Mieszkanie Claudii

    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Sob Lut 11, 2012 7:27 pm

    First topic message reminder :

    -Tak twierdzę, dlaczego sądzisz, że to nie prawda? - zapytał gdy już wtachał wózek do mieszkania Claudii. Wtedy zajął się rozbieraniem Victora, zdjął mu czapeczkę, kurtkę, potem sam się rozebrał i powędrował z malcem do salonu, połozył go na kanapie i szukał w wózku jakiś zabawek dla Niego - więc?
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:12 pm

    Czarlie musiał sobie wpoić sam. I jak był mały to raczej grał w szachy, albo na fortepianie. No, albo uciekał przed Lexie, bo wtedy uważał dziewczynki za coś bardzo fuj. - Na prawdę to nic wielkiego - zapewniał Ją - wszyscy się ucieszą, że Cię poznają! Taki na przykład Ambasador Włoch, jest dla mnie jak wujek! Właśnie, musimy kiedyś wybrać się do Mediolanu, fajne miasto - spojrzał potem na Nią i zmarszczył czoło, zdał sobie sprawę, że nigdy tego Jej nie mówił. - Claudia, to moi rodzice, dla mnie to normalne. No.. Pojedźmy do tego Paryża jak najszybciej, kurcze jutro - stwierdził, bo już taaak chciał żeby się poznali - typowa Francuska to.. moja mama - zaśmiał się.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:17 pm

    Słuchała go i jego słowa brzmiały dla niej jakby opowiadał jej jakąś fabułę filmu. -Dla ciebie to normalne, bo się w takim środowisku wychowałeś. Dla mnie to istna otchłań, Charlie. Ale...wiem, jakie to ważne dla ciebie bym poznała twoich rodziców, więc pojadę tam. -odpowiedziała uśmiechając się i patrząc mu też w oczy. -Jutro? Dobra, chcę to mieć za sobą! Ale jeśli zahaczymy o Niemcy, to niestety nie przedstawię cię mojej mamie i bratu. -oznajmiła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:20 pm

    - nie przedstawisz? - zapytał spoglądając na Nią, ale tak się ucieszył, ze się zgodziła, ze jej. Pewnie już wszedł w telefonie na linie lotnicze, zabukował lot i wszystko w głowie obmyślał.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:21 pm

    / powinien jeszcze poprosić Lexie o urlop xdd
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:23 pm

    /na pewno poprosił!
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:24 pm

    /no nie wiem, bo pewnie by się nie zgodziła!
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:25 pm

    -Nie utrzymuję z nimi kontaktu, odkąd wyprowadziłam się do Anglii z tatą. Zresztą matka dla mnie nigdy nie była matką, najważniejsze rozmowy przeprowadzałam zawsze z ojcem. Matka miała Michaela do pieszczenia. Ale to nieistotne. Najbardziej zależy mi byś poznał tatę. -odpowiedziała i słabo się uśmiechnęła. Zerknęła mu przez ramię, co też robi. -Potraktowałeś to poważnie -stwierdziła. -Ale..to dobrze, bardzo! -cmoknęła go szybko w żuchwę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:28 pm

    /do samego szefa dzwonił!
    -rozumiem.. - pocałował Ją w czoło i zapewnił, że jak najszybciej chce poznać Jej tatę, a potem poleciał do siebie się spakować! i jak będziemy grali następnym razem to we Francjiiiii bo nie będziemy sie bawić w samoloty i inne takie! no. Bo teraz ja uciekam.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 10:32 pm

    Spoko, spoko. W takim razie Claudia też pobiegła się pakować, pewnie zajmie jej to całą noc zastanawiając się co wziąć, żeby olśnić rodziców Charliego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:20 pm

    Okej, to Charlie pojawił się przed drzwiami mieszkania Claudii. W dłoniach trzymał doniczkę z kwiatkiem. Powiedzmy, że ze storczykiem bo do taki doniczkowy, który czaje bo mamy w domu! Ładny był kwiatek. Bo stwierdził, że dawno Jej nic nie dal, no moze prócz karty kredytowej w Paryżu xD
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:26 pm

    Moja mama choruje na storczyki, mamy chyba z 4. Kiepski z ciebie byłby ogrodnik. Claudia akurat była w stroju sportowym, w przylegających spodenkach 3/4 i obcisłym topie na ramiączkach. Pewnie wtajemniczała się w stretching dla początkujących. Zakupiła sobie nawet karimatę. Akurat robiła jakiś skłon, kiedy usłyszała pukanie. Wyprostowała się, poprawiła koński ogonek z włosów i otworzyła drzwi. -Mój Francuzik! W końcu cię wypuścili z pracy. -przywitała go z szerokim uśmiechem, pocałowała w usta i wpuściła do środka. Popatrzyła na kwiatka. -Tym razem storczyk, wydzielę specjalny parapet dla kwiatków otrzymanych od ciebie. -zaśmiała się. -Dziękuję. -uśmiechnęła się uroczo i odstawiła doniczkę na okno w salonie. -Właśnie ćwiczyłam, mogłeś mnie uprzedzić, że wpadniesz. -zaczęła zwijać karimatę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:30 pm

    Moja mama właśnie też lubiła, dlatego je znam! I nie dostawała tyle doniczek, bo zazwyczaj dawał Jej cięte kwiaty albo wino, cicho siedź! xD
    Odwzajemnił oczywiście Jej pocałunek. - wypuścili, na chwilę - zamknął za sobą drzwi i przyjrzał się karimacie i Jej strojowi - kurcze, na prawdę ćwiczysz. Właściwie to sobie nie przeszkadzaj - zaśmiał się tylko wesoło i oparł o framugę drzwi do salonu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:36 pm

    Coś taki nerwowy!xd -Na chwilę? Zdążymy w tym czasie wypić herbatę? -spytała, trochę żartobliwie, ale też po części można było to pytanie wziąć na poważnie. Chociaż w jakiś sposób jej to schlebiało, że w końcu upragniony wolny czas poświęcił, by ją odwiedzić. -hej, wątpiłeś w to paskudniku?! -szturchnęła go w ramię marszcząc czoło i ściągając usta. -Zobacz, co już potrafię! -stanęła w takim rozkroku, że mogła łokcie oprzeć o podłogę, też już tak umiem! Wyprostowała się po chwili, nieco zaczerwieniona, oparła ręce na biodrach. -I co? Łyso ci? -spojrzała na niego rozbawiona z miną cwaniaczki, unosząc lekko podbródek.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:40 pm

    /nie zdążą, Lexie go potrzebuje w biurze, zaraz zacznie wydzwaniać xddd
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:44 pm

    Ojezuseriotakumiesz!? łałcia. - myślę, że zdążę wypić nawet kawę - stwierdził bo wiadomo był na nagach ciągle i mało spał , zresztą kawa jest dobra zawsze. - jak śmiałbym wątpić! - zasmiał się, ale tak było, dopiero to co mu pokazała sprawiło, że zmienił zdanie. Zrobił duze oczy i klasnął parę razy w dłonie. - No, brawo kochanie - pocałował Ją w czerwony policzek. - dla mnie kawa, dla ciebie herbata? - zapytał i podreptał do kuchni, bo przecież wiedział, gdzie co ma.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:51 pm

    Trening czyni mistrza! Ale do szpagatu jeszcze daleeeko. Gdy usłyszała krótkie brawa ukłoniła się lekko rozstawiając ręce na boki, jakby łapała skrawki sukienki. -Zobaczysz, co będę potrafić za miesiąc! -zapewniła go. Skinęła głową na jego pytanie i gdy zniknął w kuchni, ona zwinęła sprzęt z salonu i podreptała do sypialni. Wzięła szybki prysznic, przebrała się w jakieś stare dżinsy i czarny t-shirt i dołączyła do Charliego. Napoje pewnie już były gotowe. Usiadła wygodnie na krzesełku. -Opowiadaj, co ci w tej pracy robią, skarbie. -powiedziała z troską w głosie, miała pewnie pretensje do wytwórni, że tak zamęczają jej mężczyznę!
    /ciulu, ja ci dam!xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:53 pm

    /hahah, spadóweczka ciulu:*
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 7:55 pm

    Charlie już na pewno siedział na blacie, bo ma takie duze i pił sobie kawę. Gdy weszła, to postawił obok Niej herbatę i wrócił na swoje poprzednio zajmowane miejsce. - męczą mnie - jęknął, ale zaraz się lekko uśmiechnął - nie no, daję radę. Było cholernie dużo do roboty, musiałem przysiedzieć. wyjaśnił pokrótce o kontroli i takich tam. - a Ty? co robiłaś prócz ćwiczeń oczywiście, gdy mnie nie było? - zapytał odstawiając na chwilę tylko kubek i szukając czegoś dobrego w lodówce xD
    /bijcie się xD
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:02 pm

    -Mogliśmy trochę poczekać z tym wyjazdem do Francji. Teraz już wszystko wróciło do jako takiej normalności? -dopytywała się, no bo ją to interesowało przecież. Sama powinna się rozejrzeć za jakąś pracą, ale nie mam żadnego pomysłu. -Ćwiczyłam, biegałam codziennie rano, mówię ci, naprawdę mnie to wciągnęło! No i odwiedziłam jeszcze tatę w międzyczasie. Strasznie się samotna czułam, więc postanowiłam z nim trochę pobyć, ku jego zadowoleniu oczywiście. Już mi obiecywał, że niedługo odwiedzi nas tutaj. -odpowiedziała, podmuchała trochę i napiła się herbaty. -Mam sałatkę z kurczakiem, jeśli jesteś głodny. -poinformowała go. Zresztą sama zgłodniała. Podeszła do niego i zawiesiła się na jego ramieniu. -Też bym coś zjadła..-mruknęła przeglądając lodówkę, może natrafi na jakieś produkty, z których da się upichcić coś lepszego niż sałatka.
    /wycofaj stąd swoje szkitki Arabie! ;d nie umiem się bić ;<
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:06 pm

    -wyjazd do Francji był w najlepszym momencie, ja tego potrzebowałem, a Ty zmieniłaś nastawienie, to najważniejsze - pewnie skubnął sobie troszkę tej sałatki, ale obczajał co tam ma. - mógłby przyjechać, lubie go - stwierdził tylko , krótko bo dalej myślał gorączkowo. Gdy tak się na nim uwiesiła to się uśmiechnął tylko i zaczął wyciągać. Ser, szynkę, pomidory, paprykę, co tam jeszcze ma dobrego no i drożdże haha. - zrobimy pizzę! - ucieszył się i zamknął już lodówkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:15 pm

    -Skoro tak uważasz, to nie będę się kłócić. Mi ten wyjazd też zrobił dobrze. -przyznała. Strasznie się ucieszyła, kiedy Charlie powiedział jej, że lubi jej ojca. -Naprawdę? To fantastycznie! -uśmiechnęła się szeroko i wisząc jeszcze tak na nim, cmoknęła go w kość jarzmową. Wyprostowała się i spojrzała na składniki,a potem na niego. -Umiesz robić ciasto na pizzę? Bo ja nigdy tego nie robiłam. -stwierdziła drapiąc się po głowie z zabawną miną.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:17 pm

    - pewnie, ze umiem - powiedział na luzie, bo nauczyła go na pewno jakaś kucharka w ich domu. Bo on pewnie lubił tak wpadać do kuchni i gadać z kucharkami, bo były jak jego babcie czy coś. - to proste, serio. - uśmiechnął się i wziął się do dzieła. Mąka, drożdże, mleko, woda? no wiadomo. I pewnie cały się upaćkał z tej mąki. I Claudię też, bo pacnął Ją w nos!.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:32 pm

    -No to do dzieła. -zrobiła na moment duże oczy i uśmiechnęła się po żabiemu. Claudia coś tam pewnie mu podawała, czy cokolwiek robiła, by być przydatną. Zaśmiała się, bo Charlie zamienił się w mąkowego stwora. -heej! -udała oburzenie, gdy oberwała w nochal i mu oddała, targając mu włosy odrobiną mąki, którą zgarnęła z blatu. Nie była to jakaś wielka ilość, ale jakaś część włosów Charlesa była biała. Ale zabawnie, haha.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:42 pm

    On dzielnie pracował.. no przynajmniej na początku. Potem gdy ciasto rosło sam wkręcił się w zabawę. Zaśmiał się gdy go ubrudziła mąką i potrząsnął głową. - wyglądam teraz jak mój dziadek - w sensie, że siwe włosy! I wziął na dłonie trochę mąki i dmuchnął Ją na włosy Claudii - mmm moja kochana, ileż to już lat jesteśmy ze sobą? - powiedzial takim głosem staruszka i zaśmiał się, bo nie wytrzymał.
    avatar

    Gość
    Gość

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 8:44 pm

    Claudia śmiała się przez większość czasu. Gdy dmuchał w jej stronę, zamknęła oczy, pokręciło jej trochę w nosie i kichnęła dwa razy. -Kochany mój, za 2 tygodnie minie nam połowa wieku! Trzeba zaprosić dzieci, z wnukami, na nasze złote gody. -odpowiedziała takim starczym głosem i chichrała się tak samo jak on.

    Sponsored content

    Mieszkanie Claudii - Page 10 Empty Re: Mieszkanie Claudii

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:57 pm