• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

beer garden

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

beer garden  - Page 13 Empty beer garden

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:44 pm

First topic message reminder :

beer garden  - Page 13 Shutterstock_564836983
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 17, 2024 3:02 pm

wes po raz kolejny w ostatnich dniach porównywany do freddiego xd
- nie, to nie ma znaczenia - szybko pokręcił głową, żeby zaprzeczyć. może i chciał, żeby się w nim podkochiwała, ale złożył przyrzeczenie scotty'emu i zamierzał się go trzymać. - źle to zrozumiałaś, roxy jest moją koleżanką - zaczął wyjaśniać. - okej, coś było między nami wcześniej, ale to już skończone i nic więcej się nie wydarzy - zapewniał ją, a może siebie. czy romy była odskocznią, żeby nie myśleć o roxy? tak, ale lubił ją szczerze!
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by romy luddington Nie Mar 17, 2024 3:10 pm

w takim razie coś jest na rzeczy!
chciał być fair wobec kumpla, a scotty pewnie dawno o tym zapomniał bo jego nową miłością była nowo otwarta kebabownia xd patrzyła na niego uważnie kiedy się tłumaczył, miała w głowie zachowanie roxy i to nie wyglądało tak jak mówił wes, zdecydowanie - i tak po prostu mam ci uwierzyć? - jego zachowanie nie udowadniało tego!
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 17, 2024 3:18 pm

niemożliwe, nie słodziak wes!
scotty ruszył dalej, ale wesley trzymał się słowa mu danemu, które sprawiało, że aż trzy osoby były teraz nieszczęśliwe i nie w tym miejscu, gdzie powinny być.
- tak! - jęknął. - jeżeli nie możesz mi uwierzyć, to co my tu w ogóle robimy, hm? - rozłożył ręce. nie chciał, żeby budowali swoją relację na braku zaufania. myślał, że udowodnił romy, że jest gotów na zaangażowanie!
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by romy luddington Nie Mar 17, 2024 3:23 pm

może miał pierwiastek chujka w sobie xd
wszyscy byli nieszczęśliwi przez widzimisię scottyego!
- a czy ty wierzyłbyś mi gdyby jakiś mój kolega robił ci wyrzuty i był zazdrosny o mnie? - niech się postawi w jej sytuacji. na szczęście andy nie był tak nachalny jak roxy! - nie chce być czyjąś odskocznią - mruknęła i zapatrzyła się na uciekające z piwa bąbelki.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 17, 2024 3:43 pm

nie ominie to żadnego chłopca w st. albans.
oprócz scotty'ego, który żył beztrosko xd
- robiła ci wyrzuty? - dopytywał dalej. wszystko brzmiało dość zaskakująco. nie spodziewał się takiego zachowania po roxy. - nie powinna tego robić - zmarszczył nos. zawiesił się na jej słowa, bo nie mógł zaprzeczać, że zaczęło się od odskoczni. już czuł się winny, a nie wiedział nic o andy'm. romy jak zwykle zgrywała niewinną i rozstawiała chłopców tak, jak chciała! - nie jesteś - zapewnił ją. łatwo się przywiązywał i lubił to okazywać, powinna już to wiedzieć. niestety słowa romy o reakcji roxy trochę namieszały mu w głowie, więc i on nie był taki pewny, czy chce ją zapewniać o swoich uczuciach i zatrzymywać przy sobie. - muszę sprawdzić, co robią chłopaki - wskazał na bar, bo tam scotty i kyle coś odwalali, ale przynajmniej tym razem to się przydało, bo było idealną wymówką, żeby uciec z niewygodnej rozmowy.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by romy luddington Nie Mar 17, 2024 3:45 pm

scotty był bezdramkowy xd
wes się martwił że urazi romy, a faktycznie jak zawsze ona rozstawiała wszystkich. to wina andy'ego, bo to on mieszał jej w głowie xd - mhm - nie do końca mu uwierzyła, jak ją zostawił to posiedziała jeszcze chwilę i zwiała bo nie miała ochoty na imprezy! wina wesa!

Sponsored content

beer garden  - Page 13 Empty Re: beer garden

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 4:56 am