william & daniel

    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Mar 09, 2014 11:42 pm

    First topic message reminder :

    william & daniel - Page 11 Living-Poland-apartment

    william & daniel - Page 11 Modern-Poland-apartment

    william & daniel - Page 11 Poland-apartment-5

    william & daniel - Page 11 Poland-apartment-7

    pokój williama
    william & daniel - Page 11 Poland-apartment-10

    pokój daniela
    william & daniel - Page 11 Poland-apartment-14

    william & daniel - Page 11 Poland-apartment-15
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by wilk Pon Maj 19, 2014 3:04 pm

    to will miał żonę?
    - dziękuję - oznajmił uprzejmie i zaraz upił łyk wody, a raczej całą zawartość szklanki, bo tak mu się chciało pić, a potem odstawił ją na stolik - owszem, chodzi o moją córkę - skinął głową. kolejny plus dla bystrzaka palmera - doszły mnie słuchy, że dzielił pan z nią łoże. czy to prawda? - zerknął na niego jakimś zabijającym wzrokiem pewnie. i to by było tyle jeśli chodzi o granie dobrego tatuśka.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 3:08 pm

    miał żonę i zginęła w wypadku, w dodatku była w ciąży, wtedy william się zamknął. i ma jeszcze córkę co nie, ale to chyba wiesz.
    doszły mnie słuchy, że dzielił pan z nią łoże <3 no bez jaj, jak william to usłyszał to pewnie się powietrzem zakrztusił. stał tak nieco zmieszany. - taaaak.... - powiedział bardzo ostrożnie bo zauważył ten morderczy wzrok tatuśka i zastanawiał się czy zaraz nie każe go rozstrzelać czy zagazować.... ale nie ma co uciekać od odpowiedzi jak wszyscy wiedzą, że to prawda.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by wilk Pon Maj 19, 2014 3:18 pm

    o, kurde nie za fajnie :c
    - mógłbym wytoczyć panu za to proces - oznajmił z absolutną powagą. jak wcześniej załatwił mu zwolnienie z pracy, tak teraz mógł mu zafundować miłą celę więzieniu najlepiej o jakimś surowym rygorze, gdzie trafiają wszyscy pedofile - zdaje pan sobie sprawę, że to jeszcze dziecko? - uniósł się trochę, mrużąc oczy.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 3:22 pm

    no nie, a przez to pewnie jeszcze bardziej go nie lubi ojciec agnes bo na pewno to wszystko gdzieś wyszperał. xd
    - i właśnie to chciał mi pan powiedzieć? - zapytał jednak dość uprzejmie. skoro chciał mu wytaczać proces to nic nie stało na przeszkodzie. william nie lubił jak mu się tak po prostu groziło, bo to nie wnosiło nic do jego życia tylko nerwy. i wcale nie denerwował się tym, że jej ojciec mógłby mu wytoczyć proces tylko po prostu się denerwował, że mu to mówił, zamiast to zrobić jeśli tak bardzo chciał. - ma skończone szesnaście lat. po za tym w życiu nie zrobiłbym czegoś, czego ona sama by nie chciała. - powiedział poważnie.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by wilk Pon Maj 19, 2014 3:35 pm

    nienawidził go z całego swojego serduszka, bo zabrał cnotę jego córuni!
    bo właśnie papa cruz chciał mu trochę pogrozić zanim przejdzie do czynów, ale że william to taki typ co miał gdzieś jego pogróżki, to już inna sprawa - nie tylko to - odpowiedział zaraz - przyszedłem by upewnić się, że zostawisz moją córkę w spokoju - wyjaśnił. bo to był główny cel jego wizyty. teraz nie tylko thomasowi postawiono warunek hehe - ona to może sobie dużo chcieć - prychnął - wciąż jest dzieckiem i podlega mi. a ja nie życzę sobie by ktoś taki jak ty, panie palmer wodził ją za nos - dodał jeszcze.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 4:44 pm

    przykra sprawa ogromnie.
    pokręcił głową słysząc jego słowa. - dopóki agnes nie powie mi, że mnie nie chce to nie ma mowy, żebym ją zostawił. - powiedział całkiem spokojnie ale jednak stanowczo, bo jednak mu zależało na agnes i nikt mu nie będzie mówić co on ma robić.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by wilk Pon Maj 19, 2014 4:57 pm

    - my się chyba nie zrozumieliśmy panie palmer - zaśmiał się pod nosem - tu nie chodzi o to czy pan się zgadza czy nie. to już jest postanowione, nigdy więcej nie spotka się pan z moją córką - oznajmił ze śmiertelną powagą - rozumiemy się? - posłał mu kolejne złowrogie spojrzenie - a teraz pan wybaczy, ale umówiłem się z dzieciakami - dodał, unosząc kąciki ust i sobie poszedł, dziękując wcześniej za wodę i poświęcony mu czas.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:27 pm

    zdecydowanie nie zaniósł jej do akademika, bo gdyby babka na recepcji zobaczyła ją w takim stanie to zaraz by ją wywalili ze szkoły! przyniósł ją więc tutaj. pewnie przez pół drogi coś śpiewała, a drugie pół przespała. obudziła się jednak kiedy weszli do środka. zeskoczyła z jego rączej w korytarzu, jednak była tak narąbana, że odbiła się od jednej i drugiej ściany, a potem złapała szafki żeby utrzymać równowagę - co my tu robimy? przecież byliśmy w barze - film jej się urwał w międzyczasie więc nie ogarniała.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:31 pm

    kiedy śpiewała to pewnie się starał, żeby się nie wydzierała na całe gardło bo i tak połowa tego miasteczka ją słyszała i zaraz wszystko dotrze do jej ojca to jeszcze go posądzi o rozpicie jej... to w ogóle dramat. kiedy się tak odbijała od wszystkiego jak piłeczka to starał się ją złapać ale miał słaby refleks, więc jak już się zatrzymała na tej szafce to objął ją w pasie i zaprowadził dalej do mieszkania, bo jakby miała tu zdejmować buty to pewnie by sobie rozwaliła czachę. - w barze nie bylo przyjemnie, więc wziąłem cię tu. - powiedział i zaprowadził ją na sofę. usiadł sobie obok niej. - chcesz jakiejś wody? - zapytał. bo alkoholu na pewno jej już więcej nie da. nie, żeby się bał, że mu coś zarzyga ale nie powinna już pić. nawet on to ogarniał, skoro urwał się jej film.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:42 pm

    pewnie papa cruz i tak będzie chciał wytoczyć mu jakiś proces, to pomysłowy facet był xd gdy ją tak prowadził to pogubiła te buty w korytarzu. pewnie w międzyczasie zrzuciła z siebie bluzkę i została tylko w staniczku i w spódniczce. nie obchodziło ją czy na przykład taki daniel ją zobaczy! - nie chcę wody, impreza trwa dalej! - teraz będzie drzeć japę w jego mieszkaniu. sąsiedzi nie będą zadowoleni. pewnie podniosła się i zaczęła przeszukiwać wszystkie szafki w poszukiwaniu alkoholu, ale były puste bo william trzymał alkohol w kuchni czego agnes na szczęście się nie domyśliła. zaraz jednak zakręciło się jej w głowie więc wylądowała na podłodze, z której nie chciała wstawać. położyła się więc na plecach i wyciągnęła ręce do willa - chodź do mnie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:54 pm

    tak z pewnością. westchnął pewnie, kiedy się tak zaczęła rozbierać. no cóż, to nie był najlepszy pomysł. no ale co zrobić. - skarbie nie ma już żadnej imprezy tutaj.... teraz idziemy spać. - powiedział uśmiechając się lekko. dobrze, że nie znalazła żadnego alkoholu. zawsze mógłby jej powiedzieć, że już nic nie ma. a teraz pewnie by mu uwierzyła. - jezus... - mruknął kiedy walnęła znów o ziemię. nie powinien jej pozwalać chodzić samej, skoro nie umie się utrzymać na nogach. wstał i znów ją wziął na ręce i zaniósł do sypialni swojej na łóżko. - ściągasz coś jeszcze? - zapytał, bo mogłoby być jej gorąco w nocy jeśli miała na przykład jakieś rajstopy.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:01 pm

    - chciałam spać na podłodze, była taka wygodna! - marudziła kiedy niósł ją do sypialni. dobrze, że mu tam nie wierzgała czy coś, bo mógłby się wkurzyć! chociaż w tym aspekcie nie stwarzała większych problemów. - mhm - i pewnie ściągnęła z siebie spódniczkę, rajstop ani pończoszek nie miała bo był dziś w miarę ciepły wieczór. przysunęła się jednak zaraz do niego i zdjęła jego koszulkę. pewnie była cholernie najarana, jak to po alkoholu! ale seks nie był najlepszym pomysłem, jeden gwałtowny ruch i mogłaby mu się zrzygać na klatę!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:07 pm

    - zapewniam cię, że łóżko jest wygodniejsze i jakbym zostawił cię na podłodze to byś się o tym przekonała. - powiedział pewnie w momencie jak ją kładł. nie wiem czy by się wkurzył patrząc na to w jakim jest stanie..... w dodatku była słodka także tak... przyglądał się kiedy zdejmowała spódniczkę i usiadł pewnie na brzegu łóżka. pozwolił jej zdjąć tą koszulkę i zaraz się położył ciągnąc ją za sobą bardzo delikatnie. - no, do spania skarbie. - powiedział łagodnie i ucałował ją w czoło.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:13 pm

    tak, była słodka! ale jakby się darła wniebogłosy, waliła go łapkami po klacie i w ogóle to nie byłby zbytnio zadowolony! - nie jestem małym dzieckiem, nie chcę jeszcze spać - wszyscy mówili jej dziś co ma robić, pff! przysunęła się bliżej kiedy już leżeli, pewnie miziała go po gołej klacie i spokojnie oddychała. nie była jednak zbyt długo spokojna, bo zaraz usiadła na nim okrakiem i zaśmiała się - nie chcę jeszcze spać - powtórzyła się, miała cwaniacki uśmieszek na buźce! zaraz jednak zaczęła go muskać usteczkami po szyi, niegrzeczna!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:17 pm

    no tak, wtedy na pewno nie byłby zadowolony. ale jej z pewnością by nic nie zrobił. takiemu danielowi to by wpieprzył, żeby się ogarnął, ale mógł, a ją musiałby się starać inaczej uspokoić. - okej... - westchnął. przecież jej nie zamknie na siłę oczu i nie każe jej iść spać skoro nie była zmęczona, chociaż co do tego to on miał inne zdanie akurat, skoro mu zasnęła na rękach jak wracali. bardzo trudna chwila dla williama teraz nastała, ale wiedział, że nie może jej na za dużo pozwolić. przytrzymał ją i powoli przewrócił się z nią tak, że to ona leżała a on nad nią zwisał. musnął jej pliczek jeden i drugi i położył się znów obok.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:28 pm

    wystarczyłoby, żeby podniósł na nią głos to by się od razu uspokoiła, no i ewentualnie rozpłakała! no jasne, że uśpi jej na siłę, chyba że dałby jej w tyłek zastrzyk uspokajający, ale pewnie nie miał przy sobie takich bajerów! no ona przespała się na jego rękach chwilę to zaraz jej energia wróciła! było jej przykro, że dał jej tylko buziaczki w policzek więc zaraz się zbulwersowała - rozmawiałeś z moim ojcem i, i........ - zapowietrzyła się na chwilę - i nie podobam ci się już - pociągnęła nosem i odwróciła się do niego tyłkiem.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:35 pm

    nie chciał na pewno podnosić na nią głosu! no takich bajerów to raczej nie miał.... chociaż jakby tak spojrzeć na to co daniel robił to powinien mieć coś, żeby mu czasem zaaplikować. kiedy usłyszał jej słowa westchnął i przytulił się do jej pleców. - wcale nie skarbie. - wymruczał do jej ucha. - dalej jesteś dla mnie najwspanialsza i najpiękniejsza i nie mam zamiaru cię zostawiać. ale trochę wypiłaś i możemy się dzisiaj co najwyżej poprzytulać. - powiedział spokojnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:43 pm

    tak, zdecydowanie powinien mieć środki uspokajające dla daniela, wtedy miałby z nim mniej problemów! ciepło jej się zrobiło kiedy ją przytulił. zaraz się obróciła, żeby móc patrzeć na jego twarz. już nie była naburmuszona tylko uśmiechnięta od ucha do ucha - trochę wypiłam? - zaśmiała się. - wypiłam końską dawkę różnokolorowych szotów - nawet nie wiedziała, że jest w stanie tyle wypić - jesteś kochany - zaczęła go miziać po policzku. zaraz jednak zrobiło jej się niedobrze więc jak najszybciej poleciała do łazienki, na szczęście zdążyła!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:47 pm

    nooo to by ułatwilo sprawę, bo jakby się tak rzucał więcej o agnes to w końcu by go uśpił tymi lekami i po problemie xd - no właśnie. - zaśmiał się i pokręcił głową. william tym bardziej nie podejrzewał, ze jest w stanie tyle wypić a pewnie widział puste kieliszki tam na stole i się zdziwił, że w ogóle jeszcze kontaktuje.... pocałował ją w czoło, a ona zaraz się zerwała więc poleciał za nią, żeby jej podtrzymać włosy, żeby sobie rzygami nie ubabrała bo to najgorsze co może człowieka spotkać!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:55 pm

    może powinien skołować sobie taki zestawik dla daniela. albo przynajmniej jakieś tabletki uspokajające, które wrzucałby mu do jedzenia! pewnie przez cały czas go prosiła, żeby wyszedł i nie oglądał jej w takim stanie, ale on się uparł i trzymał jej te włosy! kilka razy powtarzała, że już skończyła a potem znów klękała przy kiblu i bełtała, hehehe. kiedy w końcu nie miała już czym rzygać podniosła się i umyła ząbki (pewnie miała tutaj swoją szczoteczkę do zębów już!). przemyła twarz wodą i trochę otrzeźwiała - przepraszam - mruknęła, teraz czuła się jak dzieciak!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:00 am

    tak, to jest super plan! william naprawdę musi się nad tym zastanowić porządnie chyba. on nie słuchał w ogóle tych jej próśb bo może i to nie bylo wybitnie przyjemne, ale nie mógł jej tak po prostu zostawić jak się tak męczyła. a rzyganie po alkoholu to jest męka okropna. pewnie coś o tym wiedział, to chciał ja wspierać xd pewnie pomógł jej wstać i jak myła zęby to ją asekurował, chociaż udawał, że tylko stoi sobie. - nie przepraszaj, nie masz za co. - powiedział poważnie i ucałował ją znów w czoło.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:07 am

    - oczywiście, że mam! - chyba trochę przetrzeźwiała, bo mówiła lepiej i chodziła bardziej prosto. chodź nie oszukujmy się, jaskółki by teraz nie zrobiła - upiłam się bo byłam wściekła na ojca - zaczęła mówił i ruszyła do jego sypialni - a zamiast tego powinnam z nim porozmawiać. tak samo powinnam porozmawiać z bratem, danielem i indią - zastanowiła się chwilę nad tym. w sumie była wczoraj suką dla rudej - problem w tym, że oni nie chcą mnie słuchać - bo dla nich jej argumenty były bezsensowne.
    - no i powinnam zachowywać się jak dorosła, a zachowałam się jak dzieciak - zaczęła wyliczać co głupiego zrobiła i położyła się do łóżka - no i na dodatek wyciągnęłam cię niepotrzebnie z domu - bo william pewnie już spał jak do niego dzwoniła! - a i zepsułam telefon - który roztrzaskany został w klubie, smutek!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:14 am

    pewnie cierpliwie słuchał tego co mu mówiła. - w takim razie porozmawiaj z nimi, skarbie. postaraj się. ja chyba nic nie zdziałam. na pewno nie z twoim ojcem. z vincentem raczej też nie bo nie sądzę, żeby mnie chciał słuchać, a daniel.... wiesz jaki on jest trudny. - westchnął. chciałby mu jakoś to wytłumaczyć ale on i tak miał zawsze swoje argumenty, beznadziejne. - każdy czasem zachowuje się jak dzieciak. - wzruszył ramionami. nawet on! na przykład spotykając się z agnes był trochę dziecinny.... - przecież nic się nie stało.. - mruknął, do niej zawsze by przyszedł! nawet jeśli to był środek nocy. - to kupimy ci nowy. - uśmiechnął się i pocałował ją delikatnie. położyl sie wygodnie i znów ją przytulił.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:20 am

    westchnęła - myślisz, że nie próbowałam? - wymruczała - ale nie ważne co powiem, oni nie potrafią zrozumieć, że jestem szczęśliwa - wyjaśniła i przykryła się szczelniej kołdrą bo zrobiło się jej chłodno. william raczej nie zachowywał się dziecinnie, tylko nieodpowiedzialnie. tak bym powiedziała xd uśmiechnęła się tylko na jego słowa, przytuliła do niego i pewnie zaraz zasnęła bo rzyganie ją bardzo zmęczyło!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Maj 26, 2014 8:28 pm

    jezu, 19 stron. najbardziej uczęszczane mieszkanie xd
    pukała super natarczywie! o dziwo dzisiaj nie przyszła tutaj do williama, tylko do daniela! ale i tak się wystroiła, bo nie wiadomo czy potem się z nim nie będzie widziała! może zostanie na noc, hehehehe! miała więc wysokie buty, dopasowane jeansy i w ogóle wyglądała na bardziej dojrzałą bo się mocniej malowała. zostanie miastową szmatą zamiast ofelki za niedługo. no i ten, pukała dalej. aha! zapomniałam dodać, że była super mega wkurzona na daniela.

    Sponsored content

    william & daniel - Page 11 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:02 am