renesme

    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty renesme

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 6:18 pm

    First topic message reminder :

    Rene po wyjściu z akademika jakimś cudem powstrzymywała płacz. Przecież nie chciała rozkleić się w taksówce. Wtachała jakoś dwie walizki do mieszkania. Ale nie miała siły ciągnąć ich dalej. Tak więc zostawiła je gdzieś w salonie, po czym poszła do swojego pokoju, rzuciła się na łóżko i znowu zaczęła popłakiwać. W końcu zasnęła, z rozmazanym makijażem na twarzy, smuteczek.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:05 pm

    przestańcie jeju jeju! ;ccccccc W POLU są ziemniaki a NA POLE się chodzi.... ;c
    Objął ją ramieniem i uśmiechnął się do niej pogodnie. oczywiście wcześniej odłożył herbatkę.
    - w świecie? nudno, rene. strasznie nudno. - westchnął cicho i potarł jej ramię delikatnie, żeby nie miała siniaków.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:10 pm

    Ja tam chodziłam NA PLAC, ewentualnie NA DWÓR, a nie NA POLE;ddd. Ale rozumiem, Kraków, te sprawy;c. W sumie śmiesznie, bo godzina drogi różnicy i już się mówi kompletnie inaczej!
    Rene położyła głowę na ramieniu Asha, kiedy ten ją objął. I uśmiechnęła się sama do siebie. Fajnie było mieć go znowu. Nawet jako przyjaciela, chociaż wiadomo, że wcześniej chciała go inaczej;c. I pewnie jej coś z tego zostało.
    - Nie może być nudniej niż u mnie. Już obejrzałam wszystkie filmy i przeczytałam wszystkie książki - mruknęła. Odłożyła pustą szklankę na stolik i wróciła do poprzedniej pozycji.
    - Słyszałam, że Sue wróciła - powiedziała przygryzając wargę. Nawet na niego nie patrzyła, bo nie wiedziała jak zareaguje. Dobrze, że był zjarany!
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:13 pm

    co nie! też mnie to dziwi ;o
    On jak był zjarany robił się z niego misiu przytulasek, jeśli chodzi o panienki bo faceta to by każdego lał! Westchnął.
    - Mogłaś mówić, poświęciłbym się i wstąpił do biblioteki i wypożyczalni filmów. napisz mi na kartce co chcesz to ci to jutro podrzucę, hm? - zaproponował i uśmiechnął się uroczo znów. a potem zapytała o sue więc zmarszczył brwi.
    - aha wróciła. - westchnął cicho i zamrugał. napił się herbaty bo nie mógł zapalić a najchętniej to właśnie by zrobił.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:20 pm

    Spojrzała na niego znowu z dołu i uśmiechnęła się lekko. W ogóle ta ciąża jej służyła. Gdyby nie ten brzuch, wyglądałaby przecudownie. To znaczy i tak wyglądała, ale ten brzuch mimo wszystko psuł całokształt;d.
    - Jasne, jeśli będziesz miał czas, to możesz mi podrzucić - powiedziała. A potem zaczęła bawić się rąbkiem koszulki Asha. Wiedziała, że nie chce o niej gadać, ale nie chciała, żeby cierpiał przez nią po raz kolejny! Mimo wszystko bardzo się o niego martwiła.
    - Ash? Nie narób głupot, co? - powiedziała cicho, wciąż bawiąc się tą jego bluzką.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:23 pm

    Roześmiał się chociaż trochę gorzko.
    - ja, głupot rene? skąd to niemożliwe. - prychnął bo się poirytował trochę. potarł twarz dłońmi i cicho westchnął.
    - nie wiem co mam robić. - przyznał jej cicho i znów objął ramieniem. - wszystko wydaje się tak cholernie pokręcone... - mruknął
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:30 pm

    Przygryzła znowu wargę, patrząc na niego uważnie. Nie chciała go zirytować! Ale Sue była jaka była i nie chciała naprawdę, żeby znowu do niej wrócił. Jeszcze do tego po tym, co zrobiła mu Grace. Uśmiechnęła się słabo przeczesując włosy palcami.
    - Nie musisz mi tego mówić Ash. Jestem w ciąży z gejem - mruknęła. Wstała i poszła do kuchni, żeby dolać sobie soku i wróciła po chwili, siadając znowu obok niego, ale po turecku i bokiem na kanapie.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:32 pm

    allie nie będzie w ciąży. znaczy będzie w urojonej xd uniósł kącik ust nieznacznie.
    - och wiem, skarbie. - westchnął cicho i pogładził ją po nodze. - ale przecież będzie tylko lepiej nie? on jednak wcale cię tak nie zlał. - powiedział z lekkim uśmiechem i pokręcił głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:35 pm

    O nie, a już widziałam Aidena jako tatusia;<. Byłby zarąbistym tatusiem, serio;<. Rene uśmiechnęła się znów nieznacznie, a raczej uniosła kąciki do góry i wzruszyła ramionami.
    - Tak, zachował się całkiem spoko. Był u mnie w szpitalu i chyba pójdzie ze mną do mojej matki - westchnęła. Bałą się spotkania z mamą, Ash pewnie wiedział jaka jest straszna.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:40 pm

    aiden na pewno! ale nie nie. nie mogłabym jej tego w takim momencie zrobić. ale będzie wierzyć że jest. przynajmniej jakiś czas, a potem będzie miała depresję bo się okaże że nie jest. i to właśnie dlatego będzie chciała być z aidenem a nie z leo, bo on będzie w stanie dać jej rodzinę co nie. to tak po krótce plan xddd
    - no to super. - powiedział uśmiechając się. - będzie ci fajniej, co nie? - stwierdził i przyciągnął ją do siebie mocno.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:46 pm

    Okej, okej, więc Aiden będzie o nią dbał i w ogóle, szkoda, że i tak mu złamie serce!xd Rene przytuliła się mocno do Asha. Pewnie twarz wtuliła w jego szyję i wdychała jego zapach. Cały czas używał tych samych perfum, pewnie ona mu je wybrała!
    - Fajnie, że jesteś Ash - wymruczała mu w tą szyję. Bp naprawdę się cieszyła, że ich relacje się poprawiły. Brakowało jej go.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:50 pm

    też mi go żal. ;c ale wiadomo.
    Uśmiechnął się nieznacznie do niej.
    - też się cieszę. wiesz, że cię uwiebiam co nie? - uśmiechnął się szerzej. - i jak tylko będziesz miała z kimkolwiek problem to krzycz a obiję mu mordę. - powiedział poważnie bo stanie w jej obronie nawet z hardkorowym koksem! a co!
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 4:55 pm

    Ojejku, słodziutki był. Rene spojrzała na niego z rozbawieniem i uśmiechnęła się uroczo.
    - Wiem. Ja ciebie też uwielbiam - zaśmiała się. A potem zaśmiała się jeszcze raz. Naprawdę go uwielbiała, zawsze potrafił jej poprawić humor! Chociaż w sumie dzisiaj i tak miała dobry humor.
    - Nie ma sprawy. A potem będziesz odganiał chłopaków mojej córki - powiedziała z rozbawieniem.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 4:58 pm

    Uśmiechnął się do niej szeroko.
    - jasne, że będę! Będę dla niej najfajniejszym wujkiem mówię ci. cały świat padnie jej do stóp a ja o to zadbam! Będzie moim oczkiem w głowie. - zapewnił ją chociaż na pewno tak będzie! Ash mimo że swoich dzieci nie chciał mieć to czuł jakąś więź z córeczką renesme (napisałam samanthy ;o).
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 5:01 pm

    Rene spojrzała na swój brzuch i położyła na nim dłoń.
    - Słyszysz mała, co wujek ci obiecał? Pewnie będzie ci kupował fajne prezenty - zaśmiała się. A potem spontanicznie cmoknęła Asha w policzek. A właściwie musnęła go wargami. I uśmiechnęła się leciutko.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 5:06 pm

    uśmiechnął się do niej kiedy musnęła jego policzek.
    - wiadomo, dla niej wszystko. - powiedział i przytulił ją do siebie mocno. - i dla ciebie też kochanie. - dodał z uśmiechem i pogłaskał jej włosy.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 5:08 pm

    Wtuliła się znowu w Asha z uśmiechem. Przez chwilę siedzieli sobie tak. Rene było z nim taaak fajnie! Pomyślała sobie nawet, że szkoda, że wszystko tak beznadziejnie się poukładało. Wszystko przez głupią Grace;<.
    - Dzięki Ash. Nie wiem co bym zrobiła bez ciebie, Sam i Minnie - westchnęła. I pewnie jeszcze troszkę się poprzytulali i porozmawiali, bo ja już muszę lecieć, chyba, że chcesz skończyć później, będę koło 19 :*
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Sro Mar 21, 2012 5:10 pm

    To najwyżej przyjdzie drugi raz do niej xdd albo theo. więc poleciał.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Nie Kwi 01, 2012 5:35 pm

    Ash pewnie dał wcześniej znać, że wpadnie z książkami do niej, więc ogarnęła trochę mieszkanie i ubrała się ładnie. Teraz czekała, siedząc w salonie i skacząc po kanałach telewizyjnych.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 01, 2012 5:45 pm

    ah rene musi być już w dość zaawansowanej ciąży. ash ostatnio miał same problemy więc poszedł do rene się odstresować. nie jarał zielska caly dzień! a wiesz jakie to dla niego! a sam okej, ale ona jest teraz u matki po tym porwaniu nie wiem czy ogarniasz xd
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Nie Kwi 01, 2012 5:51 pm

    Nie ogarniam w ogóle xd. No może nie w zaawansowanej, ale brzuszek już miała jak piłeczka. I nie wiem jak ją ubrać, pewnie miała jakieś leginsy opinające jej i tak genialne nogi i tunikę, żeby jej brzuszek nie wystawał spod krótszej bluzki. Otworzyła Ashowi drzwi, bo pewnie zadzwonił czy coś i uśmiechnęła się do niego uroczo. Cmoknęła go nawet w policzek.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 01, 2012 5:55 pm

    on ją też! - cześć renesme. - powiedział wchodząc do środka i rozebrał się. nie chce mi się go ubierać. ale wyglądał seksi, jak zawsze. - przyniosłem ci wszystkie moje książki, mi nie są już potrzebne. - to na wypadek jakby rene ich nie miała, jego wyrzucili ze szkoły o tym musiała wiedzieć xd
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Nie Kwi 01, 2012 6:04 pm

    Jak to go wyrzucili ze szkoły?! Ale za co xdddddddd.Pewnie jakiś tam książek nie miała, bo jej się nie chciało kupować. Spojrzała na niego ze zmartwieniem.
    - Co u ciebie Ash? - zapytała niby normalnie, ale chciała wiedzieć co się dzieje! Pewnie wiedziała o tej szkole no.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 01, 2012 6:08 pm

    hollywood go wywalił za zielsko xd po za tym nie chciał żeby kenny wrócił do dilerki i dlatego wyrzuca jego potencjalnych kupców xd
    wzruszył ramionami. - nijak. siedzę całymi dniami w domu, nic nie robię, palę.... - wymruczał i poszedł sobie usiąść do salonu. - lepiej mów jak wy się czujecie. - uśmiechnął się nieznacznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Gość Nie Kwi 01, 2012 6:11 pm

    Usiadła sobie po turecku na kanapie, przodem do niego. Zmarszczyła brwi i westchnęła cicho.
    - Martwię się o ciebie Ash - mruknęła bawiąc się pierścionkiem, który miała na palcu. Dopiero po chwili spojrzała na niego i odgarnęła sobie włosy z twarzy.
    - Nieźle. Mała zaczyna kopać - uśmiechnęła się. Ostatnio coś ją bolał brzuch, ale wolała o tym nie mówić, po prostu pójdzie do lekarza i upewni się, czy wszystko w porządku.
    avatar

    Go??
    Gość

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 01, 2012 6:19 pm

    - nie masz się o co martwić. przecież dobrze wiesz, że jestem niezniszczalny. - powiedział śmiejąc się głupio trochę i pokręcił głową.
    - naprawdę? to super. żywotna jest. pewnie będzie tancerką jak ty. - uśmiechnął się szeroko do niej i pogładził jej brzuch. - nie potrzebujecie czegoś przypadkiem? - zapytał dla pewności.

    Sponsored content

    renesme - Page 4 Empty Re: renesme

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:02 am