszym tonem. chwile sie tak na siebie patrzyli, ale w koncu odsunela sie od niego i wbila wzrok w swoja kawe i upila lyka.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by alexander pearce Czw Paź 28, 2021 9:23 pm

    sam miał traumy i zaszczepiał je też w kimś. chyba nie to planował. była za młoda żeby się zniechęcać!
    chwilę się zastanawiał nad jej pytaniem. myślał nad odpowiedzią, aż w końcu przyznał szczerze i z uśmiechem - tęskniłem za tobą - zerknął na zegarek na ręku. musiał iść ogarnąć studentów bo mu zamarzną na tym dachu - do zobaczenia ash - zamachał jej jeszcze kubeczkiem z kawą na pożegnanie i uciekł zgarnąć i sprawdzić swoją grupę studenciaków.
    next please!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ashley whittemore Czw Paź 28, 2021 9:30 pm

    nie wiedziala czego sie spodziewala, ale na pewno nie takiej odpowiedzi. wywalila kawe do kosza bo stracila apetyt i poszla sie czyms zajac zeby zapomniec o ich rozmowie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ben wonder Nie Gru 05, 2021 9:48 pm

    rozwieszał świąteczne dekoracje na korytarzu i zagadywał wszystkich, żeby dorzucali swoje imiona do secret santa.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by willow hart Nie Gru 05, 2021 9:50 pm

    willow akurat wychodziła na jarmark, bo bardzo chciała sobie popatrzeć na reniferki. minęła bena i się z nim przywitała, bo kojarzyła go z akademika - cześć - rzuciła mimowolnie i poszła dalej, wiążąc sobie szalik na szyi.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ben wonder Nie Gru 05, 2021 9:58 pm

    - cześć cześć cześć! - podążył za nią, żeby go nie olewała tak od razu. zostawił niezawieszony do konca łancuch na tablicy i rzucił się w pogoń xd - chcesz wziąć udział w secret santa? będziemy losować imiona mieszkańców z akademika i robić sobie prezenty! - tłumaczył jej tak jakby nie wiedziała o co chodzi. tryskał entuzjazmem.

    Sponsored content

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:04 am