• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

mr whippy

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

mr whippy  - Page 2 Empty mr whippy

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:32 pm

First topic message reminder :

mr whippy  - Page 2 Vegan_mr_whippy-livekindly-1
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 8:31 pm

ech, mogłam dać tiffy, bo dawno nimi nie grałyśmy xd
- heej! - uśmiechnęła się do niego z entuzjazmem i oblizała upaćkane usta. - jakie dziecko? - rozejrzała się. - że niby jaaaa? ja jestem poważnym człowiekiem, wypraszam sobie. - wyprostowała się nawet, żeby mu to udowodnić.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 8:34 pm

mogłaś ale skąd mogłaś wiedzieć, że dam jego!
- tak tak summer, jesteś przecież poważną i dorosłą kobietą, która jest silna i niezależna - wcale miał jej za dzieciaka, ale no cóż, jake to jake - jak tam? jak się trzymasz summer? jak spędzasz ostatnie dni wakacji? - zapytał zainteresowany zajadając się lodami.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 8:42 pm

mogłam obliczyć rachunek prawdopodobieństwa xd
- tak, dokładnie - przytakiwała. summer była totalnym dzieckiem, ale nie miała wcale lepszej opinii o jake'u xd co było na jego korzyść, bo gdyby uważała go za poważnego to by się nie kolegowali. - ostatnie dni? nie słucham cię! lalalala! - zaczęła śpiewać i zatykać sobie uszy co nie było proste skoro trzymała w ręce loda i już sobie wysmarowała nim włosy i przykleiła się do nich kolorowa posypka. - wakacje dopiero się zaczęły, a już się kończą, to nie fair - jęczała.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 8:47 pm

trzeba było tak zrobić to masz xd rozczarowanko xd
- no przecież wiedziałaś, że kiedyś trzeba będzie wrócić na uczelnię - zauważył rozbawiony - to, że sobie włożysz palce do uszu nie zmieni faktu, że wakacje się kończą. ale zobacz, to daje mnóstwo nowych znajomości i w ogóle - zauważył. on już się cieszył na to kogo nowego pozna, może jakieś nowe laski na niego polecą! - gdzie byłaś na wakacjach? - zapytał.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 8:53 pm

następnym razem zanim zacznę będę robić długie obliczenia xd
- ale to jest ciągle baaardzo oddalone! nie psuj mi wakacji swoim gadaniem, że wakacje kiedyś się skończą. trzeba korzystać z chwili - pokazała mu język. heheh jake pomarzyć sobie może xd w sumie gdyby summer wiedziała, że jest taki zdesperowany to może by go włączyła do swoich łóżkowych eksperymentów. - znajomi są fajni, wykłady nie. - wyliczyła. - w szwecji i portugalii. a ty? - dalej zajadała się lodem.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 8:56 pm

powodzenia xd może zgadniesz co siedzi w mojej głowie xd
- jakie bardzo, jakie bardzo, zanim się obejrzysz, to będzie koniec i wrócimy na wykłady do naszych ukochanych wykładowców - na pewno niektórzy z nich już się nie mogli wprost doczekać żeby zobaczyć się ze swoimi studentami jak na przykład nina na nico i franka xd summer podejrzewam, że by się nie skusiła na takiego dżejka, nie był super przystojniakiem z kaloryferem - a w meksyku - uśmiechnął się na samą myśl o tym wspomnieniu.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 9:01 pm

potem będę udawać, że dokładnie o to chodziło xd
- jakey! - walnęła go w ramię tą ręką, która nie trzymała loda. - jesteś wredny i tyle. - podsumowała. psuł jej wakacje gadaniem o tym, że wakacje się kończą. miala wrażenie, że minęły dopiero dwa tygodnie wakacji i jeszcze się nie wybawiła. chociaż podczas roku akademickiego też olewała wykłady i się bawiła, więc nie wiem co za różnica. summer nie leciała na przystojniaków z kaloryferem xd póki co poleciała tylko na geja i porównywała ich seks do gry w kręgle xd - to się nie liczy, tam byliśmy wszyscy razem i to było jeszcze przed wakacjami. - przypomniała mu.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 9:05 pm

jak zwykle xd
jake ma szanse! proszę proszę xd - no co, nie bij mnie capaldi! - oburzył się, masując sie po ręce, bo trochę mocno go walnęła. nie był jakimś super siłaczem przecież. jake za to chodził na wykłady regularnie, wiadomo, był dość grzecznym studenciakiem - byłem w meksyku drugi raz, prywatnie - przyznał się jej - zapłaciłem za hacjendę i w ogóle - wytłumaczył jej.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 9:09 pm

nie wiem co to znaczy xd
jake to też taki ukryty lowelas jednak. niby friendzony z każdej strony, a potem obraca wszystkie koleżanki.
- jak będziesz tak gadać to będę cię bić, sorry not sorry - oznajmiła poważnie i dalej zajadała się lodami. nie wiem czy brał ją na powaznie skoro była cała wysmarowana lodem, ale skoro mocno go biła to może jednak odczuwał respekt. xd - aż tak ci się spodobało? - zdziwiła się. - nie wolałbyś poczekać pięciu lat i polecieć tam drugi raz jak już zapomnisz jak było za pierwszym razem? - zasugerowała. ona tak wolała, w ten sposob mogła poznać więcej nowych miejsc i ludzi.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 9:15 pm

jake zawsze był cichą wodą xd
- dobra, w takim razie może się w końcu zamknę i skończę temat zakończenia wakacji i powrotu na uczelnię - zaśmiał się i dokończył swoje lody, bo nie zamówił jakiejś super gigantycznej porcji. może i nie brał jej na poważnie, ale miał respekt skoro go biła xd - tak, spodobało mi sie, ale to jest dłuższa historia summer - przyznał się jej, bo nie chciało mu się opowiadać o tym, jak to kiedyś z ashley sie upili w meksyku i obiecał jej kupić hacjendę tam, gdzie będą mogli zamieszkać i imprezować codziennie.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 9:21 pm

cicha woda brzegi rwie. standard!
- noo, w końcu zrozumiałeś - roześmiała się. ona miala gigantyczną porcję, więc jeszcze się zajadała, nawet jeśli część lodów miala na buzi i we włosach. hehe jake jednak pozostając we friendzonie nauczył się respektu do koleżanek xd - dłuższa historia w stylu meksykańscy mafiozi cię porwali, zakochałeś się w córce bossa i potem wracałeś z st. albans do meksyku, żeby ją odszukać? - wymyślała, bo historia o tym, że się upił i zrobił coś głupiego była raczej zwyczajną historią w porównaniu do tego co mogła sobie nawyobrażać.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by jake griffith Wto Sie 17, 2021 9:26 pm

klasyka gatunku xd
- nie, stop, aż tak to nie summer. po prostu obiecałem koleżance że kiedyś ją jeszcze tam zabiorę więc tak zrobiłem i spędziliśmy tam jeszcze parę dodatkowych dni sam na sam - wzruszył ramionami. nie było to takie fascynujące jak opisywała, no ale cóż poradzić, jake jakoś szczególnie nie był super szalony - no więc summer, co tam jeszcze u ciebie? - zagaił.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by summer capaldi Wto Sie 17, 2021 9:40 pm

- to wcale nie taka długa historia jak ci się wydaje. - roześmiała się kiedy w jednym zdaniu podsumował swój powrót do meksyku. jego historia o spędzaniu czasu sam na sam brzmiała całkiem romantycznie, ale summer jak wiadomo była ułomna jeśli chodzi o te sprawy, więc nie dopytywała jake'a co to za koleżanka i czy jest między nimi coś więcej. chętniej dopytałaby co pili podczas swojego pobytu, co też zaraz uczyniła i musiał jej wymieniać wszystkie marki tequili jakie pamiętał. - dużo rzeczy! opowiem ci wszystko po kolei. - dojadła swojego loda, wytarła buzię tak, że i tak była nadal brudna, złapała go pod rękę i mimowolnie odprowadził ją do akademika jak opowiadała mu swoje fascynujące anegdotki o tym jak widziała największą pieczarkę w życiu, a pani w sklepie nie miała jak widać reszty.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 9:35 pm

zakładam, że oprócz lodów były tu gofry. i romy właśnie po bardzo produktywnym dniu nagradzała siebie gofrem. kiedy już go dostała szła przed siebie i wgryzła się w gofra umazując bitą śmietaną i czekoladowym sosem.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 9:38 pm

andy sobie tedy szedl, a gdy wyczail romy to do niej doskoczyl i zrobil jej zdjecie. wychylil sie zza obiektywu i sie usmiechnal szeroko. nadal mial faze na aparaty na klisze.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 9:45 pm

oślepił ją nieco i zaskoczył, na tyle że na jej sweterku znalazła się odrobina czekolady - to chyba nie było dla mnie zbyt korzystne ujęcie - odparła miło witając go tymi słowami. a potem próbowała zetrzeć kciukiem czekoladę ze swojego obcisłego sweterka, co oznaczało że pocierała się po piersiach xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 9:49 pm

- tego dowiemy sie dopiero za jakis czas - powiedzial z usmiechem i przelozyl sobie aparat przez ramie. byl zbyt cool by go nisic na szyi. chwile zagapil sie na jej cycki, ale zdazyl odwrocic wzrok zanim sie zorientowala. -
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 9:54 pm

- musisz mi obiecać że po wywołaniu je zobaczę i zaakceptuję do ewentualnego rozpowszechniania - zastrzegła. nie mogła pozwolić, żeby popsuł jej idealny wizerunek! - więc po prostu chodzisz i robisz zdjęcia randomowym ludziom? - zapytała wskazując na jego aparat.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 9:56 pm

- masz moje slowo - zgodzil sie. nie chcial zeby sie na niego czasem obrazila nawet jesli on bedzie myslal, ze wyszla slodko. - troche tak, dopiero sie ucze - wzruszyl ramionami. - chcesz byc moja pierwsza modelka? - zapytal z rozbawieniem, ale w sumie pytal na serio.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 10:02 pm

romy często wyglądała słodko i niewinnie, ale wtedy tym bardziej to jej się nie podobało. chciała być uważana za dorosłą, za młodą kobietę! - modelką? - mało się nie zakrztusiła tym gofrem i przysłoniła sobie usteczka rumieniąc się przy tym - myślisz, że bym się nadawała? - zapytała. nikt nigdy nie proponował jej bycia modelką.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 10:06 pm

niestety dla niej caly czas wygladala slodko i niewinnie. moze powinna sie mocniej malowac jak rosie. - jasne, ze tak. jestes bardzo ladna - powiedzial bez krepacji. teraz patrzyl na nia okiem artysty, a nie zwyklego faceta.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 10:13 pm

w sumie ta modelka miała dużo zdjęć jak jest dość mocno pomalowana, ale i tak ciągle ma takiego baby face - ładna? - zawiesiła się na chwile patrząc na niego z lekko otwartymi ustami. miło jej było, że tak myślał! nie pomyślała jednak, że to bardziej profesjonalna opinia, aniżeli komplement.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 10:17 pm

baby face klatwa romy. - tak, ladna - powtrorzyl, ale troche spowaznial gdy ujrzal jej mine. - przepraszam, powiedzialem cos nie tak? - zaczal sie lekko stresowac. dawno nie mowil takich rzeczy nikomu i teraz myslal, ze moze jednak nadal nie wypadalo. zastanawial sie czy nie poczul sie zwyt swobodnie.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by romy luddington Sro Wrz 01, 2021 10:31 pm

ha ha tak xd - okej - pokiwała głowa na jego przytakniecie i dalej była nad tym gofrem zawieszona. dopiero jego pytanie lekko ją ocuciło - nie, nie - zaśmiała się nerwowo zakładając kosmyk włosów za ucho - po prostu nikt mi nigdy nie mówił że jestem ładna - przynajmniej żaden facet, siostra pewnie często jej to powtarzała.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by andy harris Sro Wrz 01, 2021 10:37 pm

ulzylo mu gdy romy nie obrazila sie za jego komentarz. - naprawde? troche ciezko mi w to uwierzyc - przyznal wyraznie zdziwiony. uwazal ze romy byla sliczna, kto by pomyslal, ze nikt jej tego dotychczas nie mowil. moze uzna, ze on powinien zaczac jej prawic takie komplementy.

Sponsored content

mr whippy  - Page 2 Empty Re: mr whippy

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 12:57 pm