ansel

    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty ansel

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 1:02 am

    First topic message reminder :

    ansel  - Page 3 Musician-s-music-row-condo-in-nashville-kristie-barnett-the-decorologist-img~64e12606019d6e7d_4-1483-1-edb4950
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by regina carlson Sro Cze 28, 2023 9:55 pm

    a to dopiero pierwsza dramka ansela, nie ostatnia xd
    - dlaczego rozmawiacie o mnie tak jakby mnie tu nie było? - tak sie czuła - on nawet nie widzi, że mi się podoba - wskazała na andersona jak na eksponat - to glupie - poczula się speszona, a potem uciekła i zadzwonila do flynna żeby ja odebral ze stacji. chociaż hurdy mogły sobie powyjaśniać o co chodzi z reginą, ona i tak za dużo ujawniła xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by anderson hurd Sro Cze 28, 2023 10:07 pm

    był zaskoczony tą całą sytuacją, więc został u ansela, żeby wypić piwo i się zjarać i zobaczyć pięć innych wymiarów, żeby w końcu do niego dotarło, że podobał się reggie xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:01 pm

    zaszyła się u ansela i razem oglądali 'narzeczoną dla księcia'. niestety nie miała zbyt dobrego humoru przez gabka więc cały czas wyśmiewała ten film, a to przecież uroczy film!
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 8:05 pm

    Ansel byl pewnie fanem tego filmu I dziwil sie, ze Danielle byla negatywnie nastawiona. chwycil pilota I zrobil pauze, po czy odwrocil sie do niej. - co jest? - wyczul, ze cos ja gryzlo.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:10 pm

    dani też była fanką, ale najwyraźniej to nie był dzień na oglądanie tego! - nic - skłamała, ale widać było grymas na jej twarzy. dolała sobie za to wina więc dobrze wykorzystała tą pauzę!
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 8:14 pm

    - nic? - pokazal na jej kieliszek, ktory oproznila szybciej niz on. - wiesz, ze mozesz ze mna porozmawiac - przypomnial jej. byl dobrym sluchaczem! nie zdradzilby jej secretow. przynajmniej nie specjalnie xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:21 pm

    ansel był lepszym hurdem niż jej bracia, którzy niczego nie rozumieli xd
    - żałujesz mi wina? - zażartowała bo wiedziała, że tak nie jest - wiem, ale tak na prawdę nie ma o czym rozmawiać i w tym problem - zaczęła się otwierać.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 8:28 pm

    byl bardziej ogarniety xd
    - nie - zasmial sie. nie mial duzych zapasow, ale najwyrazniej potrzebowala tego bardziej niz on. - dlaczego to jest problem? - skoro nie ma o czym rozmawiac to nie powinna sie tym przejmowac.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:35 pm

    i jeszcze dramki nie za bardzo go dopadły!
    dani się upije i pójdzie spać na kanapie, nie była awanturniczką i nie spała po krzakach jak marcus - dlatego, że w tym momencie powinnam siedzieć na wytwornej randce, być adorowana i jeść krewetki - tak, miała już w głowie wizję randki z gabkiem, której on nie spełnił xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 8:43 pm

    jeszcze!
    dani byla spokojnym gosciem wiec mogla sie upic.
    - moje towazystwo ci nie odpowiada? - zazartowal. - to, ze w tej chwili nie jestes nie znaczy, ze to sie nie moze niedlugo stac - byla niecierpliwa. - no chyba, ze masz cos konkretnego na mysli - chcial wiedziec kto taki zaprzata mysli dani.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:48 pm

    bezdramkowe postacie xd
    gorzej jakby siedział tu anderson lub marcus.
    - przecież wiesz, że odpowiada - szturchnęła go lekko - nie o to chodzi - odstawiła kieliszek na stolik - jest ktoś kto powinien mnie zaprosić, a tego nie robi - tłumaczyła.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 8:55 pm

    za dobrze im xd
    nie zapraszal ich kiedy nie byl gotowy na zrobienie spontanicznej imprezy xd
    - a wie, ze powinien? - spedzal czas z zielonymi I wiedzial jacy sa nieoganieci. moze jej chlopak tez nie domyslal sie czego dani oczekuje. nie wiedzial, ze ich relacja nie byla poczatkujaca. uznal, ze moze byli dopiero na poziomie friends I koles nie byl pewny czy powinien proponowac romantyczna randke.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 8:58 pm

    no!
    parapetówka była i na razie długo, długo nic xd
    - oczywiście, że wie - dani była dość bezpośrednia ostatnio w swoich prośbach - podrywa mnie i adoruje na każdym kroku - cały gabek - mieliśmy swoje wzloty i upadki, a kiedy ja jestem gotowa na coś więcej on traktuje mnie z dystansem - tak, frustrowało ją to. ona wcale wcześniej tak go nie traktowała xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 9:05 pm

    trzeba zrobic nowa impreze bo mieli go wywalic z mieszkania I nie wyszlo xd
    - moze powinnas mu postawic ultimatum? - to wydawalo mu sie najlepszym rozwiazaniem. jego zdaniem flirtowanie, a potem traktowanie ja z dystansem bylo strata jej czasu kiedy ona wiedziala dokladnie jakie sa jej oczekiwania.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 9:09 pm

    wpisuje do eventów xd
    - to nie takie proste, ostatnio przechodził trudny czas - próbowała go jednak bronić, choć mogło to wyglądać tak jakby kierowała nią złudna nadzieja. na prawdę martwiła się o gabka, ale jego królewskość czasami ja przytłaczała.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 9:15 pm

    - wiec moze potrzebuje troche czasu zeby dojsc do siebie? - probowal zaoferowac inne rozwiazanie skoro go bronila. zaciekawila go I teraz bedzie probowal wybadac kto to. wkrecil sobie, ze to jej jedyny skoro tak jej zalezalo na krewetkach akurat z nim xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by danielle hurd Pią Paź 06, 2023 9:20 pm

    nie mogła jeść krewetek z braćmi bo anderson był uczulony na owoce morza. pierwsza gra rodzeństwa chyba xd
    - może - wzruszyła ramionami - może to ja jestem niecierpliwa - marudziła - obejrzyjmy coś innego - zasugerowała i włączyła jakiś wojenny film gdzie latały odrywane kończyny xd biedny ansel xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Pią Paź 06, 2023 9:23 pm

    haha pamietam ta gre xd
    nie marudzil przy filmie, ale postanowil, ze wypyta jej rodzenstwo o kogo chodzi xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by annie cruz Sob Gru 16, 2023 5:37 pm

    odwiedzała ansela i gadali o głupotach. kręciła się po jego mieszkaniu i mimowolnie pociągnęła za struny stojącej pod ścianą gitary. to było silniejsze od niej, muzyka ją wołała xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Sob Gru 16, 2023 5:42 pm

    wrocil do pokoju z doom kubkami herbaty. patrzyl na nia kiedy je odkladal na stol. dobrze, ze wszystkiego nie wylal xd - jak chcesz to mozesz zagrac - zachecil ja.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by annie cruz Sob Gru 16, 2023 5:45 pm

    mieszkanie i tak spisane na straty, mógł robić zniszczenia xd
    - nie mogę, mam królewskiego bana na muzykę - zaśmiała się i usiadła na pufie koło herbaty. musiała się powstrzymywać, nawet w ukryciu xd nie wiadomo, gdzie są szpiedzy. albo jak ją znowu poniesie xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Sob Gru 16, 2023 5:53 pm

    w sumie xd
    rozesmial sie na jej slowa. to brzmialo niedorzecznie xd - krolewskiego bana? - myslal, ze zartuje. - nie ma tu nikogo, obiecuje, ze cie nie wydam - powiedzial z rozbawieniem.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by annie cruz Sob Gru 16, 2023 6:00 pm

    popatrzyła na niego poważnie, co oznaczało, że wcale nie żartowała i on też nie powinien.
    - wiesz, że jak zaczniemy, to nie skończymy - znała ich możliwości. spojrzała tęsknie na gitarę, a potem na ansela. - ty coś zagraj - zachęciła go. słuchać mogła xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by ansel hurd Sob Gru 16, 2023 6:04 pm

    dalej byl rozbawiony, ale uspokoil sie troche widzac jej spojrzenie. - spieszysz sie gdzies? - rozsiadl sie wygodniej I chwycil herbate zeby sie napic. - jesli cos zaspiewasz - postawil jej ultimatum xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by annie cruz Sob Gru 16, 2023 6:07 pm

    - nie namawiaj mnie - próbowała uciąć temat, ale nie dawało się. - czy każde nasze spotkanie musi się kończyć na śpiewaniu? - spytała z rozbawieniem, chociaż do tej pory nigdy jej to nie przeszkadzało, a wręcz uwielbiała to. - moja kariera oficjalnie umarła, porozmawiajmy o twojej - postanowiła zacząć mu wiercić dziurę w brzuchu.

    Sponsored content

    ansel  - Page 3 Empty Re: ansel

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 5:17 pm