• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

mostek

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

mostek - Page 17 Empty mostek

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:39 am

First topic message reminder :

mostek - Page 17 UrQA
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by leila fairbrother Sob Lip 30, 2022 8:18 pm

jasne xd juz lepiej herbatke z pradem jak to moja babcia mowi xd
mogla sie zajac praca nad swoimi problemami, ale to bylo zbyt wymagajace. za duzo o tym myslala zamiast robic I to ja paralizowalo. - no tak - pokiwala glowa. - aha - powiedziala niezrecznie. - musze leciec, mama na mnie czeka. milo cie bylo widziec - pozegnala sie z nim I poszla bo nie mam na nia weny xd next!
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by patrick bowman Sob Lip 30, 2022 8:23 pm

też może być xd choć nie polecam bo zwodnicze xd
wyczuł tą niezręczność więc tylko odprowadził ją wzrokiem i poszedł w swoją stronę.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by khai parekh Sob Paź 01, 2022 6:55 pm

wracala do domu. zobaczyla jakies ptaki, ktore ja zainteresowaly i przygladala im sie.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by annie cruz Sob Paź 01, 2022 7:02 pm

spacerowała tu szukając inspiracji, ale ciągle żadne melodie nie włączały jej się w głowie. zaczynało to być podejrzane, ale zwaliła to teraz na stres związany z ponownym spotkaniem z rodziną królewską.
- cześć! - podeszła do khai - to głupie, pewnie mnie nie pamiętasz, poznałyśmy się na targu i chciałaś mi przesłać przepis... - liczyła na to, że jednak dostanie ten przepis xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by khai parekh Sob Paź 01, 2022 7:07 pm

wszystko wina george'a.
rozpoznala dziewczyne. miala zamiar ja unikac, ale na moscie nie bylo jak. mogla skoczyc do wody zeby nie musiec z nia rozmawiac xd - czesc, pamietam - juz sie zastanawiala jak sie wykrecic z tej rozmowy. mogla powiedziec, ze jednak nie wie kim jest.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by annie cruz Sob Paź 01, 2022 7:14 pm

teoretycznie brak muzyki to wina windsorów, ale wyjątkowo nie george'a tylko drugiego brata xd
hah ucieczka do wody byłaby desperacją. annie za to nie miała pojęcia, że khai specjalnie jej unikała i że wcale nie chciała się z nią dzielić swoimi przepisami i innymi sekretami.
- uff, jak dobrze - zaśmiała się, że nie wyszło na to, że zaczepia nieznajomą jak wariatka - chyba zgubiłaś do mnie kontakt i nie miałaś jak wysłać - usprawiedliwiła ją xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by khai parekh Sob Paź 01, 2022 7:21 pm

haha jeden ja zbanowal w teatrze, a drugi pozbyl sie jej talentu xd
czula sie niezrecznie w jej obecnosci wiec taki desperacki krok byl jej jedyna ucieczka. nie mogla sie przeciez przyznac, ze celowo nie chciala kontynuowac znajomosci. - szczerze mowiac zapomnialam. mam duzo pracy i tak dalej - wykrecala sie.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by annie cruz Sob Paź 01, 2022 7:26 pm

zemsta windsorów xd
- och, no jasne - zmieszała się, uświadamiając sobie, że dla niej ten jeden przepis to byłoby coś wyjątkowego, a khai codziennie ogarniała milion kulinarnych spraw - przepraszam, nie chciałam się narzucać - dodała zaraz. wyglądała jakby chciała się wycofać, ale jednak zawiesiła wzrok na khai - wydawało mi się, że ostatnio złapałyśmy wspólny język... nie ubzdurałam sobie tego, prawda? - widać była zawiedziona tym, że khai nie chce się z nią przyjaźnić.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by khai parekh Sob Paź 01, 2022 7:32 pm

ups xd
bylo jej glupio bo widziala, ze annie zalezalo na tym przepisie. zalowala, ze dowiedziala sie o jej historii z windsorami. gdyby nie to bylyby dobrymi znajomymi. - nie wydawalo ci sie, ale nie jestem dobra w nazwiazywaniu nowych znajomosci - miotala sie troche. nie potrafila klamac, a nie przygotowala dobrej wymowki.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by annie cruz Sob Paź 01, 2022 7:36 pm

annie nie zależało na tym przepisie tak bardzo jak na znajomości z khai. czuła, że się dogadywały i że mogłyby się zaprzyjaźnić, więc przepis był tylko wymówką.
- więc co powiesz na to, żebyśmy kiedyś umówiły się na kawę? - zaproponowała. khai swoim tekstem tylko się pogrążyła, bo teraz annie chciała przejąć inicjatywę zamiast czekać na przesłanie przepisu.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by khai parekh Sob Paź 01, 2022 7:42 pm

zestresowala sie slyszac zaproszenie na kawe. liczyla, ze dziewczyna sobie odpusci. nie wiedziala jaka wymowke wymyslic czy powiedziec jej prawde. zastanawiala sie tez czy moze nie powinna rezygnowac ze znajomosci przez george'a. - przykro mi, ale nie dam rady - spanikowala i wyminela ja, po czym szybko uciekla.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by annie cruz Sob Paź 01, 2022 7:44 pm

była rozczarowana, ale stwierdziła, że khai po prostu jest bardzo nieśmiała i ma problemy z nawiązywaniem znajomości xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Wto Gru 27, 2022 11:15 pm

próbowała zapalić papierosa, ale stara grawerowana zapalniczka nie chciała odpalić.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Wto Gru 27, 2022 11:19 pm

szedl z papierosem w buzi I probowal go odpalic po drodze. tak sie skupil na plomieniu I wycelowaniu w fajke, ze nie zauwazyl Charlotte I wszedl w nia. - sorry - odsunal sie, nie rozpoznajac jej od razu.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Wto Gru 27, 2022 11:22 pm

ona go rozpoznała i nie była zadowolona, że ktoś ją podeptał i że w dodatku był to silas, który powinien już nie żyć. dostrzegła jednak okazję do zapalenia swojego papierosa, więc szybkim ruchem zabrała mu zapalniczkę.
- dzięki - odpaliła swojego papierosa i schowała starą i nową zapalniczkę do kieszeni płaszcza.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Wto Gru 27, 2022 11:27 pm

nie wygladal na szczesliwego, ze na siebie wpadli. - nie ma za co - burknal pod nosem, ale pozwolil jej odpalic fajke. zaciagnal sie I obserwowal jak wklada zapalniczke do kieszeni. - jedna byla moja - przypomnial jej I pokazal na kieszen gdzie sie znajdowala.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Wto Gru 27, 2022 11:30 pm

dobrze, że zdążył swojego papierosa odpalić xd
- no właśnie: była - przytaknęła i też zaciągnęła się papierosem. nie zamierzała mu ustępować. po co mu zapalniczka, skoro i tak w każdej chwili może umrzeć xd nie będzie już jej potrzebował, a charlotte się przyda.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Wto Gru 27, 2022 11:36 pm

ukradl by jej papierosa I wymienil na swojego nieodpalonego xd
- jest - poprawil siebie I ja. na swieta kupil sobie drozsza z fajniejszym obrazkiem wiec nie mogl jej oddac xd nie wiedzial, ze ma niedlugo umrzec I nie oplacalo sie o nia walczyc. widzial, ze nie miala zamiaru go sluchac wiec wlozyl reke do kieszeni jej kurtki I probowal chwycil zapalniczke.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Wto Gru 27, 2022 11:43 pm

cwaniak! 
włożyła dłoń do kieszeni i złapała jego nadgarstek, żeby tam nie grzebał.
- masz szczęście, że chodzę bez ochroniarzy, bo już by cię powalili - powiedziała mu prosto w usta, bo przez tę sytuację byli dość blisko siebie. pogroziła mu albo raczej ostrzegła, biorąc pod uwagę okoliczności xd
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Wto Gru 27, 2022 11:52 pm

musial sobie jakos radzic! przez brak kasy stal sie kreatywny.
nie zdazyl chwycic zapalniczki I nie zamierzal sie poddawac. - nie boje sie twoich ochroniazy - teraz tak gadal bo ich nie bylo xd znali sie na tyle, ze ne czul sie w tej chwili oniesmielony. to, ze byl na nia zly tez dodawalo mu odwagi. chwycil material kurtki od srodka I przyciagnal ja do siebie zeby byli blisko tez cialem. - potrzebuje ja z powrotem - powiedzial powaznie, patrzac jej w oczy.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Wto Gru 27, 2022 11:55 pm

walczył o swoje, to się chwali.
- i co zrobisz, żeby ją odzyskać? - prowokowała go, też patrząc mu prosto w oczy. zastanawiała się, jak daleko silas jest w stanie się posunąć. mimo tego, że byli na siebie nawzajem wkurzeni, to ciągle czuła to napięcie seksualne między nimi. to, że nie dawali mu ujścia, było głównym powodem, dla którego chciała się go pozbyć.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Sro Gru 28, 2022 12:00 am

moze Charlotte doceni.
- to co musze - bardziej nakrecal sie tym jak go prowokowala. byl zly, ze sie dawal, ale nie potrafil pozbyc sie tego uczucia, ze mu sie podobala. musial walczyc o swoja wlasnosc I nie mial wyjscia wiec ja pocalowal. tylko dlatego, ze musial sie poswiecic xd nie dlatego, ze mial na to ochote za kazdym razem jak ja widzial. wczul sie, chwilowo zapominajac co mial zrobic, ale udalo mu sie wykorzystac chwile nieuwagi Charlotte. odsunal sie, wyciagajac dlon z jej kieszeni. - to bylo latwiejsze niz myslalem - zamachal do niej zapalniczka.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Sro Gru 28, 2022 12:06 am

może!
ciężkie poświęcenie ze strony silasa xd mimo tego, że takiego działania od niego oczekiwała, to i tak dała się rozkojarzyć. właściwie to była zaskoczona, że silas dał się sprowokować, bo wcześniej to ona zawsze musiała robić pierwszy krok. widać, że zrobił się pewniejszy siebie w jej towarzystwie. nawet nie miała mu za złe, że ją wykorzystywał do odzyskania zapalniczki. może tak naprawdę to ona nim manipulowała i go wykorzystywała xd 
w pierwszej chwili nie była zadowolona z tego, że zabrał jej zapalniczkę, ale zaraz mignął jej wygrawerowany herb dynastii windsorów i już wiedziała, że wyciągnął nie tą, co trzeba.
- możesz ją zachować - pozwoliła mu z niecnym uśmiechem.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
28

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by silas darcy Sro Gru 28, 2022 12:14 am

moze grupa wsparcia, do ktorej chodzil ze stefka pozwalala mu poczuc sie bardziej pewnym siebie. powtarzal sobie afirmacje codziennie rano do lustra I w koncu zaczal wierzyc, ze nie zasluguja na to by ktos kradl jego zapalniczke. ani na inny disrespect.
jej usmiech byl podejrzany wiec spojrzal na obrazek na zapalniczce. poczul sie zbyt pewny siebie za szybko, ale nie mial zamiaru akceptowac przegranej. - chyba nie chcesz zebym byl w posiadaniu takiego cennego krolewskiego przedmiotu - probowal sie targowac. mogl naladowac zapalniczke, ale by sie wkurzal za kazdym razem kiedy by widzial znak windsorow xd - ostatnio chcialas zebym sie trzymal jak najdalej, a przez to bede o tobie myslal przy kazdym papierosie - zaciagnal sie I wyciagnal reke z zapalniczka w jej strone, gotowy do wymiany. trzymal ja mocno zeby nie ukradla jej tez.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by charlotte windsor Sro Gru 28, 2022 12:21 am

stefka nie powtarzała afirmacji do lustra i nadal dawała sobą pomiatać. albo po prostu silas widział księżniczkę bez makijażu i masek i poczuł, że może sobie na więcej pozwolić. nie była już taką niedostępną figurą.
- moja rodzina ostatnio oddaje wszystkie kosztowności byle komu - nazwała go byle kim xd ale właściwie miała na myśli jego koleżankę annie. silas powinien podpytać annie jak się wykręcić z powiązań królewskich... chociaż w sumie ona go w nie wkręciła. - możesz trzymać się z daleka, ale i tak o mnie myśleć - stwierdziła. zaciągnęła się papierosem, a drugą dłoń zaciskała w kieszeni na zapalniczce, której nie zamierzała oddawać. może też chciała mieć pamiątkę po nim, szczególnie jak umrze xd - poza tym nie potrzebujesz do tego wymowki - dodała, przyglądając mu się. uznała, że silas myśli o niej co najmniej dwa razy częściej niż ona o nim, a niestety też zaprzątał jej czasem głowę!

Sponsored content

mostek - Page 17 Empty Re: mostek

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Mostek
» mostek

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 11:01 am