essie

    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty essie

    Pisanie by essie becket Nie Mar 08, 2015 10:45 am

    First topic message reminder :


    essie - Page 5 Design-living-area


    essie - Page 5 Scandinavian-home-15


    essie - Page 5 Scandinavian-home-28


    Ostatnio zmieniony przez essie becket dnia Wto Lis 10, 2015 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sob Sie 01, 2015 12:35 am

    dopóki dziecko nie poszłoby do szkoły, to pewnie że tak xd dogadywaliby się idealnie wprost xd jeszcze nina jakby zaszła w ciążę w tym samym czasie, to już w ogóle idealnie dla nich. może odnajdę jego biologicznych rodziców, któż to wie i będą chcieli od niego czegoś konkretnego ;x a ojcowie ją pokochają, nie wiem dlaczego ona się tak ich boi - mhm, mów mi tak dalej - pocałował ją delikatnie w usta, raz a potem drugi raz, trzeci też. - nie wiem co ja bym bez ciebie w ogóle robił - wymruczał jak kot.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sob Sie 01, 2015 12:41 am

    haha, pewnie jak któraś zajdzie w ciążę to okaże się, że druga też jest, bo zawsze się robią takie baby boomy na forach ;x to dziwne, ale tak jest xd ale w sumie to jest wtedy zabawnie. to wtedy będą okropne dramy xd ja też nie wiem, no ale to zawsze jest stres. - nie będę ci słodzić całą noc. - zaśmiała się i popukała go palcem w głowę. - ja też nie wiem co byś beze mnie zrobił. - stwierdziła. nie ma to jak chłodna ocena xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sob Sie 01, 2015 12:46 am

    tak pewnie będzie! xd pogadali jeszcze o tym jak spędzą te wakacje a potem grzecznie poszli spać.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 8:56 pm

    przyszedł do niej po pracy i przyniósł ze sobą babeczki. wino też. zapukał ze trzy razy i czekał.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:02 pm

    była akurat pod prysznicem i wyleciała spod niego jak usłyszała pukanie w samym ręczniczku. ociekała wodą, ale pewnie wiedziała, że casper ma przyjść i zapomniała mu powiedzieć, żeby po prostu wchodził. - no chodź, chodź. - skinęła głową, żeby wchodził bo pewnie miała jakiegoś wariata sąsiada i bała się, że będzie ją podglądał...
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:07 pm

    ucieszył się na jej widok w samym ręczniczku, to od razu zostawił wszystko na półce i zabrał się za obcałowywanie i przytulanie mokrej essie. jakkolwiek to brzmi... pocałował ją na przywitanie przeciągle a potem wziął ją sobie na plecy i postawił dopiero jak mu sie znudziło noszenie jej na rękach. czyli od razu jak weszli do salonu xd - stęskniłem się księżniczko - powiedział zadowolony i znowu ją cmoknął w usta.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:11 pm

    zaczęła się śmiać i zatrzasnęła za nimi drzwi. dobrze, że sąsiad nie był na tyle nienormalny, żeby iść za nimi do salonu, różnie to z ludźmi w sumie bywa. - widzieliśmy się rano.... - wywróciła oczami bo na pewno przyszła mu życzyć dobrego dnia przed swoimi zajęciami i przy okazji mu ukraść babeczkę, którą miała zamiar zjeść na śniadanie. - niemożliwe, że aż tak się stęskniłeś.... - zmierzyła go uważnie wzrokiem i zaśmiała się.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:14 pm

    pewnie u niej bywa dzień w dzień teraz, skoro ona taka mega kontrolująca jest. nie chciał się jej narażać w żaden sposób to posłusznie wracał do niej wieczorami a wychodził rano, a potem widywali się u niego w pracy. uśmiechnął się szeroko do essie - jak to niemożliwe? ja zawsze za tobą tęsknię a ty mnie tak bardzo nie doceniasz! - oburzył sie zaraz.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:18 pm

    trzeba pilnować swego, nie? w końcu kto wie kto go podrywa w tej kawiarence! musiała mu przypominać, że jest jedyna i najlepsza na wypadek, gdyby zapomniał. - kto cię nie docenia, ja? chyba mnie z kimś pomyliłeś skarbie. - zaśmiała się. i dała mu buziaka. - zrobiłam kolację, jest w lodówce. - pochwaliła mu się. pewnie zrobiła jakieś spaghetti czy cos podobnego bo pewnie casper w pracy zapychał się słodyczami, a ileż można słodkiego jeść.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:23 pm

    też miał te swoje ulubione klientki, które oczywiście próbowały go podrywać na ładne oczy, ale casper jest grzecznym chłopczykiem i nie zdradza swoich dziewczyn. nie żebym w karcie wpisała mu, że leci na kilka frontów, ale tak nie jest. zawsze będzie jedyna dla niego, awww. - kolacja? normalne jedzenie? wow, normalnie jestem szczęściarzem. dzisiaj zjadłem tylko jeden kawałek pizzy na cały dzień, nie miałem czasu a leo gdzieś wcięło. pewnie w szpitalu był - podrapał się po policzku. - to ja idę sobie odgrzać a ty wracaj pod prysznic - klepnął ją w tyłek.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:28 pm

    to tym bardziej musiała jakoś zaznaczyć swoją pozycję xd nawet jeśli nie myślał na razie o zdradzaniu jej. - a kiedyś pouczałeś mnie, że mam jeść - wywróciła oczami i westchnęła. no ale skoro sobie poszedł odgrzewać jedzenie to rzeczywiście wróciła pod prysznic. wcale się nie spieszyła bo lubiła długo siedzieć w łazience. a może miała wannę i się wylegiwała jednak w niej a nie brała prysznic.... tak, to lepsza opcja, odprężała się po ciężkim dniu na uczelni.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:31 pm

    na razie nie myślał xd nawet nie miał z kim... z leo najprędzej. szkoda tylko, że on jest hetero. jak już sobie odgrzał i zjadł co mu tam ugotowała, poszedł sprawdzić czy się przypadkiem nie utopiła w tej wannie. wszedł bez żadnego ostrzeżenia do łazienki, bo się nie krępował. była w końcu jego dziewczyną, mógł sobie na nią popatrzeć bez żadnego skrępowania. usiadł na brzegu wanny. - wychodziiisz już? - zapytał robiąc słodkie oczka.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:36 pm

    essie pewnie rozszarpałaby ich oboje jakby casper zdradził ją z leosiem.... a ona się nie utopiła, leżała sobie wyciągnięta w wannie i pewnie jeszcze nuciła sobie pod nosem jakieś urocze pioseneczki. - nieeeeee - zaśmiała się. - dlaczego tak myslisz? woda jest ciepła, przyjemna...... chodź tu, a nie marudź. - wyciągnęła ręce w jego stronę.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:40 pm

    najpierw musieliby zmienić orientację albo musiałoby im coś bardzo odjebać jakby się przespali. w co wątpię żeby cokolwiek takiego się zdarzyło, dlatego essie będzie o to spokojna. słysząc jej słowa, pozbył się bardzo szybko wszystkich ciuchów i usiadł za nią żeby móc się do niej przytulić. - mhm, masz całkowitą rację. jest cholernie przyjemnie - przymknął oczy. w końcu mógł odpocząć po tym całym dniu pracy. - robiłaś dzisiaj coś ciekawego? - zapytał muskając jej szyję.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 9:50 pm

    różnie bywa. może jeszcze nie odkryli w sobie takiego pociągu.... oparła się wygodnie o niego bo oczywiście był o wiele wygodniejszy niż ścianka wanny. - zawsze mam rację. - zaśmiała się i wyciągnęła szyję, żeby go musnąć. - same ciekawe rzeczy. byłam na zajęciach. - powiedziała rozbawiona, ale akurat pewnie zajęcia miała ciekawe, a przynajmniej ją to interesowało co się tam działo.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 9:56 pm

    nie odkryją w sobie żadnego pociągu do facetów, to nie louis i niall, pozdro xd zamruczał jak kot, był szczęśliwy, że ten dzień w końcu się skończył. ostatnio bardzo dużo rzeczy w końcu mu się poukładało. kylie miała lada dzień zostać mamą, on miał pracę i szkołę, układało mu się z essie, nina też jakoś powoli wracała do swojego życia. pocałował ja w płatek ucha. - to zajęcia bywają ciekawe? znaczy, nie no... bywają, co kto przecież lubi. ale już nie gadajmy o pracy, delektujmy się ciepłą wodą i sobą - mruknął miziając ją po ciele.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 10:02 pm

    nigdy nie wiadomo, nigdy xd to z resztą byłaby najciekawsza akcja st albans xd no bo w końcu z wielkiego burdelu robi się wielki porządek. i to szybciej niż się wszystkim wydaje. - oczywiście, czasami. - zaśmiała się. - to ty zacząłeś, ja się chciałam po prostu poprzytulać. - mruknęła obracając się na bok i wtulając w niego.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 10:06 pm

    do czego ty mnie właściwie chcesz namówić xddddd skiba przeciez nie pozwoli, sorry, słowo skiby tutaj jest najświętsze. powoli gładził ją po ramieniu. jak tak leżeli w wannie to oczy mu się zamykały. najpierw musiał iść do pracy, potem na zajęcia, zostawiał kawiarnię jakiemuś pracownikowi, jak zajęcia się kończyły to znowu szedł do pracy a potem prosto do essie. leo się pojawiał albo się nie pojawiał. pocałował ją w czubek głowy - nie chce mi się wracać już do domu.. mogłoby tak zostać w sumie - powiedział bezwiednie.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 10:09 pm

    do niczego, stwierdzam tylko fakt xd bidny zapracowany człowiek! essie go na pewno go jakoś pocieszy i odpręży. - dlaczego chciałbyś iść do domu? - zapytała zdziwiona, sądziła, że zostanie na noc, a on chciał znikać, nic nie rozumiała. podniosła głowę, żeby spojrzeć na niego.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 10:20 pm

    do niczego, a to nic nazywa się zdradzanie essie z leosiem ;x słodko by było. ale to chyba tylko w wyobrażeniach xd przeciągnął się i ułożył w wygodnej pozycji - mówię ogólnie. nie załapałaś chyba co miałem na myśli essie - zaśmiał się i cmoknął ją w nos. - myślałem bardziej o tym, że może czas żebyśmy razem zamieszkali - zaproponował.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 10:23 pm

    hehe. co złego to nie ja, co nie. - no chyba nie bardzo. - zmarszczyła brwi. najwyraźniej casper nie wyrażał się wystarczająco jasno i musiał poprawić tą komunikację między nimi. zaraz się poprawił i rozjaśnił wszystkie zawijasy w swoich myślach. - ale że ty tu? - zapytała siadając momentalnie
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 10:27 pm

    tak tak a jak by przyszło co do czego to zażalenia będę składać do ciebie xd poprawił się w tej wannie, bo przecież było ślisko i trochę zjechał jak momentalnie usiadła. - no tak, albo ty u mnie, to zależy. wszystko jedno bylebyśmy zamieszkali razem. nie chcesz? - dopytał.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 10:31 pm

    hehe, jakoś to zniosę xd zmarszczyła brwi. - nie, że nie chcę, casper, po prostu..... no nie wiem, tak nagle z tym wyskoczyłeś to trochę mnie zdezorientowałeś. - wzruszyła ramionami. cóż, już dawno wiedział, że essie nie jest jak każda normalna dziewczyna i niestety nie skoczyła na niego uradowana, że wyleciał z tym pomysłem i nie zaczęła go obcałowywać. a pewnie powinna...
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by casper williams Sro Paź 14, 2015 10:35 pm

    mam nadzieję xd widząc jej super uradowany wyraz twarzy sam przestał się uśmiechać i spoważniał. - nie no, spoko. nie musimy razem mieszkać skoro tak nie chcesz. jak zmienisz kiedyś zdanie, to daj mi znac, okej? - poklepał ją po ramieniu jak jakiegoś kumpla. nie był szczęsliwy, ze mu odmówiła, ale odmowiła mu już kilku rzeczy to się powinien do tego przyzwyczaić.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by essie becket Sro Paź 14, 2015 10:47 pm

    - nie powiedziałam, że nie chcę casper.... po prostu trochę mnie zaskoczyłeś, że tak nagle z tym wyleciałeś. - wzruszyła ramionami. nie to, żeby nie chciała ale wolałaby, żeby jakoś wolniej ją do tego przygotowywał. a nie tak nagle wypowiadał na głos wszystkie swoje pomysły. - ale jak mamy zamieszkać razem to szczerze mówiąc wolałabym tu..... - przyznała.

    Sponsored content

    essie - Page 5 Empty Re: essie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 9:24 pm