parkiet

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    parkiet - Page 2 Empty parkiet

    Pisanie by st. albans Sro Wrz 22, 2021 4:14 pm

    First topic message reminder :

    parkiet - Page 2 1nuY
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by philip lore Nie Wrz 26, 2021 1:14 am

    to był już ten czas na imprezie kiedy philip polował na swoją ofiarę. dlatego stał koło parkietu i obserwował laski wybierając, która jest na tyle pijana, żeby nie musiał się natrudzić, ale jednocześnie na tyle ogarniająca, żeby nie oskarżyła go o seks wbrew własnej woli. cienka granica w tych czasach! ruszył własciwie do innej panienki, ale wtedy romy na niego wpadła.
    - woah, ale masz dużo energii - skomentował. to w sumie przemawiało na jej korzyść xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by marcus hurd Nie Wrz 26, 2021 1:17 am

    bajerowal jakas laske, ale wtedy zauwazyl romy i philipa, ktorzy byli zbyt blisko siebie. bez slowa odszedl i wepchnal sie pomiedzy kuzynke a kumpla. - co robicie - polozyl reke na klacie philipa i odsunal go od romy.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by romy luddington Nie Wrz 26, 2021 1:21 am

    romy skakała jak szalona bo z fazy zgon przeszła do fazy nadmiernej energii i nie wpadła nawet na niego specjalnie, ale skoro już wpadła to zaśmiała się i chwyciła go za dłonie unosząc do góry żeby skakał razem z nią - wow, ale jesteś przystojny - pochwaliła go przyglądając się jego twarzy. trochę jej wirowało w głowie, ale na 70% była przekonana, że jest przystojny - maaaaaaaaaaaaarcus! - oparła się o niego chwiejąc się i chichotając - nie mówiłeś ze masz ładnych kolegów, dlaczego ja nie znam twoich ładnych kolegów - zaczęła go karcić za to xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by philip lore Nie Wrz 26, 2021 1:27 am

    podskoczył raz, ale nie zamierzał się więcej wysilać.
    - cieszę się, że się podoba co widzisz - przyznał. romy swoim nadmiernym entuzjazmem psuła tajemniczą i buntowniczą aurę philipa, więc właściwie chciał się wycofać, ale wtedy pojawił się marcus. - pilnuj swojej dziewczyny, bo szuka nowych przystojniaków - zaśmiał się z romy. widząc zaborcze zachowanie marcusa myślał, że to jakaś jego panienka. która była jednocześnie chętna zapoznać się z jego kolegami xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by marcus hurd Nie Wrz 26, 2021 1:33 am

    i tak wow, ze chociaz raz podskoczyl xd
    skrzywil sie z obrzydeniem kiedy nazwal romy jego dziewczyna. - to moja kuzynka - oznajmil zeby bylo jasne. troche nie czyl sie wygodnie kiedy sie o niego opierala bo jednak nie byl typem, ktory lubi sie przymilac do swojej rodziny. - nie powinnas byc gdzies indziej - zignorowal fakt, ze uznala philipa za ladnego.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by romy luddington Nie Wrz 26, 2021 1:39 am

    doceniła to, że podskoczył i uznała to za osobisty sukces!
    pokręciła głową - nie mam chłopaka - oznajmiła philipowi kiedy nazwał ją laską marcusa i dalej skakała w miejscu. ktoś niósł tackę szotów więc wyrwała ją z rąk drugiej osoby - pijemy! - zarządziła chwytając szota i nie czekając na nich wypiła kieliszek na raz! - gdzie mam być? - nie rozumiała zarzutu kuzyna - to przecież mój dom - wzruszyła ramionami. nigdzie się nie ruszała, miała w planie skończyć imprezę jako ostatnia.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by philip lore Nie Wrz 26, 2021 1:49 am

    philip był jednak zdolny do poświęceń, żeby zdobyć dziewczynę xd
    popatrzył na romy, po czym na marcusa.
    - zupełnie do ciebie niepodobna, ładna - skomentował do kumpla, nie przejmując się tym, że romy stała obok i mogła wszystko usłyszeć. nie pogardził szotami, więc zaraz wziął kieliszek i się napił. - to twój dom? - zaśmiał się kiedy to usłyszał. - powodzenia - rzucił tak ogólnie. "powodzenia, zeby nie spalili ci chaty do rana".
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by marcus hurd Nie Wrz 26, 2021 1:55 am

    chcial jej zabrac kieliszek, ale nie zdazyl i zanim sie obejrzal juz byl pusty. westchnal i przechylil swoj, po czym spojrzal na philipa. - nie az tak ladna - probowal go przekonac xd sory romy. - szukala cie kolezanka - pokazal w strone wyjscia.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by romy luddington Nie Wrz 26, 2021 2:04 am

    na pewno usłyszała to czego nie powinna czyli, że jest ładna - jestem ładna, słyszałeś? - powiedziała uśmiechając się dumnie do marcusa. skąd miała wiedzieć że bronił jej cnoty xd - tak, to mój dom - oznajmiła nie czujac sarkazmu w tym wszystkim. dała się podpuścić marcusowi więc ruszyła w stronę wyjścia szukać tej domniemanej koleżanki. ale wcześniej wręczyła pustą tackę szotów philipowi żeby się na coś przydał xd i pewnie uciekła na zewnątrz szukać koleżanki!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by philip lore Nie Wrz 26, 2021 2:13 am

    oddał pustą tackę jakiemuś frajerowi, a sam zapolował na inną panienkę. marcus mógł być dumny ze swojego udanego cockblocka.

    Sponsored content

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 10:54 am