• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

beer garden

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

beer garden  - Page 11 Empty beer garden

Pisanie by st. albans Wto Sie 03, 2021 12:44 am

First topic message reminder :

beer garden  - Page 11 Shutterstock_564836983
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by ted cavendish Pon Cze 13, 2022 7:04 pm

będzie zmuszony.
flynn był przyzwyczajony do dziwnego zachowania reginy i nie zauważył niczego podejrzanego, a nikt go też o niczym nie poinformował na bieżąco. ups!
- więc... nie przeszkadza ci to? - spytał zdziwiony. i nadal nie miał na myśli tego, że oscar podoba się reginie.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by flynn caplan Pon Cze 13, 2022 7:13 pm

ups.
- dlaczego by mi to mialo przeszkadzac? - spojrzal na niego. regina ostatnio sama go oklamala i wkrecila mu, ze powod jej zachowania jest zupelnie inny niz byl naprawde. nie czytal wiadomosci bo go dolowaly xd myslal, ze ktos by go poinformowal jesli przypadkiem by zamieszkal z chlopakiem, ktory przyczynil sie do wypadku jego kuzyna!
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by ted cavendish Pon Cze 13, 2022 7:23 pm

- no cóż... - odchrząknął i zawiesił się. wiedział, że flynn jest zakręcony, ale nie spodziewał się, że musi mu wyjaśniać takie oczywiste rzeczy. reakcja flynna była zupełnie inna niż to co przezyli z reginą w bibliotece. - to bardzo wspaniałomyślne z twojej strony, że tak szybko mu wybaczyłeś, ale naprawdę chcesz mi powiedzieć, że ani trochę ci to nie przeszkadza? regina była zdania, że powinien być w więzieniu... - nie dlatego, że skradł jej serce xd
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by flynn caplan Pon Cze 13, 2022 7:33 pm

- nie rozumiem - zasmial sie nie ogarniajac o co mu chodzi. reggie byla panikara, flynn mogl reagowac na wszystko wyparciem xd czesciowo moze i tak bylo, ale tym razem naprawde nie wiedzial o czym mowi ted. - troche nie spoko, ze od razy odrzucil reggie, ale nie zasluguje przez to od razu na wiezienie - dalej sie smial nie kumajac.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by ted cavendish Pon Cze 13, 2022 7:38 pm

barman postawił przed nimi nalane piwka, ale ted tylko spojrzał na nie przelotnie i skupił się na flynnie. jego zachowanie było zupełnie niezrozumiałe.
- nie mówię o tym - powiedział dobitnie - tylko o tym, że był w tym samym wypadku co twój kuzyn - mówił takim tonem jakby mu przypominał o co chodzi. może flynn za dużo jarał i miał dziury w mózgu, więc zapomniał o tym małym szczegole. albo bardziej przejmował się odrzuconym sercem reginy.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by flynn caplan Pon Cze 13, 2022 7:58 pm

- wiec o czym? - bardziej sie zainteresowal piwkami niz kolega i juz chwycil jedno i upijal je. oblizal piane z ust i spojrzal na teda. powoli docieralo do nego co mu tlumaczyl, ale nie pasowalo mu cos. - jak to? - zapytal juz z mniejszym rozbawieniem. odlozyl kufel z powrotem na bar i gapil sie na niego. podswiadomie wiedzial juz o co chodzi, ale nie dopuszczal do siebie tych informacji.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by ted cavendish Pon Cze 13, 2022 8:09 pm

zrzedła mu mina, bo szybko zorientował się, że wygadał coś czego flynn jednak nie był świadomy. dziwiło go to, bo uwazał, że flynn powinien wiedzieć o tym z kim dzieli pokój, tym bardziej, że odkryli to z reginą już jakiś czas temu.
- myślałem, że wiesz - powiedział niepewnie - był w samochodzie - powtórzył to co niedawno przekazywał reginie. ted najbardziej zaangażowany w całą sprawę, ups.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by flynn caplan Pon Cze 13, 2022 8:17 pm

- aha - zacial sie i odwrocil wzrok na kufle z piwem. chwile stal w milczeniu probujac przetworzyc wszystkie informacje. mial duzo do przemyslenia. - nie wazne, chlopaki zaraz umra z pragnienia - ocknal sie w koncu. chwycil kilka piw i wrocil do towarzystwa. nie chcial teraz myslec o wypadku, wolal skupic sie na piciu!
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by ted cavendish Pon Cze 13, 2022 8:20 pm

też wrócił do towarzystwa, ale zerkał na flynna sprawdzając czy nie potrzebuje wsparcia.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by khai parekh Wto Lis 01, 2022 9:38 pm

coraz bardziej sie rozkrecala. pozwolila sobie wyjsc dzisiaj na drinka z jakimis nowymi znajomymi, ale nie za dobrze sie bawila. wszyscy stali przy barze. oni rozmawiali, a khai rozgladala sie zastanawiajac kiedy bedzie dobry moment by sie zmyc.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by esther may Wto Lis 01, 2022 9:40 pm

esther korzystała z halloweenowych klimatów i chętnie chodziła po barach. halloween to było jak gwiazdka dla niej, najlepszy czas w roku xd widać nie zraziło jej nawet znalezienie ciała w miejscu, w którym pracowała.
- to mnie szukasz? - zaśmiała się, podchodząc do rozglądającej się khai. nadal miała na sobie przeraźliwy make up po pracy.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by khai parekh Wto Lis 01, 2022 9:53 pm

moze zazdroscila, ze ta osoba miala juz to zycie za soba xd
musiala sie przyjrzec by rozpoznac esther. - tak, dokladnie ciebie szukalam - zasmiala sie. - kim jestes? - ona sie nie bawila w halloween wiec nie odrozniala potworow, za ktore sie wszyscy przebieral.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by esther may Wto Lis 01, 2022 9:56 pm

albo stwierdziła, że to dodało klimatu xd
- w skróconej wersji jestem twoim najgorszym koszmarem - stwierdziła z rozbawieniem - mam też pełną wersję z dokładnym opisem tego jak zginęłam i nad kim się znęcam, chcesz? - łaskawie spytała ją o zdanie i nie opowiadała jej krwawych szczegółów na powitanie.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by khai parekh Wto Lis 01, 2022 10:06 pm

moze xd
- milo, ze mnie wybralas - powiedziala z rozbawieniem. przyzwyczajala sie do jej mrocznych zartow xd - bedzie ciekawiej jesli to zostanie tajemnica - podziekowala. nie lubila creepy historii. jeszcze by jej przeszedl apetyt na drinka.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by esther may Wto Lis 01, 2022 10:11 pm

- to ta siła przyciągania, sama mnie szukałaś - przypomniała jej z rozbawieniem i poprosiła barmana o najtańsze piwo. chciała jej opowiedzieć swoją creepy historię, ale nią wzgardziła i była rozczarowana. - taką tajemnicą jak twój kostium? - może przebrała się za restauratorkę wychodzącą na drinka po godzinach, kto wie.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by khai parekh Wto Lis 01, 2022 10:14 pm

- czyli jednak tego chcialam - zasmiala sie, po czym zamoczyla usta w drinku. gdyby wiedziala, ze tak jej zalezy na opowiedzeniu swojej historii to by jakos wytrzymala. nie wiedziala, ze to takie wazne. - jesli to sprawi, ze jestem mniej nudna to tak - zazartowala.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by esther may Wto Lis 01, 2022 10:20 pm

- nigdy nie uważałam cię za nudną - pochwaliła ją. dostała swoje piwo i poszły gdzieś razem usiąść. khai musiała spędzić wieczór rozmawiając z esther w mało reprezentacyjnym makijażu xd
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by hudson may Pią Mar 24, 2023 10:47 pm

czekal przy barze na swoje piwo.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by charlotte windsor Pią Mar 24, 2023 10:52 pm

i pewnie był już po godzinach pracy, ale zaraz wyrosła obok niego charlotte.
- masz coś? - mruknęła do niego. nachyliła się blisko, jakby z nim flirtowała. trochę tak było, zwykle kupowanie i wciąganie było grą wstępną do seksu ze swoim dilerem. to była jej zapłata, nie mogła płacić za dragi z pieniędzy podatnikow xd
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by hudson may Pią Mar 24, 2023 10:58 pm

zmienilas jej ryjek? xd
- jestem po godzinach - uniosl kufel z piwem i zmierzyl ja wzrokiem. potrzebowal kasy, a nie seksu. mogl znalezc inne laski bez tracenia towaru.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by charlotte windsor Pią Mar 24, 2023 11:06 pm

tak xd
- dla mnie możesz zrobić wyjątek - zaczęła wędrować palcami po jego ramieniu, żeby go skusić. miała nadzieję, że mimo wszystko coś przy sobie nosi. za długo była grzeczna i musiała odreagować. haha księżniczka nie była dobrym klientem.
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by hudson may Pią Mar 24, 2023 11:08 pm

kiedy to sie stalo xd
zawsze nosil cos przy sobie wiec dobrze trafila. pytanie czy bedzie chcial jej to oddac. - i co z tego bede mial? - napil sie. gdyby mu dala jakis cenny przedmiot, ktory moze sprzedac to chetniej by z nia rozmawial xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by charlotte windsor Pią Mar 24, 2023 11:12 pm

jak freakowałyście, że ktoś jest zalogowany na admina xd
był popularny na dzielni i musiał się spodziewać, że zawsze może pojawić okazja na zrobienie biznesu.
- wiesz, co będziesz z tego miał - spojrzała sugestywnie na jego krocze. haha powinna mu dać coś cennego z pałacu, bo będzie zdesperowana, żeby dostać dragi. dramka xd
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by hudson may Pią Mar 24, 2023 11:18 pm

i sie nie pochwalilas xd czekalas az sie skapniemy xd
to prawda. zalozyl jej kosmyk wlosow za ucho, przygladajac sie jej jakby to on mial ja kupic. kolejny predator xd - mam dzisiaj inne opcje - spojrzal w kierunku innej laski i usmiechnal sie.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by charlotte windsor Pią Mar 24, 2023 11:24 pm

tak, zastanawiałam się, czy się skapniecie zanim nią zagram xd odpowiedź brzmi nie xd
charlotte lubiła predatorów. powinna się znowu na edenie skupić, bo dostarczał jej odpowiedniejszych wrażeń niż silas, przy którym jej serce miękło.
- po prostu daj mi to, czego chcę - wyprostowała się i już patrzyła na niej chłodnym wzrokiem. skończyły się flirty, bo nie zamierzała się przed nim płaszczyć, jeśli wolał inne laski. uraził ją.

Sponsored content

beer garden  - Page 11 Empty Re: beer garden

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:32 pm