william & daniel

    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Mar 09, 2014 11:42 pm

    william & daniel Living-Poland-apartment

    william & daniel Modern-Poland-apartment

    william & daniel Poland-apartment-5

    william & daniel Poland-apartment-7

    pokój williama
    william & daniel Poland-apartment-10

    pokój daniela
    william & daniel Poland-apartment-14

    william & daniel Poland-apartment-15
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sob Mar 15, 2014 11:11 pm

    był już późny wieczór, a daniel był przemęczony, bo jak zwykle miał mnóstwo na głowie, w końcu należał do samorządu i gazetki szkolnej i zespołu a capella i drużyny pływackiej i pewnie do czegoś jeszcze i walczył o najlepsze oceny i robił jeszcze milion innych rzeczy. nie widział już pewnie na oczy, ale musiał się przygotowywać do konkursu debat, nie mógł zawieść swojej drużyny jak w zeszłym roku! przydreptał więc do łazienki bez okularów i złapał pudełeczko tabletek, które miały być na przeziębienie, bo tak profilaktycznie chciał je wziąć, bo katarek mu się zaczynał, a nie mógł być chory na konkurs! tyle że nie zauważył, że to jakieś proszki na depresję williama, które ten dostał po śmierci żony i władował sobie teraz garść do ust. zaraz źle się poczuł i stracił przytomność, z hukiem padając na ziemię, przy okazji jeszcze uderzając głową o kibel. słodko!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sob Mar 15, 2014 11:14 pm

    william siedział sobie spokojnie pewnie w swoim pokoju i nie przejmował się niczym. czytał jakąś mądrą książkę czy grał na playstation żeby się odstresować i popijał sobie jakąś whisky kiedy usłyszał huk. trochę się zdziwił więc szybko pobiegł w tamta stronę. dobrze, że nie wypił za dużo bo jeszcze trzymał się na nogach przynajmniej!
    - ło kurwości. - warknął widząc daniela na podłodze i to w dodatku nieprzytomnego! szybko zadzwonił po pogotowie po czym pewnie zaczął ratować mu życie bo po takiej dawce leków i to pewnie jeszcze jakiś silnych to przestał oddychać czy coś takiego, nie wiem jak się umiera po lekach antydepresyjnych! w każdym bądź razie przyjechała karetka i pojechali do szpitala.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 9:52 pm

    dalej nie wstawiłaś tych super wypasionych zdjęć nawet ja to zrobiłam już xd
    pewnie chwilę im zajęło dotarcie tutaj. możliwe, ze byli jeszcze w jakimś sklepie wcześniej, żeby kupić jakiś alkohol. albo wcale nie musieli bo william miał tutaj zapas. po drodze agnes opowiadała trochę o tym jak wyglądała szkoła w stanach, a jak wygląda tutaj. później jeszcze trochę marudziła na niesprawiedliwość świata, a potem trafili tutaj. zdjęła pewnie odzież wierzchnią i ruszyła niepewnie w głąb mieszkania. - w prawo, czy w lewo? - bo nie wiedziała, w którą stronę miała się kierować. pewnie było to jakieś większe mieszkanie skoro mieszkał tutaj też daniel. nie kisili się w jakimś m3 pewnie xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:02 pm

    Bo mi sie nie chce to nie wstawiam xd pewnie kiedys sie a to szarpne. Ale chyba tylko lilka ma zdjecia w mieszkniu xd
    Nie sadze zeby musieli cos kupowac bo will ma spory zapas w domu alkoholu. A nawet jesli nie taki znow duzy to na ich popijawe wystarczy. Z pewnoscia uwaznie jej sluchal i wtracal swoje trzy grosze co jakis czas ale ogolnie to dal sie jej wygadac. Z reszta on siedzial prawie zawsze w st.albans tylko na studia wyjechal wiec za duzo do powiedzenia nie mial. - W prawo. - poinstruowal ja. Pewnie wzial ja do salonu. Jakby daniel wrocil to powiedzialby ze do niego przyszla... Zawsze jakies wytlumaczenie! - No to co, masz na cos konkretnego ochote?- zapytal. Byl ciekawy czy juz cokolwiek wie o alkoholu czy sie popisuje xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:16 pm

    usiadła pewnie na kanapie i chwile jej zajęło zastanawianie się nad tym co chce. kompletnie nie znała się na alkoholach. czytała ostatnio trochę o drinkach i wychodziło na to, że dziewczynom wypadało pić mojito, albo cosmopolitan! ale william na pewno nie miał takich rarytasów. westchnęła więc i zerknęła na asortyment willa, który był dość szeroki. - a może by tak... - zastanowiła się jeszcze chwilę i zobaczyła, że ma jacka danielsa, wow! skoro ja nie mogę się tego teraz napić, to niech agnes przynajmniej to zrobi. - hm, napiłabym się whisky z colą może? - zerknęła na niego - słyszałam, że to dobry i mocny alkohol, a prawdziwi faceci piją go bez coli, wyłącznie z lodem - pokiwała głową - pewnie ty w ten sposób to pijesz co? - mrugnęła w jego stronę wesoło.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:32 pm

    William przygladal sie jej z lekkim rozbawieniem kiedy zastanawiala sie na co mialaby ochote. No niee nie przesadzajmy pewnie nawet nie wiedzial z czego takie drinki sie robi. Pewnie w ogole nie umial robic drinkow! Takze dla niego lepiej ze w koncu wybrala whisky z cola bo to akurat mial. O ile daniel nie wypil calej coli! No coz. William.od razu pomyslal obtym ze Agnes to chyba jest coraz bardziej pewna siebie w jego towarzystwie. Zasmial sie na jej slowa i pokrecil glowa. - zazwyczaj tak wlasnie pije. Ale nie wiem czy to oznacza akurat czy facet jest prawdziwym mezczyzna czy nie. - Powiedzial z rozbawieniem. - Nigdy ne robilem tego dla.kogos kto nigdy nie pil whisky wiec jak bedzie za mocne czy niedobre to mi powiedz- powiedzial i podal jej szklanke a sam sobie po prostu nalal samego whisky. Niech bedzie chociaz chwile tym prawdziwym mezczyzna. Zapalil papierosa i usiadl obok niej. - To na zdrowie. - Uniosl kacik ust i stukna szklanka o jej szklanke. Cos mi sie wydaje ze to musialo byc cholernie mocne dla niej bo will pewnie nie zalowal jej alkoholu.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:41 pm

    trochę zuchwała zrobiła się w jego towarzystwie. chyba tak na nią działał, choć była tego totalnie nieświadoma! uśmiechnęła się kiedy stuknął szklanką o jej szklankę i zanurzyła usta w drinku. na początku poczuła słodką colę lecz potem przyszedł czas na mocny smak whisky. ja osobiście uwielbiam ten smak, ale agnes momentalnie się skrzywiła i z takim grymasem przełknęła to. - fuj, przecież to jest mocne. bez coli musi smakować jeszcze gorzej, jak ty to możesz pić - zerknęła na zawartość swojej szklanki i upiła znów mały łyczek. chciała drinka to go ma, przecież go nie wyleje bo jej nie smakuje. pewnie smakowałoby jej, gdyby wcześniej miała obycie z alkoholem, ale agnes to taki dzieciuch, który nigdy nie pił więc musiała się przyzwyczaić. - gdzie twój brat? - rozejrzała się po salonie. wszędzie było cicho więc daniela nie było. ale on był pracowity jak mróweczka więc pewnie coś gdzieś wkuwał.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:49 pm

    Taaak, stawala sie bardzo pewna siebie przy nim. Ale sie przyzwyczail to mu to nie przeszkadzalo. Przynajmniej nie jakos bardzo poki nie wchodzila z buciorami w jego bardziej prywatne zycie. Zasmial sie kiedy agnes sie tak skrzywila. To byla reakcja jakiej oczekiwal. - Jesli chcesz mozesz sprobowac bez coli - powiedzial z rozbawieniem i wyciagnal do niej reke ze swoja szklanka chociaz nie sadzil by sie na to skusila. - Jesli chcesz moge zrobic ci cos innego.- dodal wzruszajac ramionami. Jakas wodke z sokiem pewnie mu sie latwiej przygotowywalo. Bal sie tylko zeby sie nie zalatwila tym jednym drinkiem.... - Daniel? Nie wiem.... Pewnie robi jakies swoje super ciekawe rzeczy. - Wzruszyl ramionami. Nawet nie wiedzial ze sie znaja!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 10:55 pm

    przynajmniej na razie krępowała się i nie chciała pytać o nic intymnego. ale cholera ją wie jak to będzie wyglądać potem. sama siebie zadziwiła, ale chwyciła jego szklankę i ledwie zamoczyła usta, a już ją z powrotem oddała. - moje zdecydowanie lepsze - wskazała na jej whisky z colą i uśmiechnęła się. zerknęła w stronę butelek z alkoholem -niee - zaśmiała się - chciałam drinka to mam, trzeba próbować nowych rzeczy - powiedziała dość stanowczo jak na nią. to się zdziwi bo daniel to przyjaciel agnes, będzie śmiesznie jak ich na czymś przyłapie xd - czyli co? tak robią dorośli ludzie? siedzą, piją i rozmawiają tak? - wzruszyła ramionami i znów wzięła małego łyczka. pewnie upije się tym jednym drinkiem i zaśnie na jego kanapie xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:06 pm

    No pewnie wypije jednego drinka i kompletnie straci hamulce i william nie bedzie wiedzial co robic bo przeciez na nia nie nakrzyczy ale tez nie bedzie sie jej zwierzal ze swojego prywatnego zycia. No albo tak.mu sie wydawalo bo nigdy nie wiadomo co zrobi jak sam sie napije. W kazdym badz razie pewnie sie zdziwil kiedy jednak dziewczyna chwycila za jego szklanke. - Co kto lubi. - Zasmial sie. - Jak dla mnie cola zabija smak alkoholu. - Wzruszyl ramionami. - No taaak. - Zasmial sie. Sam kek zaproponowal ze da jej drinka to nie moze teraz narzekac ze pije. - Nooo.... W sumie tak. O ile ltos ma znajomych. - Rozesmial sie. William to chyba zbyt wielu ich nie mial wiec siedzial sam ze soba i ewentualnie do lusterka mowil. Bo daniela nie bylo prakrycznie zawsze. - A co, spieszno.ci do doroslego zycia? - Zapytal. Jemu tez sie spieszylo w jej wieku. A teraz chetnie by wrocil do liceum. William pewnie by ja zaniosl do lozka i sam spal na kanapie. Taki kochny!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:14 pm

    jakby była pijana i on by na nią nakrzyczał to pewnie rozryczałaby się jak dziecko. to byłby dopiero brak hamulców, tyle że emocjonalnych. odstawiła szklankę na stolik - nie wiem w zasadzie czy mi się śpieszy - westchnęła - fajnie by było dorosnąć, mieć pracę, własne mieszkanie i nie musieć tłumaczyć się rodzicom, albo starszemu bratu, ale z drugiej strony to takie odpowiedzialne! - powiedziała i zaśmiała się momentalnie. - jak się jest dorosłym to przynajmniej wiesz co chciałbyś robić w życiu. no właśnie od zawsze chciałeś być nauczycielem? - zapytała. ona chyba nie chciałaby uczyć dzieci. za mało było w niej cierpliwości i pokory. po za tym szybko się denerwowała, cały czas darłaby się na uczniów i wszyscy chodziliby zestresowani xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:18 pm

    biedna agnes! na szczęście nie musiała się tym przejmowac bo william raczej nie miał ochoty na nią krzyczeć. a na pewno nie byłby w stanie krzyczeć na nią kiedy byłaby tak uroczo pijana. bo podejrzewam, że wtedy jest jeszcze bardziej urocza niż zwykle nawet jesli bardziej wścibska. - niech ci się nie spieszy, to wcale nie jest nic fajnego. i mówi co to stary facet. - zaśmiał się i pokręcił głową po czym upił łyk ze szklanki. a chyba palił papierosa to w końcu go wypalił, zgasił i odpalił kolejnego. czasami miał tak, ze wypalał trzy pod rząd nawet! paskudne, ale co poradzić.... ale za to potem potrafił długo nie palić. - nieee, nigdy w sumie nie brałem tego pod uwagę. po studiach planowałem być trenerem, może rzeczywiście dzieci, ale nie chciałem nigdy uczyć w szkole, użerać się z dyrekcją, rodzicami i tak dalej.... nie chciałem wystawiać ocen i w ogóle. z resztą nauczycieli raczej nikt nie lubi, a trenerów to juz bardziej. - zaśmiał się. - ale życie pisze własne plany, więc zostałem nauczycielem. - wzruszył ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:29 pm

    jeśli teraz była urocza w swojej niewinności, to po pijaku była urocza x 1000000000000. musiała być jak pusheen <3 dla mnie pusheen jest tak super uroczy. chociaż nie była tak tłusta jak on xd usiadła jakoś wygodniej, pewnie podciągnęła nogi po tyłek i przygładziła swoją sukienkę, bo jakbyś nie wiedziała to miała jakąś fajną na sobie! pewnie mógł oglądać jej chude nóżki! - daj spokój, nie jesteś stary. mój ojciec jest stary, jest już po pięćdziesiątce - tak, dla agnes definicja starości zaczynała się od pięćdziesięciu, wtedy włosy zaczynały siwieć i osteoporoza dawała pierwsze objawy xd - więc użeranie się z rodzicami i dyrekcją jest bardziej uporczywe niż użeranie się z bandą leniwych, rozwrzeszczanych i wiecznie niezadowolonych dzieciaków? - uniosła brew i spojrzała na niego. niestety ale tak wyglądały lekcje! ona na szczęście na lekcjach była małomówna i wszystkie ćwiczenia wykonywała z pokorą, taka fajna była!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:35 pm

    hahaha, w takim razie william na pewno będzie patrzeć na nią trochę rozczulony, byleby tylko nie patrzył na nią jak na córkę, bo to by było przykre.... w dodatku nici z pierwszego razu z willem! także będe go pilnować, żeby się nie zapędził w tym rozczulaniu się. na pewno podziwiał jej nogi.... zawsze umiał docenić ładne cycki, chude nogi i jędrny tyłek. - w takim razie masz inne zdanie niż większość twoich znajomych, bo większość uważa, że ludzie po trzydziestce są już starzy. - zaśmiał się. no on trzydziestu jeszcze nie miał ale w sumie dużo to mu nie brakowało. - taaak. - pokiwał głowa. - z resztą wam zawsze mogę powiedziec, że dzisiaj robicie co chcecie i zajmujecie się sobą udając, że cokolwiek robicie a rodzicom nie moge tak powiedzieć. - wzruszył ramionami. coś mi się zdaje, że william czesto tak robił dlatego był najbardziej ulubionym nauczycielem wfu! i robił tylko jakieś konieczne sprawdziany, żeby mieć jakiekolwiek oceny. na przykład z rzucania do kosza czy serwowania piłki siatkowej.... mhm. także nic wymagającego!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:45 pm

    dla agnes wf i tak był najbardziej wymagającym przedmiotem z racji tego, że przewracała się na trzeźwo na prostej drodze, sorki!
    - ej, to działa w dwie strony! - zaraz zaczęła się bronić. musiała jednak napić się whisky, które smakowało lepiej niż poprzednim razem. - każdy dorosły uważa kogoś poniżej osiemnastego roku życia za dzieciaka. niektórzy mają nawet tak skrajne poglądy, że uważają za dzieci tych którzy się jeszcze nie usamodzielnili lub nie skończyli studiów - stwierdziła. pewnie po tym alkoholu zrobiło się jej gorąco więc zdjęła z siebie sweterek. miała tylko bluzkę na ramiączkach więc teraz mógł podziwiać jej ramionka i piersi, bo dekolt jakiś też na bank miała. - tak, uwielbiamy jak puszczasz nas w samopas a my udajemy, że ćwiczymy. to nasze ulubione zajęcie na twoich lekcjach - zaśmiała się. ona pewnie wtedy siedziała z koleżankami i obgadywała przystojniaków z innych klas, którzy też mieli zajęcia w sali gimnastycznej.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 11:51 pm

    no ja się jej nie dziwię. ja nawet jak stałam na wf w jednym miejscu to uważałam to za najbardziej wymagający przedmiot ze wszystkich. chyba nawet matematykę bardziej lubiłam od wfu! a to już coś oznacza xd
    uniósł brew kiedy zaczęła swoją wypowiedź a potem na jej kolejne słowa wzruszył ramionami. - a kiedy według ciebie ktoś przestaje być dzieckiem, hm? - zapytał unosząc brew. był ciekaw co ma na ten temat do powiedzenia! chociaz on na pewno miał inne zdanie.... ale to ze względu na to, że już miał swoje lata i trochę przeżył, co nie. patrzył jak ściąga sweterek i na pewno na chwilę zagapił się na jej kształtne piersi ale zaraz wrócił wzrokiem do jej twarzy bo nie chciał być chamem. zaciągnął się papierosem i popił to alkoholem. jakież on miał fascynujące życie. gdyby nie agnes to teraz pewnie nawet nie otwierałby gęby bo nie miałby do kogo. musi sobie chyba zwierzątko kupić. - w to nie wątpię. widzę waszą radość kiedy ogłaszam, że dzisiaj robicie co chcecie. - zaśmiał się.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:06 am

    wf miałam tak dawno, że nawet nie pamiętam czy lubiłam ten przedmiot w liceum. ;d ale podejrzewam, że nie bo nigdy nie byłam super dobra w sporcie.
    chwilę się zastanowiła zanim cokolwiek odpowiedziała. nawet chwyciła szklankę w dłonie i zaczęła stukać w nią palcami. pewnie wystukiwała rytm jakiejś piosenki, którą ostatnio usłyszała w radiu. - noo, dorosłość zaczyna się wtedy kiedy mama nie dzwoni do ciebie codziennie pytając czy jadłeś już dzisiaj obiad - podała jeden z przykładów i napiła się. wow, coraz zgrabniej jej to szło - albo wtedy kiedy oglądasz jakiś nieprzyzwoity film i nie musisz być czujnym bo rodzice mogą w każdej chwili przyjść - pokiwała głową - lub po prostu wtedy kiedy zaczynasz płacić podatki - wzruszyła ramionami, a potem skrzywiła się nieco widząc jak pali kolejnego papierosa - ile można palić? chcesz wypluć płuca w najbliższym czasie? - zapytała z lekkim wyrzutem.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:10 am

    ja chyba nigdy nie zapomnę jak bardzo nienawidziłam tego przedmiotu xd
    więc czekał aż w końcu coś powie, po czym kiedy jej wysłuchał to się zaśmiał. - więc większość tego sprowadza się do momentu, kiedy już nie mieszkasz z rodzicami, płacisz rachunki i martwisz się czy przetrwasz kolejny miesiąc. - powiedział unosząc lekko kącik ust. - co sugeruje, że jednak my mamy rację nazywając was dziećmi. - dodał na koniec ale się uśmiechnął, żeby nie myślała, że to było jakies złosliwe z jego strony. chciał jej po porostu pokazac, że tok myślenia starszych ludzi jest poprawny! kiedy zaczeła mówić o jego paleniu zmrużył lekko oczy i pokręcił głową. - to jest moja sprawa czy będę wypluwał płuca czy nie. - powiedział chłodno.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:18 am

    - nie znam się na dorosłości, to tylko moje wrażenie. jak już dorosnę to ci opowiem jak było i czy mi się podoba - pokiwała głową. pewnie po chwili wstała i ruszyła do wieży, którą mieli gdzieś na półce ustawioną. włączyła ją i przyciszyła od razu muzykę. nie chciała zagłuszyć rozmowy. - było zbyt spokojnie, a muzyka dodaje uroku - uśmiechnęła się słodko tłumacząc dlaczego w jej rączki wpadła już ta wieża. trochę jej się głupio zrobiło, że uraczył ją takim chłodnym głosem - jesteś nauczycielem wf, powinieneś propagować zdrowe życie czy coś - próbowała wytłumaczyć, bez skutku pewnie - nie wiem, zresztą wypaliłeś trzy papierosy pod rząd, to chyba niezbyt zdrowe - wzruszyła ramionami. może troszkę się martwiła nawet, ale o tym pewnie też nie wiedziała. hehe, agnes w ogóle swoich uczuć nie rozpoznawała.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:23 am

    w takim razie jak agnes jest taka urocza to na pewno przyjaźni się z cece! w dodatku sa w tej samej klasie to na pewno siedzą razem, razem się ucza i tak dalej.... taaak. - no to jak się poznasz na dorosłości to daj mi znać, chętnie posłucham. - powiedział z rozbawieniem. kiedy wstała myslał, że chce już iść sobie od niego bo ją zanudza ale tylko włączyła muzykę. - okej. - wzruszył ramionami bo w sumie to mu to nie robiło żadnego problemu. - mogę wam mówić o tym, że zdrowe życie ponad wszystko, ale niekoniecznie muszę się tego trzymać. oprócz daniela to nikt nie wie jaki tryb życia prowadzę. a on z resztą chyba tez nie za bardzo skoro go cały czas nie ma. - wzruszył ramionami. - z resztą to nie jest niczyja sprawa, tylko moja. - dodał zaciskając lekko usta. mógłby wypalić cała paczkę gdyby mu się to podobało i go to kręciło. zaraz jednak zgasił papierosa i już nie chwycił się za kolejnego.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:33 am

    spoko, może się przyjaźnić z cece. będą sobie wspólnie opowiadać o ich idealnych pierwszych razach xd agnes się na woof dostało ;cc
    - a żebyś wiedział, że dam ci znać. zrobię ci taki wykład, jak dyro robi nam na szkolnych apelach -roy pewnie ustawiał ich wtedy w szeregach na baczność musztrował i wygłaszał apel niczym wojskowy xd
    - ja wiem jaki tryb życia prowadzisz i jest on dość niezdrowy jak na nauczyciela wychowania fizycznego - pewnie z powrotem usiadła obok niego w tej samej pozycji co wcześniej bo tak było jej najwygodniej. nawinęła kosmyk włosów na palec i przechyliła głowę w prawą stronę. tak się jej lepiej patrzyło na williama. - jasne, jasne to tylko i wyłącznie twoja sprawa - pokiwała głową i zaśmiała się, był taaaki dorosły. - myślałam, że alkohol sprawia, że człowiek czuje się wyluzowany. ale ty ciągle siedzisz taki poważny, jakbyś był w szkole - wytknęła mu. niech wie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:39 am

    biedna agnes! willa pewnie będzie roy za to ścigał. smuteczek.
    roześmiał się na jej słowa. - nie wiem czy będziesz w tym tak dobra jak on. ten to ma za sobą lata praktyki. - powiedział z rozbawieniem, ale pewnie nie za bardzo lubił roya. no cóż.... nie wiem czy ktokolwiek normalny go lubił,a william mimo swoich dziwactw, miał jednak poukładane w głowie. - taaak, to straszne. pewnie zniszczyłem teraz twój światopogląd, że nauczyciele wuefu zjadają na śniadanie zielone papki z glonów i większość dnia spędzają na cwiczeniach, co nie? - mruknął niemiło. no ale to nie jego wina, że wcale mu się nie podobało to, że rozmawiają o jego stylu życia. - a może ja taki po prostu jestem, hm? nudny i poważny? - wymruczał i się napił.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:45 am

    agnes też pewnie będzie ścigał!
    - raczej wyobrażałam sobie śniadanie w postaci jajek na miękko i świeżo wyciskanego soku pomarańczowego, ale niech będą zielony papki - wzruszyła ramionami i spojrzała na paczkę jego fajek na stole. wyciągnęła jedną - teraz moja kolej na trucie się - jeden papieros jej nie zaszkodzi przecież, tak sobie to tłumaczyła przynajmniej! odpaliła tą fajkę nie czekając nawet na pozwolenie, zaciągnęła się, ale potem zakaszlała, bo nie miała jeszcze w tym wprawy. spojrzała na papierosa, a potem na alkohol w jej szklance - taaa, to nie sprawia żebym czuła się bardziej dorosła - a potem wycelowała palec w jego stronę i z groźną, choć bardziej uroczą miną powiedziała - powiedziałam, że jesteś poważny, a nie nudny! - bo to była wielka różnica, dla niej był interesujący!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:51 am

    - no to moje życie wcale tak nie wygląda. nie spędzam całego dnia na siłowni, nie odżywiam się jakos wyjątkowo zdrowo, no ale ćwiczę. - wzruszył ramionami. chociaż pewnie przez papierosy to miał mniejszą wydajność płuc.... taaak, całkiem prawdopodobne. chyba, że przez to, że ćwiczył to jednak nie było z nim tak źle. kto wie.. uniósł brew kiedy sięgnęła po papierosa a kiedy zakaszlała pokręcił głową. - tylko się nie zakrztuś. mam dość ratowania nastolatków na obecną chwilę. - mruknął, bo na pewno siedziało w nim to, że jeszcze niedawno musiał ratować głupiego daniela, który chciał się zabić o czym will był święcie przekonany. - bo przez to że ktoś pali czy pije nie staje się dorosły. ewentualnie wygląda tak przy znajomych, ale to nie zmienia tego co się ma w głowie. - mruknął i się napił. - nie wiem czy jest jakakolwiek różnica między poważny a nudny. - stwierdził wzruszając ramionami i wziął jej tego papierosa, żeby go dopalić bo naprawdę się udusi i co!

    Sponsored content

    william & daniel Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:12 am