covent garden

    avatar

    Go??
    Gość

    covent garden - Page 3 Empty covent garden

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 14, 2012 9:56 pm

    First topic message reminder :

    covent garden - Page 3 Tumblr_m2e3whf66X1ql7oo0o1_500
    avatar

    Gość
    Gość

    covent garden - Page 3 Empty Re: covent garden

    Pisanie by Gość Pią Maj 18, 2012 7:54 pm

    - Owszem, ale po cichu liczę na to, że szybko zgarniesz stamtąd swój sweterek i będę mógł porwać cię gdzieś na drinka - puścił jej oczko, uśmiechając się przy tym szelmowsko. - Uważaj, by ludzie w St. Albans cię nie znienawidzili za te zaczepki, bo potrafią być nerwowi. Chociaż wtedy faktycznie możesz uciec do Londynu. Jak ci się podoba na uczelni? - Spytał, bo chciał się dowiedzieć, czy tylko on rzyga już studiami, czy nie jest sam.
    avatar

    Go??
    Gość

    covent garden - Page 3 Empty Re: covent garden

    Pisanie by Go?? Pią Maj 18, 2012 8:14 pm

    odwzajemniła jego uśmiech od razu.
    - to na co czekamy? musimy iść szybciej. - roześmiała się. logan był takim podrywaczem, że wszystko wydawało jej się jeszcze prostsze, niż zaplanowała. - taaak? a właśnie myślałam, że w takim małym miasteczku to wszyscy są dla siebie mili i jest tak spokojnie.... - wzruszyła ramionami, chociaż oczywiście doskonale wiedziała, że wcale tak nie jest! - podoba mi się, chociaż te pierwsze kilka dni były ciężkie... mam nadzieję, że szybko się przystosuję. - opowiedziała pokrótce.
    avatar

    Gość
    Gość

    covent garden - Page 3 Empty Re: covent garden

    Pisanie by Gość Pią Maj 18, 2012 8:18 pm

    - Pozory często mylą. Tak naprawdę wszyscy tam nawzajem pod sobą dołki kopią i tak dalej - przewrócił oczyma. Jakby w Londynie było inaczej! - Z pewnością szybko się przystosujesz, Alice - zapewnił ją, bo wydawała się być całkiem inteligentna, chociaż taka nieporadna, no i była ładna, więc wszyscy profesorowie przed nią padną. I pewnie dotarli na uczelnię i poszli gdzieś na drinka to zacznij ;*

    Sponsored content

    covent garden - Page 3 Empty Re: covent garden

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:59 am