hall

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hall - Page 2 Empty hall

    Pisanie by st. albans Czw Kwi 15, 2021 6:47 pm

    First topic message reminder :

    hall - Page 2 Original
    valentine martinez

    valentine martinez

    Barcelona
    lotnictwo i kosmonautyka
    zapraszam na pokład
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by valentine martinez Sob Kwi 17, 2021 8:20 pm

    - chyba cię... pokręciło! - odparowała natychmiast. wyciągnęła natychmiast telefon, żeby mu udowodnić, to że Carla jest szczęśliwa z innym mężczyzną. - pierwsze zdjęcie, Carla i Javier razem podczas imprezy zaręczynowej, zobacz jaka jest uśmiechnięta! tutaj kolejne zdjęcie wybiera suknię ślubną! jeszcze mam zdjęcie z ich zaręczyn! a no i mam zaproszenie na ich ślub, jak chcesz to ci pokażę! zobacz! patrz prawdzie w oczy, a nie mydl sobie wiecznie oczy kłamstwami, że jeszcze do ciebie wróci! szalonyś Gabrielu, szalonyś! - machnęła sukienką aż jak prawdziwa hiszpanka, pokazując więcej nóg. - ciebie na mnie nie stać panie borbon. za droga jestem i zbyt inteligentna. a Carla, bardzo dobrze zrobiła że cię zostawiła! o! - prychnęła i tupnęła nogą.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Kwi 17, 2021 8:27 pm

    gabriel bez słowa popatrzył na te wszystkie zdjęcia. zachował całkowity spokój, nie krzyczał, nie rzucał rzeczami, nie rozpłakał się. po prostu wlewał w siebie kolejne ilości alkoholu. nadal w milczeniu skinął w stronę ochroniarzy, którzy podeszli do nich i wyprowadzili valentine i wyrzucili ją z imprezy, a sam poszedł pić dalej.

    Sponsored content

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hall
      » hall
      » hall
      » Hall
      » hall

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:09 pm