• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

park różany

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

park różany - Page 16 Empty park różany

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:25 pm

First topic message reminder :

park różany - Page 16 Screen-Shot-2018-06-25-at-12.51.21-copy
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by leila fairbrother Pią Paź 21, 2022 9:51 pm

haha tak xd
czesto sie teraz mijamiy to trzeba bedzie samemu ze soba grac xd
usmiechnela sie gdy ja zapewnil, ze nie musi czuc presji. to ja uspokoilo. czesto za daleko odlatywala myslami i dopisywala sobie historie/zachowanie ktore nie istnialo. - zelki moga nam nie wystarczyc, mozemy poszukac czegos innego do jedzenia - zaproponowala.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by anderson hurd Pią Paź 21, 2022 9:56 pm

hahaha wszystkie będą zadowolone, bo będzie co grać i czytać xd
za dużo od samej siebie wymagała i myślała, że inni też tego oczekują. a anderson naprawdę był szczęśliwy, że mogą sobie poczilować i że znowu jest normalnie.
- mfasz rafje - pokiwał głową, a buzię miał pełną żelek. już myślał o kolejnym jedzeniu - wiesz co mi się marzy? burger z boczusiem... i krążkami cebulowymi... - rozmarzył się i już prawie mu ślinka ciekła.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by leila fairbrother Pią Paź 21, 2022 10:02 pm

haha skiba nie bedzie miala powodu zeby marudzic jak znowu wczesnie pojdziemy bo bedzie mogla pograc sama xd
myslala, ze skoro ona miala takie mysli to jej znajomi tez. za duzo sie zastanawiala zamiast dac im szanse.
- krazki cebulowe - tez sie rozmarzyla. - idziemy! - zdecydowala i podjela probe wstania z trawy, ale jej nogi byly jak z waty. - musisz mnie podniesc - wyciegnela rece w jego kierunku.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by anderson hurd Pią Paź 21, 2022 10:06 pm

hahahaha tak. nowy argument xd
powinna wyłączyć zastanawianie się i zgodnie z zielonymi zasadami życia dać się ponieść spontanicznym sytuacjom.
anderson na słowa 'idziemy' od razu podskoczył i się wyprostował. zew burgera go wzywał. zaśmiał się kiedy okazało się, że leila nie miała tej samej mocy.
- i co, może jeszcze cię zanieść na rękach? - nabijał się, ale wyciągnął ręce, żeby ją złapać i pomóc wstać.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by leila fairbrother Pią Paź 21, 2022 10:13 pm

heheh.
zapomniala o swoich zielonych korzeniach. chyba czas to znowu explore.
ziolo robilo swoje wiec tez sie zaczela smiac. - mozesz mnie poniesc - nawet jej sie spodobal ten pomysl xd wyszla z wprawy. chwycila go za ramie i uwiesila sie na nim.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by anderson hurd Pią Paź 21, 2022 10:19 pm

musi więcej czasu spędzać z zielonymi znajomymi.
- nie będę cię nosić - nie zgodził się - nie tak - doprecyzował zaraz - wskakuj na barana - zadecydował i przykucnął, żeby na niego wskoczyła i w ten sposób zaprowadził ją na burgera. zajęło im to sto lat i czuł się jakby wyruszyli na wyprawę z pierścieniem, ale burger wszystko wynagrodził xd
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 8:26 pm

dani obserwowała próbę annie, a potem wracając wzięły herbatkę na wynos i zrobiły sobie krótki spacer tędy! - spektakl wygląda wspaniale - pochwaliła ją.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 8:31 pm

- wyglądałby lepiej, gdyby mira nie wcinała mi się ze swoimi pomysłami - robiła naburmuszone miny na samą myśl o mirze. dani na pewno była już świadoma tego, że annie jest na nią cięta i musiała tego wysłuchiwać.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 8:36 pm

na pewno wiedziała, że to kobiecy wróg numer jeden, obok polly xd
- przynajmniej w razie nagłych wypadków masz z kim zostawić dzieciaki - sprowadziła mirę do roli babysitterki - kiedy premiera? - oczywiście chciała przyjść! wolała patrzeć na dzieci, bo to odciągało jej myśli od klaty gabka.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 8:41 pm

numer jeden to florence xd ciasno się robi na podium xd
- o nie, nie, nie ma mowy, żebym zostawiła ją samą i pozwoliła jej wprowadzać własne pomysły. musieliby mnie zamknąć w krolewskim sejfie - zażartowała, ale jednak historia znana xd - dziewiątego grudnia - odpowiedziała od razu - oby okazała się mniejszą klapą od mojej poprzedniej premiery - znowu zażartowała. jej myśli też krązyły wokół george'a!
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 8:53 pm

to akurat miały jednego wroga, faktycznie ciasno. jeszcze gdzieś romy musi sie zmieścić.
zaśmiała się na jej komentarz - czy wy nie miałyście przypadkiem współpracować? - nie wyobrażała sobie tego - nie wiem jakim cudem to robicie - dywagowała - rodzina królewska nie zepsuje ci tej premiery - powiedziała z przekonaniem. czy aby na pewno?
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 9:01 pm

będzie musiała się z kimś pogodzić xd
- przecież współpracujemy - stwierdziła - a raczej: pracujemy obok siebie - doprecyzowała i napiła się ciepłej herbatki. sukcesem było to, że jeszcze się z mirą nie pozabijały. ciekawe co wyniknie z tego przedstawienia, jeśli każda miała inną wizję. - nie sądzę, żeby rodzina królewska interesowała się mną albo dziecięcymi występami w tutejszym domu kultury - powiedziała szybko, choć trochę nienaturalnym tonem.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 9:08 pm

zawsze ktoś może miejsce czwarte zajmować xd
- żeby z kimś współpracować trzeba się dogadywać, na przykład tak jak ja z moim kwartetem - zaczęła wspominać ostatni występ w big benie - przygotowaliśmy całkiem nowy repertuar i wszyscy napuszeni arystokraci wyglądali na zadowolonych - chociaż pewnie byli bardziej zadowoleni ze striptizerek - skąd masz pewność? może chca obserwować co robisz z ich klejnotami - zażartowała. w prasie huczało od tego, ale nie wiedziała że już nie była w ich posiadaniu.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 9:12 pm

- czy próbujesz zasugerować, że powinnam was zaangażować do naszego przedstawienia? - zrozumiała to po swojemu - okej, macie to! wytniemy trochę układu miry i znajdzie się dla was czas - wymyśliła. - chyba że gracie tylko dla arystokratów - popatrzyła na nią z uniesioną brwią. wiedziała, że to towarzystwo nie jest dla nich dobre xd - nie muszą się martwić, bo je oddałam. to znaczy jestem w procesie oddawania - ostatnio nie dokończyła procesu, bo za szybko uciekała ze skarbca. ku swojemu przerażeniu będzie musiała tam wrócić. może tak bardzo będzie chciała tego uniknąć, że jednak klejnoty zostaną u niej na zawsze.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 9:30 pm

- mamy zabukowane terminy do końca roku - pochwaliła się - arystokraci może i są snobistyczni i jest szansa na kolejne spotkanie gabriela, ale przynajmniej dobrze płacą - wygadała się przypadkiem.
- oddałaś?! - zdziwiła się... ona pewnie wmawiała sobie że by je zatrzymała, ale tak na prawdę tylko dywagowała - w procesie? - zmrużyła oczy wyczuwając podstęp - co cię zatrzymało? - dopytywała od razu!
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 9:43 pm

słysząc o sukcesach dani, była rozdarta. jednocześnie cieszyła się, że jej się dobrze wiedzie, ale była też zazdrosna o jej możliwości występów. u annie było z tym kiepsko. 
- jak duża jest ta szansa? - zainteresowała się bardziej imieniem gabriela. coś wiedziała o niechcianych spotkaniach z książętami. dani nie zatrzymała prezentów od gabriela, więc niech nie dywaguje, że zatrzymałaby inne królewskie pamiątki xd schowała sie za kubkiem z herbatą, kiedy kuzynka zaczęła dopytywać - musiałam wiać, żeby uniknąć george'a - pominęła kilka faktów xd brzmiało jakby zupełnie nie wchodziła z nim w interakcję, brawo annie!
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 9:51 pm

annie powinna się spotykać z marcusem lub andersonem wtedy poczułaby się jak wygryw w życiu, a nie jak przegryw.
- średnia? spora? - zaczęła się miotać i też chować za kubeczkiem - spotkałam go ostatnio - przyznała się, ale też nie powiedziała nic więcej i nie komentowała tego co robiła xd królewskie pamiątki dani były nieporęczne xd - spotkałaś go i? - drążyła dalej. skoro musiała go unikać xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 9:59 pm

nie potrafiła się z nimi dogadać na poziomie xd poza tym marcus największy szczęściarz xd
obserwowała ją, kiedy zaczęła się miotać, bo już wiedziała, że wyglądałaby dokładnie tak samo, gdyby ktoś spytał ją o george'a, a to oznaczało, że dani miała coś do ukrycia xd
- chyba nieuniknione jest spotykanie ich... to znaczy jego? - odchrząknęła. takimi pamiątkami najbardziej lubiła się zajmować xd - i... - zawahała się i popatrzyła na dani. - i co? co tak dopytujesz? coś się wydarzyło z gabrielem? - obróciła to tak, żeby nie musieć się tłumaczyć i móc zachować twarz.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 10:07 pm

no wiadomo, największy szczęściarz że ming spotkał xd
jakby widziała lustrzane spojrzenie. wcale nie chciała się tłumaczyć kuzynce, ech!
- w jakimś stopniu na pewno - przyznała jej rację, że spotkanie ich jest nieuniknione lub jest to przeznaczenie - nic nie wydarzyło się z gabrielem! - zacisnęła dłonie na kubeczku z nerwów i z podniecenia przypominając sobie co robili - ale pytanie co się stało z george'm? - skierowała uwagę na annie.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 10:11 pm

inni mogli im tylko zazdrościć prawdziwej miłości xd
teoretycznie były w podobnej sytuacji, ale jednak żadna nie chciała się przyznać do tego, że prawie złamała pakt. jeśli ktoś mógłby to zrozumieć, to tylko kuzynka.
- nic się nie wydarzyło z george'm, to ty się zachowujesz, jakby coś się stało z gabrielem - wyrzucała z siebie szybko. widziała nerwową reakcję dani... ale sama wcale nie reagowała lepiej. i tak była bardziej niewinna! co nie zmieniało faktu, że pocałunek, do którego nie doszło, zaprzątał jej myśli w ostatnich dniach.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 10:19 pm

tak xd
dobrze, że obie prawie złamały pakt, a nie tylko jedna.
- zachowujesz się dokładnie tak samo - zauważyła to i znała ją na tyle dobrze, że wiedziała kiedy coś przeskrobie xd - czy george dobierał sie do ciebie? próbował cię wziąć przy ścianie? - zapytała wprost. to się zdarzyło jej w końcu. myślała, że są w podobnej sytuacji xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 10:28 pm

dani złamała bardziej niż annie xd chociaż dani się dłuzej opierała, a annie poległaby, gdyby nie okoliczności.
- mówisz tak, bo nie chcesz mówić o sobie - upierała się, oczywiście przekładając swoje zachowanie na jej. zdziwiła się pomysłami dani. brzmiało jak atak predatora xd - nie! cokolwiek próbował zrobić, ucięłam to - odpowiedziała szybko. teraz ona poczuła się jak pod ścianą i na przesłuchaniu. - skąd ci się wzięła ta ściana? - myślała na głos i w końcu połączyła jedno z drugim. - dani - popatrzyła na nią poważnie - powiedz mi prawdę. czy uprawiałaś seks z gabrielem pod ścianą? - teraz ona była przesłuchiwana.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 10:36 pm

gdyby annie nie miała gdzie uciec to skonczyłaby jeszcze gorzej niż dani.
- po prostu chce wiedzieć co u ciebie - przy okazji uciekając od tematu o sobie xd to przecież był atak predatora, to nic że dani go trochę kusiła.
- ucięłaś to? co robiłaś z georgem? - dopytywała czując, że to raczej annie uprawiała seks z georgem, a nie odwrotnie - nie! - zestresowana odpowiedziała - tylko trochę się całowaliśmy - nie dodała że prawie ją rozebrał - jest zbyt pociągający, to znaczy oni są zbyt pociągający! - zaczęła się nakręcać na królewiczów.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by annie cruz Czw Lis 24, 2022 10:42 pm

a tak mogła znowu zgrywać starszą bardziej odpowiedzialną kuzynkę xd
- nic nie robiliśmy! - przekrzykiwały się w zapewnieniach, że nic się nie wydarzyło. jeszcze trochę by to trwało, ale dani przyznała się do tego, co robiła z gabrielem i annie rozdziawiła buzię. od razu poczuła się lepiej z własnym grzeszkiem, ale nie przyznała się do tego xd - miałaś się trzymać z dala od książąt! - przypomniała jej. to nic, że ją też ten zakaz obejmował. - george próbował mnie skusić, ale mu się nie dałam - tak było, prawdziwa wersja historii - dobrze wiesz, że oni nie są dla nas dobrzy, nieważne jak bardzo są pociągający! - zbeształa ją. byla rozczarowana jej postawą xd
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by danielle hurd Czw Lis 24, 2022 10:46 pm

jedyne co w życiu jej wyszło xd
dani się wygadała i dostała burę, a annie dalej udawała niewinną xd
- starałam się - próbowała się tłumaczyć - ale ty też miałaś i wcale ci nie wyszło - nie ważne że nie dała się finalnie/na razie skusić george'owi.
- wiem, dlatego więcej się to nie powtórzy! - zapewniła - musimy wypełnić sobie grafik zajęć żeby nie myśleć o nich - wymysliła na szybko i odprowadzając się wzajemnie myślały jak zapełnić ten czas. może zapisały się razem na jakiś kurs xd

Sponsored content

park różany - Page 16 Empty Re: park różany

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 4:21 am