taras

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    taras - Page 3 Empty taras

    Pisanie by st. albans Wto Maj 17, 2022 12:58 pm

    First topic message reminder :

    taras - Page 3 Rooftop-deck-lighting
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by peggy roosevelt Nie Wrz 11, 2022 9:02 pm

    no może powtórzy się jak ruth ujawni, że nie chce wracać na studia xd
    - nie patrz na mnie takim wzrokiem, wiem co oznacza ten wzrok! - wystrzeliła w archie'go palcem. nie podobało jej się to, że wykorzystywał jej historię przeciw niej - poza tym to zupełnie co innego, ja jestem z marty'm, a ruth z andersonem nie - usprawiedliwiała swoje wybryki.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 11, 2022 9:07 pm

    ups xd
    - przez chwile nie bylas z martym - przypomnial jej nie ogarniajac za bardzo, ze nie bylo wygranych w tej sytuacji. jesli ruth by sie zwiazala z andersonem to ruby by byla poszkodowana. chyba lepiej, ze to bylo przelotne.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by peggy roosevelt Nie Wrz 11, 2022 9:18 pm

    - sugerujesz, że ruth chce być z andersonem? - zmarszczyła czoło - wiedziałeś o tym? ciocia ci coś mówiła? czy wszyscy mają tajemnice i tylko ja o niczym nie wiem? - juz się denerwowała, że nie jest na bieżąco z tym co się dzieje w jej własnej rodzinie.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 11, 2022 9:21 pm

    - nic nie sugeruje - odpowiedzial szybko machajac rekoma jakby chcial odgonic ten pomysl. - kazdy popelnia bledy. moze to byl jej blad, ktorym nie chciala sie dzielic - z nikim oprocz ciotki xd ruth zalapala bond z aggie wiec nie dziwil sie, ze mowila jej o takich rzeczach.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by peggy roosevelt Nie Wrz 11, 2022 9:28 pm

    - może nie chciała się dzielić, ale teraz wszyscy o tym wiedzą - prychnęła i wróciła na dół, żeby ocenić jakie są szkody. a poza tym musiała znaleźć marty'ego i przedstawić go ojcu... ups? xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 9:37 pm

    musiala sie przewietrzyc I uciec jak najdalej od andersona. stala przy barierce I przygladala sie ksiezycowi.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 9:40 pm

    poleciał za nią, niestety nie zdążył wsiąść do windy, więc musiał czekać na następną i dopiero po jakimś czasie pojawił się na górze.
    - jesteś zła? - zaszedł ją od tyłu. brawo anderson xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 9:46 pm

    byla zamyslona wiec nie uslyszala, ze ktos przyszedl I wzdrygnela sie slyszac jego glos. tyle mu zajelo dotarcie tutaj, ze juz sobie wmawiala, ze poszedl do drugiej rudej najpierw. - nie, Anderson, nie jestem zla. skacze z radosci, ze dowiedzialam sie o tobie I ruth w takich okolicznosciach - warknela na niego.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 9:53 pm

    czyli jednak testowała czy anderson poleci za nią ją ugłaskac xd
    - nie wiedziałem, że mam ci mówić o wszystkich dziewczynach - próbował się wytłumaczyć, jak zawsze skutecznie.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 9:59 pm

    testowala czy mu na niej zalezy xd jesli tak bylo powinien byc tu dziesiec sekund temu.
    - tylko o tych, z ktorymi sie umawiasz w tym samym czasie - prychnela. oczywiscie zrosumiala to tak jakby nadal sie widywal z ruth. tym razem wina aggie, a nie jej zazdrosci I czepialstwa xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 10:02 pm

    nie jego wina, że była tu tylko winda i nie było schodów, co zostało ustalone już jak mira i arnold tu utknęli xd
    - nie byłem z nią umówiony, ty mnie zaprosiłaś. nie wiedziałem, że tu będzie - próbował ogarnąć o co jej chodzi xd rozumiał, że jest zła, że nie była jedyną rudą w jego życiu, ale dla niego przygoda z ruth była za mało istotna, żeby o tym dyskutować - nie wiem czemu robisz z tego taką wielką sprawę. tak jakbyś ty nie sypiała z innymi! - zaraz się cofną w rozwoju swojego związku xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 10:09 pm

    ruby nie byla tego swiadoma xd
    - czyli gdybys wiedzial to bys nie przyszedl I nigdy bym sie o tym nie dowiedziala - juz sobie ulozyla w glowie wlasna historie. - sugerujesz, ze powinnam? - nie dowierzala, ze to mowil. myslala, ze byli exclusive, a on na boku mial inne dziewczyny. tak to zrozumiala.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 10:14 pm

    chciała, żeby przyleciał na skrzydłach miłości.
    - nie, nie mam problemu ze spotykaniem się z wami naraz - wzruszył ramionami. nie zamierzał odpuszczać kolacji tylko dlatego, że była tam jakaś laska, z ktorą kiedyś się przespał - ale widze, że ty masz problem. przecież przyszedłem dla ciebie - dodał, żeby ją ugłaskać. za późno xd - a nie jest tak? - brnął w to dalej. według jego informacji nie była dziewicą kiedy się poznali.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 10:25 pm

    powinien jesli mu zalezalo.
    - mhm - pokiwala glowa. slyszac te slowa z jego ust to byl kolejny cios. nawet nie probowal zaprzeczyc, ze to nie dzialo sie w tym samym momencie. zabrzmialo to jakby spotykal sie z nimi w tym samym momencie czesciej, a nie na jednej kolacji. - I mam sie czuc zaszczycona tym, ze tym razem wygralam? - prychnela. - jak widac to bylo jedno wielkie nieporozumienie - machnela rekoma. miala na mysli ich zwiazek, a nie ta sytuacje.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 10:38 pm

    ups.
    - powinnaś skoro jestem tu z tobą, nie? - zaśmiał się i objął ją w pasie, pewnie się wyrwała. on próbował ją czarować! myślał, że poprzez wygranie miała na myśli, że została jego dziewczyną. to zdecydowanie było jedno wielkie nieporozumienie xd - już się niepotrzebnie denerwujesz. to dlatego lepiej ci nie mówić o takich rzeczach - mruknął, bo nie chciał się tłumaczyć z jakiś spraw sprzed roku.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 10:47 pm

    - wow.. - odsunela sie od niego kiedy ja dotykal. niedowierzala, ze slyszy takie slowa od niego. z drugiej strony mogla sie tego spodziewac. Dani probowala ja przed tym uchronic xd - niepotrzebnie sie denerwuje!? - zdenerwowala sie jeszcze bardziej. - nie chce juz o tym sluchac! to nie dziala - dalej mowila o ich zwiazku.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 11:00 pm

    - dobra, to był głupi żart - przyznał, ale jego głupawy uśmieszek nie zniknął z twarzy. miał nadzieję, że jak ruby na niego popatrzy to przypomni sobie, że go uwielbia i nie będzie zła xd - przecież to nic takiego - nadal próbował ją przekonać, ze nie powinna się denerwować - ja też myślę, że to nie ma sensu - miał na myśli rozmawianie o tym xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 11:04 pm

    myslala, ze uslyszala juz co najgorsze, ale Anderson kolejnymi slowami udowadnial, ze moglo byc gorzej. - bardzo zabawne - warknela w jego strone. - to nic takiego dla ciebie? - odwrocila sie w przeciwna strone. zlosc jej troche przechodzila bo zastapil ja smutek z tego, ze Anderson nic nie robil sobie z ich relacji. - chociaz raz sie zgadzamy - wziela gleboki wdech po czym ruszyla w strone windy.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 11:08 pm

    - chodzi o to, że to siostra twojej przyjaciółki? - probował zrozumieć dlaczego aż tak bardzo się tym przejmuje. zazwyczaj jak ludzie się na niego denerwowali to chodziło o czyjąś siostrę. - okej, czyli odpuszczamy - podsumował z ulgą, że nie będą ciągnąć tego tematu. cieszył się, że doszli do porozumienia w tej kwestii xd podreptał za nią jak gdyby nigdy nic. przecież nie będzie sam tkwił na tarasie jak głupek.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by ruby fletcher Nie Wrz 11, 2022 11:15 pm

    - ta rozmowa jest juz zakonczona - oznajmila. mogl sie cieszyc, ale nie chodzilo jej o to o czym myslal xd - nie! - zatrzymala go kiedy poszedl za nia. - wracam sam. to tyle - zaczela nerwowo naciskac przyciski zeby przyspieszyc winde. wzrobila tak jak mowila I wrocila sama do domu.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 11, 2022 11:24 pm

    - no okej, dobranoc - pożegnał ją i nie próbował całować, bo widział, że nadal jest nabuzowana. stwierdził, że najlepiej będzie dać jej ochłonąć xd poczekał na kolejną windę i też wrócił do siebie.

    Sponsored content

    taras - Page 3 Empty Re: taras

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » taras
      » taras
      » taras
      » taras
      » taras

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 4:45 am