kino

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kino - Page 12 Empty kino

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 8:24 pm

    First topic message reminder :

    kino - Page 12 Tumblr_kw8u1ptZmY1qzx0x7o1_500_large
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:00 pm

    eh.
    - och na pewno.... - wywróciła oczami. - wątpię, żeby twoja przyjaciółka cokolwiek z niej zrozumiała. - mruknęła bo lasia wyglądała na trochę tępą. dobrze, że nie stała z otwartą gębą xd
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:06 pm

    - daj nam spokój, leć na sabat czarownic ze swoimi siostrzyczkami czy coś. - zamachał ręką, jakby chciał odgonić mię niczym natrętną muchę. laska pewnie zaczęła się na nim uwieszać, bo chciała, żeby to jej poświęcał całą uwagę.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:08 pm

    - uwierz, że bym chciała, tak się składa, że czeka mnie wizyta w szpitalu u eleanor. - warknęła. nie wiedziała po co mu to mówi, ale najwyraźniej nie miała z kim pogadać na ten temat bo z harper to średnio jej wychodziło, zwłaszcza jeśli chodzi o stan elki...
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:10 pm

    prawie przewrócił laskę jak się od niej oderwał na wieści o eleanor.
    - w szpitalu? co się stało? - od razu spoważniał i odeszła mu ochota na zaczepki. już nie byli z eleanor, ale wiadomo, że była kiedyś jego wielką miłością, a teraz pozostawali w całkiem dobrych stosunkach, więc się przejmował.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:15 pm

    ona sądziła, że rudy wszystko wie ale się myliła.
    uniosła brew. - nie powinno cię to interesować. to już nie twój problem. jakbyście byli blisko to na pewno dowiedziałbyś się tego od niej. - powiedziała chłodno.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:16 pm

    - kurwa, mia... - warknął. - jeżeli coś się stało, to możesz mi powiedzieć! - zacisnął pięści. - tu nie chodzi o mnie i o ciebie i o to, czy się lubimy czy nie, tylko o eleanor, na której nam obojgu zależy. - wpatrywał się w nią. pewnie mu się automatycznie przypomniała ta jego dziewczyna z liceum, która umarła, oh no.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:20 pm

    - nie drzyj się na mnie! - krzyknęła też na niego. - mi na pewno na eleanor zależy, co do ciebie to już nie jestem taka przekonana. - powiedziała zaciskając usta. - dobrze nie jest, to ci powinno wystarczyć i tak powiedziałam ci za dużo. to nie twoja sprawa.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:23 pm

    - to też jest moja sprawa! - uparł się, chociaż rzeczywiście nie miał prawa się o to wykłócać. nie był już jej chłopakiem, nie był nawet jej przyjacielem. trafił na złą siostrę carden, harper może by mu powiedziała, ale ostatnio to na nim wyładowywała swoją złość. - nie możesz po prostu powiedzieć co się dzieje? miała wypadek? na jakiej sali leży? - dopytywał się.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:25 pm

    - już nie. - upierała się. jakby była jego sprawa to by ktoś mu już wcześniej powiedział, a tak to dowiaduje się ostatni. mia też jak widać się na nim wyładowywała. najwyraźniej to było takie hobby sióstr ;x - a po co ci to? nie jesteście żadnymi super przyjaciółmi, żebyś się miał przejmować tym co się z nią dzieje. - wzruszyła ramionami po czym prychnęła. - chyba nie sądzisz, że powiem ci w której sali leży... - pokręciła głową. ale w sumie zrobiło się jej go żal bo widziała, ze się przejął więc chwilę milczała z zaciętą miną. - ma guza w mózgu. - mruknęła, z tego co pamiętam to chyba to co nie? bo nie ogarniam trochę ;x
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:28 pm

    rudy najwyraźniej nie miał wspólnych znajomych z eleanor i dlatego się nie dowiedział. a ona leżąc w szpitalu ostatnie, o czym myślała, to informowanie swojego byłego o swoim stanie.
    - ale się przejmuję! - warczał. też nie ogarniam do końca, ale chyba o coś takiego chodziło. kiedy mia go poinformowała, zamilknął. - o boże... - wyrwało mu się przestraszone. zrobił krok do tyłu i wpadł na ścianę budynku za sobą.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:33 pm

    najwyraźniej znał tylko siostry, które jak widać nie były najlepszymi towarzyszkami rozmów.
    przyglądała mu się uważnie i pewnie nawet pobladł słysząc jej słowa. - dobrze się czujesz? - zapytała łagodnie już i podeszła bliżej, bo wolałaby, żeby jej tu zaraz nie zemdlał. nie ma takiej możliwości, że go zatarga do szpitala na plecach!
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:36 pm

    zresztą elka teraz zmieniła towarzystwo, skoro zaczęła się prowadzać z johnem. już nie utrzymywała się w elicie jak rudy.
    - ja? to nieważne! jak ona się czuje? - musiał wiedzieć. zapomniał o lasce, z którą był na randce. zapomniał, że nie znosi mii. zapomniał o całym świecie.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:38 pm

    najwyraźniej mia też zapomniała o tym, że nie znosi rudyego skoro się nawet zmartwiła jego reakcją.....
    wzruszyła ramionami. - trzyma się. dość dobrze to przyjęła mimo wszystko, czasem mi się wydaje, że to my to gorzej znosimy. - zmarszczyła nosek. mia to na pewno ciężko znosiła.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:40 pm

    może po prostu zrozumiała, że jemu naprawdę zależy na dobrym samopoczuciu eleanor. i zobaczyła w nim siebie kiedy otrzymała te same wieści.
    - przykro mi. nie wiedziałem... - skruszył się nawet. był przybity tą całą sprawą.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:42 pm

    całkiem możliwe!
    - nic dziwnego skoro nikt ci nie powiedział. ale to nie jest wiadomość którą ludzie lubią się dzielić z każdą napotkaną osobą. - mruknęła wzruszając ramionami.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:44 pm

    - wiem, że już od dawna nie jestem z eleanor, ale naprawdę się o nią martwię. - wyznał. przeprowadzali tak bardzo cywilizowaną rozmowę! zatroskał się na tyle, że nie przejmował z kim rozmawia. - ona... ona nie może umrzeć. musi z tego wyjść. - mamrotał do siebie.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:47 pm

    - widzę... - powiedziała mierząc go wzrokiem. dalej stał jakiś taki nieogarnięty więc się zorientowała, że się martwi o jej siostrę. naprawdę głupia nie była. - nie każ mi siebie pocieszać, co? - westchnęła. - lekarze mówią, ze powinno być dobrze i ja im wierzę. nic nie zrobimy. możesz sobie powtarzać, że musi żyć ale to nic nie zmieni.... - powiedziała chłodno. to był jej mechanizm obronny ;x
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:51 pm

    - nie chcę, żebyś mnie pocieszała. - spojrzał na nią. przypomniał sobie, z kim rozmawia. tym bardziej, że powiedziała, że lekarze zwiastują szczęśliwe zakończenie, więc nie musiał się tak bardzo przejmować. - skoro tak, to ja też im wierzę. pójdę ją kiedyś odwiedzić. - potargał się po włosach. zbierał się, żeby zostawić mię i pójść przed siebie. - ale coś ci powiem... trzeba doceniać każdy dzień, bo nigdy nie wiadomo, kiedy kogoś zabraknie. - rzucił jej złotą radą na podstawie swoich doświadczeń.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by mia carden Pią Sie 28, 2015 7:54 pm

    wzruszyła ramionami. - ja ci zabronić nie mogę. - powiedziała, chociaż raczej nie chciała go widzieć w szpitalu, ale to już wybór elki kto ją odwiedza a kto nie. - wiem. - mruknęła i skoro on był na tyle głupi i nie poszedł to ona poszła bo elka na nią czekała. next!
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by rudy berube Pią Sie 28, 2015 7:55 pm

    też poszedł, ale nie miał ochoty na kontynuowanie randki w sypialni ;x
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by edie davenport Czw Wrz 03, 2015 10:11 pm

    nikt z jej rodziny nie chciał dzisiaj wychodzić na zewnątrz, bo to leniuchy i odludki są to edie przyszła tutaj sama i czytała repertuar.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by basil ruth Czw Wrz 03, 2015 10:12 pm

    obok niej stał bazyl, który też nie potrafił wyciągnąć brata do kina więc zajadał się popcornem i zastanawiał na jaki film się wybrać.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by edie davenport Czw Wrz 03, 2015 10:14 pm

    - daj trochę - sięgnęła od razu do jego kubełka, bo się nie krępowała. bazyl był jej psiapsiem, jedynym z jej byłych chłopaków, którego kochała całym sercem - na co idziesz? bo ja nie mogę się zdecydować - zrobiła zamysloną minę.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by basil ruth Czw Wrz 03, 2015 10:19 pm

    podsunął jej pod nos popcorn i dalej gapił się na tablicę - nie wiem, myślałem o tym nowym filmie z superbohaterami - bo się tym jarał halo - a ty? - zapytał. może miała jakaś ciekawszą sugestię to z niej skorzysta.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by edie davenport Czw Wrz 03, 2015 10:25 pm

    - może być cokolwiek, nawet superbohaterowie - wzruszyła ramionami - mnie jest dzisiaj wszystko jedno, cieszę się, że na ciebie trafiłam. nie bedę oglądać sama - zajadała się jego popcornem - to co, idziemy na to? - zapytała wskazując palcem jeden z filmów o superbohaterach. normalnie kopia benia aww ;x

    Sponsored content

    kino - Page 12 Empty Re: kino

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:48 pm