harrods

    avatar

    Gość
    Gość

    harrods - Page 3 Empty harrods

    Pisanie by Gość Czw Maj 10, 2012 6:33 pm

    First topic message reminder :

    harrods - Page 3 Harrods_DW_Wirtscha_938454p_large
    avatar

    Gość
    Gość

    harrods - Page 3 Empty Re: harrods

    Pisanie by Gość Sob Cze 09, 2012 12:28 pm

    Lenny skrzywił się i zmarszczył czoło. - Fuj, właśnie to sobie wyobraziłem. Zdecydowanie nie tknę zawartości twojej szafy - stwierdził, by zaraz się wyszczerzyć. - Na pewno nie byłbym ładniejszy od ciebie, no weź! Z moimi krzywymi nogami i z tą twarzą? - Pacnął się w prawy policzek, by potem objąć ją ramionkiem. - Wolę chyba być facetem - dodał po dłuższym namyśle, uznając, że to całkiem słuszne wyjście z sytuacji.
    avatar

    Gość
    Gość

    harrods - Page 3 Empty Re: harrods

    Pisanie by Gość Sob Cze 09, 2012 12:35 pm

    - no wiesz! co by na to powiedział twój przyjaciel, wisdom, gdyby dowiedział się, że tak reagujesz na wizje uprawiania miłości z własnym szefem, który z pewnością jest niezłym ciachem. - miała ochotę poklepać go po tyłku, ale kręciło się tu zbyt wiele osób. - nie masz krzywych nóg. ale chyba wtedy musiałbyś je golić. - zauważyła, a lenny nie był przekonany do usuwania włosków woskiem, na który go namówiła odnośnie jego włosów na plecach albo tych pod pachami, przez co nie odzywał się do niej przez pół dnia. - ja chyba też to wolę. bo nie mogłabym być lesbijką. - posmutniała.
    avatar

    Gość
    Gość

    harrods - Page 3 Empty Re: harrods

    Pisanie by Gość Sob Cze 09, 2012 12:37 pm

    Pewnie zrobili jeszcze milion zakupów, a potem poszli na spacer, bo mi się nie chce grać już!

    Sponsored content

    harrods - Page 3 Empty Re: harrods

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 2:51 pm