parkiet

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    parkiet - Page 2 Empty parkiet

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 9:46 am

    First topic message reminder :

    parkiet - Page 2 I2TEdl
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:07 pm

    nawet wpisałam, że zachowywała się czasem jak mamusia, co by się zgadzało nawet xd
    - oczywiście, że się o ciebie martwię nate! - przyznała mu rację. ona martwiła się o wszystko i wszystkich, więc to nie było w ogóle dziwne, że martwiła się o niego - jestem głupia, nie powinnam ci była dawać tej wódki do picia. jejku, szybko cię trafiło - miała wyrzuty sumienia teraz i zrobiło się jej nawet przykro - zaprowadzę cię chyba do domu - ujęła jego twarz w swoje dłonie żeby sobie na niego popatrzeć.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 8:17 pm

    hahaha, póki co często zachowywała się jak imprezowiczka, więc teraz miała szansę się wykazać!
    - nie! przestań! - odtrącił jej dłonie. jasne, że szybko go trafiło, skoro tak dawno nie pił wódki, no i leki nie ułatwiały sprawy. dobrze, że wypił tylko dwa łyki, a nie pół butelki. - nie po to ten jedyny raz piłem wódkę, żeby teraz iść do domu! do domu chodzę zawsze! dzisiaj zróbmy coś faaajnego. coś co robią normalni studenci! - liczył na to, że zoe jako zielona krejzolka dostarczy mu jakiejś rozrywki. ależ role się odwróciły, nate chciał imprezować, a ktoś inny chciał go zaprowadzić do domu xd
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:21 pm

    zoe straciła ochotę na imprezowanie, bo obecnie zjadały ją wielkie wyrzuty sumienia. siedziała więc tam teraz na tej kanapie trochę niezadowolona, bo nate'a bardzo mocno i szybko trafił alkohol a ona momentalnie wytrzeźwiała jak tylko stracił równowagę. westchnęła cicho i rozejrzała się dookoła - możemy iść na karaoke jeżeli chcesz, ale potem idziesz do domu. jezu, twoi rodzice mnie zabiją jak się dowiedzą, ze cię upiłam - pacnęła się w czolo.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 8:26 pm

    w główce mu się zakręciło tylko, jest dużym chłopcem, jakoś to przeżyje. chciał imprezować raz w życiu i zoe zamiast z tego korzystać to się przejmowała. traciła taką okazję! nie wiadomo kiedy następnym razem nate wyrazi jakąkolwiek chęć do życia i dobrej zabawy.
    - chcesz, żebym śpiewał publicznie?! czy ty wiesz co ty własnie wyczyniasz!? - roześmiał się. normalnie to już by uciekał gdzie pieprz rosnie przed takimi rozrywkami, ale dzisiaj powiedział: - zgoda! - i powiedział to takim tonem, że wydawał się pewny swojej decyzji. rodzicami się nie przejmował! - moja mama zawsze wysyła mnie na imprezy, będzie dumna z ciebie i ze mnie i z nas i z ciebie. - wymieniał.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:27 pm

    - to chodź na to karaoke! - pociągnęła go tam i zacznę nawet jeszcze na karaoke.

    Sponsored content

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:14 am