william & daniel

    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Mar 09, 2014 11:42 pm

    First topic message reminder :

    william & daniel - Page 12 Living-Poland-apartment

    william & daniel - Page 12 Modern-Poland-apartment

    william & daniel - Page 12 Poland-apartment-5

    william & daniel - Page 12 Poland-apartment-7

    pokój williama
    william & daniel - Page 12 Poland-apartment-10

    pokój daniela
    william & daniel - Page 12 Poland-apartment-14

    william & daniel - Page 12 Poland-apartment-15
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 8:33 pm

    skoro agnes ciągle przychodzi spać z willem......... a w ogóle chciałam pisać, że nieprawda, bo lore-marshall, ale rzeczywiście tu mają więcej!
    daniel był super mega wkurzony na indię i na abla i na agnes i na willa i w ogóle na cały świat. zaraz będzie większą królową dramatu niż baśka, skoro wszystko się zmienia tak jak u agnes/ofelki. w każdym razie siedział wśród swoich plakatów wyborczych i je przygotowywał. jakąś ostrą kampanię robił, wiadomo. i tak nikt na niego nie zagłosuje, więc nie wiem po co się starał. olewał to, że ktoś pukał, bo nie chciał nikogo widzieć, skoro tak wszyscy go wkurzali. ale osoba za drzwiami się nie poddawała, więc dla świętego spokoju poszedł jej otworzyć. nie był zadowolony na widok agnes.
    - willa nie ma. - burknął.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 8:43 pm

    najpierw sprawdziłam liczbę postów w innych mieszkaniach więc wiedziałam, że mają najwięcej! w ogóle jestem taka ogarnięta gram i uczę się hehe!
    to nic nowego, że był na wszystkich wkurzony, zawsze tak było. zawsze był na kogoś obrażony, jak nie na willa, to na agnes, jak nie na agnes, to na indię, a jak nie na rudą, to na abla, tadam! błędne koło! oczywiście, że nikt na niego nie zagłosuje, nawet woof woof to potwierdziła, nawet agnes na niego nie zagłosuje tylko na indię! xd
    - nie przyszłam do niego - burknęła, a że była od niego mniejsza to z łatwością walnęła go pięścią w jaja i sobie weszła. ale z niej wojowniczka. ten pewnie się zwijał z bólu. przez nią nie będzie mógł mieć dzieci ;x - jesteś idiotą palmer! - warknęła na niego!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 8:50 pm

    jestem z ciebie dumna! w obu kwestiach. (chociaż nie jestem dumna z tego, że znów palisz.xd) ja też starałam się tak ostatnio robić, bo jednak gra jest ważniejsza od nauki.
    ja to mam nadzieję, że india wygra, bo drama jeszcze większa! daniel oczywiście tego nie chciał. może by jej kibicował, gdyby to było za rok, on by się przygotowywał do studiów, a ona zajęłaby jego miejsce. ale nie, postanowiła zniszczyć całą jego karierę (!), więc wcale jej nie kibicował.
    - to do kogo - mruknął głupio, ale nie zdążyła odpowiedzieć, bo już go znokautowała. przez nią na świat nie przyjdą takie mniejsze danielki. pewnie zrobiła to specjalnie! - powtarzam, willa tu nie ma. - oznajmił. może i skręcał się z bólu, ale słówek i tak zamierzał się czepiać.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:02 pm

    ja też nie jestem z siebie dumna, że palę. dzięki, że mi przypomniałaś! jak skończę rozdział to pójdę zapalić. w ogóle daniel ma fajny awek! super daniel, hehehehe!
    a ona już była w środku i nie zamierzała wyjść dopóki go nie opieprzy od góry do dołu. bo co on myślał, że będzie strzelał fochy i każdy wokół niego będzie skakał na paluszkach? co to, to nie! agnes się wkurzyła i miarka się przebrała - nie obchodzi mnie to czy jest will - faktycznie w tym momencie jej to nie interesowało! - a teraz masz tam usiąść - wskazała na krzesło w kuchni - i posłuchać do cholery jasnej co mam do powiedzenia!!!!!!! - o tak agnes się na niego darła i w ogóle się go nie bała. jeszcze dostanie zaraz drugi raz jak będzie pyskował, haha.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:10 pm

    chciałam cię własnie od tego odciągać, a nie, że jeszcze cię zachęcam. ;x avek mu pasuje jak nigdy!
    daniel nie strzelałby fochów, gdyby nie miał o co! to nie jego wina, że jego cudowni przyjaciele cały czas przysparzali mu nowych problemów albo zmuszali go, żeby się na nich obrażał! kiedy się wydarła, przeszedł na krzesełko dalej z ręką na kroczu, w dodatku patrząc na nią bardzo niepewnie, bo nie wiedział od kiedy jego słodka agnes stała się taka groźna.
    - jeżeli przyszłaś tu błagać mnie o to, żebyśmy udawali, że nic nigdy się nie stało i możemy być dalej super przyjaciółmi, to sobie daruj. - wymamrotał po drodze, bo myślał, że przyszła go o to błagać na kolanach! i że teraz zmusza go do wysłuchania jej lamentów!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:19 pm

    właśnie dotleniłam płucka, hehe!
    no tak miał okropnych przyjaciół, niesamowicie! jak oni mogli tak postępować w stosunku do jego szanowanej i dojrzałej osoby! bardzo dobrze, że usiadł bo jeśli by tego nie zrobił to zatargałaby go za koszulkę na to krzesło i na dodatek przywiązała, żeby nie uciekł. pewnie miała na wszelki wypadek sznur w torebce ;x
    - nie pochlebiaj sobie - mruknęła i usiadła naprzeciwko. założyła nogę na nogę i wyprostowała się. nie chciała siedzieć jak pokraka i mieć skoliozę przecież! - nie przyszłam tutaj, żeby prosić cię o wybaczenie bo nie mam za co przepraszać - mruknęła - mam dość przepraszania za coś co nie jest zależne ode mnie - bo to nie jej wina, że bujnęła sie w jego bracie. nie czuła się winna, ani trochę! - przyszłam tutaj w sprawie twojego związku, który najwyraźniej przez twoje zawyżone ambicje się rozpada - skrzyżowała ręce na wysokości cycków - mam dość słuchania o tym jaka to ważna jest twoja pozycja w szkole i jaki to jesteś zajęty - mruknęła - jesteś idiotą palmer, masz okazję być ze wspaniałą dziewczyną - tak mówiła o indii - a spierdoliłeś to z powodu głupich wyborów do samorządu - wystrzeliła palec wskazujący w stronę jego twarzy - jesteś idiotą! - ciąg dalszy obrażania daniela.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:37 pm

    a ja się zagapiłam z odpiskiem za karę. xd
    oczywiście, że wszystko wina przyjaciół! on przecież miał cały plan swojego życia już ułożony, a to oni robili mu pod górkę i we wszystkim mu przeszkadzali albo pieprzyli się z jego bratem czy coś tam. agnes przyszła przygotowana! wysłuchał jej, bo pewnie mu stała z biczem i mu kazała, to wolał się nie wtrącać.
    - po pierwsze, to jest zależne od ciebie. ale w porządku, nie musimy o tym rozmawiać. w takim razie po drugie, nie będę brał rad od takiej niedojrzałej osoby jak ty. - zaczął. to był dopiero początek! mówił cały czas spokojnie, patrząc prosto na agnes. - po trzecie, ja nic nie spierdoliłem, tylko ona. - dodał. nawet nie zaprzeczył, że mu się związek rozpada. ;c jeszcze nie zdecydował się, czy indii wybaczy!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:50 pm

    wybaczam! taka łaskawa jestem!
    no tak, to że agnes się pieprzyła z jego bratem to faktycznie wielka tragedia i faktycznie niesamowicie mu to pokrzyżowało plany!
    dobrze, że słuchał i nie przerywał, bo by go wtedy zakneblowała! przewróciła oczami na jego słabe argumenty!
    - skończ! skończ z tym pierdolonym obrażaniem się na cały świat! - warknęła na niego. nie mogła wytrzymać z nim i z jego fochami! - mam dość i mam w dupie to czy będziesz się do mnie odzywał, czy nie! skończyłam z tłumaczeniem się i przepraszaniem za to, że jestem szczęśliwa! - kompletnie jej nie obchodziło co pomyślą sąsiedzi, darła się dalej. - ale nie będę bezczynnie patrzeć na to jak ranisz moją najlepszą przyjaciółkę z tak dziecinnego powodu! - walnęła piąstką w stół - uważasz się za takiego cholernie dorosłego, a kiedy natrafiasz na najmniejszy problem, najmniejszą przeszkodzę to wycofujesz się i obrażasz?! - patrzyła cały czas na niego groźnie - chcesz być przewodniczącym to sobie nim bądź, chcesz być wielkim ważniakiem? droga wolna! - zaczęła machać rękami - ale z takim nastawieniem zostaniesz sam! bo nikt nie będzie chciał się użerać z wiecznie narzekającym dużym dzieckiem! - za takiego go uważała teraz - zobaczymy co zrobisz jak nie zostanie ci nikt, ani nic, nawet pozycja przewodniczącego - bo uważała, że i tak pewnie nie wygra ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 9:55 pm

    <3
    to był tylko przykład tego, że to jego bliscy wszystko psują! on siedzi, nic nie robi, a tu india czy abel zgłaszają się na wybory, agnes i will się pieprzą... gdzie tu wina daniela?! chyba tylko jego wina, że jest frajerem, któremu nic nie wychodzi!
    - kurwa! - krzyknął, bo się zdenerwował też. - od razu stajesz po jej stronie, czyli ty też tego nie rozumiesz! posada przewodniczącego jest dla mnie ważna i każdy by się wkurzył, gdyby osoba, która powinna wspierać, postanawia stanąć przeciwko! nie będę wysłuchiwał tego, jak to ja ją ranię, bo nawet się dwa razy nie zastanowiłaś nad tym, co ona zrobiła! - upierał się przy swoim. biedny, nikt go nie rozumie.;c
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 10:06 pm

    jest frajerem bo ignoruje najbliższych ze względu na idiotyczne sprawy, które i tak mu nie wychodzą!
    przewróciła oczami - oczywiście, że jestem po jej stronie! - jaki z niego kretyn, że dopiero się domyślił! - india chce zrezygnować z wyborów tylko dlatego żeby cię uszczęśliwić! i wiesz co jej powiedziałam? że będzie głupia jeśli to zrobi! - oho, mocne słowa - nie możesz wiecznie dostawać tego czego chcesz bo inaczej się obrazisz!? - dalej trzymała się swojego - mówisz jaka to jestem niedojrzała, a tak na prawdę największym dzieciakiem w tym wszystkim jesteś ty! - wskazała na niego palcem - coś ci się poprzestawiało i umiesz odróżnić co jest ważne, a co jest ważniejsze. i w tym wypadku india jest na pewno ważniejsza niż głupie wybory, które nie przybliżą cię do tego, że kiedyś zostaniesz pierdolonym premierem, ministrem, chuj wie kim! - chyba się nie dogadają xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 10:13 pm

    bo nikt nie chce, żeby mu coś wychodziło, chlip chlip.
    - tu nie chodzi o dostawanie wszystkiego co chcę, tylko o tę jedną rzecz! i nie obraziłbym się, gdybym miał za rywali całą resztę szkoły, naprawdę! chodzi o tę jedną, jedyną osobę, która powinna mnie wspierać! - warknął. to tak, jakby hilary clinton stanęła do wyborów przeciwko billowi! potrząsnął głową. - przyszłaś tutaj tylko po to, żeby na mnie nakrzyczeć? - spytał, bo nie chciało mu się z nią gadać i jej tłumaczyć, bo właściwie co ją to obchodzi, on i tak jej nie będzie słuchał, niech idzie się bzykać z williamem.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 10:30 pm

    spuściła trochę z tonu - a nie pomyślałeś o tym, że może to też marzenie indii? - zamrugała oczami parę razy - myślisz, że tylko ty masz jakieś marzenia!? - znów zaczęła machać rączkami - że inni ich nie mają? i że twoje są najważniejsze? i każdy powinien skakać wokół ciebie, żeby pomóc ci je spełnić? - przewróciła oczami. on na prawdę tego nie ogarniał - przyszłam przemówić ci do rozumu, ale jak widać jest to niemożliwe - momentalnie wstała - na razie daniel -mruknęła i sobie poszła. zacznij kennim!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 10:34 pm

    - ona może zrealizować je jeszcze za rok. - powiedział gdzieś w międzyczasie i dobrze, że poszła, bo ja też idę i nie zacznę. ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 10:36 pm

    / chamówka z ciebie pa!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 8:33 pm

    dobra, no to masz ją tutaj, bo pewnie przyszła do daniela, żeby zawrzeć pokój, o. zastukała parę razy w drzwi i czekała, aż jej ktoś otworzy.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 8:39 pm

    nie odzywał się do niej od kilku dni! albo od kilkunastu. nie wiem. na pewno chodził naburmuszony. a jak wygrała, to już zupełnie. przeżywał najgorsze dni swojego życia. drama roku! will pewnie poszedł do agnes na seksy, więc daniel musiał otworzyć drzwi. kiedy zobaczył indię, nic nie powiedział. po prostu stał jak głupek, trzymając klamkę, patrząc na nią i nic nie mówiąc.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 8:50 pm

    no nie mów, aż tak długo? w takim razie india musiała bardzo cierpieć! to tym bardziej przyszła tutaj, skoro w szkole jej unikał. chciała pewnie zrezygnować dla niego z kandydatury, ale powiedzieli jej, że już za późno czy coś, eh. nie potrafiła cieszyć się z wygranej, chłopak był ważniejszy, nawet jak mówił jej brzydkie rzeczy! - wpuścisz mnie? - spytała spokojnie - chciałam porozmawiać - zrobiła skruszoną minkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 8:55 pm

    nie wiem w sumie. ta ich kłótnia to kiedy była? od tego czasu gadali czy naprawdę zrobili sobie przerwę? skąd ja mam wiedzieć takie rzeczy! daniel jest głupi jak osioł i uparty też jak osioł, więc jak się obraził, to na dobre. nawet znalazłam smutny avek indii, żeby wstawić. xd
    patrzył na nią chwilę w milczeniu, po czym zrobił krok do tyłu i otworzył szerzej drzwi. cały czas ją obserwował, każdy jej krok. ale nic nie mówił! nie miał jej nic do powiedzenia.
    a tak naprawdę w środku cierpiał, bo go india tak zdradziła i naprawdę przegrał przez nią i nie potrafił się nawet cieszyć jej wygraną, chociaż powinien. powinna go mianować swoim zastępcą! xd
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 9:15 pm

    nooo pewnie dawno, dawno. to niech mieli tę przerwę, a co tam. ona też się nie odzywała w takim razie, ale w końcu nie wytrzymała tej rozłąki, eh. no to weszła do środka, mając wielką nadzieję.
    - wciąż się na mnie gniewasz? - spytała, wyciągając w jego stronę łapkę. musiała go dotknąć! bardzo się stęskniła! - przepraszam - jęknęła. sama nie wiedziała już za co! ale głównie za to, że zabrała mu posadkę przewodniczącego. kurde, to on powinien przepraszać! cham jeden!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 9:25 pm

    on też nie mógł wytrzymać rozłąki, ale to ona powinna do niego przyjść na kolanach (oho, nie była na kolanach, to jej nie wybaczy) i przepraszać. spojrzał na tę jej łapkę jakoś przelotnie i obojętnie. był już tym wszystkim zmęczony. ostatnio pewnie wziął na głowę milion razy więcej obowiązków, żeby zająć myśli czymś innym niż india i przegrane wybory, więc nic dziwnego, że chodził zmęczony. ja też ostatnio jestem cały czas taka przemęczona, tylko nauka i przerwy na drzemki!
    - nie zdążyłem ci pogratulować. - odparł oschle. ale odezwał się w koncu! jest progres.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 9:37 pm

    mhm, jasne! zaraz będzie klękać! jak on mógł? pewnie posmutniała, kiedy nic nie zrobił z jej wyciągniętą łapką, więc na siłę go za nią złapała i nie chciała puścić.
    - daj spokój, daniel. nie bądź taki! - westchnęła - powiedz, że tęskniłeś, a nie że gratulujesz wygranej! - dodała z wyrzutem. nie lubiła, gdy się tak zachowywał. teraz, wiedziała jak się czuła agnes!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 9:44 pm

    hehehehe, niech klęka, może jej wybaczy. xdddddd borze, taki spaczony mózg.
    - nic się nie zmieniło, india. - odtrącił jej rękę. był stanowczy! rzeczywiście, agnes też tak traktował. on to w sumie cham jest! - myślisz, że jak tu przyjdziesz i przeprosisz, to wszystko będzie jak dawniej? - pokręcił głową. teraz to było nawet gorzej niż ostatnio, skoro ostatnio istniał jakiś cień szansy, że on wygra albo wygra ktokolwiek inny. a teraz było wiadomo, że padło na nią.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 10:08 pm

    już wcześniej miałam głupie skojarzenia, ale no nic, uznam, że nie miałaś niczego złego na myśli hihi!
    - a czemu nie? - zerknęła na niego zszokowana, czując jak ulatuje z niej nadzieja. jaki zły daniel, o ja! - to co mam zrobić, błagać cię o wybaczenie? - jęknęła, czując się jakoś tak nieswojo w tych czterech ścianach. to przez to, że daniel był taki oschły, smutek! - czego ode mnie oczekujesz, daniel?
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 10:13 pm

    miałam też, ale udawałam, że nie!
    - masz rację. zmieniło się. na gorsze. - pokiwał głową i odsunął się od niej, żeby móc odwrócić się w stronę regału z książkami i poudawać, że je ogląda i macać grzbiety. - teraz przychodzisz błagać o wybaczenie? teraz jest już trochę za późno. - mruknął. - mogłaś pomyśleć wcześniej jak to się skończy. - dodał. na kolejne pytanie westchnął i nie odpowiedział. sam nie wiedział czego od niej oczekiwał! cierpiał z powodu tych głupich wyborów i jej wyboru, ale z drugiej strony wiedział, że nie może na nią patrzeć, bo wtedy rzuciłby się na nią i zaczął całować!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 10:36 pm

    - nie powiedziałam, że będę cię błagać o wybaczenie - obruszyła się na jego słowa. pff, jeszcze czego! - czyli to koniec? definitywny koniec? - spytała, rozmawiając z jego plecami. jasne, jasne, on i całowanie w takiej chwili, już to widzę hehe. wkurzyła się i szarpnęła go tak, by się odwrócił w jej stronę - w takim razie, oddaj mi moją koszulkę - rzuciła w jego stronę - gdzie ją masz? w szafie? - spytała i już biegła do jego pokoju. zaczęła szperać mu po szufladach i w ogóle wszędzie. nawet zbiła swoje zdjęcie, które miał na biurku w ramce hehehe! drama musi być. była zła i chciało jej się płakać jednocześnie hehe, znowu.

    Sponsored content

    william & daniel - Page 12 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:37 am