william & daniel

    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Mar 09, 2014 11:42 pm

    First topic message reminder :

    william & daniel - Page 13 Living-Poland-apartment

    william & daniel - Page 13 Modern-Poland-apartment

    william & daniel - Page 13 Poland-apartment-5

    william & daniel - Page 13 Poland-apartment-7

    pokój williama
    william & daniel - Page 13 Poland-apartment-10

    pokój daniela
    william & daniel - Page 13 Poland-apartment-14

    william & daniel - Page 13 Poland-apartment-15
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 10:46 pm

    ręce mu opadły na regał, westchnął ciężko i spojrzał w sufit.
    - nie powiedziałem, że.... - zaczął spokojnie, ale to i tak nie miało sensu, bo po pierwsze sam nie wiedział co powiedzieć i czego chce, a po drugie zaraz się na niego rzuciła. poleciał za nią do pokoju. nie wiem po co mu jej koszulka. rozumiem, że ona by mogła chcieć spać w jego koszulce (pewnie tak było! niech ona oddaje!), ale nie wyobrażam sobie raczej daniela ubierającego w ukryciu koszulkę indii i obcasy......ok, teraz już mam ten obraz w głowie i nigdy z niej nie wyjdzie. złapał ją od tyłu za ramiona, żeby ją unieruchomić. - india! uspokój się! co ty wyprawiasz!? - zawołał. była jakaś dzika w tym momencie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 10:59 pm

    właśnie, że powiedział! pfffff! on zawsze ma jedno na myśli! nooo wiem, głupio wymyśliłam! to tak na prędce było, ale przecież znajdzie się na to sensowne wytłumaczenie. miał jej koszulkę, tak jak ona miała jego, bo pewnie z nią spał i niuchał jej zapach. musiał sobie jakoś wyobrażać, że z nią śpi czy coś! więc zaraz dopadła do jego poduszki, bo pewnie tam ją ukrył. zrobiła się dzika, bo była zdesperowana, no co zrobisz. ostatni raz mogła mu dać popalić! i żeby miał co sprzątać hehe! - puść mnie! - wrzasnęła, kiedy ją tak unieruchomił - rozumiesz?! puszczaj! - zaczęła się szamotać, aż w końcu się uspokoiła i zaczęła szlochać. ta to dopiero miała huśtawki nastrojów.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 11:10 pm

    wiem, że on tak gada. głupi jest, serio! i nie kontroluję go. na samym początku mówiłam, że go nie kontroluję.
    może chodziło o taką koszulkę na kartki?!?! pożyczyła mu, bo musiał zanieść jakąś pracę do szkoły. wiadomo, dla niego takie rzeczy miały duże znaczenie. india specjalnie chciała mu ją zabrać, żeby przypadkiem to jej nie niuchał, bo to trochę kripi.
    - zwariowałaś?! - krzyknął na dwugłos z nią. mogli sobie wrzeszczeć, skoro brata nie było w domu. tylko tego by brakowało, żeby ktoś był świadkiem tych dantejskich scen. kiedy zaczęła płakać, wcale jej nie puścił, tylko przyciągnął bardziej do siebie i po prostu otoczył ramionami, jak już tak stali.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 11:31 pm

    na pewno chodziło o koszulkę do segregatora, hahahaha! no nic, to ona tylko wtuliła się w niego, wciąż szlochając i mocząc mu ubranie.
    - kocham cię - jęknęła żałośnie, patrząc mu w oczka. kiedyś musiała to powiedzieć hehe, na przykład dzisiaj! iiii nie umiem, zakończyć, więc ty kończysz hihihihi.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Sro Cze 04, 2014 11:35 pm

    - ja też cię kocham. - odpowiedział i odsunął się od niej. - ale w tej chwili bardzo cię nie lubię. - dodał, bo pewnie zmusiła go do oglądania one day. a nie! właśnie mi się przypomniała super ważna rzecz z jego karty. że on lubi komedie romantyczne, ale nikt o tym nie wie! india pewnie wie. i rozgadała i dlatego przegrał wybory. ;c w każdym razie ona pewnie uciekła z płaczem i koszulką czy coś tam! a daniel nie miał w czym zanieść pracy na zajęcia i mu się pogniotła.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 7:53 pm

    daniel pewnie pojechał gdzieś na jakiś obóz naukowy czy coś.... może go po prostu nie było całe dnie, trudno powiedzieć, ale on miał wolne teraz i agnes też miała wolne więc będą mogli spędzać ze sobą dość dużo czasu. i w ogóle ogarnęłam, że nie ma effie i cece nie ma przyjaciół ;x smutne! w każdym bądź razie william teraz czekał na agnes, która miała się u niego zjawić pewnie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:01 pm

    a agnes po zakończeniu roku była w domu nawet! bo wiadomo vincent się wyprowadził to pojechała z nim spędzić trochę czasu. no i z mamą! wiadomo z papą cruzem ani słowa nie zamieniła bo dalej był na nią wściekły! więc wróciła rano i zaraz się umówili! biedna cece, zrobie nową laske to będzie miała psipasie! no to agnes się wystroiła i nawet założyła szpilki żeby wyglądać na wyższą! przyniosła nawet jakieś zakupki bo nie miała zamiaru tylko siedzieć z willem i się ruchać! tylko najpierw zrobić coś pysznego, a potem się ruchać! xd no i w końcu zapukała!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:10 pm

    najważniejsze to mieć plan! a jak widać agnes go miała skoro wychodziła z założenia, że nie tylko się ruchać. ale to całkiem dobre bo muszą przecież czasem coś jeść co nie. inaczej agnes by schudła jeszcze bardziej i will musiałby jej szukać bo nie byłoby jej widać. kiedy zapukała od razu poleciał jej otworzyć i uśmiechnął się kiedy ją zobaczył. - cześć kochanie. - powiedział i przytulił ją bo skoro pojechała to trochę się nie widzieli to się zdążył za nią stęsknić!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:18 pm

    całkiem niedawno ją opieprzył, że ma go tylko za seks maszynkę więc musiała mieć jakiś plan!
    - hej - dała mu buziaczka w kącik ust i z zakupami powędrowała do kuchni. pewnie chciała zrobić jakieś zarąbiste ciacho z galaretką i świeżymi owockami! czatuje na takie ciastko i na razie nie znalazłam, a w akademiku nie zrobie. dobrze, że za tydzien do domu! - dziś będę damską odmianą gordona ramseya, a ty będziesz samym gordonem! - zaśmiała się i rzuciła mu fartuszek. pewnie kupiła go, bo wątpie że palmerowie gotowali w fartuszkach - dzisiaj zamiast się rozbierać, będziemy się ubierać - i sama też założyła fartuszek bo nie chciała się pobrudzić.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:35 pm

    no racja! a ja już o tym zapomniałam.... ale w takim razie to tak, dobrze, że się rehabilitowała bo mu pewnie podskoczy samoocena, że nie jest jakąś seks maszynką tylko!
    ojaaa, też bym zjadła takie ciasto! będę musiała powiedzieć mamie, żeby poszukała takiego xd poszedł pewnie za nią biorąc od niej wcześniej te siatki bo nie będzie się przemęczać. jakby mu powiedziała to by podszedł gdzieś pod nią, żeby nie nosiła, nawet jeśli tego nie było wiele. - kręci cie gordon? - zapytał z rozbawieniem. nie potrafiłby być chyba aż taki chamski jak gordon w piekielnej kuchni na przykład.... - taaak? - uniósł brew i spojrzał na ten fartuszek. na szczęście nie był w jakieś kwiatuszki i nie był różowy, więc william nie musiał się wstydzić. - więc... co będziemy robić? - zapytał zaciekawiony.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:47 pm

    dodają z dagną foteczki ze stanów a my tu siedzimy i gramy, oja xd
    no właśnie ja zrobie takie jak do domu przyjade, a to dopiero za tydzień ;cccc
    zaśmiała się na jego pytanie - chyba nie chciałabym mieć faceta, który potrafi gotować lepiej ode mnie i kiedy przesadzę z solą potrafi mnie opieprzyć używając jednego zdania z dziesięcioma przekleństwami - taki był gordon. chociaż w sumie ja się nim trochę jaram! - będziemy robić ciasto - powiedziała dumnie - ty będziesz odpowiedzialny za zrobienie owocowej masy, a ja za zrobienie ciasta i galaretkę - szybko podział obowiązków i agnes zaczęła lepić ciasto z mąki, jajek, wody itp. a william pewnie nie wiedział za co się zabrać, hehe.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 8:54 pm

    no widziałam! tydzień strasznie szybko minie także spokojnie. - naprawdę? bo już się zaczynałem martwić o to, że będę musiał zacząć go oglądać, żeby nauczyć się jak poprawnie przeklinać. - roześmiał się, bo on pewnie nie używał aż tylu przekleństw co gordon! no też go lubię xd a jaki potulny jest w masterchef junior xd - aha.... - mruknął bo w sumie to co ona mówiła to niewiele jemu mówiło. pewnie nigdy nie robił żadnej masy do ciasta bo mógł je kupić to nie robił bo po co się męczyć! więc kiedy ona zaczęła coś robić on po prostu stał w miejscu bo nie wiedział za co się zabrać.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:06 pm

    marzę o tym, żeby wreszcie wyspać się w swoim łóżku! - nie lubię przeklinania - mruknęła. pewnie karciła go gdy wypsnęło mu się "kurwa". powinni założyć słoik przekleństw i za każde przekleństwo wrzucać do niego funta. nazbieraliby pewnie dość szybko na wakacje! nie oglądam masterchef junior bo nie znoszę dzieci... pewnie już się babrała w cieście kiedy zobaczyła bezradną minę williama - wyglądasz jak zagubiona sarenka, która nie wie w którą stronę pokopytkować - zaśmiała się, umyła łapki i podeszła do niego - musisz zmiksować budyń, masło i cukier, potem umyć i zmiksować owoce i dodać do masy, tylko żeby ci nie wyszła za rzadko - wyjaśniła spokojnie. dla niej to było banalne!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:11 pm

    wcale się nie dziwię. ja byłam u babci na te 11 dni i już się nie mogłam doczekać aż w końcu wrócę do domu i będę mogła spać na swoim łóżku w ciszy i spokoju. - no i prawidłowo. - powiedział uśmiechając się lekko. jemu się w sumie bardzo podobało to, ze ona nie przeklinała bo nie lubił jak z ust dziewczyny leciały jakieś kurwy i chuje. nie uważał tego za seksowne czy dorosłe. a on tak dużo wcale nie przeklinał... chyba, że była mowa o danielu, albo jak z nim rozmawiał... to wtedy jednak mu się zdarzało. a ja oglądałam dwa odcinki chyba, ale wpadłam w kompleksy i przestałam... - no..... nie za bardzo wiem co robić. - powiedział patrząc na to wszystko bo pewnie miał przygotowane wszystko już i wystarczyło po prostu zacząć robić. - jezu... - mruknął. - nie prościej bylo po prostu kupić gdzieś jakieś ciasto? - zapytał i pokręcił głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:20 pm

    no ja nie byłam ponad miesiąc i trzeba wrócić, to już czas! przecież agnes była zbyt porządna żeby przeklinać! może trochę się zmieniła i wydoroślała, ale do przeklinania nigdy się nie przekona. nie liczac oczywiście tego jak kłóci się z danielem! w tym aspekcie zgadzali się z williamem, do daniela docierały tylko przekleństwa!
    przewróciła oczami na jego marudzenie - byłoby prościej, ale wtedy ominęłaby nas cała zabawa - wymamrotała - no dalej, zacznij robić budyń - szturchnęła go, bo już dawno powinien nastawić mleko i czekać aż się zagotuje! ale z niego leń! zlustrowała go prędko wzrokiem - zdecydowanie wiem że nie będziemy kupować ciasta bo wyglądasz tak uroczo w fartuszku - ale rozkosznie!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:29 pm

    no to tak, najwyższy czas. no do daniela nic innego nie dociera także to jedyna droga, żeby dotrzeć do młodszego palmera. może lubi jak się na niego krzyczy i się go wyzywa i rzuca przekleństwami, kto wie! obaj palmerowie nie są chyba najnormalniejsi. - a jaka jest zabawa w ubrudzeniu siebie i wszystkiego dookoła, hę? - zapytał unosząc brew bo niekoniecznie wiedział co w tym jest zabawnego i fajnego. westchnął ciężko i ruszył się, żeby zacząć robić ten budyń. wlał mleko i zaczął roztrzepywać proszek w reszcie mleka. pewnie przeczytał na opakowaniu bo nie robił budyniu nigdy xd to całkiem prawdopodobne. - o nieee.... będziemy właśnie kupować ciasta bo z robieniem jest za dużo zabawy. - powiedział
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:42 pm

    william nie mogł być normalny skoro zadawał się z szesnastką! ale w sumie agnes też nie była normalna skoro z nim się umawiała. - zabawa polega na tym, że jak się ubrudzimy to potem możemy się razem wykąpać - uśmiechnęła się i cmoknęła go w policzek. wróciła do swojego ciasta kręcąc przy tym tyłeczkiem. tym razem kusiła go z premedytacją! - nie, nie będziemy kupować własnego ciasta ponieważ potrafię dobrze piec i przykro mi ale będziesz musiał do tego przywyknąć - zaśmiała się. faktycznie, tragedia dla williama. laska chce dla niego piec, a on marudzi.
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:49 pm

    no pewnie, że nie był. ale w ich związku patrząc na to kto się z kim umawia to ona była bardziej nienormalna. tak coś mi się wydaje. - aaaaaaaaaa............ - wymruczał i uśmiechnął się szeroko bo to rzeczywiście było w takim razie zajebiste. tak to się mogli bawić. uniósł kącik ust przyglądając się jak kręci tyłkiem. nieźle go kusiła i w sumie wcale mu się to nie podobało. znaczy no z jednej strony mu sie to bardzo podobało ale mogłaby go jednak nie kusić tak bardzo. - to fajnie, ze umiesz piec, ale ja nie potrafię. - powiedział z rozbawieniem. no i zaczął się zajmować tym budyniem. w sumie to już idę, także jak chcesz to skończ a jak nie to jutro skończymy!
    avatar

    Gość
    Gość

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Gość Nie Cze 08, 2014 9:55 pm

    nie no w sumie laski lecą na starszych więc to też nie było do końca nienormalne ze strony agnes!
    uśmiechnęła się pod nosem słysząc jak dostaje objawienia. myślał szybciej niż theo. ten to pewnie po godzinie dopiero zrozumiałby o co chodzi!
    - nigdy nie jest za późno na naukę - mruknęła i wałkowała pewnie ciasto, z którym się męczyła bo kleiło jej się do wałka (nie wiem skad william miał w domu wałek xd) i musiała dodać trochę wody. widząc jego minę westchnęła - nie rób takiej ponurej miny - skarciła go zaraz - ciesz się, że pieczesz to ciasto ze mną, a nie z daniele na przykład - pewnie kłóciliby się nawet o rozmiar jajka, które wbijają do ciasta :d
    ok, skończymy jutro.

    Sponsored content

    william & daniel - Page 13 Empty Re: william & daniel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:09 am