• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

beer garden

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

beer garden  - Page 3 Empty beer garden

Pisanie by st. albans Wto Sie 03, 2021 12:44 am

First topic message reminder :

beer garden  - Page 3 Shutterstock_564836983
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 9:24 pm

przyszly tu na drinka i ivy teraz zameczala summer gadaniem o kwiatkach, ktore tu rosly.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 9:30 pm

summer pozwalała jej gadać o kwiatkach, bo przynajmniej miała piwko i było fajnie. ale w końcu jej się znudziło i wypaliła ni z gruchy ni z pietruchy:
- ile razy trzeba uprawiać seks, żeby wiedzieć czy jest się w tym dobrym?
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 9:35 pm

od razu zamilkla gdy summer wyskoczyla z takim pytaniem. - to zalezy - odwrocila sie do niej. - powiedzialabym, ze przynajmniej z dziesiec razy. najlepiej z innymi partnerami zeby zdobyc jak najwiecej doswiadczenia. kazdy lubi inne rzeczy i w to najlepszy sposob na poznanie roznych smakow - zaczela powaznie nad tym rozmyslac.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 9:41 pm

pokiwała głową słuchając jej z zainteresowaniem niczym uczennica. zwykle nie słuchała na lekcjach i wykładach, ale teraz sama zadała pytanie.
- dziesięć razy z dziesięcioma różnymi partnerami, okej, załatwione. - odparła jak gdyby nigdy nic. - pół na pół z dziewczynami i z chłopakami? - dopytywała jeszcze skoro już zaczęły ten temat.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 9:56 pm

ivy najlepsza nauczycielka. dobrze, ze jej nie radzila zakochiwac sie w kazdej osobie, z ktora spi. wedlug niej to napewno dodawalo kilka punktow do doswiadczenia.
- nie musi byc dokladnie pol na pol, ale najlepiej jesli probuje sie wszystkiego po trochu - jej to bylo obojetne. najwazniejsze, ze osoba sie jej podobala.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 10:00 pm

bez przesady, summer może i odkrywała w sobie zainteresowanie seksem, ale na pewno nie zakochiwaniem się czy jakimikolwiek romantyzmami. nadal uważała seks za grę w kręgle (tak, będę uparcie używać tej metafory) i po prostu kolejną rozrywkę na długie jesienne wieczory.
- okej, czyli najlepiej każdego z innej grupy etnicznej... - zaczęła się zastanawiać. białych już miała zaliczonych.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 10:07 pm

ivy za to byla zupelnym przeciwienstwem i na pewno nie raz probowala zachecic summer do romantyzmu. a romantyzm wedlug ivy pewnie nie byl zbyt romantyczny skoro robila kolesiom lody pod stolem w restauracji. - tak - zgodzila sie. - jaki jest twoj numer? - zainteresowala sie skoro tak wypytywala nagle o seks.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 10:14 pm

heheh ivy najlepsza romantyczka. summer do tej pory w ogóle nie okazywała zainteresowania seksem i relacjami damsko-męskimi, więc do romantyzmów jeszcze daleka droga. chyba że trafi na dobrego romantycznego kandydata typu marcus xd
- przecież masz mój numer. - i zaczęła jej dyktować swój numer telefonu.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 10:25 pm

hahahah marcus idealny kandydat na przekonanie summer do romantyzmu xd jesli potraktowalby ja lepiej niz vicky to juz bylaby wygrana.
- nie, nie - pomachala rekoma, probujac ja zatrzymac. - twoj numer osob, z ktorymi spalas - wyjasnila jej.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 10:34 pm

summer by się nawet nie skumała, że ją źle potraktował skoro sama wykorzystywała innych seksualnie do swoich eksperymentów xd
- aaaa. - zdziwiła się, że o to chodziło. - z jednym chłopakiem i jedną dziewczyną. - pokazała na palcach, bo najwyraźniej to była ciężka matematyka i musiała się doliczyć na spokojnie. - a ty? - musiała porównać ich numery i przekonać się czy ivy jest guru seksu czy nie.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 10:39 pm

pasowali do siebie xd
- nie pamietam, musialabym przyniesc swoj notes i policzyc - zapamietala, ze przy nastepnym spotkaniu musi go pokazac summer. - i podobalo ci sie? z kim bardziej? z chlopakiem czy dziewczyna? - zadawala jej kolejne pytania.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 11:01 pm

hehe wyczuwam dramki.
- powinnam to zapisywać w notesie? - myslała teraz, że to jakaś zasada xd nie znała się na tym, więc co ivy jej powie tak summer zrobi. oprócz tej części o romantyzmach. - było okej, ale nadal nie rozumiem o co to wielkie halo. żadnych fajerwerków. o, wolę pokazy fajerwerków. - rozkminiała. - to głupie pytanie. to tak jakbyś spytała czy wolę śpiewać karaoke z chłopakiem czy dziewczyną. każdy daje inne możliwości. nie zaśpiewam z chłopakiem 'girls just wanna have fun' - jak zawsze miała trafne porównania.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by ivy rallakis Czw Wrz 16, 2021 11:10 pm

dramki musza byc.
- nie koniecznie, ale ja lubie byc zorganizowana - wzruszyla ramionami. pewnie tez tam zapisywala score spotkania zeby wiedziec z kim sie ponownie nie spotykac. - moze musisz wiecej pocwiczyc i nauczyc sie co cie zadowala - powiedziala madrze. ona tez nie czula fajerwerkow przy pierwszym razie. - jak uwazasz - nie skumala jej porownania z piosenka.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by summer capaldi Czw Wrz 16, 2021 11:20 pm

pogadały jeszcze o seksie, ale zaraz summer się rozproszyła i opowiadała o piosenkach na karaoke, bo to był ciekawszy temat xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by rosie anderson Wto Wrz 21, 2021 6:29 pm

stala przy barze i szukala w torebce dowodu bo barman jej nie wierzyl, ze jest pelnoletnia.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by mateo catalano Wto Wrz 21, 2021 6:35 pm

mateo akurat podszedł do baru i myślał, że rosie po prostu szuka portfela, więc nonszalancko rzucił banknot przed barmanem i objął rosie ramieniem.
- kochana! przecież wiesz, że zawsze ja stawiam kiedy wychodzimy razem - zaśmiał się. jeszcze mu się nie znudziło zaczepianie jej w ten sposób.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by eve martin Wto Wrz 21, 2021 6:43 pm

natomiast całkiem niedaleko stała eve (przyszła tu ze swoimi joga buddies!), która nawet uniosła dłoń żeby machnąć do mateo, ale wtedy zauważyła że obejmuje jakąś młódkę i skrzywiła się nieco odwracając wzrok w drugą stronę! poprosiła barmana o najtańszą opcje piwną oczywiście! i tuptała nóżkami przy barze żeby jak najszybciej wrócić do znajomych.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by rosie anderson Wto Wrz 21, 2021 6:50 pm

spojrzala na banknot, po czym na mateo i usmiechnela sie szeroko. - myslalam juz, ze o mnie zapomniales - zrobila udawana smutna minke. barman jednak nadal czekal na jej id wiec szybko je wyjela i zamachala mu nim przed nosem. - mlody wyglad to blogoslawienstwo i przeklenstwo w jednym - zazartowala, chowajac dowod.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by mateo catalano Wto Wrz 21, 2021 6:56 pm

- jak mógłbym zapomnieć o wybrance mojego serca - powiedział dość głośno i teatralnie. podobały mu się takie żarciki i uważał je zupełnie nieszkodliwe, bo nie wiedział, że tak naprawdę psują mu szanse na podryw innych lasek xd rosie traktował własciwie pobłażliwie i nie na serio. zerknął przy okazji na datę urodzenia jak zamachnęła dowodem, bo się przestraszył, że faktycznie była dzieciakiem biegającym z fałszywym id - powinnaś uznać to za komplement. - skomentował wesoło i zamówił sobie piwko skoro już był przy barze.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by eve martin Wto Wrz 21, 2021 7:02 pm

eve pewnie mimochodem spoglądała jak się zachowują i szczebiotali pomiędzy sobą na tyle słodko że czuła już jak cukier płynie jej w żyłach xd i już prawie dostała swoje piwo tylko... - nie, nie, to moje! - zaczęła machać i mówić nerwowo. tylko barman tego najtańszego sikacza zamiast dać jej podstawił wprost pod nos mateo, ups.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by rosie anderson Wto Wrz 21, 2021 7:08 pm

nie przemyslal tego dobrze xd
- jak moglam w ciebie watpic, szczesciara ze mnie - powiedziala rownie teatralnie i polozyla dlon na sercu. biednej rosie nikt nie bral na powaznie! a ona tylko probowala znalezc milosc swojego zycia. - masz racje - usmiechnela sie i spojrzala na eve.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by mateo catalano Wto Wrz 21, 2021 7:18 pm

- niee, to ja jestem szczęściarzem - dalej grał swoją rolę. ciekawe jak mateo naprawdę się zachowuje w związku skoro w udawanym jest takim gołąbeczkiem xd no ale wtedy barman postawił przed nim to nieszczęsne piwo. chociaż był skąpcem to już ostatnio pisałam, że akurat na jedzenie był w stanie wydawać dużo kasy i to samo tyczyło się piwa. pił jakieś paskudne drogie kraftowe, a barman postawił przed nim sikacza z biedronki. spojrzał więc w kierunku prawowitej właścicielki i nawet się uśmiechnął na jej widok! ale zapomniał, ze cały czas obejmuje rosie. - eve? cześć! - zamachał do niej. - if you want it come and get it - dodał z rozbawieniem, wskazując na butelkę. nie wiem jak to ładnie i z podtekstem przetłumaczyć na polski xd
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by eve martin Wto Wrz 21, 2021 7:41 pm

eve bardzo nie chciała zwrócić na siebie uwagi, a mimo wszystko to zrobiła. peszek! mateo pewnie nie był w prawdziwym związku słodziakiem tylko luzakiem! krafty są super! i eve na pewno je lubiła ale mogła sobie na nie pozwolić bardzo rzadko lub jak ktoś stawiał. w innym przypadku właśnie piła takie sikacze z kija xd próbowała się zasłonić włosami, ale mateo i tak, albo tym bardziej ją rozpoznał. dlatego uniosła wzrok na niego, uśmiechnęła się niemrawo i odmachała. potem zmierzyła jeszcze nienawistnym wzrokiem barmana i ruszyła w ich stronę - cześć... - zaczęła się witać i spojrzała na niego, a potem na rosie (na pewno wyglądała dojrzalej od niej i bardziej egzotycznie!) - wam - dodała zaraz uśmiechając się i wskazała na butelkę - mogę piwo? - zapytała.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by rosie anderson Wto Wrz 21, 2021 7:53 pm

- to prawda - zasmiala sie bo uwazala siebie za swietna kandydatke na dziewczyne i kazdy mialby szczescie miec ja w swoim zyciu. przygladala sie im z zaciekawieniem kiedy okazalo sie, ze sie znaja. - czesc - usmiechnela sie uroczo. - nie przedstawisz mnie? - rozbawiona szturnela mateo lokciem w bok.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by mateo catalano Wto Wrz 21, 2021 8:09 pm

krafty są dziwne xd zbyt wiele razy się zawiodłam. no ale mateo lubił takie smaki!
- jasne, możesz wziąć swój wyrób piwopodobny - przesunął butelkę w jej stronę. wyszedł trochę na snoba, a jak ostatnio pili najtańsze wino to mu się podobało xd kiedy rosie go szturchnęła to uświadomił sobie, że dalej ją obejmuje, więc zabrał rękę i zagestykulował wskazując na jedną i drugą dziewczynę. - rosie, eve. eve, rosie. - nie dodawał żadnego "to jest rosie, moja jedna jedyna" xd nie wiedział co dalej gadać, bo obu dziewczyn wcale za dobrze nie znał i nie widział sensu w zacieśnianiu więzi w trójkę, ale na szczęście barman łaskawie postawił przed nim jego krafta, więc wessał się w butelkę.

Sponsored content

beer garden  - Page 3 Empty Re: beer garden

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:58 pm