• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

siostry anderson

theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 20 Empty siostry anderson

Pisanie by theo anderson Wto Kwi 06, 2021 9:11 pm

First topic message reminder :

siostry anderson - Page 20 Loft-living-room
siostry anderson - Page 20 White-living-room-cottage
siostry anderson - Page 20 White-bohemian-bedroom-564x410


Ostatnio zmieniony przez theo anderson dnia Pon Sie 09, 2021 7:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Nie Maj 21, 2023 8:53 pm

haha xd
bezpieczniej bylo zatrudnic opiekunke niz rosie xd - nie - zaprzeczyla szybko bo nie o to jej chodzilo. - po prostu wspominaly cos ostatnio, ze chcialyby z toba spedzac wiecej czasu - wzruszyla ramionami. specjalnie im podpowiadala, ze powinny mu zaczac marudzic xd - na pewno by sie dobrze bawily - nie uwazala lowienia ryb za ciekawe zajecie, ale dzieciaki moglby sie wylatac na polu.
ian randolph

ian randolph

ottawa
-
mcdreamy
32

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by ian randolph Nie Maj 21, 2023 8:59 pm

wszystko jest bezpieczniejsze niż rosie xd
nie wyczuł jej podstępu, może był zbyt zmeczony spaniem na łóżku w dyżurce i jego zmysły zaniemogły, to dlatego xd - czy sally wspominała ci że spędzam za mało czasu z dziećmi? - już wyczuwał, że sally prowadzi jakąś kampanię przeciwko niemu xd źle odczytywał dziś sygnały zdecydowanie xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Nie Maj 21, 2023 9:03 pm

bezpieczniej bylo je same zostawic xd chociaz jakby ona ich pilnowala to prawie jakby byly same xd
- nie, juz mowilam, ze dzieci wspominaly, ze chcialyby z toba wyjsc na spacer albo cos - wzruszyla ramionami. troche sie zestresowala, ze ogarnie podstep xd nie miala duzych nadziei, ze ja poslucha, ale moze jak dzieci sie zaczna domagac to sie zlituje.
ian randolph

ian randolph

ottawa
-
mcdreamy
32

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by ian randolph Nie Maj 21, 2023 9:15 pm

już z alexandrem bezpieczniej, jak wczoraj xd nie wiem czy czytałaś?
- nie byłaś wcześniej taka chętna do rozmów z nimi jak mieszkałaś u nas - jednak nie był taki glupi, zauwazył to. ale podejrzewał że sally chce go oczernic, a nie że po prostu potrzebuje pomocy. poza tym rosie nie była aż tak błyskotliwa, żeby wymyślić dobrą wymówkę!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Nie Maj 21, 2023 9:20 pm

nie nadrobilam jescze xd
- to zle, ze teraz jestem? - zaczela sie irytowac, ze ian sie jej czepia. powinien sie cieszyc, ze sie poprawila i rozmawiala z dzieciakami! nie chciala wymyslac lepszych wymowek bo watpila, ze uwierzy. nie chciala sie pogubic w zeznaniach i pogorszyc sytuacje sally.
ian randolph

ian randolph

ottawa
-
mcdreamy
32

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by ian randolph Nie Maj 21, 2023 9:35 pm

ups xd powinnaś!
- nie powiedziałem tego - zmieszał się trochę. chciał uważać na każdy swój krok teraz skoro sally zażądała terapii xd
- zaczynam wkrótce dyżur - wygodna wymówka, ale tak bylo. rzucił pudła rosie i ją zostawił xd mogła się chociaż swoimi ciuszkami cieszyć.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 7:59 pm

widziała, że rosie przymierza ciuchy i kręci się przy dużym lustrze strojąc miny - ćwiczysz na zajęcia? - zapytała, była w drodze po jakiejś jedzenie do kuchni xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 8:06 pm

nie wiedziala czy powinna wybrac sukienke, ktora byla bardziej slutty czy ta, ktora zostawiala wiecej dla wyobrazni. - szykuje sie na randke - nie szla dzisiaj, ale musiala byc przygotowana. odwrocila sie tylem do lustra zeby wypiac tylek.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 8:20 pm

- trochę zbyt elegancko - skwitowała widząc jakie sukienki przymierza. ona nigdy nie włożyła sukienki na randke, miała najwyraźniej inne wyobrazenie randek - z kim idziesz? - dopytała zaciekawiona, liczyła że może tym razem to bedzie ktoś bardziej normalny xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 8:27 pm

- a co ty bys ubrala? - powiedziala to takim tonem, ze niewiadomo bylo czy pyta szczerze i prosi o rade czy zalozyla, ze vicky by sie pokazala w stroju do pilki i wygladala jak wiesniara. przyjrzala jej sie, zastanawiajac sie czy powinna zdradzic z kim sie umowila. - z hunterem - chciala zobaczyc jej reakcje.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 8:31 pm

- coś normalnego - czyli strojenie się nie było normalne, vicky ubrałaby jeansy i sweter, prosto i dobrze! wiadomo, że miały inne podejście, rosie niepotrzebnie pytała.
- serio? - zaśmiała się, ale brzmiało trochę jakby się zbijała - w takim razie zdecydowanie nie ubierałabym tego - wskazała na jej strój. hunter wyglądał raczej na takiego który zabiera na luzackie randki xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 8:40 pm

przewrocila oczami. jeansy i sweter mogla ubrac na casualowe spotkanie z kolezankami, nie na randke! chciala sie dobrze czuc, a strojenie sie jej to dawalo. - i co w tym zabawnego? - wkurzyla sie na nia. - bo ty chodzisz na tyle randek, ze wiesz najlepiej - denerwowalo ja to, ze spedzala wiecej czasu z hunterem i pewnie lepiej wiedziala co mu sie spodoba.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 8:45 pm

vicky wychodziła z założenia, że na którym etapie relacji chłopak lub dziewczyna i tak zobaczą cię z rozciągniętej koszulce i dresach więc jeansy i sweter wcale nie brzmiały tak źle. ale rosie chyba nie doszła nigdy do takiego etapu tylko fantazjowała xd
- to, że jesteś dla niego zbyt fancy, mówiłam mu to - wypsnęło jej się, ale takie były fakty - teraz nie chodze, ale wcześniej byłam na kilku - przypomniała jej. z archiem mieli najlepsze i najbardziej prawdziwe randki!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 8:53 pm

rosie zyla w swiecie swoich fantazji i na tym sie konczylo xd nie miala jeszcze okazji dotrzec do tego momentu w zwiazku, w ktorym nie przejmowalaby sie jak wyglada. pewnie budzila sie wczesniej zeby sie troche pomalowac xd
- mowilas mu co? - zacisnela piesci i odwrocila sie do niej. zawsze ja krytykowala, ale nie spodziewala sie po niej, ze moze ja tak sabotowac! - wiec jestes taaaka doswiadczona - prychnela.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 8:59 pm

tak sobie wyobrażam, że budziła się prawie jak cassie z euforii, a potem kładła się i udawała że jest taka bez pryszczy i worów pod oczami xd a mogłaby w tym czasie zrobić śniadanie do łóżka!
- rozmawiałam z nim tylko - wyczuła zdenerwowanie u siostry więc nie chciała kontynuować xd - nie wiem czy doświadczona, ale na pewno spotykałam się dłużej z jednym chłopakiem niż ty - wytknęło jej to xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 9:09 pm

dokladnie tak xd to ona powinna dostawac sniadanie do lozka, a nie na odwrot!
- dlaczego mnie tak nienawidzisz?! zawsze musisz wszystko psuc! - zaczela dramatyzowac. hunter jej sie podobal i czula sie niepewnie, ze on moze nie byc nia zainteresowany. nie potrzebowala dodatkowych trudnosci i vicky zniechecajacej ja do niej. - i co? oczekujesz jakichs gratulacji albo medalu? - zaczela nerwowo zdzierac z siebie sukienke, ale utknela w niej.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 9:22 pm

nie mogła się do tego poziomu zniżyć.
- hunter pytał mnie o zdanie więc powiedziałam mu co myślę, to mój kumpel - tłumaczyła - skąd miałam wiedzieć że cię gdzieś zaprosił!? nie nadążam za tym bo wymieniasz chłopaków jak rękawiczki - to nawet nie był zarzut tylko fakt! - prędzej spodziewałabym się, że to mnie zaprosi na randkę, a nie ciebie - i nie żeby tego chciała, po prostu uważała że rosie nie jest kompletnie w jego typie - nie? nie oczekuję niczego, tylko mówię - podeszła bliżej i chwyciła niepewnie sukienkę żeby jej pomóc.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 9:28 pm

- ja nikomu nie rozgaduje jakim jestes niechlujem! - nie miala okazji zniechecac zadnego chlopaka do niej, ale na ten czas uwazala, ze by tego nie zrobila. chyba, ze ten chlopak by sie jej podobal xd - a ty sie powtarzasz - nie chciala po raz kolejny sluchac jak jej to wypomina. zatkalo ja na jej kolejne slowa. pozwolila sobie pomoc, a potem rzucila ze zloscia sukienke na lozko i stala w samych stringach. - teraz juz wszystko jasne - zasmiala sie. - jestes zazdrosna! ale to mnie zaprosil na randke, a nie ciebie - pokazala na nia palcem. to nic, ze go zmusila xd nie musial sie godzic.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 9:42 pm

- to że ładnie się ubierasz nie znaczy, że sama nie jesteś niechlujem. widziałaś jak są porozwalane twoje kosmetyki w łazience - bo miała ich za dużo xd vicky miała trzy kosmetyki na krzyż, w to wliczała krem do twarzy xd no właśnie nic jej nie wypominała tylko stwierdzała fakt xd - znowu to robisz! wmawiasz mi i sobie że jestem zazdrosna o jakiegoś chłopaka, z którym się spotykasz tylko dlatego, że się z nim kumpluję i mam lepszy kontakt - to samo było w przypadku oscara. i btw. rosie skutecznie zniechęciła archiego do vicky rozgadując że ta coś ma z oscarem xd także nie była niewinna xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sob Sty 13, 2024 9:47 pm

- przynajmniej nie chodze ubrudzona sosem od pizzy - nie waznie, ze jej kosmetyki byly porozwalane. i tak uwazala vicky za wiekszego niechluja bo nie prezentowala sie legancko. - gdybys nie byla zazdrosna to nie mowilabys, ze hunter woli ciebie zabrac na randke i ze bardziej do siebie pasujecie - dopowiadala sobie. zapomniala juz o oscarze. to bylo tak dawno temu, ze moglo nie istniec xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 13, 2024 10:08 pm

- ja też nie! - raz pewnie jej się zdarzyło i rosie teraz jej wypominała! w mniemaniu rosie bycie niechlujem to bycie niewystrojonym na maxa - własnie dlatego nie możesz znaleźć chłopaka na stałe - wytknęła jej zazdrość i bycie kłótliwą, a potem poszła do pokoju. nie rozwiała jej wątpliwości, najważniejsze że ona i hunter wiedzieli jaka jest prawda xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sro Mar 27, 2024 8:28 pm

kazala rafe przygotowac popcorn, a sama szukala jakiegos filmu do obejrzenia. oczywiscie romansu! - to bede niedlugo ja - zatrzymala sie na jakims romansidle o ksieciu.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rafe hollywood Sro Mar 27, 2024 8:37 pm

było mu obojętnie, jaki film wybierze, bo i tak zawsze gadał na filmach i nie zamierzał go oglądać z uwagą.
- tak, wkrótce znajdziesz swoje szczęsliwe zakończenie - zapewniał ją. nie spodziewal się królewskiego ślubu xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Sro Mar 27, 2024 8:40 pm

rosie pewnie wszystkie ogladala juz milion razy wiec to mialo byc tylko dla ambientu.
- to jest coraz blizej - jarala sie. - bylam na randce z ksieciem, takim prawdziwym! - nie mogla sie doczekac zeby mu zaczac opowiadac.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rafe hollywood Sro Mar 27, 2024 8:45 pm

puszczali filmy i tylko plotkowali, a oglądali ulubione sceny i zachwycali się przystojniakami na ekranie.
- z księciem? - był pod wrażeniem, nawet jeśli on się jakoś nie jarał rojalsami. nie robiło na nim wrażenia to, że samuel przyjaźni się z księżniczką. - którego kraju? - trzeba było to ustalić xd

Sponsored content

siostry anderson - Page 20 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:30 pm