Sala # 333

    avatar

    Go??
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Sala # 333

    Pisanie by Go?? Nie Lut 26, 2012 4:04 pm

    First topic message reminder :

    Sala # 333  - Page 5 PrivateHospitalRoom
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:13 pm

    Minnie, masz fajną ilość postów!
    Patrzyła na Theo i troszkę się uspokajała. W końcu jego pewnie też musiało to wszystko zaboleć. Pokiwała głową. Kiedy się nachylił, położyła głowę na jego ramieniu. Już nawet nie była w stanie się odzywać.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:17 pm

    Przytulił ją delikatnie do siebie, żeby nie zrobić jej krzywdy. usiadł pewnie na brzegu łóżka żeby mogła przytulić się do jego piersi i żeby mógl ją swobodnie objąć. biedna minnie! gdyby theo wiedział na pewno tez by ją przytulił do siebie w zastępstwie za alexa, chociaż wiadomo jak różni sa chlopcy. - obiecuję ci, że wszystko się ułoży, rene. - powiedział cicho do czubka jej głowy, nie chciał by ta się martwiła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:20 pm

    teraz mam jeszcze fajniejszą! zjazd gnieźnieński.xd theo ma reformy solona, ale p.n.e. sorka rene, ale nie wiem, co było w 463 roku. xd
    - oczywiście, że się ułoży! - złapała ją za drugą rękę, bo załóżmy, że theo zakleszczył renesme całą w swoich ramionach, ale zostawił chociaż tę jedną dłoń minnie, żeby się cieszyła. - cały czas jesteśmy przy tobie. - wyszeptała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:29 pm

    Przerażasz mnie. Jesteś już tak skrzywiona, że nie wiem, czy coś Ci pomoże xddd.
    Uśmiechnęła się słabo. Cały czas tuliła się do Theo. W jego ramionach czuła się bezpiecznie. Bardzo tego teraz potrzebowała. Bezpieczeństwa.
    - Dziękuję - powiedziała zachrypniętym głosem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:36 pm

    Dagnie już nic nie pomoże! xdddd Przynajmniej nie do matury z historii xd
    A on cały czas jej nie puszczał. co prawda odpisywał florianowi ale jakoś tak by ciągle ją do siebie przytulać i nie puszczać!
    - nie masz za co, skarbie. będe przy tobie stał murem. minnie na pewno też. florian też. - zapewnił ją.
    - jeśli będziesz tylko czegoś potrzebowała musisz napisać, zadzwonić albo przyjść zawsze ci pomogę. - obiecał jej
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:47 pm

    zobaczycie, że i tak ją zawalę, a tylko zniszczyła mi psychikę i tyle z tego będzie!
    - samantha też. i alex też. i ash. - zaczęła wymieniać wszystkich ludzi, których znała pokolei. bo była przekonana, że wszyscy będą ją wspierać! - potrzebujesz teraz czegoś? - spytała od razu. jej zadaniem, jak i całej reszty, było teraz jak najlepiej zaopiekować się rene.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:53 pm

    Uśmiechnęła się znowu słabo, a raczej wykrzywiła usta w grymasie, który miał być uśmiechem. Była im strasznie wdzięczna za to, że są z nią. I że ją wspierają. Chociaż sama najchętniej zniknęłaby z powierzchni ziemi.
    - Nie, teraz nie. Chciałabym już wrócić do domu westchnęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:55 pm

    - musisz jeszcze trochę tu kochanie posiedzieć. - westchnął cicho całując jej czubek głowy. posiedział do późna w nocy, nawet jeśli rene zasnęła i odpoczywała to siedział przy niej i przytulał ją i dopiero bardzo późno poszedł do siebie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Pią Maj 04, 2012 9:57 pm

    minnie też siedziała długo, ale może poszła jeszcze przed theo, żeby ich zostawić na trochę samych.
    avatar

    Go??
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Go?? Sob Maj 12, 2012 4:32 pm

    Przyszedł po Rene bo wiedział o wszystkim i pewnie nawet kilka razy u niej był mimo że nie wychodził zbyt często z domu. Zapukał i wszedł do sali. - jesteś gotowa skarbie? - zapytał podchodząc do niej i ucałował czubek jej głowy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Sob Maj 12, 2012 4:38 pm

    Aww, on jest taki słodki<3. Akurat pakowała jakieś tam rzeczy do torby, którą przywiozła jej Sam. Przywiozła jej też ciuchy, więc była ubrana normalnie, a nie w tą szpitalną piżamkę. Odwróciła się w stronę Asha, kiedy przyszedł i uśmiechnęła się słabo.
    - Tak, tak. Muszę jeszcze tylko spakować kilka rzeczy - odparła z cichym westchnieniem. Nadal była w rozsypce. Taka chudziutka, krucha, smutna.
    avatar

    Go??
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Go?? Sob Maj 12, 2012 4:45 pm

    Ashowi na pewno krajało się jego posklejane serduszko i chciałby jej jakoś pomóc, ale nie wiedział jak! Czuł się chyba bardziej zagubiony niż ona chwilami. usiadł na skraju łóżka i przyjrzał się jej.
    - Co chcesz dzisiaj robić, rene? - zapytał ją bo nie zostawi jej przecież samej. zastanawiał się czy jej w ogóle nie wziąć do siebie bo na taką okoliczność na pewno posprzątał!
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Sob Maj 12, 2012 4:54 pm

    Ej w ogóle to nie wiem co się teraz u niego dzieje xd. Jak u wszystkich w sumie! Spakowała ostatnią rzecz i usiadła koło niego, odgarniając włosy za ucho. Spojrzała na niego ze zmarszczonymi nieznacznie brwiami.
    - Ash, nie musisz ze mną siedzieć. Wystarczy, że odwieziesz mnie do domu. Cieszę się, że w ogóle przyjechałeś - uśmiechnęła się i oparła głowę o jego ramię. Straasznie potrzebowała teraz bliskości.
    avatar

    Go??
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Go?? Sob Maj 12, 2012 5:02 pm

    u niego? nic bo od kiedy grace mu złamała serce siedział w domu ćpając i chlejąc. to tyle. przytulił ją od razu do siebie.
    - kochanie, ale ja chcę z tobą siedzieć, więc powiedz co chcesz robić. możemy obejrzeć film, nawet wasze głupie komedie romantyczne. możemy zrobić coś do jedzenia o ile nie boisz się że spalę ci kuchnię, grać w karty, kości, gry planszowe, szachy, układać puzzle.... cokolwiek czego ci potrzeba. - powiedział poważnie i przytulił ją bardziej do siebie
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Gość Sob Maj 12, 2012 5:10 pm

    Uśmiechnęła się znów, tym razem już mniej słabo i niewyraźnie, bo zrobiło jej się bardzo miło. Objęła go w pasie, kiedy przytulił ją mocniej i tak się w niego troszkę wtuliła, wdychając jego zapach, który zawsze uwielbiała.
    - Zobaczymy jak już będziemy w domu, dobrze? Nie chcę tu już siedzieć, spędziłam tu miesiąc - mruknęła. W końcu odkleiła się od niego i spojrzała przygryzając dolną wargę.
    avatar

    Go??
    Gość

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Go?? Sob Maj 12, 2012 5:16 pm

    - Nie ma sprawy kochanie. Chodźmy. - uśmiechnął się do niej u wcześniej ucałował ją w skroń. Wziął jej torbę i poszli pewnie do niej gdzie możesz zacząć spokojnie xd

    Sponsored content

    Sala # 333  - Page 5 Empty Re: Sala # 333

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:44 pm