fighting cocks

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    fighting cocks - Page 8 Empty fighting cocks

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    fighting cocks - Page 8 800px-StAlbansPub-PS01
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by regan van der gale Sob Paź 17, 2015 8:09 pm

    w środku odetchnęła z ulgą, że vesper wcale nie zdecydowała się wracać do domu, tylko kazała jej przekazywać wiadomość. nie będzie musiała nic matce mówić zamiast wracać do domu i zmyślać matce, że znowu się upiła i zapomniała, że potrzebowała vesper.
    - ale jeżeli będzie się na mnie wyżywać przez to, że nie przyszłaś, to jutro się policzymy. - pogroziła jej i uciekła jak najszybciej z powrotem do pracy. zacznij kimś dla madeline.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by vesper cunningham Sob Paź 17, 2015 8:10 pm

    - jasne - aż się roześmiała z żarciku regan i poszła się dalej bawić.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 7:10 pm

    pił. bo najwyraźniej urządzał sobie od wczoraj jakiś pijacki maraton.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 7:14 pm

    no to proszę bardzo. ariana przyszła się napić bo miała taki kaprys właśnie. siadła sobie przy barze i zamówiła kilka szotów, bo nie będzie się bawić w jakieś drinki. rozglądała się dookoła a jak zauważyła mike'a to zdecydowała, że nie chce się denerwować więc udawała, że w ogóle nikogo nie widzi w tej knajpie.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 7:19 pm

    majka na pewno zaczepiały wszystkie laski. ale on był na to niewzruszony bo przecież miał allie. chciał się tylko napić. pewnie był tutaj z kolegami, ale ci zaczęli wyrywać, podrywać i zrywać ciuchy z lasek i tak dalej. dlatego siedział sam i wgapiał się w telewizor, w którym leciał jakiś mecz. średnio go to obchodziło, dlatego widząc arianę szepnął tylko do barmana, żeby dostawił jej jeszcze ze dwa szoty na jego koszt.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 7:23 pm

    barman pewnie jej pokazał od kogo te dwa dodatkowe szoty, a kiedy ariana się zorientowała, że to od niego to co najmniej się zdziwiła. wzięła swoją tackę z szotami i dosiadła się do niego. - przez chwilę się zastanawiałam, czy mnie z kimś nie pomyliłeś.... - zaczęła dość przyjemnie jak na siebie.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 7:26 pm

    wiedział co ją udobrucha he he. uśmiechnął się widząc, że podchodzi. sam chwycił jednego z szotów i wypił - ciebie nie da się z kimkolwiek pomylić, jesteś jedyna w swoim rodzaju - oznajmił. trzeba przyznać że nieźle bajerował, choć wątpię żeby coś takiego na arianę miało podziałać.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 7:29 pm

    nie, raczej to na nią nie podziała. ale niech próbuje, kto wie.... - hm.... nie dość, że stawiasz przede mną alkohol, to jeszcze prawisz drinki.... chyba naprawdę pomyliłeś mnie z kimś milszym, albo co gorsza z kimś kto to doceni. - uniosła kącik ust i wypiła szota.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 7:41 pm

    dopóki będzie miał nadzieje, że ariana mu wybaczy jego beznadziejne zachowanie dopóty będzie próbował. super facet! allie powinna być wdzięczna losowi. pewnie była i codziennie dziękowała bogu za majka he he. jak ja lubie dowartościowywać swoje postacie - kiedyś to docenisz, zobaczysz - szturchnął ją lekko i wskazał na szota żeby z nim sie napiła.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 7:48 pm

    haha, zdecydowanie. szczególnie chyba facetów.... pewnie każda byłaby wdzięczna losowi za takiego miłego faceta. no może prawie każda. - naprawdę masz taką nadzieję? - zaśmiała się uroczo, chociaż raczej rzadko to robiła. - sądzisz, że kilkoma szotami jesteś w stanie roztopić moje serce? - uniosła brew, ale zaraz sięgnęła po kieliszek, żeby się z nim napić.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 7:57 pm

    każda prócz ariany najwyraźniej - ejejejjee - pogroził jej palcem - kilkoma szotami i komplementami - zauważył. bo nie chcial jej wcale tylko upić. tylko upić i udobruchać. to był początek dobrego planu pod tytułem: 'jak ariana ma mi wybaczyć mimo, że zachowałem się jak chujek?'. ten plan właśnie realizował.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:04 pm

    no cóż. specyficzna po prostu była. - aaa. no tak, zapomniałam. - pacnęła się w czoło i rozsiadła wygodniej na krześle. to się okaże, czy dobrego planu... nigdy nic nie wiadomo. - a w razie niepowodzenia masz jeszcze coś w zanadrzu? - zapytała, bo to dość istotne.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 8:11 pm

    specyficzna to mało powiedziane. - tak - odparł tajemniczo i przechylił kieliszek, z którego ubyły kolejne mililitry wódy - siebie - wyszczerzył ząbki - czy to nie wystarczy? - zaśmiał się. według niego jego osoba wystarczyła w zupełności do osłodzenia najbardziej gorzkiej sytuacji.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:14 pm

    wcale nie, to w zupełności wystarczające słowo, zeby ją opisać. - siebie? - zmierzyła go wzrokiem. - no cóż... nie jestem w zupełności przekonana co do tego, czy twoja osoba jest w stanie załagodzić całą sytuację. - powiedziała poważnie. to niemożliwe, żeby normalnie była dla niego taka miła.... musiała się zjarać porządnie, przed przyjściem tutaj.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 8:18 pm

    skoro tak mówisz. nie bede udawać, że znam twoje postacie lepiej od ciebie xd
    - no weeeź - jęknął i przegryzł wódę słonym precelkiem - jestem przystojny, uśmiechnięty, zabawny i towarzyski. to niemożliwe że nie mógłbym temu podołać, to po prostu niemożliwe - tak, do jego cech trzeba dodać jeszcze jedną. był pewny siebie, bardzo pewnie siebie.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:27 pm

    i tak wiem, że myślisz sobie, że wiesz lepiej. nie musisz się z tym ukrywać xd
    - a ja jestem urocza, milusia i przyjacielska dla wszystkich. - wyrecytowała jakby mówiła jakiś wierszyk, w dodatku recytowała to beznadziejnie bo zupełnie bez przekonania. chociaż pewnie akurat w to co on mówił to wierzyła, bo nie dało się ukryć, że tak właśnie było. był przystojny towarzyski i zabawny.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 8:31 pm

    no wiesz co! jak możesz!
    - nawet kłamać nie potrafisz - zauważył to zaraz śmiejąc się przy tym uroczo i machnął do barmana, a ten zaraz postawił przed nimi kolejną kolejkę szotów - choć czasami jesteś urocza, nawet jeśli o tym nie wiesz - bo pewnie były takie momenty, w których taka była, ale sama nie zdawała sobie z tego sprawy. jednak majk to zauważał. widział bardzo dużo wtedy kiedy chciał.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:37 pm

    taka prawda jest, nie ukrywaj się.
    - potrafię, jak chcę. - zaśmiała się, bo chwilami kłamanie szło jej wyśmienicie. - naprawdę? może ci się coś przyśniło mike.... jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktoś po kilku szotach plótł takie bzdury. - pokręciła głową bo na pewno nikt jej nie powiedział nigdy, że jest urocza i jakoś z tego powodu nie ubolewała.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 8:49 pm

    ja? nigdy!
    majk na pewno tak jej nie mówił, bo czasami na prawdę była dla niego urocza. szczególnie wtedy jak kręcili ;x choć potem też w sumie. nie licząc momentow kiedy sie na niego wsciekała. - toż to nie bzdury tylko prawda! - oburzył się - nie wmawiaj mi że to alkoholowa gadka - zaśmiał się.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:55 pm

    taaa, nie ma możliwości, żeby ktoś ci uwierzył.
    kiedy ze sobą kręcili to pewnie i ariana uważała, że mike jest słodziakiem, a potem ją wykiwał, zostawił czy co to tam było i od razu zapałała do niego nienawiścią. ona za to pewnie uważała, że była najsłodsza jak się wściekała. - tak to wygląda z mojego punktu widzenia. - powiedziała wzruszając ramionami.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by mike whittemore Pią Paź 30, 2015 8:58 pm

    no dzieki.
    majk za to nie uważał, że była słodka jak się wściekała bo wtedy się jej najnormalniej w świecie bał. na szczęście dziś się nie wściekała, przynajmniej jeszcze nie - a ja cię zapewniam, ze nie jestem pijany - zeskoczył z krzesełka i zrobił jaskółkę żeby potwierdzić swoje słowa czynem xd
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ariana wyatt Pią Paź 30, 2015 8:59 pm

    - wspaniale. - pewnie jeszcze trochę pogadali i poszła do siebie
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 10:08 pm

    kolejne pro miejsce. zagadywał właśnie barmana i proponował mu grube hajsy za obrazy eleganckich psów, bo chciał zrobić pranka swojej rodzinie i wymienić wszystkie królewskie portrety w sali tronowej na ludzi z głowami psów.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by harry windsor Sro Lis 18, 2015 10:13 pm

    tak, bardzo pro. harry w sumie powinien się chyba starać udobruchać aggie, ale nie wiedział, że mogła się obrazić za jego kolację z danielem, więc przyszedł tutaj. podsłyszał rozmowę bjorna i się zaśmiał, po czym podszedł bliżej. - dwa ci nie wystarczą - powiedział, po czym skinął na laskę za barem, żeby nalała mu to co zawsze.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 10:17 pm

    jak wiesz, że są dwa xdd może było więcej, tylko nie widziałyśmy?!
    - dlatego muszę zdobyć namiary na artystę, który by mi namalował więcej takich arcydzieł. znasz jakiegoś? - zmierzył wzrokiem harry'ego na przywitanie. harry zawsze się chwalił, że zna więcej wpływowych ludzi niż bjorn, więc teraz mógł udowodnić, czy taka jest prawda.

    Sponsored content

    fighting cocks - Page 8 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:20 pm