• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

hollywood bowl

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

hollywood bowl - Page 6 Empty hollywood bowl

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 10:59 pm

First topic message reminder :

hollywood bowl - Page 6 Hollywood-bowl-uk-bowling-alley-lanes-05
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by romy luddington Sro Mar 09, 2022 10:38 pm

ha ha, jak bronisz jej xd
romy totalnie zamknęła się jak ta zaczęła się czepiać. ostatnio była bardziej odważna (dzięki naukom summer!), ale w takich sytuacjach znowu wracała nieśmiała romy - teoretycznie jestem na swoim torze, a nie na twoim - pokazała na linię, którą oddzielała tory. już się czepiała xd
skye rivers

skye rivers

st albans
liceum
fluorescent adolescent
21

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by skye rivers Sro Mar 09, 2022 10:41 pm

zawsze xd
- ta znowu swoje - wywróciła oczami i podeszła bliżej niej - jeszcze masz coś zamiar do mnie szczekać czy już dasz sobie spokój i potulnie zrobisz to o co cię proszę romy luddington? - zapytała spoglądając na nią pogardliwie - jesteś beznadziejna a twoje miejsce jest o tam. zabieraj się stąd, ale już - zagroziła jej znów.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by romy luddington Sro Mar 09, 2022 11:00 pm

zrobiła krok w tył kiedy skye podeszła. pewnie jej koledzy nie byli zbyt pomocni. bali się skye jak godzilli! - to ty się czepiasz - zauważyła - gdybyś wróciła do siebie to ta rozmowa nie miałaby miejsca - wytłumaczyła od razu. była o wiele spokojniejsza niż skye, to dlatego że się jej bała xd
skye rivers

skye rivers

st albans
liceum
fluorescent adolescent
21

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by skye rivers Sro Mar 09, 2022 11:01 pm

- wypierdalaj - warknęła na nią i rozgoniła towarzystwo pewnie, ale jak się już jej znudziło gnębienie koleżanki, to sama sobie poszła z ekipą gdzieś tam. dobranoc!
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 5:13 pm

hania poprosiła żeby się tu zjawiła i kazała się ładnie ubrać! miały zarezerwowane stanowisko na uboczu z jakimiś wspólnymi przekąskami i piwkiem. zamiast hanki pojawił się jednak anderson i pewnie oboje byli nieźle zdziwieni. jednak ani tor ani żarcie nie mogło się zmarnować więc pojedynkowali się na kręgle, rzucali żarcikami, a kelnerzy niepostrzeżenie podrzucali im do jedzenia zestawy 'dla dwojga'. wcale to nie było podejrzane!
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 5:35 pm

hanka też kazała się andersonowi ładnie ubrać, ale nie wiem jakich magicznych sztuczek użyła, żeby go do tego przekonać. pewnie współpracowała z louisem, który wybrał dla niego koszulę w palmy xd sytuacja faktycznie była podejrzana, ale anderson tego nie zauważył. uznał, że zabiegana hania nie mogła się pojawić i dała jo w zastępstwo, żeby miło spędzili czas.
- wolę grać z louisem, z nim przynajmniej wygrywam bez problemu - tego typu żarcikami rzucał i tego typu to własnie była interakcja. ale z boku mogło wyglądać inaczej!
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruby fletcher Sro Kwi 27, 2022 5:43 pm

ruby przyszla tu ze swoja ekipa sztywniakow zeby uczcic dobra ocene ich projektu. nie zdziwila sie, ze widzi andersona i nawet chciala isc sie z nim przywitac, ale wtedy zobaczyla, ze nie byl tu ze swoimi znajomymi tylko dziewczyna. przygladala im sie chwile. nie slyszala o czym mowia, ale ich zachowanie bylo podejrzane co ja zabolalo. od razu zalozyla najgorsze! uznala, ze powinna wrocic do swojej grupy skoro anderson byl zajety flirtowaniem z jakas laska. przeszla obok udajac, ze idzie do toalety i ze ich nie widzi.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 5:50 pm

oboje byli zdziwieni, ale uznali że hanka nie mogła przyjść i że jedno z nich było zastępstwem. brawa za spostrzegawczość xd
- boisz się, że ogra cię dziewczyna? - zażartowała i szturchnęła go bioderkiem (pewnie akurat wtedy kiedy przechodziła ruby xd) i rzuciła kulę trafiając dwa kręgle - jak wygram to stawiasz lody - zastrzegła. ktoś z boku mógł tylko usłyszeć 'lody' i już sobie wyobrażać, ups.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 6:00 pm

wiedzieli, że hanna się wtrąca w nie swoje sprawy, ale nie przyszło im do głowy, że zrobiłaby coś tak niedorzecznego jak próba spiknięcia ich z powrotem.
- wiesz, że nie jesteś zwykłą kobietą tylko boskim stworzeniem z innego wymiaru - rzucał takimi tekstami do jo, może to był jakiś ich wewnętrzny żarcik i dla niewtajemniczonych brzmiało podejrzanie. niestety nie zauważył ruby i nie wiedział, że powinien trochę przystopować z byciem, hm, andersonem. - a jak ja wygram to chcę loda od ciebie - powiedział to całkowicie serio, bo nie wyczaił podtekstu xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruby fletcher Sro Kwi 27, 2022 6:09 pm

zerkala na nich z boku i nie umknelo jej uwadze to jak sie dotykali. na dodatek byla wystarczajaco blisko zeby uslyszec jak anderson zapowiada jo, ze ma mu zrobic loda. poczula sie zawiedziona i glupia za to, ze uwierzyla andersonowi, ze mu na niej zalezy. na dodatek do tego doszla zlosc i zazdrosc. byl tak zapatrzony w jo, ze nawet nie zauwazyl, ze przechodzila obok! nie wytrzymala i cofnela sie zeby do nich podejsc. popukala go po ramieniu zeby sie do niej odwrocil. nie przywitala sie nawet, a po jej minie bylo widac, ze nie cieszy sie na jego widok. ciekawe czy ogarnal! - dobrze sie bawisz? - zapytala zla.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 6:18 pm

ruby jaka bojowa!
tak, anderson i jo oboje podjęli dojrzałą decyzje i zakończyli finalnie jakąkolwiek romantyczną relację jaka pomiędzy nimi była. teraz świetnie się dogadywali jako znajomi i to im wystarczyło w zupełności.
ale hanka mącicielka i tak próbowała postawić na swoim ech!
- tak, tak jestem twoją muzą - dalej ciągnęła ich wewnętrzny żarcik, czegokolwiek nie miał on dotyczyć - w porządku, o ile wygrasz - poprawiła go - będziesz miał zagwarantowanego loda - nie myślała w kategorii podtekstu. była teraz mało zboczona. nagle jednak zaczepiła go ruda, a jo wychyliła się zza jego pleców i przywitała - cześć - zamachała miło na powitanie. myślała, że to jakaś jego koleżanka. miał ich dużo xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 6:26 pm

jo i anderson wyjątkowo jak na siebie zachowywali się dojrzale, a przylazła hanka, która myślała, że jest od nich mądrzejsza i postanowiła wszystko rozpieprzyć xd
- obiecujesz? nie wywiniesz się! - jarał się już na tego loda i wtedy zaczepiła go ruby. kiedy się odwrócił i ją zobaczył to na jego twarzy wymalował się szeroki, radosny, niczego nieświadomy uśmiech. on się ucieszył na jej widok. - całkiem nieźle - odpowiedział na jej pytanie xd - jo! - odwrócił się do towarzyszki, żeby ją przywołać bliżej. kretyn xd - to jest ruby, moja eeeee - zagalopował się i od razu tego pożałował - koleżanka - przecież nie zdefiniowali swojej relacji xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruby fletcher Sro Kwi 27, 2022 6:36 pm

zazdrosc ja zmotywowala.
jeszcze troche i hanka bedzie wrogiem publicznym numer jeden. za duzo mieszala!
zmierzyla wzrokiem jo. nie miala nic do niej, ale nie potrafila zmienic miny kiedy byla coraz bardziej wsciekla na andersona. - czesc - mruknela do niej. przynajmniej sie przywitala, tyle dobrze! normalnie ucieszylaby sie z takiej reakcji andersona na swoj widok, ale nie w tej sytuacji. - wlasnie widze - spojrzala na niego. czekala az ja przedstawi, a to ze sie zawahal dodalo tylko oliwy do ognia. nie okreslili ich relacji, to prawda. ale teraz to wygladalo jakby nie chcial sie przyznac przed jo co ich laczylo. - twoja byla kolezanka - poprawila go co moglo wygladac na to, ze domagala sie by przedstawil ja jako swoja dziewczyne. mowila to w kontekscie zakonczenia znajomosci bo tak sie juz nakrecila. - dani miala racje, nie wierze, ze tak szybko to udowodniles! - prychnela.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 6:45 pm

hanki wina, hanka szmata i mącicielka. te dagny postacie xd
jak anderson ją przedstawił to wyszła przed szereg z wyciągniętą dłonią i chciała się przywitać - cześć ruby, jestem jo - niestety mina i ton rudej ją odstraszyła więc nim zdążyła uścisnąć jej dłoń to jo znowu się wycofała.
zaraz jednak znalazła się w najbardziej niezręcznej i dziwnej sytuacji ever. rozpoznała od razu że są między nimi jakieś niedomówienia, bo ona i anderson też wcześniej podobnie się zachowywali - eee, czy ja wam w czymś przeszkadzam? - zapytała - mogę usiąść o tam? - wskazała na kanapę i chciała dać im przestrzeń. nie była wścibska jak hanka xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 6:55 pm

nie ma szans karola, nie uda ci się nikogo przekonać, że hanna jest największą mącicielką, nie uniewinnisz rosie tym sposobem xd
- a ty się dobrze bawisz? - zagadywał ruby zanim zorientował się, że wcale nie zaczepiła go dla towarzyskiej pogawędki. - okej, nie koleżanka... - odchrząknął, ale miał taką nieskalaną myślą minę, że było wiadomo, że nic lepszego nie wymyśli, żeby ją określić. - co dani znowu powiedziała? - zmarszczył czoło. ostatnie co pamiętał co wychodziło z ust dani to nie były słowa xd popatrzył na jo. - nie, zostań - poprosił ją. - czy możesz powiedzieć ruby, że wszystko co rozgaduje moja siostra o mnie to nieprawda? - myślał, że jo stanie po jego stronie ze względu na ich przeszłość. ale to, że jo uciekła przez niego do afryki to nie najlepsza reklama xdddd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruby fletcher Sro Kwi 27, 2022 7:02 pm

haha, warto bylo sprobowac xd i tak zawsze wina twoich postaci mimo wszystko xd
nie miala ochoty usciskac dloni nowej dziewczyny andersona, ale nie byla az tak wredna by ja bezczelnie olac. na szczescie sama sie wycofala. - hmm pomyslmy, niezbyt - powiedziala oschle. niepotrzebnie sie denerwowala, powinna juz sie nauczyc, ze anderson nic nie ogarnia xd - dobrze wiesz co powiedziala - nie ulatwiala mu niczego, musial sobie przypomniec. - tak zostan, akurat twojej opinni potrzebuje - powiedziala niemilo.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 7:10 pm

musicie walczyć o miano największej mącicielki xd
jo była nieodpowiednią osobą do uczestniczenia w konfliktach a tym bardziej do popierania którejś ze stron. za bardzo ją stresowały ciągle takie sytuacje. choć nauczyła się już z nich nie uciekać i nie dostawać ataków paniki!
- ja... - zacięła się i spojrzała na andersona, a potem na ruby - właściwie to nie chciałabym się wypowiadać - bo nie chciała robić złej reklamy hurdowi - ale też sądzę, że można wszystko wyjaśnić sobie w cywilizowany sposób - ryzykowała z każdą minutą dłużej w ich towarzystwie.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 7:21 pm

nadal uważam, że tylko rosie zasługuje na to miano xd zawsze wina moich postaci, ale za to przez większość czasu jak ruby była zła na andersona to on był niewinny xd nie był na randce z jo, tak samo jak nie wziął ślubu z ming.
- nie obchodzi mnie co powiedziała dani. wiesz co ja powiedziałem - też się zaczął denerwowac. nie po to zbierał się na takie wielkie wyznania ostatnio (przypadkiem), żeby teraz znowu to odrzucała i zaczynała wszystko od początku. - wiesz o mnie i jo? - anderson mistrz komunikacji xd myślał, że ruby słyszała o jego przeszłości z jo i dlatego właśnie jej opinii by potrzebowała. plus mogła być zła właśnie przez to, że spędza czas ze swoją byłą. spojrzał na jo, bo wyczuł, że mogła się gorzej poczuć, a nie był takim chamkiem, żeby ją wprowadzać w niekomfortowe sytuacje. ale wtedy przyszła kelnerka z jednym szejkiem i dwiema słomkami i powiedziała, że to na gratis do pakietu dla par xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruby fletcher Sro Kwi 27, 2022 7:48 pm

jeszcze troche i hanka przejmie ten tytul xd haha moze i anderson byl niewinny, ale to jego problem skoro nie ogarnia.
gdyby jo dostala ataku paniki to uratowalaby ich bo ruby nie potrafilaby sie zloscic w takiej sytuacji. wtedy jo moglaby dojsc do siebie, a andersonowi by sie dostalo pozniej.
- czy sugerujesz, ze nie potrafie sie zachowywac w cywilizowany sposob? - warknela na jo. nie miala sie prawa w ogole odzywac, a co dopiero tak to komentowac. uznala to za krytyke bo chciala andersona dla siebie. - teraz juz wiem - zrobilo jej sie przykro, ze anderson tak bezczelnie paradowal przed nia swoja relacja z jo. - wiem tez, ze zrobiles ze mnie idiotke - oskarzyla go. tak sie wlasnie czula w tej chwili. spojrzala na szejka, ktorego im przyniesli. - udanej randki - pozegnala go tymi slowami i uciekla do domu bo nie miala ochoty przebywac w tym samym pomieszczeniu ze zdrajca andersonem.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by jo wilson Sro Kwi 27, 2022 7:54 pm

wszystko andersona nieogarem chcesz wytłumaczyć.
tym bardziej się wycofała jak ruby zaczęła być dla niej jeszcze bardziej niemiła. tak na prawdę nie chciała nic złego. mogła się wycofać kiedy miała okazję, ale kazali jej zostać i nie skonczyło się to dla niej dobrze.
na słowo randka zrobiło jej się dziwnie, bo zdecydowanie anderson nie był chłopakiem/facetem z którym chciała chodzić na randki. ruda popsuła jej humor - idę stąd - oznajmiła hurdowi i chwyciła swoją kurtkę po czym pośpiesznie wyszła i mógł wypić tego szejka sam. szczęściarz!
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Sro Kwi 27, 2022 7:57 pm

sorry, ale nieogar andersona wszystko wyjaśnia xd
zdziwił się, że ruby mówiła o randce, ale nie zdążył za nią pobiec, no i jo też mu uciekła. nie czuł się szczęściarzem, bo był zakłopotany tym co się wydarzyło, ale i tak został, żeby wypić szejka, nie mógł sie zmarnować xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by tiffany bowman Sob Lis 19, 2022 8:40 pm

z okazji urodzin tiffy rodzinka bowmanów wybrała się na kręgle. było trochę głośno i przytłaczająco, ale to właśnie jubilatka wymyśliła, aby tu przyjść.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Lis 19, 2022 8:48 pm

skoro jubilatka chciała to nie było innego wyjścia xd
patrick kończył zajęcia późno więc dołączył dopiero teraz. miał jednak dobre usprawiedliwienie bo pod pachą trzymał pluszowego jednorożca - wszystkiego najlepszego!!!! - krzyczał z daleka i podszedł do toru - kto wygrywa? - zapytał od razu.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by tiffany bowman Sob Lis 19, 2022 8:52 pm

a raczej: skoro jubilatka to wymyśliła, to teraz nie mogła powiedzieć, że jednak jej się nie podoba xd
zakryła twarz, kiedy patrick ujawnił tak głośno co to za okazja.
- ciiicho, ludzie patrzą - najwyraźniej nie chciała, żeby inni wiedzieli, że się starzeje. - a jak myślisz? - posłała mu spojrzenie "to oczywiste" i wskazała na ekran, na którym felix miał najwięcej punktów, a reszta była daleko w tyle. szczególnie mama z pojedynczymi punktami. - to twoja osoba towarzysząca? - wskazała na jednorożca, oczekując uroczystego przekazania. już jej się oczy świeciły na jego widok.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Lis 19, 2022 9:04 pm

no trochę słabo, pewnie mama bowman specjalnie zarezerwowała najlepszy tor xd
nie było się czego wstydzić xd pewnie w jej oczach patrick był dziadem xd
- patrzą? - rozejrzał się - i dobrze - gdzieś wokół jacyś ludzie patrzyli na nich przez parę milisekund, ale potem wrócili do swoich zajęć. nawet jednorożec ich nie przyciągnął - ten wynik się zaraz zmieni - powiedział pewnie rzucając wyzwanie bratu. jak mama bowman rzucała kula to dobrze jak trafiała w tor xd - to twój prezent - wręczyl jej jednorożca - a gdzie twoja osoba towarzysząca? albo felixa? - musiał się odgryźć xd

Sponsored content

hollywood bowl - Page 6 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 2:05 pm