• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

studnia

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

studnia Empty studnia

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:39 am

studnia Wishing_well_close_d_blumer
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by francois joyce Nie Kwi 25, 2021 9:49 pm

siedział przy studni, odpoczywając po bieganiu wieczornym. musiał trzymać fason i rezon, nie? więc dlatego tu był. pierwszy raz chyba nie wracał ze spotkania z klientem xd
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by danielle hurd Nie Kwi 25, 2021 9:55 pm

wow, wow!
to danielle (która była jego ziomalką!) po ogarnięciu ruby i andersona z komisariatu i powrocie do domu również postanowiła zażyć joggingowych doznać i tędy teraz biegła! pewnie poznali się z frankiem na bieganku! - cześć! - stanęła obok niego robiąc głęboki wdechy.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by francois joyce Nie Kwi 25, 2021 9:57 pm

wiem, ze jest jego ziomalką, oni sa z klubu niebieskich xd oo muszę nadrobić wzrosty!!!
akurat robił skłony, zamierzał się już zwijać do domu, ale znikąd pojawiła się jego przyjaciółka dani. pocałował ją w policzek na przywitanie. - cześć dani, nie za późno dla ciebie na bieganie? zazwyczaj jesteś wcześniej - zauważył spoglądając na zegarek.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by danielle hurd Nie Kwi 25, 2021 10:00 pm

nowe informacje do przyswojenia xd
pewnie jak robił skłony to nie poznała go po tyłku, dopiero jak się uniósł xd
- byłabym wcześniej, ale spotkały mnie małe komplikacje - już nawet nie chciała tłumaczyć co wymyślił jej brat xd - nieistotne - zaczęła się rozciągać obok niego - jak ci minął dzień? - zapytała.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by francois joyce Nie Kwi 25, 2021 10:05 pm

patrz, pierwszy raz moja postać jest wyższa od twojej, chociaż niewiele bo on ma 183 a ona 178.
nie patrzy na jego tyłek, to dobrze, bo byli ziomeczkami. on też się nie patrzył na jej, był dla niego zakazany. wolał inne tyłeczki. - jakie znowu komplikacje? opowiadaj - był głodny ploteczek. musiał wszystko wiedzieć. - pracowicie. jak zwykle miałem parę spotkań, nic ciekawego. dzień jak co dzień. a ty? - zapytał grzecznie.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by danielle hurd Nie Kwi 25, 2021 10:12 pm

jest wysoka, to fakt xd
wolał tyłeczek jej psiapsi ruby. dobrze, ze o tym nie wiedziała, uff!
- musiałam wyciągnąć mojego brata z kłopotów - westchnęła. pewnie franek słyszał nie raz o jej przypałach z bratem. choć bez tych przypałów jej życie mogłoby być za nudne - byłam w londynie na próbach, nic ciekawego - wyjaśniła dalej uporczywie się rozciągając.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by francois joyce Nie Kwi 25, 2021 10:17 pm

ale mamy sukces. dani może się uwieszać na nim jak chce. pewnie, że wolał ruby ;x latał za nią jak pies.
- anderson znowu ci dopiekł? jak dobrze, że ja nie mam takiego rodzeństwa - mhm, no tak, musiał skłamać, bo doskonale wiedział o tym, że blaise ma jeszcze jakieś dzieciaki oprócz niego. nie wiedział, że jest to nico z jego roku i annie, którą kiedyś poznał na imprezie u gabriela i którą wyśmiał na temat butów. - poczekaj, pomogę ci, masz tutaj bardzo spięte mięśnie - pomógł jej w rozciąganiu ale bez zbędnego macania!
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by danielle hurd Nie Kwi 25, 2021 10:20 pm

miała chociaż pewność, że nie będzie próbował jej wykorzystać ;x
porozciągali się jeszcze i potem dokończyli razem bieganie. franek pewnie odprowadził ją do domu żeby czuła się bezpiecznie ufff!
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 7:40 pm

siedział na tej studni i jarał papieroska. próbował sobie skleić fakty z wczoraj i przypomnieć twarz dziewczyny z którą spał (to była tiffy!).
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 7:45 pm

ona właśnie szła sobie czytając książkę o byciu asertywną, którą dostała od nejta. obiecał, że będzie jej bronił zawsze i wszędzie, dlatego teraz próbowała się doedukować w tym jak odmawiać takim jak nico. nie zauważyła go bo była zaaferowana wskazówkami!
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 7:49 pm

nico natomiast zawiesił się myśląc nad wczorajszym dniem, odwiesił się dopiero jak przed oczami pojawiła mu się faye. nie myśląd zbyt długo wrzucił resztę papierosa do studni i podszedł do niej. a właściwie to stanął na jej drodze będąc dość nietypową przeszkodzą.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:04 pm

onie! to niedobrze, że zastąpił jej drogę, bo walnęła prosto w niego! bo skąd mogła się spodziewać, że nagle pojawi się coś przed nią! książka jej wypadła z rąk, a ona przeżyła lekki szok. - ojej, przepraszam, nie chciałam! - zaczęła zbierać to co jej upadło a potem spojrzała na kogo wpadła. - och - nie wiedziała co ma powiedzieć więc powiedziała tylko tyle.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:08 pm

specjalnie to zrobił żeby zastosować element zaskoczenia. i najwyraźniej udało mu się!
- cześć - pomógł jej zbierać to co wypadło. a potem włożył ręce do kieszeni i z zawadiackim uśmieszkiem patrzył na nią - jak po imprezie? rodzice byli zli? - bo przecież nakryli ich i był przypix ;x
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:10 pm

zmarszczyła brwi niezadowolona, tuląc do siebie książkę. nagle się zawstydziła na wspomnienie tego co robili wówczas w tym kantorku. gdyby mogła, teraz paliłaby się żywym ogniem. - byli wściekli. nawet nie wiesz jak bardzo. karczemna awantura od ojca, matka prawie że wyszła z siebie - spuściła wzrok i gapiła się na swoje buty. krępowała się w jego towarzystwie! przecież to nie był chłopak dla niej!
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:14 pm

pewnie widział to jej zmieszanie na twarzy, ale wcale mu to nie przeszkadzało. wręcz przeciwnie. lubił doprowadzać do takiego zmieszania z ludźmi. a jak jeszcze wiedzial, że faye właśnie przypomina sobie co robili to w ogóle był z siebie dumny. tak to nie chłopak dla niej xd
- czyli rzadko się buntujesz skoro tak się wściekli co? - on co chwile cos wywijał, rodzice juz zrezygnowali z awantur xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:17 pm

- ja w ogóle się nie buntuję. nie jestem takim typem buntownika. jedynie przeciwko nim wybrałam swoje studia i na tym się skończyło. mnie nic nie wolno, a tym bardziej spotykać się z tobą! - dźgnęła go palcem w klatę. w końcu była z arystokracji, a arystokratkom nie wolno było spotykać się z niegrzecznymi chłopcami. wydęła niezadowolona usta. dobrze, że nie wiedział, że taka z niej arystokratka jak z niego pan na włościach!
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:24 pm

- auć - jęknął jak tak go dźgnęła i odsunął się nieznacznie. może jeszcze go zaatakuje xd - ostatnio ci się podobało - zauważył trafnie - więc nie rozumiem skąd ta agresja - jeszcze jakby ją przeleciał, a oni się tylko całowali dla niego to było bardzo niewinne ;x a dla faye było pewnie zupełnie odwrotnie. skąd miał wiedzieć, że jest taka niewinna, ech.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:32 pm

niewinna dziewica na dodatek xd tak to zostało ustalone, dagna stwierdziła że faye wygląda nawet na dziewicę xD - przepraszam, nie chciałam żeby cię zabolało - przeprosiła go, bo była jednak kulturalna. i dobrze wychowana. dziewczyna z dobrego domu. - nie jestem agresywna - spaliła buraka znowu i się odsunęła troszkę od niego. - podobało mi się i chciałam więcej no ale co z tego - wyjęczała nieszczęśliwie. i tyle by było z jej asertywności.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:40 pm

potwierdzam słowa dagny, wygląda xd
nico wyczuł, że jest kulturalna, dobrze wychowana i niewinna analizując jej zachowanie. niewiele był w stanie analizować bo jego mózg pływał w oparach trawy, ale akurat analizowanie dziewczyn szło mu dobrze - czyli chciałaś więcej? - zrobił krok w przód.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:43 pm

- może - powiedziała krótko, nawet na niego nie patrząc. zbytnio krępowała się jego spojrzeniami, bo jeszcze by się na niego rzuciła z pocałunkami. strasznie ją kusiło to, żeby pójść gdzieś z nim, ale przecież nie mogła! co by powiedziała mamusia, tatuś, nate. im wszystkim zależało na tym, żeby faye się w życiu udało a nie żeby wylądowała w związku z opalonym ziołem kolesiem. - a co jeżeli chciałam więcej? to źle? - zapytała naiwnie.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:45 pm

podsumowane nico: 'opalony ziołem koleś" xd
wszyscy chcieli decydować o losie faye, a to faye sama powinna o tym zadecydować i podążać ścieżką którą sama sobie wytyczyła. nico sam dyktował warunki, a jednocześnie czekał na fuszkę od ojca... no może był trochę hipokrytą - jasne, że nie. powinniśmy podążać za swoimi pragnieniami - dlatego nico ruchał co sie dało xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:49 pm

tak właśnie jest xd
faye dyktowali życie rodzice i to może przez nich jest taką sierotą życiową jaką jest. nawet nie wie jakie życie jest naprawdę. spojrzała w końcu na niego, a potem na tą książkę którą trzymała w dłoniach. - mhm, czyli mam podążyć za pragnieniem i dać ci się całować, tak? - próbowała zrozumieć jego logikę. prędzej czy później dla niej się to źle skończy.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by nico joyce Wto Maj 04, 2021 8:54 pm

trochę, ale dzięki temu miał wrażliwszą dusze xd
nico nic nie dyktowali rodzice i wyszedł taki jaki wyszedł. nie wiem co lepsze.
- dokładnie tak. bo jeśli nie, to co innego pozostaje w życiu? - spojrzał na nią i zrobił kolejny krok do przodu żeby być bliżej i móc analizować jej wszystkie pory na twarzy xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 04, 2021 8:58 pm

wrażliwszą duszę xDDDD
blaise koszmarnie wychował syna. nina nie potrafiła wychować córki na porządną dziewczynę cieszącą się życiem. co się z tymi zielonymi podziało wówczas. no tak, geny drugiego rodzica zdecydowały jak widać xd serce jej przyspieszyło jak był tak blisko niej. nie wiedziała co ma w tym momencie zrobić, czy go całować czy uciekać. - hmm no nie wiem. całowanie jest przyjemne - popatrzyła na jego usta ale i tak się speszyła.

Sponsored content

studnia Empty Re: studnia

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 11:30 pm