• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

hollywood bowl

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

hollywood bowl - Page 3 Empty hollywood bowl

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 10:59 pm

First topic message reminder :

hollywood bowl - Page 3 Hollywood-bowl-uk-bowling-alley-lanes-05
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 8:35 pm

Rosie nie byla dobra w kregle wiec pewnie musiala uzywac to cos dla dzieci xd summer radzila sobie lepiej od niej wiec uznala, ze ona bedzie osoba, ktora musi jej pomoc. - summeeeeer - uwiesila sie na niej. - jak to robisz - pokazala palcem na jej punkty.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 8:40 pm

objęła ją od razu, nie przejmując się ich bliskością, bo nie była z tych, którzy rozkminialiby to co się między nimi wydarzyło.
- zdradzę ci sekret. zauważyłaś, że zawsze jak rzucam kulę i ona się toczy po torze to robię krótki taniec? to właśnie dzięki temu zdobywam punkty. potwierdzone. - poinformowała ją tonem jakby zdradzała jakąś tajemnicę. moja koleżanka ma dokładnie to samo xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 8:45 pm

dobrze, ze nie rozkminiala bo rosie przytulala sie do wszystkich! niezaleznie od tego czy predzej robili cos wiecej czy nie.
sluchala jej uwaznie I pokiwala glowa. - czy to jakis specjalny uklad taneczny czy mozna tanczyc obojetnie co? - musiala sie upewnic.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 8:52 pm

dobrze, że żadna z nich tego nie rozkminiała, bo summer znowu miałaby przechlapane u vicky za to, że sypia z nieodpowiednimi kandydatami.
- na mnie działa to - odkleiła się od niej, żeby zaprezentować jak macha bioderkami - ale ty musisz znaleźć swój własny magiczny ruch - nadal mówiła poważnym tonem.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 9:05 pm

na szczescie vicky o tym nie wiedziala! sa bezpieczne. na razie!
patrzyla na nia uwaznie, analizujac jej ruchy. nawet zaczela poruszac biodrami probujac powtorzyc jej ruchy. - nastepnym razem sprobuje tego - zaczela probowac robic moonwalk, ale robila to w odwrotna strone.w sensie nie ciagnela stopy tylko palce nie wiem jak to opisac xd
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 9:09 pm

podejrzewam, że im głupszy ruch taneczny tym lepszy wynik w kręglach. dlatego summer też uznała taniec rosie za godny powtórzenia.
- wygląda świetnie! zaraz twoja kolej, dajesz dziewczyno. work the magic! - poklepała ją po pośladkach, żeby zachęcić do działania.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 9:15 pm

usmiechnela sie szeroko gdy summer ja pochwalila. odwrocila sie I pokazala jej fingers crossed, po czym wykonala swoj taniec. chwycila kule I polozyla na rampe czy jakkolwiek to sie nazywalo I popchnela ja. nastala chwila napiecia dopoki kula nie zbila kilku kregli. - jest! - zaczela skakac w miejscu, po czym pobiegla do summer by ja przytulic.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 9:21 pm

powtórzyła ten sam gest w jej stronę, uśmiechając się do niej z ekscytacją pomieszaną z przerażeniem niczym matka wysyłająca dziecko na pierwszy publiczny występ. obserwowała jak kula toczy się po torze i wystrzeliła rękoma w górę kiedy rosie zbiła kilka kręgi.
- taaak! to zawsze działa! - zaczęła z nią skakać w objęciu i kręciły się w kółko. - pamiętaj, to potężna magia i nie można jej lekceważyć - dodała jak już stanęły w miejscu.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 9:36 pm

spojrzala na nia gdy przestaly juz skakac w miejscu. - obiecuje, ze nie bede jej lekcewazyc! - powiedziala powaznie, po czym chwycila ja za ramiona I pocalowala ja w kacik ust. celowala w policzek, ale nie przejela sie tym I dalej zacieszala. - otworzylo sie przede mna tyle mozliwosci! - powiedziala zachwycona.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 9:40 pm

też się nie przejęła tym pocałunkiem, który wylądował nie tam gdzie trzeba. przecież ona od samego początku porównuje seks do gry w kręgle, więc teraz była w najlepszym środowisku xd
- tak! teraz możesz zwyciężyć ponad wszystkimi i dostać darmowe piwo! - no to rzeczywiście morze możliwości xd zieloni to jednak prości ludzie. - chyba że ja cię pokonam - puściła jej oczko i ruszyła do toru, bo teraz była jej kolej. wykonała wszystko tak jak zwykle, rzuciła kulę i wykonała swój taniec, ale kula potoczyła się do rynny i nie zbiła żadnego kręgla. wróciła do rosie zawiedziona. - odebrałaś moją magię! - oskarżyła ją. niepotrzebnie jej zdradzała swój sekret.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 9:51 pm

powinna zrobic konkurs I ostatnia runda by sie dziala w kregielni xd
- jestesmy niezwyciezone! - zawolala wesolo. darmowe piwo brzmialo swietnie pomimo tego, ze to nie byl napoj, na ktory czesto sie decydowala. pomachala jej gdy odchodzila I niecierpliwie czekala na jej ruch. zrobila smutna minke gdy nie udalo sie summer. - nie prawda! - byla zawiedzona, ze ja o to obwiniala! - moze po prostu musisz sprobowac nowych ruchow - polecila jej.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 9:56 pm

hunger games edycja summer xd
- mój dotychczasowy ruch jeszcze nigdy mnie nie zawiódł - pokręciła głową zawiedziona i popatrzyła na swoje dłonie tak jakby to z nich płynęła magia i teraz czuła, że ją traci. - dobra, zmienię ruch, ale nie myśl, że nie wiem co kombinujesz - zamachała palcami przed twarzą robiąc znak 'i am watching you'.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by rosie anderson Pią Paź 08, 2021 10:03 pm

haha tak xd
rozlozyla bezradnie rece w gescie 'nie wiem co mam ci powiedziec'. - nic nie kombinuje - zapewnila ja. niedorzeczne bylo to, ze summer myslala, ze cos knuje! czula sie troche zawiedziona, ze ja obwiniala o takie rzeczy. w koncu nadeszla jej kolej. wykonala swoj taniec, ale tym razem tez jej nie wyszlo.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by summer capaldi Pią Paź 08, 2021 10:09 pm

nie wierzyła jej, ale jak rosie nie wyszło to podeszła do niej i zarzuciła jej ręce na szyję.
- okeeej, znowu cię lubię - zaśmiała się. - teraz obie jesteśmy loserkami. - powiedziała wesoło. jak jej nie wyszło to była zła, ale jak im obu nie wyszło to mogły sobie przybijać piąteczki. wypiły jeszcze drineczki, po których wymyślały nowe ruchy taneczne i znowu zaczęło im lepiej iść, ale i tak przegrały z kimś tam innym.
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by felix bowman Sob Paź 23, 2021 10:49 pm

przyszedł na kręgle ze znajomymi. oczywiście przez sytuację z romy i stefką czuł się okropnie więc się upił trochę i szalał teraz.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Paź 23, 2021 10:52 pm

skoro się upił to jego kumple dali znać patrickowi, który teraz przyszedł go ogarnąć i odholować zanim urżnął się jak świnka - cześć - stanął przed nim - słyszałem, ze chcesz już wracać do domu - oznajmił pewnym tonem.
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by felix bowman Sob Paź 23, 2021 10:54 pm

rzucił mu się w ramiona - paaaatrick jak dobrze że cię widzę - powiedział rozbawiony - bo widzisz, mam tu problem - zaczął a potem zapomniał co zaczął i oderwał się od niego na chwilę, żeby wychylić z kufla końcówkę piwa - o czym to ja... - zawiesił się chwiejąc się trochę - o. wiem. starszy bracie. jak przeprosić dziewczynę, na której ci tak w chuuuuuuuuuuuuuuuuj zależy? jak się zjebie? - zapytał poważnie.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Paź 23, 2021 11:01 pm

felix zazwyczaj reagował agresywnie wiec kiedy rzucił mu się w ramiona to autentycznie się zdziwił. nie odtrącał go jednak, nie miał serca z lodu xd choć niektórzy twierdzili że jednak miał! - co? - zdziwił się jego pytaniami. nie był w tym najlepszy, nie trafił dobrze. powinien pytać tiffy - czy ty się właśnie upijasz przez dziewczynę? - tak to wyglądało xd patrick nigdy nie zniżył się do tego poziomu xd
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by felix bowman Sob Paź 23, 2021 11:05 pm

oparł czoło o jego klatę i tak stał - ona jest taka suuuuuuuuuper - wymamrotał gapiąc się na buty brata - musze ją jakoś przeprosić a nie wiem jak, bracie pomóż - musiał się wyprostować żeby zobaczyć znów jego twarzyczkę - jak byś przeprosił elle, co? to ważne! muszę to wiedzieć - znów się musiał na nim oprzeć bo by się wywalił i rozwalił sobie ten ładny ryjek, a szkoda go.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Paź 23, 2021 11:09 pm

jak się oparł to przytrzymał go i poklepał po plecach wskazując jego kumplom że już się nim zajmie - za co musisz ją przeprosić? - zapytał - co zrobiłeś? - bo ewidentnie musiał coś zrobić skoro chciał przepraszać - na chwile obecną nie mam jej za co przepraszać - bo wyjaśnili sobie wszystko - więc ciężko mi udzielić odpowiedzi na to pytanie - przyznał szczerze - poza tym myślę, że nasze problemy są zupełnie inne i nie ma jak tego porównywać - tłumaczył dalej. był trzeźwy to mógł prowadzić filozoficzne rozważania.
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by felix bowman Sob Paź 23, 2021 11:13 pm

- otóż zjebałem bo umówiłem się z jej kumpelą na spotkanie, laska zrozumiała, że to randka a stephanie przyszła i w ogóle się zjebało się - rozłożył ręce ale w taki sposób, że zrobił to zbyt szeroko i się prawie że przewrócił - anywayyy, stephanie stwierdziła, że złamałem serce jej przyjaciółce, oszukałem ją i w ogóle chujnia. a mi zależy na stefce w chuuuuuuuuuuuj - pokiwał głową - ale to już chyba mówiłem, czy nie mówiłem - zastanowił się na głos - powinieneś przeprosić mamusię i elle - poradził mu śmiejąc sie trochę.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Paź 23, 2021 11:22 pm

chujek z felixa bo zapomniał kompletnie że też całował romy. przeinacza fakty tak żeby było mu wygodniej xd
- skoro to przyjaciółki to po co się umawiałeś i z jedną i z drugą? trzeba było jednej odpuścić, nigdy nie wiadomo jak druga strona to zrozumie - elle też czuła coś więcej do patricka, choć on przed tym się bronił więc doskonale wiedział co mówił - może powinieneś po prostu zacząć budować od nowa tą relację i zaufanie - zaproponował. nie był mistrzem związków. jedyny jaki miał pozostawił w nim traumę więc ups! - rozmawiałem i z jedną i z drugą, nie mam nic więcej do powiedzenia - nie sądził, że felix jest odpowiednią osobą do udzielania rad skoro sam nie był w stanie swoich relacji ogarnąć.
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by felix bowman Sob Paź 23, 2021 11:27 pm

na romce mu nie zależało i przeinaczał zawsze na swoje bo to felix xd
- nie umawiałem się i z jedną i z drugą jednocześnie idioto - mruknął niezadowolony - ty też jesteś nie lepszy - dźgnął go w tors - z romy umówiłem się raz w ramach podziękowania za to że mi uratowała życie na basenie. a ze stephanie umawiam się, bo mi się podoba i jest meeeeeeeeega - rozmarzył się na temat stephanie - to porada dla nas obu czy jak? - zaśmiał się z tego paradoksu - mooże, może któż to wie - poklepał go po głowie - nie masz nic więcej do powiedzenia, szkoda, ruda dodawała koloru w domu. idę po piwo, chcesz piwo? - zapytał kierując się w stronę baru.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by patrick bowman Sob Paź 23, 2021 11:32 pm

uważałabym na romkę, ma w sobie coś niepokojącego co może podkopać jego relacje ze stefką!
- ale ciągle umawiałeś się - pokazał mu język - nawet ja nie umawiałem się z koleżankami elle - wytknął mu. marty za to ogarniał siostry elle xd - nie tłumacz się mi, tylko im skoro je uraziłeś - zauważył. to nie on miał na felixa focha! - ja już przepadłem więc to porada dla ciebie - machnął ręką. elka i tak nie chciała go widzieć! - dodawała - przytaknął - ale jednocześnie chciała coś więcej w zamian, a ja nie mogłem jej tego dać - wyjasnił - nie ma piwa, idziemy do domu - zarządził i zabrał go stamtąd! wepchnął do uberka i pojechali do domu!
ruthie davis

ruthie davis

londyn
administracja
rainbow pony
25

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by ruthie davis Pon Lis 15, 2021 9:27 pm

co chciałam coś wybrać, wszędzie trafiam na swoje dramy xd
anyway, ruthie przyszła tutaj ze znajomymi, żeby móc się rozerwać! piła teraz piwko i rozgrywała kolejną już partyjkę kręgli.

Sponsored content

hollywood bowl - Page 3 Empty Re: hollywood bowl

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:26 am