william & daniel

    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Mar 09, 2014 11:42 pm

    First topic message reminder :

    william & daniel - Page 2 Living-Poland-apartment

    william & daniel - Page 2 Modern-Poland-apartment

    william & daniel - Page 2 Poland-apartment-5

    william & daniel - Page 2 Poland-apartment-7

    pokój williama
    william & daniel - Page 2 Poland-apartment-10

    pokój daniela
    william & daniel - Page 2 Poland-apartment-14

    william & daniel - Page 2 Poland-apartment-15
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 12:58 am

    biedna agnes dostała milion smsów od znajomych z zapytaniem jak się bzyka william palmer. zrezygnowała z odpisywania wszystkim i tłumaczenia, że to nie prawda. vincent i tak ją zabije ;c i na pewno podkabluje to rodzicom!
    zrobiła smutną minkę kiedy zabrał jej tego papierosa - heej, dlaczego go zabrałeś może palenie to moje nowe ulubione zajęcie! - prychnęła w jego stronę. chwilę siedziała naburmuszona na poważnie, jednak stwierdziła że szkoda czasu na takie dziecinne gierki. przysunęła się trochę w jego stronę i pochyliła nawet. tak, teraz mógł oglądać jej piersi w całej okazałości xd -uwierz mi, że jest wielka różnica między poważny, a nudny. zresztą moim zdaniem jesteś interesujący. - pewnie w tej chwili zabrała mu papierosa i znów zaciągnęła się. tym razem poszło jej lepiej. - jesteś taki spokojny i tak ciekawie mówisz o wszystkim. nie to co chłopcy w liceum, oni opowiadają tylko o tym ile litrów piwa wypili przez weekend i jakie rekordy pobili grając na playstation - krótko mówiąc byli dzieciakami. zupełnie jak agnes, ale ona uważała się za bardziej dojrzałą od rówieśników.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:08 am

    biedaczka! dobrze, że william nie czyta plotkary! pewnie by ją znalazł i chciał udusić. smutne.
    - bo papierosy nie sa dla dzieci. - powiedział z lekko złośliwym uśmiechem. chociaz pewnie on to już jej za dziecko nie uznawał, bo pewnie czasem zdarzało mu się z takimi szesnastkami sypiać, ale z pewnością były bardziej zdemoralizowane niż agnes a on nie chciał żeby skończyła jako jakaś prostytutka czy coś. nigdy nic nie wiadomo. na pewno nie odmówił sobie spojrzenia na jej cycki, jednak zrobił to dość dyskretnie. - serio? - zaśmiał się. miał zapytac co widzi interesującego w nim ale zaraz sama pospieszyła z wytłumaczeniem. - więc uważasz, że stary facet jak ja jest o wiele ciekawszy od twoich rówieśników? boże agnes... - roześmiał się i pokręcił głową, musiał się aż napić z tego powodu. - powinnaś chyba najpierw lepiej poznać facetów w swoim wieku, żeby wygłaszać takie opinie. jestem przekonany, że jest kilku ciekawych. - powiedział i pokiwał głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:18 am

    agnes za to chciała zapaść się pod ziemię przez woof!
    no z nią to sobie nie pofigluje tak jak z rozwiązłymi ladacznicami w jej wieku xd
    - po pierwsze powiedziałam, że nie jesteś stary - zaznaczyła i znów zaciągnęła się papierosem. wow, szło jej coraz lepiej. za niedługo będzie pić piwo litrami i palić jak smok! - a po drugie to znam chłopaków w moim wieku, wszyscy są strasznie dziecinni. mamusie gotują im obiadki, oni w zamiar koszą trawniki, a wieczorem wychodzą żeby znów spróbować wyrwać jakąś naiwną lub pijaną laskę, której zainteresowanie ich dowartościowuje. no, nie licząc twojego brata i zaca, ale to są wyjątki od reguły - boże, jaką miała sprecyzowaną opinię. - po za tym każde moje słowo traktujesz jak słowo jakiegoś dzieciaka, a to niesprawiedliwe. z góry wszystko przekreślasz - pewnie trochę się podpiła skoro tak ględziła. - mogę się założyć, że gdybym była przynajmniej trzy lata starsza i nie chodziła do tej szkoły to rozmawiałbyś ze mną zupełnie inaczej - i pewnie wtedy traktowałby ją poważniej.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:28 am

    nie ma się co dziwić! obsmarowała ich ładnie. williamowi byłoby przykro widząc co ona tam wypisuje!
    - taaak, tylko podstarzały. - wymruczał pod nosem i słuchał dalszej części jej wypowiedzi. a to wszystko będzie wina williama. jezu, on chyba nie nadaje się na nauczyciela skoro robi takie rzeczy xd - a widzisz! czyli są wyjątki.... - powiedział i oparł się wygodnie o oparcie kanapy na której siedzieli i pewnie oparł rękę za nią tak jakby ją obejmował, wiadomo o co chodzi. - w takim razie może jednak oceniasz wszystkich jedną miarą, bo czasem lubią się napić a ty akurat widziałaś ich w takiej a nie innej sytuacji. - stwierdził przyglądając się jej uważnie. była niebezpiecznie blisko i na pewno chętnie by ją teraz pocałował, ale ona była na to za słodka i za niewinna, żeby podejmował takie kroki! nawet umknęło mu to, że powiedziała o jego bracie. - gdybyś miała trzy lata więcej siedzielibyśmy w barze i rozmawiali o tym kto ma jakie rachunki do zapłacenia. a tutaj przyszlibyśmy w innym celu. - mruknął. trochę mu się wyrwało więc wstał i dolał sobie alkoholu.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:37 am

    - ej sam siebie na siłę postarzasz. starość to stan umysłu, a nie stan naszego ciała - boże jak ona czasem mądrze mówiła, powinna pić więcej! niestety marnie jej szło z piciem bo dochodziła dopiero do połowy drinka, a william już sobie robił drugiego. może to i lepiej, że nie piła na umów, jeszcze zrzygałaby mu się na kanapę, a pewnie miał ładną kanapę! - z chłopakami z mojej klasy obcuję na co dzień więc chyba wiem jak się zachowują po alkoholu, a jak na trzeźwo - tłumaczyła. pewnie kiedyś jakiś się jej podobał, ale ten zachowywał się jak totalny bałwan i dzieciak więc od tamtej pory agnes się zraziła. szczerze to podnieciło ją to, że gdyby była trzy lata starsza to chciałby z nią uprawiać seks, może faktycznie się mu podobała. - ale mimo tego, że nie jestem trzy lata starsza i nie robimy tego o czym wspomniałeś to mógłbyś być bardziej wyrozumiały, a nie traktować moje słowa tak odgórnie - bo tak się trochę czuła. i słowo seks nie przechodziło jej przez gardło, sorry.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:44 am

    - jakie mądre słowa! godne jakiegoś starożytnego filozofa. - powiedział z podziwem, ale tam się pewnie kryła jakaś nutka sarkazmu. starał się jednak, żeby to nie brzmiało super złośliwie! w sumie to lepiej. na pewno miał fajną kanapę więc lepiej, żeby po niej nie rzygała. usiał z powrotem tak jak przed dolaniem sobie alkoholu i od razu się napił. - ale jesteś w drugiej klasie tak? to masz jeszcze chłopaków z trzeciej, czwartej... może oni są bardziej dojrzali. - wzruszył ramionami. jemu to sie nie wydawało patrząc na to co działo się na jego lekcjach, ale przecież na wuefie nikt nie jest poważny! pewnie się zdziwił, że w ogóle załapała o co chodzi bo sądził, że ona nie zna takich pojęć i pewnie miał nadzieję, że myślała, że dzieci biorą się z kapusty albo przynoszą je bociany. uniósł obie ręce w górę w geście poddania się. no w jednej trzymał szklankę to nie do końca, z resztą zaraz upił kolejnego łyka.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Mar 19, 2014 1:54 am

    - mój brat jest w czwartej klasie i nie jest nawet odrobinę bardziej poważny niż koledzy z mojej klasy. - mruknęła. była zła na vinca bo krytykował wszystko, czegokolwiek by nie zrobiła i czegokolwiek by nie tknęła! wskazała na niego palcem i wyraźnie uradowana uśmiechnęła się. - ha, widzisz moja siła argumentów jednak choć trochę podziałała. - a potem uniosła szklankę i wychyliła duszkiem resztę alkoholu, dobrze że nie było go jakoś super dużo. - boże, to ciągle jest tak samo nie dobre - zmrużyła oczy i wzdrygnęła się czując okropny smak whisky, a potem oblizała usteczka, bo czuła na nich smak coli. cola była w tym wszystkim najlepsza! niestety krótko po tym alkohol wziął górę i agnes zwinięta w kłębek zasnęła na jego kanapie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 10:55 pm

    no to przyszli w końcu! pewnie agnes zmarzła po drodze, ale william dzielnie bronił ją przed zimnem. specjalnie chciał ją tutaj zaciągnąć, żeby wycałować ją w czterech ścianach i żeby nikt ich nie podglądał. ona przynajmniej miała taką nadzieję xd - ostatni raz jak tutaj byłam zasnęłam jak dziecko po jednym drinku - zaśmiała się. pewnie przyjemnie jej się tutaj spało! poszli do kuchni, agnes chciała mu pomóc z ta herbatą. pewnie nawet nie potrafił zaparzyć herbaty, jedyne co potrafił to polewać whisky - gdzie masz kubki? - zapytała przeszukując szafki.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:03 pm

    eeeej bez przesady xd na pewno umial gotować herbatę! no i jeszcze gotować nawet potrafił, kto inny by gotował w domu jak daniel wiecznie nie miał czasu, a coś jeść musieli! także w kuchni całkiem nieźle sobie radził. xd taaak, na pewno ją bronił przed zimnem. ale czy mu się to udało? pewnie nie za bardzo. ale się starał! to sie liczyło, przynajmniej powinno. - ale dzisiaj będziemy pić herbatę. - zaśmial się, co nie oznacza, że nie chciałby żeby tu spała! znaczy no nie mialby nic przeciwko. - tu. - pokazał jej na jakąś szafkę. - ale jako gość powinnaś chyba siedzieć a nie pomagac mi przygotowywać herbatę. - zaśmiał się.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:17 pm

    może kiedyś coś ugotuje agnes. ona za to świetnie piekła! będzie mu robiła muffiny! pewnie szafka była wysoka i musiała stanąć na palcach, żeby wyjąć te dwa kubki. udało jej się! postawiła je na blacie i włożyła do każdego z nich torebkę z herbaty. - nie lubię siedzieć bez sensu - stwierdziła. była dość energiczną dziewczyną. kiedy czekali aż zagotuje się woda agnes wskoczyła na blat i patrzyła na williama. - nie dolejesz żadnego rumu do herbaty prawda? - uniosła brew i zaśmiała się.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:26 pm

    to całkiem prawdopodobne. a jak mu będzie piekła to na pewno będzie się cieszył co nie! na pewno lubi słodycze! chociaż po nim tego nie widać. przyglądał się jak tak staje na palcach żeby dosięgnąć kubków i na pewno miał ochotę ją przytulić, czy pomacać jej tyłek, ale sie powstrzymał. przecież nie wypada! - aha, a ja mogę, skoro ty wszystko robisz za mnie, tak? - zaśmiał się, bo on tylko postawił wodę! - niee... chyba, że chcesz. - stwierdził wzruszając ramionami, on na pewno by nie pogardził! ale skoro ona mu tak truje, że nie powinien tyle pić to się powstrzyma. podszedł do niej skoro tak siedziala na blacie i przysunął swoją twarz do jej twarzy po czym ją pocalowal delikatnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:39 pm

    pewnie chciał ją klepnąć w ten jędrny tyłek! - o niee, na pewno nie będziesz siedział na tyłku, a ja będę robiła ci herbatę. - pokręciła głową i zaśmiała się - po za tym przydasz się, zalejesz herbatę wodą - bo ona nic więcej nie robi. jeszcze william zrobi z niej kurę domową, a nawet z nim jeszcze nie spała! - nie, nie - pogroziła mu palcem - dziś na trzeźwo, no ty prawie na trzeźwo - dodała, a potem zarzuciła mu rączki na ramiona i uśmiechnęła się słodko - hej, hej pozwoliłam ci? - wymamrotała pod nosem. wcale mu nie pozwoliła pocałować się! patrzyła tak na niego chwilę w ciszy, po czym sama po prostu przyssała się do jego ust. napalona nastolatka!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:49 pm

    - okej. - pokiwał głową. wcale nie chcial zrobić z niej kury domowej! no ale w sumie pewnie by taka nie pogardził jakby jeszcze chodziła po domu w jakimś uroczym krótkim fartuszku! to by było na pewno super. - nie będziemy się chyba sprzeczać o szklaneczkę whisky co? - mruknął bo dla niego szklaneczka to pewnie nic! - mogę? - zaśmial się ale zaraz ona go pocałowała więc nie będzie narzekać. położyl dlonie na jej plecach i potem zjechal trochę niżej, ale nie macał jej tyłka!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Pon Mar 24, 2014 11:56 pm

    pewnie po chwili zaczął gwizdać czajnik. dobrze,że agnes siedziała obok kuchenki. nie odrywając ust od ust williama wymacała ręką wyłącznik od palnika kuchenki i go po prostu przekręciła. czajnik więc ucichł, a ona dalej go całowała. kto by się przejmował herbatą. pewnie william stał na przeciwko więc udało jej się opleść go nogami w biodrach. robiła się przy nim coraz bardziej niegrzeczna!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 12:16 am

    gdyby nie to, ze agnes była blisko to william pewnie musiałby się od niej oderwać żeby wyłączyć czajnik bo by go szlak trafił jakby tak piszczał strasznie. mnie to zawsze irytuje, a moja babcia uwielbia zostawiac tak czajnik, łojej. całował ją więc cały czas, w końcu wsunął ręce pod jej koszulkę, sweterek, czy co tam na sobie miała i smyrał ją po pleckach.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 12:22 am

    jak wsunął ręce pod jej koszulkę to okropnie się zawstydziła i odruchowo wręcz oderwała od niego. oblizała usta i odchrząknęła - zapomnieliśmy o herbacie - jasne, jakby to było najważniejsze! przez całe swoje życie nie całowała się tyle razy ile w tym tygodniu! była z siebie cholernie dumna. a potem zeskoczyła na podłogę i zalała tą herbatę - szukałeś jakiejś pracy? - zapytała, w końcu był bezrobotny. a bezrobotni dorośli z reguły powinni szukać jakiejś pracy!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 12:27 am

    o nieee.... william pewnie w ogóle nie wiedział o co jej chodzi bo przecież tak dobrze ją calował! nie powinna się od niego odrywać. - no tak. - mruknął i podrapał się po karku. wcale mu sie nie podobało, ze tak nagle się od niego oderwała i co najważniejsze nie chciała wracać do całowania go! - jeszcze nie.... w weekend nawet się tym nie interesowałem. jutro zacznę. - zapewnił ją. wiedział, że jutro to najpopularniejsze słowo, żeby nic nie robić, ale on naprawdę musial! nikt daniela nie wykarmi ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 12:38 am

    wyłączyli mi tvn player, a oglądałam top model :c
    agnes było najzwyczajniej w świecie głupio! pewnie bała się, że przez całowanie zajdzie w ciąże, bo nic o tych rzeczach nie wiedziała xd no dobra może jednak nie, bo w szkole miała same piątki. - mam nadzieję, że szybko coś znajdziesz - pokiwała głową - no bo w sumie próbowałam rozmawiać z ojcem, ale cóż to kutas - rzadko kiedy wypowiadała tak brzydkie słowa! pewnie chciała napić się herbatki, ale zamiast tego oparzyła sobie język - auć - mruknęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 12:56 am

    o nie... niedobrze. chociaż ja top model nie oglądałam xd
    hahaha, mogła się zapytać williama o to on by jej wszystko powiedział! i nie musiałaby się martwic. nigdy nic nie wiadomo z kim mieli wychowanie do życia w rodzinie, może z kimś kto nic nie ogarniał! i straszył ich, że od pocałunku można miec wpadkę... także wiadomo. - hej, nie powinnaś tak brzydko mówić. - pogroził jej palcem i sie zaśmiał. ale zaraz sie poparzyła więc westchnął. - no i co robisz, nie chcesz chyba stracić języka co? - zapytał unosząc brew.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:03 am

    smutek.
    co ty jej pewnie było wstyd przed nim, że jest dziewicą. choć tego pewnie już dawno się domyślił. była zbyt słodka, żeby nią nie być! - dlaczego miałabym nie przeklinać, wszyscy przeklinają! - mruknęła, a potem odstawiła gdzieś daleko tą herbatę bo nie chciała się znów poparzyć. - w takim tempie zabiję się łyżką od zupy - no bo skoro potykała się na prostej drodze, to na pewno umrze jakaś głupią śmiercią. zaplącze się w sznurówki czy coś! - ej, ugotujmy coś fajnego - zaproponowała, pewnie w brzuchu jej burczało - albo nie, bo brat znowu będzie mi wypominał, że wyglądam jak waleń - vinc jej mówił, że jest grupa, chlip chlip!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:15 am

    william na pewno już się zdążył zorientować, bo halo... to nie jest jakaś zagadka dla sherlocka.... dało się to raczej łatwo ogarnąć. i nawet will który nie byl super trzeźwy to sobie z tym poradził. - ale jesteś za słodka na to, żeby przeklinać. - powiedział z usmiechem i wzruszyl ramionami. takie bylo jego zdanie! - nie przesadzaj. będe cię bronil w razie potrzeby przed wszystkimi niespodziewanymi wypadkami. - powiedzial z uśmiechem, czemu miałby tego nie robić. - że co ci mówi? boże agnes, przestań go słuchać. masz wspaniałą figurę, mówi ci tak pewnie, żebyś w siebie nie wierzyła i żeby nikt sie tobą nie zainteresował. - zmarszczył brwi.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:26 am

    co nie, to było tak oczywiste że agnes była dziewicą. a ona głupia myślała, że da się to ukryć! - jestem zbyt słodka, zbyt młoda, zbyt ułożona cały czas jest jakiś ale - zaśmiała się. pewnie jakby była tak puszczalska jak ofelka to nikt nie miałby żadnego "ale". podeszła do niego i zamrugała oczętami - och, na prawdę? fajnie, będę miała osobistego superbohatera, tylko musimy skombinować ci jakąś wypasioną pelerynę - zmrużyła oczy i myślała intensywnie nad ta peleryną - ale bez takich pedalskich gaci jakie miał superman! - wtedy byłby totalnie aseksualny, z tymi gatkami na kombinezonie! - i tak nikt się mną nie interesuje - powiedziała bezpłciowo i wzruszyła ramionami. nawet jej najlepsi koledzy postrzegali ją jedynie jako koleżankę! podeszła do lodówki, którą otworzyła i wyjęła ździebko winogrona, które wpakowała sobie do buzi.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:36 am

    no cóż.... xd przynajmniej william nie musiał za dużo o tym myśleć. - oj nie przesadzaj. - zaśmiał się. - nie powinnaś mówić takich okropnych, okropnych słów.... w dodatku nie brzmią groźnie z twoich ust. - dodał z uśmiechem. musiał ją uświadomić. - pelerynę? - zaśmiał się ponownie i pokręcił głową. - o nie, żadnej peleryny. - mruknął i westchnął ciężko. - nie będę dobrze wyglądać w niej. - stwierdził i usiadł sobie na krzesełku gdzieś. - ej nie mów tak! na pewno jest ktoś komu się podobasz. - mruknął. nie będzie przecież mówił, że jemu się podobala bo mogłaby się go przestraszyć! a tego nie chciał.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:44 am

    ona w ogóle jak się złościła lub przeklinała to wyglądała słodko, a chciała osiągnąć zupełnie odwrotny efekt. - no jasne, że nie będziesz. nikt dobrze nie wygląda w pelerynie. nie wiem dlaczego tylu superbohaterów miało peleryny w ogóle nie wyglądali w tym męsko - zaśmiała się. batman to w ogóle miał dla niej komiczny strój! - o tak, podobam się mamie i tacie, oni zawsze mówią że wyglądam ślicznie, jak to rodzice - stwierdziła całkiem normalnym głosem. teraz nie lubiła taty bo przyczynił się do wywalenia williama więc mieli wielką wojnę w rodzinie! pewnie usiadła na nim okrakiem, żeby widzieć w całej okazałości jego twarz. było jej całkiem przyjemnie, bo oplotła rączkami jego kark i miziała go po włoskach.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 1:48 am

    no dla williama na pewno tak wyglądała, nie wiem jak wedlug innych xd
    - ja też tego nie wiem.... mam nadzieję, że nie chcesz mnie ubrać w jakąś pelerynkę z fartuszka w kwiatki czy coś takiego. - powiedzial z rozbawieniem. wtedy na pewno nie wyglądałby seksi, nawet jakby był w samych majtkach! a przecież chciał być seksi.... kiedy na nim usiadła objął ją w pasie, żeby nie zleciała przypadkiem, skoro taka niezdara. - dla mnie też jesteś śliczna. - powiedział jednak bo chciał ją jakoś dowartościować! z resztą to była prawda. podobała mu się. musnął szybko jej usta, żeby znow mu nie zwiała.

    Sponsored content

    william & daniel - Page 2 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:10 am