butik

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    butik - Page 3 Empty butik

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:15 pm

    First topic message reminder :

    butik - Page 3 Boutique-1-Interior-(7)
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by alphonse berube Sob Sty 03, 2015 4:28 pm

    pewnie umarł bo kiepsko całowała ;x;x;x
    chude manekiny i ciuchy też ją zawstydzały? powinna zdecydowanie zaprzyjaźnić się z johnem, razem by rozmawiali o tym czego się wstydzą. chociaż dżonny się wczoraj pierwszy raz całował, więc uuuu szacun! może uda mu się wyprzedzić dżuda nawet! - no ciekawe jakie to rzeczy? - zagaił zaraz nie mając pojęcia że wchodzi na grząski teren ciąż, miesiączek i menopauzy, biedak - czerwony? - skrzywił się - może od razu ubiorę ją jak ladacznicę co? - jeeezu ten to miał problemy - boże jakie to trudne! - wrzasnął na cały sklep, miał minę taką jakby był targany jakimiś super mega ważnymi i sprzecznymi emocjami.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by rosalie berube Sob Sty 03, 2015 4:38 pm

    pewnie miała kompleksy widząc jakie chude są te manekiny. oni się przecież z johnem znają! i miała się z nim chyba nawet trzymać, ale grałyśmy tylko raz. nie zdziwiłabym się. chociaż jude pierwszy zdobył dziewczynę i już prawie się przespał z morgan, więc nigdy nie wiadomo.
    - i tak tego nie zrozumiesz - burknęła, bo skoro nadal nie ogarniał, to nie miała zamiaru się produkować, żeby jeszcze czasem jej powiedział, że to przez co muszą przechodzić nie jest wcale takie ciężkie. tylko by się zdenerwowała i po co to jej. - jezu, ale ty masz problemy - wywróciła oczyma. - czarnego też nie będziesz chciał bo to za depresyjny kolor? - zaczęła dalej grzebać i przeglądać. - to może wtedy coś niebieskiego skoro wszystko inne ci się nie podoba? - wcisnęła mu w ręce jakiś stanik.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by alphonse berube Sob Sty 03, 2015 4:49 pm

    przecież ona sama była chuda jak szkapa, nie wiem czemu miałaby mieć kompleksy! alfons też tego nie wiedział, ale nie wtrącał się bo halo on takich dziewczęcych spraw nie tykał. to musimy nimi zagrać!!! i tak to fakt, że co do dżuda to może i pierwszy zdobył laskę ale dżonny go wyprzedzi i pierwszy przestanie być prawiczkiem ;x powinni się o to założyć, to byłby wyścig roku normalnie xd
    - mylisz się - mruknął patrząc na jakieś inne gatki, koronkowe i seksowne, ale bridget to jeszcze dzieciuch więc takich nie ubierze ;x - ja wszystko doskonale rozumiem - był przewodniczącym, codziennie wysłuchiwał litanii i skarg studentów wszelakich - niebieski nie pasuje do jej włosów - zadeklarował - ale czarny, hm - zamyślił się chwilę przyglądając czarnemu kompletowi - czarny byłby w sam raz - stwierdził.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by rosalie berube Sob Sty 03, 2015 4:55 pm

    nie wiem, pewnie te manekiny miały inny typ figury, który rosalie uznała za perfekcyjny i było jej smutno bo kości sobie nie poprzestawia. no musimy! niech się założą, chce to zobaczyć xd będą się tak śpieszyć, że kto wie ile razy przez to oboje wylądują w szpitalu ;x
    - tak, tak - pokiwała głową nawet już nie zwracając uwagi na to tam gadał. - super! w końcu do czegoś doszliśmy - powiedziała nawet całkiem uradowana, bo już się jej zaczęło nudzić to jego marudzenie i niezdecydowanie. wybrali coś tam w końcu i możesz mi dać kogoś innego.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by taylor swift Nie Sty 25, 2015 8:03 pm

    taylor przyjechała sobie kupić nowe ciuchy bo jej brzuch już był ładniutki okrąglutki i nie mieściła się w swoje stare kiecki. wybierała je teraz powoli.
    patti hurd

    patti hurd

    paris
    fortepian
    gwiazda rocka
    30

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by patti hurd Nie Sty 25, 2015 8:11 pm

    patti dobijała się do drzwi, bo co to ma być, żeby zamykali sklep, bo jakaś gwiazda od siedmiu boleści chce sobie coś kupić. waliła do okna. - szmato! wypierdalaj stąd! też chcę sobie coś kupić! - darła się pokazując środkowe palce do swift.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by taylor swift Nie Sty 25, 2015 8:13 pm

    ją to mało ruszyło, bo kazała swoim gorylom ją wziąć sprzed tego sklepu. co ją jakaś wariatka będzie nachodzić xd dalej wybierała ciuchy.
    patti hurd

    patti hurd

    paris
    fortepian
    gwiazda rocka
    30

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by patti hurd Nie Sty 25, 2015 8:25 pm

    - nejt was dojedzie, jankesowskie szmaty! - skopała ich, czy coś i poszła pożalić się komuś z rodziny co ją ostatnio spotyka!
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 9:14 pm

    nie chce mi sie kolejnych tematow ze sklepami tworzyć więc na pewno sprzedawali tutaj ciążowe ciuchy xd i dlatego aggie tutaj była, nie wyciągała nawet harryego bo wiedziała jaki ten jest marudny na zakupach. przeglądała więc spodnie z doszytą gumą i zastanawiała się, w których nie będzie wyglądać na grubą krowę. ale to chyba jednak niemożliwe skoro teraz jak wchodziła do jakiegoś pomieszczenia to najpierw wchodził jej brzuch, a potem ona xd
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 9:17 pm

    na szczęście nie będą się szarpać z aggie, że wybrały tę samą rzecz, bo pippa była chudziutka jak zawsze. zresztą oglądała właśnie torebki. zwykle projektanci sami wysyłali jej torebki i namawiali, żeby się z nimi pokazywała publicznie, ale ona wolała pójść sobie czasem do zwykłego butiku i kupić coś najzwyczajniejszego w świecie. cały świat uważał ją za ikonę stylu, a ona... była zwykłą oszustką!
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 9:38 pm

    haha, ją uważali za ikonę stylu a po aggie hejterzy niemiłosierni jechali, że jest niegodna księcia i ubiera się jak wieśniara haha. wiadomo, co taka aggie mogła wiedzieć o stylu wychowując się przy braciach. nic! pewnie jeden z ochroniarzy ją szturchnął i powiedział, że to nieładnie jeśli przynajmniej nie przywita się z pippą. niechętnie podeszła w jej kierunku, ale zrobiła to tylko dlatego żeby nie wywoływać skandalu - ee, cześć - jęknęła stojąc za nią i próbując wykrzesać z siebie jakiś uśmieszek.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 9:43 pm

    jaki miły pan ochroniarz! ochroniarz pippy pewnie tylko obserwował aggie, żeby potem pośmiać się z niej w drodze powrotnej razem z panną middleton. właściwie pippa nawet nie zauważyła zdobyczy harry'ego, zbyt pochłonięta przyglądaniem się torebkom, ale szybko odwróciła się, kiedy ktoś się z nią przywitał.
    - cześć aggie. - uśmiechnęła się jakoś bez entuzjazmu i odłożyła torebkę. - jesteś pewna, że zakupy to dobry pomysł w twoim stanie? - spytała od razu, spoglądając na jej wielki brzuch, w którym rozwijało się rude dziecko, które powinno być pippy!
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 9:50 pm

    nie szantażuj mnie usunięciem gilberta ;x
    ona miała fajnych ochroniarzy, pewnie takich śmieszków jak ci z 22 jump street. razem oglądali filmy i zajadali się słonymi orzeszkami, bo pewnie to z nimi spędzała większość czasu skoro harry był taaaaaki zapracowany. słysząc słowa pippy odruchowo pogłaskała się po brzuchu i uśmiechnęła najbardziej wiarygodnie jak potrafiła - ciąża to nie choroba - podsumowała - zresztą muszę wymienić swoją garderobę - wskazała palcem na ciążowe ciuchy.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 9:56 pm

    heheheheheheh. znalazłam wasz słaby punkt!
    bardziej zapracowany od harry'ego był daniel! ale i tak pewnie widywała się częściej z nim niż z księciem.
    - ja na twoim miejscu tylko bym siedziała na kanapie, płakała na filmach i wysyłała harry'ego po lody we wszystkich smakach. - zaśmiała się, olewając całkowicie garderobę aggie, bo najważniejsze było wybadanie, czy harry jest na każde jej skinienie.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 10:03 pm

    pffffffffffffff, szantażystka!
    daniel to pewnie z podziwem patrzył jak w jej brzuchu rośnie przyszły potomek ksiecia i pewnie zazdrościł jej do tego stopnia, że żałował tego, iż harry sam go nie zapłodnił xd
    roześmiała się na pokaz i założyła kosmyki włosów za ucho - właściwie to prędzej służba przyniosłaby mi te lody, aniżeli harry bo jest nieco zapracowany - wyjaśniła szybko, w ogóle nie odgadując zamiarów pippy.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 10:06 pm

    mam za dużo postaci niezdrowo kochających harry'ego xddd
    pokiwała głową. była niezłą kłamczuchą, skoro od lat udawała pippę middleton, więc i teraz oscarowo odegrała współczującą koleżankę.
    - przykro mi, że harry nie ma czasu na zajmowanie się swoim dzieckiem i jego matką. mam nadzieję, że nie będzie tak zapracowany, kiedy pojawi się ono już na świecie. - pogładziła ją po ramieniu.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 10:14 pm

    to fakt...
    aggie jednak wcale nie spodobało się to co mówiła, bo jak mogła tak otwarcie krytykować harry'ego - to nie tak - odsunęła się momentalnie o kilka kroków przywdziewając nieco groźniejszą minę i próbowała ją rozszyfrować swoimi oczyskami, jednak kiepsko jej szło - jest wspaniały i będzie wspaniałym ojcem, ale jednocześnie jest księciem który ma swoje obowiązki - zaczęła go bronić, awww.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 10:17 pm

    zaśmiała się, ale nie chamsko, wyśmiewczo, tylko łagodnie, po koleżeńsku, jakby śmiała się ze słabego żartu, który powiedział jej ten głuptasek aggie, bo tak też to odebrała.
    - skarbie, ja doskonale wiem, co oznaczają dworskie obowiązki, nie musisz mi tłumaczyć. zresztą czy ktokolwiek dopuścił cię do nich? - potrząsnęła głową. nie, bo zadaniem aggie było tylko urodzić i wychować tego rudego bękarta.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 10:23 pm

    po prostu była zazdrosna, ale próbowała to z godnością znieść xd aggie prawie szczena opadła słysząc w jak zgrabny sposób pippa zdołała ją w zasadzie obrazić! - nie obchodzą mnie te obowiązki - mruknęła - nie obchodzi mnie to, że harry jest księciem i nie obchodziło mnie to dawniej - a szczególnie wtedy kiedy się ruchali. biedaczka, nie wiedziała jak w ogóle reagować na takie sytuacje.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 10:27 pm

    oczywiście, że pippa była zazdrosna. kochała się w harry'm od zawsze, sypiała z nim w tajemnicy przed królową elżbietą, a jakaś głupia młódka z tłumu zachodzi z nim w ciążę? nie fair! na odpowiedź aggie, pippa uniosła brew.
    - a powinno. harry to nie jest jakiś tam przypadkowy chłopak, z którym miałaś wpadkę. chyba nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji tej całej sytuacji. - stwierdziła lekko. już jej się nie chciało udawać jej koleżanki. w końcu nimi nie były.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 10:34 pm

    aggie była fajniejsza niż wszystkie duperki i faceci, z którymi harry sypiał... także sorry, pippa pewnie czuła w niej zagrożenie.
    - daruj sobie moralizatorskie przemowy - ziewnęła - harry zdążył mi wszystko wytłumaczyć i doskonale wiem jak powinnam się zachowywać, a jak nie - zrobiła krok do przodu żeby zmierzyć ją wzrokiem - dlatego nie wtykaj swojego nosa w nieswoje sprawy - ostrzegła ją.
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 10:42 pm

    pippa widziała jak harry traktuje aggie i wcale nie widziała w niej zagrożenia! wiedziała, że żadna z nich nigdy nie będzie mogła usidlić księcia na stałe... dlatego sama pewnie żałowała, że nie złapała go na ciążę. ale nie była tak zdesperowana jak aggie!
    - cieszę się, że harry ci wszystko wytłumaczył, także mam nadzieję, że zaczniesz się zachowywać tak w praktyce, a nie tylko w teorii. - wywróciła oczami. - pilnuję tylko mojej rodziny. - skrzyżowała ręce. ona najlepiej wiedziała jak rodzina królewska dba o wizerunek!
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lut 19, 2015 10:45 pm

    - to pilnuj jej sobie - skrzyżowała ręce na wysokości cycków - ale z odpowiedniej odległości i z dala ode mnie - posłała jej teatralny uśmieszek, odwróciła się i wyszła ze swoimi gorylami ze sklepu. zaczynasz kimś innym!
    pippa-middleton

    pippa-middleton

    glastonbury
    organizatorka ślubów
    wcale nie pippa middleton
    33

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by pippa-middleton Czw Lut 19, 2015 10:53 pm

    - może jednak jest w tobie coś z rodziny królewskiej, skoro próbujesz mną rządzić. - roześmiała się, tym razem już prześmiewczo. wybrała jakąś torebkę, którą kupiła i też sobie poszła.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by lea gordon Wto Mar 17, 2015 3:56 pm

    chciała sobie kupić jakąś wystrzałową kieckę bo ostatnio nie była na żadnych zakupach więc szukała teraz czegoś odpowiedniego. pewnie zabrała gilberta ze sobą jako oko doradcze. w dodatku była w całkiem niezłym humorze, więc tym bardziej cieszyły ją zakupy. - ta będzie dobra? - pokazała mu jakąś krótką, seksowną sukienkę, niestety jeszcze na wieszaku. na niej wyglądałaby zdecydowanie lepiej.

    Sponsored content

    butik - Page 3 Empty Re: butik

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » butik
      » Butik

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 11:02 am