fighting cocks

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    fighting cocks - Page 9 Empty fighting cocks

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    fighting cocks - Page 9 800px-StAlbansPub-PS01
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by harry windsor Sro Lis 18, 2015 10:21 pm

    przeszłam wszystko jak się zgubiłam i wylądowałam na palarni i więcej takich arcydzieł nie widziałam xd
    - oczywiście, że tak - odpowiedział od razu, bez zastanowienia. przypomniało mu się jak ostatnio był na jakiejś nudnej wystawie. może artysta nie malował ludzi z głowami psów, ale zawsze można o coś takiego poprosić.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 10:26 pm

    może byłaś cała w emocjach i nie dostrzegłaś xd
    - okej, możesz dać mi do niego kontakt. - wyciągnął telefon, żeby sobie od razu wszystko zapisać. - swoją drogą, nie miałem okazji ci jeszcze podziękować. - uniósł brew kiedy spojrzał na rudzielca.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by harry windsor Sro Lis 18, 2015 10:32 pm

    całkiem możliwe skoro nawet drzwi wejściowych nie zauważyłam xd
    - nie pamiętam jego danych - wywrócił oczami, po czym kazał ochroniarzowi ogarnąć jak ten malarz się nazywał. - podziękować za? - zmarszczył czoło. nie wiedział o czym mowa i co niby takiego zrobił, że zasłużył na podziękowania.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 10:36 pm

    no właśnie!
    - w takim razie moi ludzie skontaktują się z twoimi ludźmi. - zaśmiał się, bo lubił się nabijać z tych wszystkich konwenansów. tak naprawdę nie chciał, żeby ktoś z jego sztabu był uwikłany w jego plany i zdradził wszystko rodzicom. swoją drogą, ciekawe czy ochroniarze harry'ego i bjorna tez sobie właśnie dyskutowali w przyjaźni. - za to, że wziąłeś ślub w vegas i nikt nie zwracał uwagi na to, co ja wyprawiam. - roześmiał się. to harry pojawiał się na okładce, a informacja o romansach bjorna z szesnastolatką zeszła na drugi plan, nawet jeśli i tak zrobiła się z tego afera.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by harry windsor Sro Lis 18, 2015 10:41 pm

    - to najlepsze rozwiązanie - potwierdził. ochroniarze pewnie mogli sobie razem ponarzekać i porównać kogo jest trudniej znieść. chociaż w tym może i bjorn by wygrał, bo harry zrobił się bardziej miły dla swojej służby i już nie czuł potrzeby wyżywania się na wszystkich dookoła. - no tak, nie ma za co - powiedział rozbawiony. jednak były jakieś zalety bycia mniej ważnym niż harry.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 10:49 pm

    - ale nikomu ani słowa! - zastrzegł jeszcze i nawet pogroził mu palcem. zbyt dokładnie to wszystko obmyślił, żeby teraz jakiś rudzielec mu pokrzyżował szyki. wow, bjorn chociaż w czymś wygrywa. i wcale nie miał mniejszej afery dlatego, że był mniej ważny (no dobra, w anglii na pewno był mniej ważny, popytaj lepiej w szwecji), ale dlatego, że harry przebił go wielkością swojego przewinienia. bjorn wyszedł przy nim na niewiniątko! - widzę, że małżeństwo ci służy - zbijał się z niego.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by harry windsor Sro Lis 18, 2015 10:56 pm

    - nie bardzo mnie obchodzą twoje plany, więc możesz być spokojny - zaśmiał się i popił piwa czy co on tam w końcu sobie zamówił. byli teraz w anglii, a nie szwecji, więc liczył się harry. zresztą jakby odwiedził jego kraj to na pewno też by się nim jarali o wiele bardziej niż angole bjornem. urodził się po prostu lepiej, co zrobić. - zdecydowanie, też powinieneś spróbować - rozbawiony poklepał go po plecach i poszedł dalej pić z ziomkami. pewnie daniela wyciągnął skoro znowu takie psiapsie z nich były.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by björn rangvaldsson Sro Lis 18, 2015 11:06 pm

    wolał daniela od towarzystwa księcia szwecji, sukces xd bjorn ogarnął te obrazy, śmieszek.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 7:22 pm

    dylan przyszedł na piwo, bo dlaczego by nie! każdemu się należy odrobina przyjemności. siedział sobie przy stoliku, oglądał jakiś mecz, który leciał na telewizorze i rozkoszował się ciszą i spokojem. chociaż oni to pewnie we francji na świętach byli...... albo nie obchodzili świąt?
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 7:33 pm

    nie byli we francji bo merc z frankiem zostali tu na święta skoro już byli tyle czasu przez to, że jude się połamał. jeremy się umówił z dylanem, więc przyszedł i dosiadł się do niego. - cześć - przywitał się i zamówił sobie piwo.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 7:41 pm

    aaa, no to nie wiedziałam, bo oczywiście nie ogarniam za dobrze ;d no to skoro się umówili to w takim razie czekał na Jeremiego i przy okazji oglądał mecz. - hej - uniósł rękę tak jakby chciał mu dać piąteczkę, ale nie chciał bo zaraz ją opuścił. - co tam? - zapytał
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 7:46 pm

    gdybyś częściej była to byś bardziej ogarniała ;x
    chwycił swoje zimne piwo i zaraz upił łyka. - przez ciebie jude znów przyszedł do mnie spać - spojrzał na dylana. dagna wczoraj wymyśliła, że puścił mu nightmare before christmas i się tego wystraszył, więc to wszystko wina dylana.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 7:51 pm

    przedświąteczny okres to ciężki okres.... ogólnie ostatnio mam ciężki czas i w sumie nie mam czasu także soraski.
    roześmiał się na jego słowa. - trzeba było powiedzieć, że cię nie ma, albo, że masz u siebie jakąś panienkę.... kto ci go kazał przyjmować? - wzruszył ramionami. dylan pewnie by tak zrobił na szczęście jude lubił bardziej jeremyego.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 7:59 pm

    żal, powinnaś znaleźć czas na granie.
    - sam się wprosił i zignorował to jak mu powiedziałem, że jest już za stary na takie akcje - wywrócił oczami. chyba będzie musiał być dla niego tak bezduszny jak dylan bo inaczej nigdy nie wydorośleje i nie da mu spokoju. - wiesz, że się boi nawet bajek, więc nie puszczaj mu więcej takich rzeczy - westchnął.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 8:02 pm

    nie miałam czasu porządnie się wyspać, a ty mi o graniu mówisz xd
    - właśnie powinien więcej takich rzeczy oglądać. nie może wiecznie się wszystkiego bać... - wywrócił oczami, bo nie rozumiał dlaczego jeremy się tym tak przejmuje. jude nie był już dzieckiem i musiał się przyzwyczaić do dorosłego świata, gdzie ludzie nie boją się czarownicy z królewny śnieżki....
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 8:09 pm

    granie jest lepsze od snu xd wyśpisz się po śmierci.
    - skoro tak uważasz to sam się nim potem zajmuj. następnym razem go do ciebie przyprowadzę - mruknął niezadowolony. też był zdania, że jude powinien przestać zachowywać się jak dziecko, ale stawianie go w takich sytuacjach znaczyło to, że potem on musiał sobie z nim radzić.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 8:17 pm

    może..... a co jak będę żyć sto lat i przez sto lat się nie wyśpię?! xd
    - no co ty, zwariowałeś chyba..... udawaj, że cię nie ma. zgaś światło, nie odzywaj się..... w końcu sobie pójdzie. może następnym razem zapuka do swojej dziewczyny i to ona go będzie uspokajać. na pewno szybciej jej to pójdzie niż tobie... zna lepsze sposoby. - zaśmiał się.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 8:30 pm

    to poświęcisz jeden dzień, żeby odespać i będziesz mogła dalej grać xd
    - to fakt - zaśmiał się. - myślisz, że on kiedyś znormalnieje? - zapytał go poważnie. - trochę się o niego martwił, bo ani on, ani rodzice czy nawet morgan nie będzie się nim wiecznie zajmować. miał małe szanse, żeby poradzić sobie w świecie z takim podejściem do wszystkiego.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by dylan hurd Nie Gru 27, 2015 8:33 pm

    hehe.
    - nie wiem... - wzruszył ramionami i się napił - musisz z nim poważnie pogadać, bo mnie nie będzie słuchać - powiedział marszcząc nosek. - mogę się poświęcić i pójść na to spotkanie z tobą, ale dużo ci nie pomogę. - dodał, bo na pewno jude nie lubił dylana tak bardzo jak jeremyego i nie będzie słuchał jego rad.... tylko jer ma takie moce.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by jeremy hurd Nie Gru 27, 2015 8:47 pm

    - nie wiem czy on w ogóle kogokolwiek posłucha - westchnął. dopił to piwo, pogadali jeszcze o jakichś głupotach i poszedł. zacznij lu ;x
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by neil fairbrother Sob Sty 02, 2016 9:02 pm

    siedział tu i piwkował z kolegami, a obok niego siedziała jego lalka xd
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    27

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ellen gordon Sob Sty 02, 2016 9:06 pm

    dobrze że leili nie zabrał na piwo tylko lalkę. ellen się tym razem tu zabłąkała. nie widziała nikogo za bardzo interesującego, ale bobas neila przykuł jej uwagę. podeszła do niego i chwyciła lalkę za nogę. - od kiedy dorośli bawią się lalkami? - a wszyscy mówią jej, że jest nienormalna.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by neil fairbrother Sob Sty 02, 2016 9:08 pm

    chciał udowodnić kylie, że jest odpowiedzialnym ojcem, więc wszędzie zabierał swoją lalkę ze sobą. bardzo odpowiedzialne xd
    - to projekt do szkoły. - pogłaskał lalkę po głowie jakby była jego prawdziwą córką. pewnie ją sobie nazwał w głowie i w ogóle. musiał ją teraz zapewnić swoim dotykiem, że jest bezpieczna, mimo że obca pani ją zaczepia.
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    27

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by ellen gordon Sob Sty 02, 2016 9:14 pm

    przynajmniej się starał, ale kylie na pewno nie była zadowolona gdy dowiadywała się, że się szwendał ze swoim lalko-dzieckiem po pubach. - i co z nią musisz robić - zaczęła ją obracać, żeby przyjrzeć się uważnie z każdej strony.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by neil fairbrother Sob Sty 02, 2016 9:18 pm

    pewnie jeszcze po alkoholu prowadził... oczywiście rower. z lalką w koszyku xdddd powinien się upić i wywrócić z rowerem i lalką. wyobraziłam to sobie i uznałam za zabawne. ach, to moje wyrafinowane poczucie humoru.
    - opiekować się nią jak prawdziwym dzieckiem. - wyjaśnił i dla potwierdzenia napił się piwka.

    Sponsored content

    fighting cocks - Page 9 Empty Re: fighting cocks

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 6:19 pm