Kino

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Kino - Page 4 Empty Kino

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:11 am

    First topic message reminder :

    Kino - Page 4 Tumblr_kw8u1ptZmY1qzx0x7o1_500_large
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 8:40 pm

    no właśnie, minnie nie może przecież całego czasu spędzać z maxem, skoro ma tyle innych bliskich, z którymi musi się spotykać. w ogóle jego gifek, zapomniałam wcześniej powiedzieć<3
    jaka faza z tymi tostami.xd już widzę ich śniadania! i wykłócanie się o to, co każde z nich widzi na toście. taaaak, u nich na pewno nie będzie nudno. zawsze sobie znajdą jakieś głupotki do robienia. - ten film na pewno będzie wspaniały! nie wiem jak mogłam w ogóle chcieć wyjść. pewnie dlatego, że boję się, że będzie zbyt emocjonalny i będę płakać. - otarła niewidzialną łezkę. on w każdym wydaniu jest zabawny. - no weeeź, zaciągnęłam cię na jakiś film, po którym wypiorą nam się mózgi, więc chociaż ci oddam za to pieniążki, chociaż tyle dobrego! - zaśmiała się i ułożyła wygodniej w fotelu. - to niegrzecznie wychodzić w trakcie filmu. - powiedziała poważnie i pogroziła mu palcem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 8:45 pm

    minnie miała tyle rzeczy do ogarnięcia, że w sumie pewnie zbyt często nie będą się spotykać i max jednak będzie miał czas na oglądanie filmów w ciszy. pewnie najpierw będzie oglądać sam, żeby potem zaproponować go minnie... tak, tak będzie najrozsądniej. kochu, wiem. ;d no na pewno będzie superowo! oni nigdy się nie będą nudzić i nigdy nie będą nudni. i może jako jedyni nie będą jedną wielką dramą bo w innych parkach się na to nie zapowiada xd - o nieee.... mam na pewno jakieś chusteczki ze sobą to ci najwyżej otrę łzy! mam nadzieję, że paczka nam wystarczy. - pokiwał głową z powagą jakby jej słowa brał w stu procentach poważnie, ale zaraz się zaśmiał bo chyba nie brał na poważnie nic z tego co mówiła minnie... no albo większości. - hej, nie zapominaj, że to ja zaprosiłem cię do kina. nie ubędzie mnie jak zapłacę za bilet, i całą resztę na jakiś głupawy film. - pokiwał głową na co pewnie dziewczynka, która obok niego siedziała prychnęła niezadowolona a max zrobił do niej głupią minę i wrócił wzrokiem do minnie. co mu tu gówniara prychać będzie. - serio? mama mnie nie nauczyła. - westchnął.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 8:57 pm

    ooo właśnie! przecież najpierw może sam oglądać, a potem razem z minnie i będzie wiedział o co chodzi i tylko śmiał się z jej komentarzy, jak na przykład będzie zgadywać kto zabił w kryminale albo coś. i nie będzie się denerwował, że mu przeszkadza. gorzej będzie jak będzie rzucał spoilerami! no, wtedy to się dobiorą. oni raczej nie będą dramą, ale i tak będzie się u nich cały czas coś działo, więc nie będzie źle. xd
    - nie wiem czy to nie będzie za mało! w razie czego mamy twoje rękawy. - poklepała go po przedramieniu. tylko tego brakowało, żeby mu smarkała w rękawy... romantyczniej być nie mogło! - dobra! następnym razem ja stawiam. - stwierdziła i schowała portfel. max się może cieszyć, że planowała następny raz. xd zaśmiała się jak ta dziewczynka fuknęła, ale nic nie powiedziała. - no co ty! moja mama nauczyła mnie całego tego... sawowawo - podrapała się po nosku, bo zapomniała jak się nazywa savoir-vivre. - zawsze mieliśmy po sześć różnych widelców na zwykłych niedzielnych obiadach i mieliśmy tylko jedno danie i musiałam zgadywać, którego widelca mogę użyć... albo którym się najchętniej zadźgać. - zaczęła mu opowiadać o swoim życiu. bo jej matka to taka dystyngowana była, robiła z siebie większą damę niż księżną monako. ale potem jak ojciec trafił do więzienia, to jakoś bardziej wyluzowała i przy lore'ach to już w ogóle.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:03 pm

    no właśnie, jasne, że może. na pewno byłoby bardzo fajnie. nie wiem czy rzucałby jakimiś spojlerami. może malo istotnymi, żeby ją poirytować. chociaż ja na przykład lubię jak ktoś mi mówi co się zaraz stanie w filmie xd no ale o tym wiesz bo zawsze cię o coś pytam xd no na pewno się będzie działo!
    - no.... i całą moją koszulkę. - zaśmiał się. na romantyzm to nie ma co liczyć chyba w ich przypadku. chociaż może jak już minnie też ogarnie, że ich spotkania to bardziej randki to max się szarpnie na coś bardziej romantycznego. na przykład wódka w plenerze czy coś... wzruszyl ramionami na jej postanowienie bo i tak by jej nie pozwolił xd taki honorowy chłop. no na razie planowała. a co będzie jak się dowie, że to randka to inna sprawa xd - no widzisz. a mnie nie. - pokiwał głową bo on wiedział o co jej chodzi i pewnie też nie za bardzo ogarniał jak się to mówi xd - serio? i co? udawalo ci się zgadywać? co było jak nie zgadłaś? - zadawał pytania bo na pewno opowie mu więcej ciekawych rzeczy!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:09 pm

    minnie taka niecierpliwa jest, to pewnie też by się wypytywała o spoilery! ej! to w ogóle by mieli super wypracowany system. on ogląda film sam, potem oglądają razem, on wie o co chodzi, ona pyta o spoilery. cudnie! cudnie dobrani!
    - no widzisz, jakoś damy radę. - śmiała się dalej. wódka pod gwiazdami to w sumie nie byłoby takie głupie! chyba na większy romantyzm już nie można liczyć w ich przypadku. minnie to nawet nie lubiła takich rzeczy. chociaż wiedziała, że inni lubią! to właśnie dlatego szykowała wielkie spotkanie-pułapkę lilki i roberta przecież. no właśnie, ona nie wiedziała, że go właśnie na randkę zaprosiła! i że byli na jednej. jak się dowie, to już nie będzie taka chętna. - no co ty, głupi jesteś, specjalnie jadłam złymi, żeby się wkurzała! - zaśmiała się na samo wspomnienie, bo jej mamie wtedy żyłka wyskakiwała i denerwowała się jakby byli na jakiejś kolacji u króla, a przecież siedzieli tylko w trójkę przy wielkim stole i ojciec czytał gazetę i z nimi nie gadał, no to musiała sobie zapewniać rozrywki.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:20 pm

    nooo w sumie tak. kolejny powód, dla którego powinni być razem. nawet w oglądaniu filmów będą się dopełniać xd
    - no pewnie, że tak. potrzeba matką.... koszulek. - powiedział bo chciał jej zaświecić swoją inteligencją ale zapomniał jak się w sumie mówi to przysłowie, więc musiał wymyślić coś na szybko. na szczęście to nie była jakaś długa i głupia pauza. szybko się pozbierał. no w ich przypadku to raczej szczyt romantyzmu już! no i to uroczo ze strony minnie, że tak lilce chciala pomagać. ale ona to pewnie teraz siedziała w domu i cieszyła się tym, że nie siedziała w zamknięciu. teraz to chyba nawet wróciła na zajęcia co nie. no nie wiedziała... ale max jeszcze trochę się napije i na pewno jej powie. w odpowiednim momencie xd - serio? - uniósł brew. on to chyba jednak za bardzo kochał matkę, żeby jej coś takiego zrobić, więc jednak zawsze robił to co tamta chciała! nie był taki paskudny jak minnie jeśli o to chodzi.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:26 pm

    bo są dla siebie stworzeni! dosłownie hehe.
    roześmiała się dziko na jego nowe przysłowie i zaczęła wierzgać nogami. ona też lubiła przekręcać przysłowia, kolejny powód dlaczego są super! karolinie też mówiłam, że macie grać tak, że minnie wszystko ukartowała, więc się nie wywiniecie, bo wam się wtrącę, nie wiem, betty naślę czy coś i tyle z tego będzie! boję się co to będzie za odpowiedni moment xd w ogóle już to widzę, siedzą sobie od godziny i gadają, a on nagle wypala "minnie, a ty to w ogóle wiesz, że my na randce jesteśmy?" <3 - a co się tak dziwisz? to naprawdę takie ważne, jakim się je widelcem? wszystkie wyglądają tak samo. - wzruszyła ramionami, bo nie widziała w tym nic złego. i teraz miała już lepsze stosunki z mamą, bo cała sprawa z ojcem zbliżyła je do siebie i w ogóle. to dla ojca była gorsza, skoro wsadziła go do więzienia. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:39 pm

    jezu, to max w sumie był biedny bo wszyscy się na niego patrzyli pewnie jakby z wariatką przyszedł, ale on się tym kompletnie nie przejmował i przyglądał się jej z rozbawieniem, że aż tak ją to rozbawiło. haha, okej. lepiej jednak nie ryzykować, że betty tam wpadnie xd jeszcze nie wiem co to będzie za odpowiedni moment. na pewno najlepszy na świecie! - no w sumie nie... to nie jest zbyt istotne. - pokiwał głową bo on też nie wiedział dlaczego do cholery się je różnymi widelcami i każdy jest do czego innego. niee, to nie było mądre. nawet max o tym wiedział. no to chyba nadszedł moment w którym max musiał jej powiedzieć o tym, ze to randka. sądzę, że ciągle coś tam gadali, film się zaczął minnie co chwilę coś komentowała i ludzie wokół niej ciągle marudzili, że tyle gada, ale ona się pewnie nie przejmowała i w ogóle... no max się fajnie bawił. no i to tak... pewnie była jakaś połowa filmu, ktoś tam się calował, romantyczna sceneria a max powiedział - minnie. - mruknął i spojrzał na nią a znając ją to ona pewnie zakryła oczy jak się całowali i oglądała przez palce. - wiesz, że chciałbym... - mruknął znów się zaciął bo nie wiedział jak to powiedzieć. no ale zołi mówiła prosto z mostu to powiedział. - żeby to była nasza pierwsza randka. - dodał i ładnie się do niej uśmiechnął.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:45 pm

    oja, jaki max słodziaczek! smutne, że minnie musi wszystko zepsuć. bo film na pewno był jakiś gimbusiarsko romantyczny i co chwilę były jakieś wymemłane scenki typu edward z bellą i wszyscy wokół uważali, że to takie szalenie romantyczne. wszyscy oprócz minnie. więc kiedy jej teraz max wypalił z tą randką, to się znowu roześmiała.
    - ale się wczułeś w film. - stwierdziła ze śmiechem ;c myślała, że on żartuje!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:48 pm

    jasne, że słodziaczek! chyba nigdy w to nie wątpiłaś co? słysząc jej słowa to trochę głupio mu się zrobiło i w ogóle od razu mu minka posmutniała i trochę się wkurzył, że podaje jej wszystko na tacy a ona dalej nie ogarnia.
    - jezu minnie.... wcale się nie w czułem w film i mówię do cholery poważnie. - mruknął lekko zirytowany. - czy ty w ogóle bierzesz czasem coś na serio? - dodał i pokręcił głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 9:53 pm

    jasne, że nie, ale teraz był słodziaczkiem razy milion! oczywiście zanim się nie wkurzył. minnie pierwszy raz wychodzi na tą złą! w sumie zawsze jak się z kimś schodziła w alternatywnych rzeczywistościach, to byli jacyś jej super przyjaciele, to też inaczej to wszystko wyglądało, zaczynali od końca i te sprawy, a nikt jej nigdy nie zabrał tak na "pierwszą randkę".
    - dlaczego miałabym brać na serio to, że uważasz to za randkę? - spytała zdezorientowana.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:03 pm

    no jak się mial nie wkurzyć, skoro ona nic nie brała na serio a on naprawdę chciał, żeby to była ich pierwsza super randka! przetarł oczy na jej głupie pytanie.
    - bo mówię serio minnie! jezu... - nie mógł się z nią w ogóle dogadać. - chcę. żebyś. potraktowała. to. jako. randkę. - powiedział powoli akcentując każde słowo, żeby załapała, że mowi całkiem serio!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:11 pm

    to, że ona nie brała nic na serio, a to, że nie spotykała się z chłopcami w celach romantycznych, to w sumie dwie różne sprawy, ale z drugiej strony rzeczywiście to, jak zareagowała na jego pomysł, pozostawiał wiele do życzenia. wybałuszyła oczy na jego tłumaczenia i nagle stała się śmiertelnie poważna.
    - o raju! zaprosiłeś mnie na randkę?! - zdziwiła się nie na żarty - ale... czemu? - nie rozumiała tego!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:16 pm

    no nie wiem czy dwie różne sprawy. dla maxa to pewnie jednak jedno i to samo i nie ogarniał chwilowo co się dzieje bo musiał jej wszystko tlumaczyć jak dziecku! i tak sądziłam, ze na przykład rzuci w niego popcornem i ucieknie xd także nie jest źle.
    - tak. - powiedział z ulgą, że wreszcie zrozumiała. ale na kolejne pytanie westchnął. ludzie obok nich to musieli jednak się wkurzać okropnie. - bo... bo mi się podobasz co nie! to chyba oczywiste. - wywrócił oczami. taka mądra niby a taka niedomyślna!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:23 pm

    jej móżdżek dopiero wszystko przetwarzał, poza tym nie chciała być niemiła i uciekać! no i do tego jeszcze ten cały savoir-vivre, który zakazywał wychodzenia w trakcie filmów. xd
    - no ty to chyba nie po kolei w głowie masz. - podsumowała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:29 pm

    no tak, nie mozna zbyt wiele wymagać, szczególnie, że max dał jej do przetworzenia całkiem trudną informację! haha, savior-vivre najważniejszy w tym momencie xd
    - co? - zdziwił się. jak mogła mu takie rzeczy mówić! się zamknie w sobie, już to widzę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:35 pm

    - myślisz, że zabierzesz mnie do kina, dasz wódkę i w nagrodę przelecisz? wszyscy zawsze tylko chcą wszystko komplikować. - zmarszczyła czoło niezadowolona i zaczęła poprawiać swoje rzeczy i się jakoś wiercić niecierpliwie, ale nie mogła wyjść, nie mogła być niemiła...
    jutro musimy zagrac minnie/lilka, skoro obie zostały wkręcone w jakieś randki bez swojej wiedzy xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:37 pm

    - jezu minnie! - mruknął już kompletnie jej nie rozumiejąc. - czy ktokolwiek mówił cokolwiek o tym, że mam ochotę cię przelecieć dzisiaj? - zapytał. jasne, że miał, ale wcale by tego nie zrobił patrząc na to jak minnie się zachowuje xd - nie mogłem cię zaprosić na randkę bez pomysłu, że chcę cię przelecieć? nie mogłem cię zaprosić bo po prostu mi się podobasz? - zapytał bo może ona uważała inaczej. haha spoko! xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:41 pm

    - przestań gadać, że chcesz mnie przelecieć! - zawołała trochę za głośno, bo aż wszystkie głowy się obróciły w ich stronę, heheheheh. no ale trochę zbyt wiele razy użył słowa "przelecieć" i się minnie zestresowała jeszcze bardziej. no się stresowała, no! wyskakiwał jej z takimi tekstami o randkach nie wiadomo skąd. - wcale ci się nie podobam, tylko ci się wydaje. - stwierdziła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:50 pm

    - nic takiego nie powiedziałem.- syknął nachylając się do niej bo głupio było jak wszyscy się na nich tak gapili. - jakby mi sie wydawało to by mi już przeszło! pamiętasz jak wpadliśmy na siebie na schodach? wtedy mi się spodobałaś! i to wcale nie minęło! jezu, czemu nie możesz się cieszyć, co? - mruknął. zaświtało mu w głowie, że może woli dziewczyny........
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:55 pm

    - jezu, martell, ja już wiem! - pacnęła się w czoło. - ty myślisz, że ja... ojezu. jak ja wtedy mówiłam, to to nie było tak na serio. - mówiła o tej akcji, co mu wyznawała zauroczenie, ale teraz nawet te słowa nie mogły jej przejść przez gardło, bo teraz to wszystko nabrało zupełnie nowego znaczenia. była na niego wkurzona, że sobie ubzdurał nie wiadomo co i wszystko zepsuł! - to niech ci się przestanę podobać. o, teraz. - i zrobiła głupią minę. jak zaczęłam szukać fotki do wstawienia, to nie mogłam się zdecydować, bo cara ma same głupie zdjęcia. xd wyglądała tak:
    Kino - Page 4 Tumblr_md7kvrDRQc1rv7rng
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 10:57 pm

    - jezu ja pierdziele, minnie! - warknal bo robiła mu tu glupie miny i starała się go przekonać, ze nei jest fajna a max i tak sądził inaczej. - żadne twoje glupie minny nie przekonają mnie do tego, że mi się nie podobasz, okej?! - prychnął i pokręcił głową. - nieważne. - dodał i wstał i ruszył do wyjścia bo miał dość jej nieogarnięcia
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Wto Kwi 29, 2014 11:03 pm

    - jakiś nadwrażliwy jesteś... - wymamrotała, bo chyba zamienili się rolami i on był rozemocjonowaną kobietą, a ona facetem, który by chlał i się nie wiązał. a jak poszedł, to nawet go nie zatrzymywała, bo nie wiedziała czym, ale było jej przykro, że pierwszy raz ktoś się na nią tak porządnie obraził, no ale zasłużył sobie max ze swoimi głupimi pomysłami! została do końca filmu i gadała do osoby siedzącej obok, bo ona to nie umie sama siedzieć. dopiła tę wódkę całą pewnie. miała nadzieję, że lilka i robert spędzają przyjemniejszy wieczór!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 3:17 pm

    no to przenoszę ich do kina.
    Gdy Greg się poszedł odświeżyć to Ellie zadzwoniła do opiekunki małego Milo, poprosiła ją by przyszła bo chce wyjść z Gregiem z domu, na szczęście nie miała żadnych problemów i tuż przed ich wyjściem mały Milo był już w rękach swojej ulubionej niani. Ellie to było naprawdę na rękę, bo już dawno nie spędziła z Gregiem chwili tak sam na sam bez małego, więc to będzie jakiś postęp. Pewnie autem dotarli do kina bo jednak pogoda nie była zbyt spacerowa, zbierało się na deszcz, albo i nawet kropiło, a raczej nie chcieli zmoknąć.
    - To na co masz ochotę?
    Zapytała go bo ona lubiła wszelkie filmy, a jakoś wątpiła, że jej facet, o przepraszam, Greg, miał ochotę na komedię romantyczną.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 3:25 pm

    on miał swoje własne auto, więc nie musieli się przejmować deszczem. i nie mieli raczej w planach niczego pić, więc spokojnie mogli sobie tutaj przyjechać. fakt, że spacer przed też by był dobrą opcją, ale skoro zaskoczył ich deszcz to po co moknąć.
    - wybierzmy coś razem - stwierdził, bo raczej chyba znaleźli by jakiś film, który oboje będą mogli sobie obejrzeć. był facetem, więc wolał inne rzeczy niż ellie i z pewnością nie byłby chętny na żadne romansidła, ale był w stanie iść na kompromis. taki dobry był.

    Sponsored content

    Kino - Page 4 Empty Re: Kino

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 10:29 am