• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

hollywood bowl

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

hollywood bowl - Page 2 Empty hollywood bowl

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 10:59 pm

First topic message reminder :

hollywood bowl - Page 2 Hollywood-bowl-uk-bowling-alley-lanes-05
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by leila fairbrother Sob Sie 28, 2021 11:02 pm

bedzie musiala do niej pojsc by sie jej wyzalic i poradzic sie jej.
westchnela zrezygnowana. odechcialo sie jej rozmowy z nim. - i co mam ci powiedziec? nie mam wplywu na swoje uczucia - nie za bardzo wiedziala po co drazyl ten temat skoro wiedzial, ze wolala tobiasa od niego. sam zreszta mu poradzil zeby sie z nia zszedl.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ted cavendish Sob Sie 28, 2021 11:09 pm

a ted się nauczy, żeby nie próbować romansować z koleżankami. z drugiej strony tak było najłatwiej, nie umiał smooth talkować w barze i podrywać przypadkowych lasek. łatwiej mu szło jak z koleżankami miał już jakiś grunt przygotowany.
- po prostu uważam, że zasłużyłem na lepsze potraktowanie. - odpowiedział. wow pierwszy raz w życiu komuś się stawiał, zwykle był popychadłem, które na wszystko się godziło.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by leila fairbrother Sob Sie 28, 2021 11:13 pm

niech sobie zalozy tindera. albo dolaczy do klubu planszowek bena. on ma gadanego wiec na pewno by byl dobrym wingmanem xd
- zasluzyles. i zle sie czuje z tym co sie wydarzylo, ale nie moge cofnac czasu - spojrzala na niego ze smutkiem. naprawde bylo jej przykro, ze tak wyszlo! - przepraszam.. nie wiem co mam zrobic, zebys mi uwierzyl, ze zaluje - rozlozyla bezradnie rece.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ted cavendish Sob Sie 28, 2021 11:23 pm

ted za bardzo szanował dziewczyny, żeby umawiać się z nimi na jednorazowe numerki z tindera. a jak lowelas benek będzie zdobywać więcej lasek niż on to zupełnie spadnie mu samoocena xd
chwilę nic nie mówił, wysłuchując jej i mieląc każde jej słowo.
- w porządku. przepraszam, to ja nie powinienem tak na ciebie naskakiwać. - powiedział niepewnie i przestąpił z nogi na nogę. ale się ustawiła, to jej wina, a on przepraszał xd - nigdy nie mogłem wymagać od ciebie, że będziesz na mnie czekać, pół roku to mnóstwo czasu i rozumiem, że znalazłaś kogoś przez ten czas... ciebie i tobiasa coś łączy, a ja niepotrzebnie się wtrącałem. to wszystko moja wina. - westchnął.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by leila fairbrother Sob Sie 28, 2021 11:29 pm

nie musial sie umawiac na jednorazowe numerki. mogl od razu zaznaczyc, ze szuka milosci! niektorzy sie tak poznaja. pamietam, ze raz sobie przegladalam tindera i wyskoczyl mi chlopak mojej znajomej xd i mialam dylemat czy jej powiedziec czy nie. normalnie bylabym na tak, ale byla sucza wiec zdecydowalam, ze nie mam ochoty sie w to mieszac xd
- to nie twoja wina - chciala go przytulic, ale powstrzymala sie i tylko poklepala go niezrecznie po ramieniu. - wszyscy sie w tym pogubilismy.. mam nadzieje, ze kiedys bedzie jeszcz miedzy nami normalnie - usmiechnela sie lekko. uzyla slowo 'wszyscy' bo nie chciala zeby wszystko znowu bylo na nia xd

ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ted cavendish Sob Sie 28, 2021 11:35 pm

hehe to on tam raczej nie szukał miłości xd ale fakt, moja koleżanka znalazła chłopaka na tinderze.
- też mam taką nadzieję... ale to będzie wymagało czasu, przykro mi. - jeszcze ją bedzie przepraszać za to, że potrzebował czasu, żeby się oswoić z całą sytuacją i wyleczyć złamane serce. taki dobry chłopak z niego! wrócili do znajomych i do grania, bo już dawno ich kolejki minęły i rzucali za nich psując im wyniki.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 7:07 pm

uciekła z domu i grała ze znajomymi w kręgle.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 7:11 pm

no ładnie, jeszcze będzie na andersona, że skłonił ją do ucieczki xd też był tu z ziomeczkami, ale niedawno przyszli i mieli za mało kul u siebie na torze, więc przyszedł podkraść je z toru obok. jeszcze nie zauważył, że kręci się tam quinn i zabierał kule z podajnika.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 7:14 pm

już się jej nie chciało siedzieć na tyłku grzecznie w domu, poza tym marty i tak ją bardzo wkurzał. zaczęła w sumie szukać sama mieszkania dla samej siebie, żeby miała fajną miejscówkę do imprezowania i żeby marty miał trochę spokoju ale wiedziała, że rodzice na to nigdy w życiu nie pozwolą. zauważyła andersona i postanowiła się przywitać - cześć deprawatorze - była już po paru drinkach, więc była odważna.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 7:27 pm

podniósł wzrok na quinn, której chciał unikać w najbliższej przyszłości i z wrażenia kula o wadze 10 kg spadła mu na stopę.
- kurwa! kurwa! to moja dobra noga! - zaczął skakać w kółko na jednej nodze. dobrze, że miał jeszcze kule w domu po ostatniej akcji i był przygotowany na różne niedyspozycje.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 7:35 pm

położyła dłonie na ustach jak ta kula mu spadła na stopę - onie, anderson, żyjesz? wszystko w porządku? - zapytała, ale widziała, że nic nie jest w porządku! - jak ci pomóc? - zapytała lekko przestraszona - potrzebujesz lekarza? zawołać kogoś? - zadawała mu głupie pytania.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 7:42 pm

- nienienie, w porządku - zagryzł w ustach pięść, żeby wyżyć się ze swojego bólu. los się mścił na nim za to, że przespał sie z quinn xd - muszę tylko na chwilę usiąść. - oparł się o nią i przeskoczył na jednej nodze do jakiegoś krzesełka, na którym klapnął. - a tak, tak w ogóle to cześć quinn. - dodał głupawym tonem.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 7:45 pm

- ale na pewno, poradzisz sobie anderson? - drugi raz użyła jego pełnego imienia bez żadnego głupiego skrótu czyli to musiało oznaczać, że się tym razem bardzo przejęła, że zrobił sobie krzywdę w nogę przez nią. patrzyła na niego zmartwiona - cześć anderson - westchnęła - jak się czujesz? - zapytała nerwowo skubiąc wargi.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 7:51 pm

- czy ja wyglądam na ofiarę losu? wszystko jest w porzadku! - rozłożył ręce i wyszczerzył się do niej, ale zaraz na jego twarzy pojawił się niekontrolowany grymas. nie musiał jechać do szpitala, no ale bolało, właśnie zrzucił sobie na stopę 10 kilogramów. - możemy tego nie robić? ciebie martwiącej się o mnie i robiącą tę minę? - zamachał palcem przed jej twarzą.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 7:58 pm

była zdenerwowana i nie mogła się powstrzymać jak widać! martwiła się o niego xd przywiązała się do andersona emocjonalnie najwyraźniej - ale dlaczego? nie mogę się o ciebie martwić czy coś? przecież jesteś kumplem mojego brata, to zawsze będę się martwiła - zapewniła go i westchnęła - ale jak nie chcesz, to ja sobie pójdę - zamachała nerwowo łapkami.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 8:00 pm

niepotrzebnie się martwiła, anderson już nie z takich akcji się zdołał wykaraskać xd
parsknął śmiechem kiedy nazwała go kumplem jej brata, bo myślał, że są znacznie więcej niż tym! to znaczy, że mają swoją własną relację i też są kumplami... w jakiś dziwny sposób.
- psujesz mój vibe swoim martwieniem się, próbuję przez to przejść po męsku - zaśmiał się. ona się przejmowała, a on miał bekę z kolejnego swojego wypadku. - ale hej! gratulacje! widzę, że skończył się twój szlaban - zawołał radośnie.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 8:03 pm

najwyraźniej źle się wyraziła i nie pomyślała co mówiła - jaki znowu vibe anderson - pokazała mu język a potem się roześmiała - jakie gratulacje? przecież ja uciekłam z domu. nie powinno mnie tutaj być a jestem już pijana i nawet wypaliłam już jednego jointa - zachichotała. nie mówiła tego cicho, bo przecież to nie była tajemnica, skoro tu była xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 8:11 pm

- nieee - ułożył dłonie na policzkach. - nie mów mi tego. marty mnie zabije - dodał szeptem nachylając się do niej. naprawdę nie chciał znać jej tajemnicy i być w nią zamieszany! miał już wystarczająco przechlapane u marty'ego, a tylko brakowało tego, żeby on teraz tu wparował i zastał uciekinierkę quinn z nikim innym jak zdrajcą andersonem.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 8:21 pm

- marty jest teraz bardzo zajęty swoją nową dziewczyną czy kim tam, nie wiem. a poza tym, ja postanowiłam, że muszę się w końcu od niego wyprowadzić. szukam nowego mieszkania, bo mam dość swojego braciszka i tego jak bardzo ingerujemy we własne życia. wkurza mnie to już - pożaliła mu się - poza tym, maaaaarty cię nie zabije! - pocałowała go w nos.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 8:27 pm

- marty nie ma dziewczyny - prychnął z dużą dozą pewności siebie, ale mina mu szybko zrzedła. - prawda? - spojrzał teraz na quinn poważnie. anderson myślał, że wie wszystko o marty'm, ale najwyraźniej oboje mieli swoje tajemnice. - czekaj. czy szlaban dał ci marty czy twoi rodzice? - próbował przypomnieć sobie jak to było, bo nie był pewien czy quinn będzie mogła wychodzić z nowego mieszkania. - i czy nie jesteś za młoda na własne mieszkanie? - zaśmiał się pod nosem, chociaż wcale nie powinien się smiać z tego jaka jest młoda biorąc pod uwagę, że z nią spał. - zabije mnie jesli będziesz tak robić. - wskazał na swój nos.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 8:31 pm

- a właśnie że ma, powiedział, że traktuje jakąś poważnie. nie wiem kim jest, ale zachowuje się jakby totalnie się w niej zabujał - wyjawiła mu sekrety swojego braciszka, bo miała w głowie już nieźle nawalone, poza tym alkohol rozwijał jej język. zioło tym bardziej - moi rodzice. marty mnie uratował przed wysłaniem mnie do tokio albo do las vegas, on był tylko wściekły o to, że ukradli mu konsole - pokiwała głową - jak to? jestem przecież dorosła - no na pewno była taka dorosła, jak się upijała xd - ale ja mogę robić co chcę! - pocałowała go na złość.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 8:40 pm

- powiedział ci to? - zainteresował się. - czekaj. czy on z tobą normalnie rozmawia i ci się zwierza, a do mnie sie cały czas nie odzywa? ten hipokryta! - zdenerwował się, bo jego przyjaźń z marty'm była ważniejsza od tego z kim marty romansuje. jak już odratują swoją relację to może anderson się dowie o pozostałych rzeczach. - widzisz jaki marty jest dobry? uratował cię! - zauważył. nawet jeśli kumpel był na niego zły to anderson i tak uważał go za jednego z najwspanialszych ludzi na świecie. - quinnn, nie rób teeeego - zajęczał po ich pocałunku i popatrzył na nią - bo będę tylko chciał więcej - już ją pożerał wzrokiem, ups?
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by quinn singleton Nie Wrz 19, 2021 8:46 pm

- powiedział mi to przez przypadek! - powiedziała klaszcząc w dłonie - ale nie powiedział mi żadnego imienia, więc nie wiem kim jest ta dziewczyna, ale ty zapewne to wiesz, więc mi zaraz zapewne powiesz - podjarała się tajemnicami martiego! musiała to wszystko wiedzieć - marty tak, jest wręcz idealnym bratem - wywróciła oczami a potem usiadła na jego kolanach i znów go pocałowała - to może całujmy się dalej - wymamrotała w jego usta zadowolona.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by anderson hurd Nie Wrz 19, 2021 8:51 pm

- ja szczerze nie mam pojęcia. ostatnia dziewczyna, na punkcie której szalał to peggy - rozłożył ręce. pamiętał jak peggy zmiażdżyła jego serce, więc liczył na to, że ta nowa jest jednak trochę lepsza. oddał się pocałunkom i było naprawdę przyjemnie i nie chciał ich przerywać, mimo że był trzeźwy i powinien mieć w sobie więcej pomyślunku niż quinn. - kurde. on i tak jest na nas zły, nie? gorzej już nie będzie. - uswiadomił sobie między pocałunkami i dlatego poszli na dziki seks w kiblu, bo tam mieli mniejsze szanse na bycie przyłapanymi niż w jej lub jego mieszkaniu. next!
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 8:26 pm

summer była na kręglach z zielonymi ziomeczkami. szalony piąteczek!

Sponsored content

hollywood bowl - Page 2 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 2:41 pm