• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

siostry anderson

theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty siostry anderson

Pisanie by theo anderson Wto Kwi 06, 2021 8:11 pm

First topic message reminder :

siostry anderson - Page 2 Loft-living-room
siostry anderson - Page 2 White-living-room-cottage
siostry anderson - Page 2 White-bohemian-bedroom-564x410


Ostatnio zmieniony przez theo anderson dnia Pon Sie 09, 2021 6:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Pią Maj 07, 2021 11:08 pm

nie było nic więcej! on po tych ich spotkaniach wrócił do swojego standardowego trybu działania i spotykał się z kim popadnie. jaka mu się trafiła to taką brał. nie spodziewał się, że przyjdzie do niego jo. jego siostra prędzej, był już i tak wystarczająco na nią wkurzony że łazi gdzieś po nocy. otworzył drzwi a tu zdziwko - o siema, nie spodziewałem się ciebie. myślałem że to moja siostra. wejdź - zaprosił ją do środka.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by jo wilson Pią Maj 07, 2021 11:16 pm

ech czyli jednak podstęp jo się nie udał. może będą musiały go infiltrować z tiffany w takim razie xd a miała go za takiego porządnego chłopaka już ;x
- cześć - uśmiechnęła się od ucha do ucha - wybacz że cię rozczarowałam i nie jestem twoją siostrą - vicky pewnie szlajała się po klubach, czego on się spodziewał xd - zobacz co mam - uniosła woreczek ze skrętami chwaląc się towarem.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Pią Maj 07, 2021 11:25 pm

przespał się z chloe ostatnio xd
- o tym bardziej cię zapraszam do środka. chcesz piwko? - zaproponował wyjmując dwa, od razu otwierając i podając butelkę jo. - to co, palimy? - zaczął zacierać ręce na skręty. dawno niczego nie jarał. - wybacz, młodsza siostra to udręka - wiedział co mówi, miał same siostry.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by jo wilson Pią Maj 07, 2021 11:29 pm

a tak, czytałam coś xd będzie ukarany!
poczuła się tym bardziej zachęcona jego entuzjazmem - piwko i skręt? no jasne - pewnie odwalała dziwne rzeczy po tym, ale kto by się przejmował mieszaniem? na pewno nie ona - tak - chwyciła piwko, a potem odpaliła jednego ze skręcików wcześniej otwierając jednak okno żeby sie nie podusili - ja też jestem młodszą siostrą - zauważyła - i zapewniam cię że starsi bracia to też udręka - zaciągnęła się - dlatego mieszkam sama, a nie z rodzeństwem - choć prawdą było że louis wybrał andersona, a nie mieszkanie z siostrą żal xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Pią Maj 07, 2021 11:34 pm

że niby za co ma być ukarany! nie są przecież razem!
louis wolal ziomeczka ale że względu czysto formalnego - mogli tam przyprowadzić dziewczyny jakie im się podobały. zapalił jednego skręta i napił się piwka. - czyli jesteśmy po tej samej stronie barykady, piąteczka - wystawił rękę żeby jej przybić piątkę. - żyjesz jakos tak w ogóle? - zapytał.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by jo wilson Pią Maj 07, 2021 11:39 pm

nieistotne! jo naprawia świat i ludzi xd
przybiła mu piąteczkę i gadali sobie o tym co u nich. a dlaczego jo nie powinna mieszać skręta z piwem? dlatego, że jak wypiła piwo i zjarała skręta to zamiast pójść do domu to przycisnęła głowę do poduszki na kanapie theo i tak zasnęła xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 15, 2021 11:38 pm

wpadła do domu rozbijając się o wszystkie ściany i próbując pozbywać się ciuchów już w przedpokoju. zaplątała głowę w bluzce próbując ją zdjąć. pewnie piła z marcusem xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sob Maj 15, 2021 11:40 pm

a theo na nią czekał od kilku godzin, bo miała wyjść na godzinę a poszła na parę! był wściekły. a jak zobaczył w jakim jest stanie, to jego wkurw sięgnął zenitu. - panienka w końcu łaskawie pojawiła się w domu! ja pierdole, śmierdzisz jak gorzelnia - pomógł jej ściągnąć bluzkę.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 15, 2021 11:44 pm

nie miała wyrzutów sumienia xd była wybitnie rozbawiona - braciszku! - odparła uradowana kiedy zdjął jej bluzkę i dała mu długiego buziaka w policzek - wróciłam! - uniosła rączki do góry. jakby to że wróciła nie było oczywiste xd skąd miała wiedzieć że jest rozczarowany.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sob Maj 15, 2021 11:47 pm

- zachowujesz się gorzej niż ja jak miałem osiemnaście lat. jesteś kompletnie pijana - wziął ją na ręce i zaniósł do jej pokoju. - masz szlaban do końca miesiąca. żadnych imprez, nic, zero. tylko praca i dom, nic więcej - mówił poważnie, kładąc ją na łóżku. był wściekły, rozczarowany i zniesmaczony jej zachowaniem, bo jak tak mogła. przykrył ją kołdrą - porozmawiamy jutro - nadal jego ton nie złagodniał.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 15, 2021 11:51 pm

vicky raczej nie wzięła jego słów na poważnie. nie mógł jej robić szlabanów. choć faktycznie niezle się załatwiła i dobrze że zaniósł ja do łóżka jednak - theooo - machnęła łapka w jego stronę żeby się zbliżyć, a kiedy zbliżyl się to poczuła że jej niedobrze i obrzygala mu spodnie, ups ;x
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sob Maj 15, 2021 11:57 pm

mógł jej robić szlabany! bo jak nie będzie się jego słuchać, ściągnie tu ich rodziców, to wtedy pogadają inaczej. o mało co sam nie zwymiotował jak na niego narzygała - japierdolekurwamać victoria! - wydarł się na nią i teraz musiał złapać ją znów w pół, przerzucić sobie przez ramię i tak właśnie przeparadowal z nią pod prysznic. wpakował się z nią tam i puścił wodę prosto na nich, bo narzygała też na siebie i na swoje włosy - dobra, przynajmniej się otrzeźwisz - ściągnął spodnie pod tym prysznicem, dobrze, że miał pod spodem bokserki i zaczął jej myć włosy z rzygów - jak będziesz jeszcze chciała rzygać to daj znać - westchnął próbując ją ogarnąć też xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Nie Maj 16, 2021 12:00 am

fajnie miał z tą vicky nie ma co. pewnie chichotała pod prysznicem bo jak tak puścił wodę to ja lasktalo - nie baaaadz taki sztywny - szturchnał go w ramię obserwując jak woda ścieka po jej włosach - wypiła tylko dwa piwa - uniosła dłoń i pokazała na palcach numer dwa - o tyle - odparła dumnie. wyraźnie miała dużo frajdy z tej sytuacji. pewnie jutro nie będzie pamiętać ;x
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Nie Maj 16, 2021 12:03 am

- zarzygałaś mnie i siebie przy okazji, jesteś najebana w trzy dupy, a mam ci wierzyć że wypiłaś tylko dwa piwa? co jest z waszą paczką kurwa nie tak? co weekend tak chlejecie? - zapytał nie uzyskując zapewne od niej żadnej konkretnej odpowiedzi, bo przecież i tak była najebana - dobra, jesteśmy chyba już czyści. wezmę ręcznik, wytrę cię - przytrzymał ją jedną ręką a drugą musiał sięgać ręcznik. jak mu się to udało, to zaczął ją wycierać zaraz po tym jak wyłączył wodę. - będziesz miała jutro kaca, suuuuuper - jęknął.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Nie Maj 16, 2021 12:09 am

- moja paczka jest super! - odparła kompletnie odbiegając od tematu. ale jeśli faktycznie imprezowała z marcusem to on właśnie teraz o obrzygiwal buty danielle xd jak sięgał po ręcznik to ledwo stała na nogach i mało nie walnęła w szybę prysznicowa. na szczęście obyło się bez strat! - ja nigdy nie mam kaca! - zarzekała się, choć pewnie teraz będzie miała xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Nie Maj 16, 2021 12:14 am

- gadasz od rzeczy vicky - mruknął niezadowolony nadal z tej całej sytuacji - musisz się rozebrac, nie będę patrzył. dam ci coś suchego w czym będziesz mogła spać - wyciągnął jakąś koszulkę jej z prania, która w miarę była czysta. - będziesz miała kaca - potwierdził swoje słowa. jak tylko ściągnęła mokre części ubrania, założył jej suche ciuchy i znów zaniósł do łóżka. pościeli ani reszty na szczęście nie zarzygała. jakimś cudem.
widziałam, że marcus też robi to samo xd idealne rodzeństwa xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Nie Maj 16, 2021 12:19 am

marcus najwyraźniej dostał to na co zasługiwał.
posłusznie się rozebrała i przebrała w koszulkę, a kiedy położył ją na łóżku zasnęła po sekundach mamrotajac pod nosem imiona jej ziomków z zielonej paczki xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Nie Maj 16, 2021 12:20 am

poszedł spać do siebie. jezu psychofanka zielonych xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Czw Lip 01, 2021 9:00 pm

przyniosła silnik samochodowy z pracy z właśnie rozbierała go na części pierwsze na środku salonu popijając piwko xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Czw Lip 01, 2021 9:06 pm

co?! xd
theo właśnie wrócił ze spaceru z siostrami, bo mieli ich jeszcze dwie, więc był w wyśmienitym humorze. weszli w trójkę do środka, a tu vicky z silnikiem. dziewczyny i on oniemieli ale theo był wkurzony, że coś takiego tu się odbywa. stanął nad nią i skrzyżował ręce na torsie i tak się na nią gapił. dziewczyny wyczuwały kłótnie!
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Czw Lip 01, 2021 9:11 pm

no co xd
vicky najwyraźniej miała w nosie rodzinę pracując i spotykając się ze znajomymi na zmianę. tak, była lekkomyślna xd ale była młoda i jeszcze wiele lekcji przed nią.
- eee, cześć? - uniosła do góry głowę spoglądając na brata - musiałam zabrać pracę do domu - zaśmiała się. normalni ludzie zabierali dokumenty czy laptopy służbowe, a vicky części samochodowe.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Czw Lip 01, 2021 9:17 pm

czy wszystko z nią w porządku?! xd
- co to kurwa jest?! dlaczego niszczysz parkiet i dywan tymi wszystkimi smarami! czy ciebie już totalnie pojebało victoria! - zaczął z grubej rury, bo ta głupia szczerzyła się i nic sobie z tego nie robiła - nadine, cecile, błagam, zostawcie nas na chwilę, bo muszę coś naszej siostrze wytłumaczyć - mruknął do sióstr, które musiały iść do kuchni.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Czw Lip 01, 2021 9:21 pm

nie mówiłam kiedykolwiek że jest z nią w porządku xd
nie spodziewała się, że theo na nią naskoczy! a jednak! trochę ją najpierw ogłuszył tymi krzykami, a kiedy skończył to wstała żeby móc albo przynajmniej próbować równać się z nim wzrokiem - o co do cholery ci chodzi? - zapytała - nie jestem pijana, nie rzygam, nie robię rozróby a ty się czepiasz! - zaczęła krzyczeć - to tylko trochę smaru, który można usunąć - dla niej to była błahostka.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Czw Lip 01, 2021 9:26 pm

naprawdę się nie spodziewała, że na nią naskoczy, bo przyniosła silnik do domu?! okej, w takim razie nic z nią nie jest w porządku. od razu mówie, że i tak nie będę pamiętać imion tych sióstr, tak samo jak nie pamiętam imienia ojca faye, ale za to pamiętam imiona rodziców patricka xd był wściekły na siostrę! - o to mi chodzi, że przyniosłaś mi kurwa do domu silnik! silnik samochodu i upierdoliłaś mi dosłownie wszystko co się dało, włącznie z kanapą! nie szanujesz niczego na co zarobiłem! niczego kurwa! - krzyczeli na siebie, aż dziewczyny wyszły zza węgła.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Czw Lip 01, 2021 9:33 pm

vicky najwyraźniej nie miała granic, albo miała problem z ich odróżnianiem. może powinna pójść do psychologa i o tym porozmawiać? theo jej powinien to zafundować. terapię rodzinną xd
ja nie pamiętam żadnych imion także nie wymagam tego od ciebie he he he - czy na prawdę ta kanapa jest dla ciebie tak ważna? - poklepała oparcie kanapy - czy może ja powinnam być? - wskazała na siebie - całymi dniami cię nie ma, nie możemy spokojnie porozmawiać tylko krzyczymy na siebie więc przynoszę silnik do domu żeby nie musieć zastanawiać się czy dzis znowu się będziesz mnie czepiać - wyjaśniła wkurzona - i proszę, znów się czepiłeś - prychnęła i ruszyla w stronę swojego pokoju, w którym oczywiście był burdel - jeśli tak ci przeszkadzam to wynoszę się i pozbędziesz się mnie raz na zawsze - zaczęła pakować randomowe ciuchy do torby - będziesz mógł siedzieć na swojej idealnej sofie, ze swoimi idealnymi zdzirami prowadząc idealne życie - zgarnęła ręką kosmetyki z szafki, które trafiły wprost do torby.
skoro theo lubił wydawać kasę ojca, to może za nią kupić nową kanape xd

Sponsored content

siostry anderson - Page 2 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:19 pm