• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

josephine

jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty josephine

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 12:30 am

First topic message reminder :

josephine - Page 10 8452f08eb16524a42feabf15f4e3a122
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 10:41 pm

haha xd
spojrzala na butelke tesknym wzrokiem. brakowalo jej tego czasem, ale troche sie bala alkoholu. - moze lepiej nie - powrocila wzrokiem do paznokci jo.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 10:45 pm

hanka szmata xd
- dlaczego nie? - zapytała i nalała sobie trochę - dlaczego musimy się ograniczać i robić to czego inni od nas oczekują? - myślę, że nie chodziło tylko o wino xd polała też trochę leili - możesz zawsze zostać jeśli po alkoholu boisz się wracać sama - zaproponowała. mogły spać razem!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 10:51 pm

zawsze xd
- czesto pijesz? - spojrzala na nia. nie wypominala jej niczego, ale chciala sie dowiedziec jak daleko zapedzila sie jo. ona wyznaczala tempo i jesli ona wrocila do upijania sie to ona i tiffy tez powinny przyspieszyc xd - bo tak jest bezpieczniej? - wzruszyla ramionami.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 10:56 pm

hehe.
- nie wiem, nie liczę.... - przyjrzała się butelce - raz w tygodniu? - trochę siebie pytała, trochę odpowiadała leili. to i tak było zdecydowanie mniej aniżeli wcześniej, nie oszukujmy się! - chcesz się już do końca życia zastanawiać nad tym co będzie bezpieczniejsze? - westchnęła i chwyciła szklankę z winem. była zdeterminowana żeby brnąć do normalności xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 11:04 pm

- cala? - wskazala butelke. trudno bylo jej sobie wyobrazic wypicie jednego kieliszka, a co dopiero calej butelki. - i jak sie po tym czujesz? - przeniosla wzrok na swoja porcje wina. jo miala racje, ale leila nadal odczuwala duzy niepokoj.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 11:06 pm

- no co ty - zaśmiała się - raczej ze dwa kieliszki - wyjaśniła szybko widząc jej zaskoczony wzrok - nie wiem kto miałby mnie ogarnąć pod wpływem więc uważam na to - leile mógł tobias ogarniać, ciekawe czy zdziwiłby się widząc ją pijaną - lekko oszołomiona? ale w pozytywnym sensie, jakby nic nigdy się nie zmieniło - skinęła głową w stronę szklanki leili żeby chociaż spróbowała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 11:16 pm

- och - zasmiala sie razem z nia. troche jej ulzylo. - naprawde? - patrzyla na kieliszek tesknym wzrokiem. duzo by dala zeby choc na chwile poczuc sie jak kiedys. - zostajemy dzisiaj razem - zdecydowala i chwycila wino. chwile sie mu jeszcze przygladala, ale w koncu upila lyka. powinna sie kiedys upic zeby tobias musial ja odebrac xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 11:23 pm

bała się, że jo jest już alkoholiczką haha.
- idealnie - stuknęła swoją szklanką o jej - zróbmy zdjęcie upamiętniające tą chwilę - zasugerowała i strzeliła im selfie. oby tylko tiffy nie pokazywały że przeżywają takie przygody bez niej. pewnie szwendała się gdzieś z blejkiem, jej wina! - ostrzegam, ale mildred i zelda ostatnio zrobiły się bardziej przytulaśne w nocy - i pewnie spały z nią. uroczy zwierzyniec xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 11:33 pm

haha tak.
- nie szkodzi, chetnie sie z nimi poprzytulam w nocy - spojrzala rozbawiona na ptaki. nie byla przyzwyczajona do zwierzat, ale jakos dadza rade. miala tylko nadzieje, ze poczuje sie gorzej. byloby jej glupio, ze jest taka zacofana xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 11:39 pm

- to dobrze, już nie mogą się doczekać - wskazała na swój drób leżący już na łóżku i czekający na nie! - pożyczę ci coś do spania - wstała i wygrzebała z szafy jakąś dużą koszulkę którą rzuciła leili - czy próbowałaś tego o czym ostatnio rozmawiałyśmy? - zapytała nawiązując do rozmów o seksie. sama miała teraz zerowy postęp to chętnie posłucha o cudzych xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 11:44 pm

chwycila koszulke i zaczela sie przebierac. nie wiadomo czy wino jej nie zmuli, wolala byc juz gotowa zeby wskoczyc do lozka! - jesli chodzi o tobiasa ledwo wytrzymalam jak dotykal mojego brzucha - powiedziala niezadowolona ze swoich malych postepow. - sama tez jeszcze nic nie robila, ale oswoilam sie juz z mysla, ze moge - zawsze cos.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 11:48 pm

jo pewnie też przebierała się już żeby móc jak coś szybko pójść spać! wiadomo, po winie sie chce. nawet mi teraz, ups!
- czyli mentalnie jesteś gotowa, ale fizycznie nic nie robiłaś? - podsumowała bardziej profesjonalnie - ja też nie - dodała zaraz i upiła kilka dużych łyków wina. nie miała nawet kandydata żeby spróbować. może rozważała maxa skoro thomas jej nie chciał ruchać xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Sob Kwi 30, 2022 11:53 pm

juz pora na spanie hehe
- tak - upila kolejnego lyka wina zastanawiajac sie po jakiej ilosci zacznie odczuwac efekty. kiedys miala mocna glowe! - myslalas nad tym zeby z kims sie przespac? - skoro nawet tiffy miala to juz za soba to moze jo byla blizej. haha thomas by bardzo chetnie poruchal gdyby mu pozwolila! xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Kwi 30, 2022 11:59 pm

dla mnie tak!
jak odczuje efekty to może zrobić hop do łóżka i po sprawie. były przygotowane xd
- myślałam - przytaknęła zgodnie z prawdą - ale mam nikogo odpowiedniego na oku, a na pewno nie będę tego robić z pierwszym lepszym żeby coś sobie udowodnić - chciała przynajmniej kolegę który ją szanuje xd chciała mu pozwolić, ale potem hanka szmata wszystko popsuła xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 01, 2022 12:06 am

nie krytykuje!
lozko i po jednym ptaku do przytulania dla kazdej xd
- moze ktos z kim juz spalas bylby dobry? - probowala pomoc wymyslic jakies rozwiazanie. ona miala najwiecej szczescia skoro miala chlopaka, a nie potrafila tego wykorzystac. hanka nie musiala wiedziec xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Nie Maj 01, 2022 12:10 am

haha, dzieki.
zeldy trzeba było pilnować, bo jo się bała że wariatka dorotka bedzie chciała ją odzyskać xd
- może - zaczęła wertować w głowie chłopaków, z którymi spała. anderson miał jakaś rudą świruskę, która była o niego zazdrosna, nate miał też kogoś, dopiero na trzecim miejscu był max i nad nim w myślach się nawet na chwilę pochyliła - po jeszcze jednym? - zasugerowała dolewając trochę wina. a potem faktycznie wskoczyły do łóżka i poszły spać!
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 02, 2022 7:30 pm

kąpały zeldę i mildred wspólnie bo jo nie dawała rady ogarnąć ptaków sama! przy okazji martwiły się o tiffy - myślisz, że szybko stamtąd wyjdzie? - zapytała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Pią Wrz 02, 2022 7:36 pm

dobrze, ze nie zalozyla hodowlii bo by w ogole nie dala rady. - mam nadzieje - zerknela na jo. - myslisz, ze moga ja zatrzymac na dluzej? - zapytala zmartwiona. nie mogly wiedziec co tiffy jeszcze wymysli. miala nadzieje, ze niedlugo jej sie znudzi I wroci na wolnosc.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 02, 2022 7:40 pm

więcej drobiu nie przyjmowała xd
- nie wiem, wyglądała tam jakby się zadomowiła - bo wbrew pozorom tiffy wyglądała na zadowoloną i szczęśliwą, wow! dziewczyny nie mogły w to uwierzyć - rozmawiałaś z jej bratem na ten temat? - dopytywała czochrając gąbką kaczkę.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Pią Wrz 02, 2022 7:48 pm

chyba, ze ktos jej sprezentuje xd
- nie wiem czy to dobrze? - wahala sie. z jednej strony mogli jej tam pomoc, ale z drugiej powod przez, ktory tam byla nie byl jej zdaniem dobry. - nie, nie rozmawial z nim ostatnio zbyt czesto - po zdradzie nejta odsunela sie od patricka.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 02, 2022 7:52 pm

hahahahahahaha jaka leila xd
oby nie, już wystarczy jej takich prezentów xd
- ja też nie wiem, nie znam się.... - westchnęła - pomogą jej tam? - trochę pytania bez odpowiedzi zadawała - może to przez tego blake'a? - snuła domysły - och no tak - pewnie leila wspominała o sytuacji z patrickiem - może jednak powinnaś się czegoś od niego dowiedzieć? - zasugerowała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Pią Wrz 02, 2022 8:02 pm

hehe xd
bedzie musiala oddac komus innemu xd
- mam nadzieje.. w koncu sa tam od pomagania? - odpowiadala pytaniem na pytanie. potrzebowala zeby ktos jej powiedzial ze z tiffy nic sie nie stanie. bala sie ze zamieni sie w wariatke. - masz racje, napisze do niego - chciala zrobic to teraz, ale jej ptak zaczal sie wyrywac.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 02, 2022 8:08 pm

jo nie ma serca żeby oddawać ptaki. będzie crazy bird lady.
- niby tak, ale nie raz czyta się o tym że ludzie, którzy trafiają na terapię nigdy nie dochodzą do siebie - trochę ją straszyła - myślisz, że blake jest jej tobiasem? - zaczęła się zastanawiać na głos. może tiffy po prostu potrzebowała chłopaka i seksu żeby wydobrzeć xd jak każda z nich hehe - może potem - zaśmiała się widząc jak mildred się jej wyrywa - wie, że zaraz jej kolej, trzymaj mocniej - poprosiła.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by leila fairbrother Pią Wrz 02, 2022 8:24 pm

ups.
- jak to? - ona takich rzeczy nie czytala. jo udalo sie skutecznie nastraszyc leile. juz sobie wyobrazala, ze tiffy na zawsze utknie w bialym pokoju jak laska z oszukac przeznaczenie. - nie myslalam, ze to tak powazne - przyznala. bedzie musiala sie zastanowic z patrickiem. - trzymam - dokonczyly kompiel, a potem Leila napisala do brata tiffy zeby sie umowic na rozmowe.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by jo wilson Sob Gru 30, 2023 8:23 pm

przywiozła resztki z domu i zaprosiła dziewczyny, pewnie tiffy miała wymówkę w stylu rodzinny wieczór, ale leila się pojawiła i mogły się zajadać odgrzewanym, ale i tak dobrym jedzeniem!
- myślisz, że serio spędza czas z rodziną? - dopytala, wiedziała że jest między nią a tiffany niezręcznie.

Sponsored content

josephine - Page 10 Empty Re: josephine

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:07 pm