• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

mostek

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

mostek - Page 10 Empty mostek

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:39 am

First topic message reminder :

mostek - Page 10 UrQA
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by philip lore Wto Paź 19, 2021 9:03 pm

stał na mostku i palił fajkę. w kieszeni miał telefon, z którego leciały rapsy z głośnika.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by quinn singleton Wto Paź 19, 2021 9:05 pm

quinn wyszła na wieczorną przebieżkę i teraz biegła sobie we własnym tempie. minęła philipa i mu pomachała, a rapsów nie słyszała, bo miała słuchawki w uszach.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by philip lore Wto Paź 19, 2021 9:10 pm

nie odmachał, bo nie uznawał takich gestów za godnych jego buntowniczego stylu bycia.
- udajesz, że prowadzisz zdrowy styl życia? - zagadał ją, ale nie wiem czy go słyszała skoro miała tak glośno muzykę w słuchawkach.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by quinn singleton Wto Paź 19, 2021 9:12 pm

wyjęła słuchawkę z uszu i musiała się zatrzymać. usłyszała jego muzykę i się skrzywiła - serio? coome on, phillip, weź to wyłącz, jaka siaraaaa - zaśmiała się z niego - mówiłeś coś wcześniej? jak mówiłeś to nie słyszałam - poprosiła go, żeby powtórzył.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by philip lore Wto Paź 19, 2021 9:21 pm

- siara to twój strój - zamachał na jej dresik sportowy, który może miał jakiś wzór czy żarówiasty kolor, który philip uznał za obciachowy. a może po prostu musiał przyczepić się do czegoś skoro ona się czepiała jego muzyki, której oczywiście nie zamierzał wyłączać. - myślisz, że teraz będę się wysilać i powtarzać? nie zasłużyłaś, trzeba było słuchać za pierwszym razem - potrząsnął głową i zaciągnął się papierosem.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by quinn singleton Wto Paź 19, 2021 9:27 pm

- co ty masz do mojego stroju? - zapytała obracając się dookoła własnej osi i prezentując się w całości - idealnie podkreśla mój tyłek i cycki - a na tym jej zależało najbardziej. była bardzo ale to bardzo niegrzeczną licealistką w końcu - a co musiałabym zrobić żeby zasłużyć? - zapytała zainteresowana.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by philip lore Wto Paź 19, 2021 9:41 pm

- to co ty masz do mojej muzyki - odpowiedział krótko. popatrzył na jej cycki i tyłek skoro je prezentowała, ale wywrócił oczami udając niewzruszonego, bo jej wdzięki na niego nie działały. quinn zawsze przygotowana na podryw, nawet jak wychodzi biegać. - zapłacić mi pół miliona funtów - wypalił, bo ostatnio potrzebował kasy to akurat mu się skojarzyło.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by quinn singleton Wto Paź 19, 2021 9:44 pm

- phi, lore jak zwykle miły dla swoich koleżanek - pokazała mu język, bardzo kulturalnie. najwyraźniej była bardzo wychowaną dziewczyną, skoro bratu pokazywała środkowy palec, kumplowi język. westchnęła na jego słowa - tylko nie mów, że byś chętnie ich nie dotknął - dźgnęła go w ramię palcem - chciałbyś. nie mam tyle kasy - wywróciła oczami. nie chciała mówić, że jej rodzice tyle mają.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by philip lore Wto Paź 19, 2021 9:56 pm

- to najwyższy poziom mojego bycia miłym, nie chciałabyś być moim wrogiem - zauważył zgodnie z prawdą. philip bardziej niż marty zasługiwał na środkowy palec, ale najwyraźniej miała do niego słabość. mógłbym z nimi wiele rzeczy zrobić - przyznał beztrosko, wypuszczając dym papierosowy. był tylko człowiekiem, cycki quinn na pewno go kusiły, tym bardziej, że je zawsze eksponowała. - w takim razie do niczego mi się nie przydasz - skomentował. wyrzucił niedopałek papierosa do rzeki i poszedł do marcusa knuć jak zostaną milionerami.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by quinn singleton Wto Paź 19, 2021 9:57 pm

pobiegła sobie do domu.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by christine atkinson Pią Lis 19, 2021 7:44 pm

byli razem z flynnem na jedzeniu i teraz kierowali się do niej wiadomo dlaczego! ciekawe jakie atrakcje spotkają ich po drodze! christine zapewne opowiadała o dziwactwach bogatych ludzi - i wyobraź sobie, że pan whittman codziennie rano bierze kąpiel w czekoladzie, to ponoć odmładza - opowiadała.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by anderson hurd Pią Lis 19, 2021 7:53 pm

anderson szedł z naprzeciwka i zobaczył ich razem, co wcale mu się nie spodobało!
- hej! stop! - zagrodził im drogę i złapał się pod boczki. - dlaczego jesteście razem? to nie twoja kolej. byliście już razem na randce i teraz była moja kolej, której jeszcze nie wykorzystałem - pewnie dlatego, że świrował z ruby w barcelonie xd
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by flynn caplan Pią Lis 19, 2021 7:59 pm

bardzo dobrze bawil sie z christine! jej zarciki byly bardzo smieszne. swiat w ktorym teraz zyla byl dla niego taki nierealny. - powinnismy sie wykapac w czekoladzie - zasmial sie, juz sobie wyobrazajac ich w wannie pelnej czekolady. te wizje niestety przerwal anderson. - przepales swoja okazje - powiedzial z rozbawieniem i objal christine ramieniem by zaznaczyc swoje terytorium.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by christine atkinson Pią Lis 19, 2021 8:02 pm

christine czerpała nieukrywaną radośc z tego, że dwóch fajnych gości o nią walczyło. wcześniej tak nie było! więc to swego rodzaju nowa sytuacja która podobała jej się, ale z drugiej strony nie do końca wiedziała jak się zachować - pisałam do ciebie - zarzuciła hurdowi - ale nie dawałeś znaku życia - pewnie dlatego że świrował z ruby - no i wtedy flynn wyszedł z propozycją spotkania - wytłumaczyła spokojnie, ale dała się jednak objąć caplanowi.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by anderson hurd Pią Lis 19, 2021 8:09 pm

- byłem na wyjeździe, nie miałem zasięgu - tłumaczył się gęsto. faktycznie nie odpowiadał na wiadomości ze świata zewnętrznego, a jedynie sprawdzał update czy dziewczyny już się znalazły. dopóki się nie znalazły chciał udawać, że świat zewnętrzny nie istnieje. - flynn doskonale wie, że teraz moja kolej. - spojrzał na kumpla. - także przejmę to od tego momentu, dziękuję bardzo - ujął christine pod ramię z drugiej strony.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by flynn caplan Pią Lis 19, 2021 8:19 pm

- skoro nie ignorowales christine to znaczy, ze na nia nie zaslugujesz - zauwazyl. on byl na kazde zawolanie od kiedy dowiedzial sie, ze christine podoba sie tez andersonowi hehe. sprytnie wykorzystal okazje! - takze mozesz sobie isc, a my bedziemy kontynuowac randke - powiedzial powaznie i przyciagnal ja do siebie kiedy anderson tez sie do niej przykleil.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by christine atkinson Pią Lis 19, 2021 8:23 pm

christine była malutka i drobniutka więc dobrze, że jej nie rozerwali jak tak nią miotali! - ups - zaśmiała się kiedy anderson ją pociągnął i wpadła na niego - ojej - zaśmiała się drugi raz kiedy to flynn ja przyciągnął - chłopaki chyba nie ustalaliście jakiejś kolejności i zasad korzystania z czasu ze mną? nie jestem zabaweczką - zażartowała nie widząc że konflikt sam się podjudza trochę.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by anderson hurd Pią Lis 19, 2021 8:32 pm

anderson chciał poderwać christine i konkurować z flynnem, a przy pierwszej okazji poleciał z ruby na wycieczkę i teraz mial pretensje, że christine się zajęła kimś innym xd brawo on. myślenie nigdy nie było jego mocną stroną!
- christine nie zamierza zadowolić się tobą tylko dlatego, że jesteś pod ręką - wyjaśnił przyjacielowi w imieniu dziewczyny. - jeśli oboje mamy mieć równe szanse na to, żebyś zastanowiła się którego z nas bardziej lubisz, to musimy spędzać z tobą równą ilość czasu - tłumaczył tak jakby to były jakieś naukowe badania.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by flynn caplan Pią Lis 19, 2021 8:43 pm

- christine spedza ze mna czas tylko dlatego, ze mnie lubi. nie dlatego, ze nie mogla sobie znalezc do towarzystwa kogos innego - wyjasnil. oboje mowili teraz w imieniu dziewczyny i skupiali sie na sobie zamiast za niej. ciekawe czy by w ogole zauwazyli jesli by sobie poszla xd - jestem w stanie sie z tym zgodzic, ale dzisiaj jest moja kolej. nie mozesz znikad zazyczyc sobie, zeby christine rzucila wszystko i poleciala do ciebie bo ty tak chcesz - odpowiedzial.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by christine atkinson Pią Lis 19, 2021 8:56 pm

stracił szansę lecąc z ruby! a tak już dawno mógłby posiąść chrstine! głupek nie wykorzystał szansy!
tupnęła nogą i spojrzała na nich nieco zniecierpliwiona - wiecie że tutaj jestem? - spojrzała na nich nieco zniecierpliwiona bo miała już konkretne plany na wieczór halo! - będziecie się bić? - zapytała skoro już tak skakali do siebie. chętnie by zobaczyła bójkę, to by ją bardziej nakręciło xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by anderson hurd Pią Lis 19, 2021 9:07 pm

przynajmniej posiadł ruby xd coś za coś.
- wiemy, w tym cały szkopuł - zauważył zerkając na christine, chociaż faktycznie wolałby załatwić tę sprawę z flynnem i o wszystkim zadecydować bez jej udziału. - bez przesady, nie jesteś takie "wszystko". i tak, uważam, że christine ma pełne prawo cię porzucić jeśli pojawiła się opcja na lepsze spędzenie wieczoru - wskazał na siebie. - za bardzo szanuję flynna, żeby się z nim bić - powiedział jakże górnolotnie. tak naprawdę był przeciwko przemocowemu rozwiązywaniu spraw, ale teraz chciał popisać się, że jest tym rozsądniejszym.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by flynn caplan Pią Lis 19, 2021 9:16 pm

wszystkiego miec nie mozna xd
- no wlasnie - zgodzil sie z andersonem chociaz w tym. - nie widze tutaj lepszej opcji - zaczal sie rozgladac nawet w poszukiwaniu lepszej opcji, o ktorej mogl mowic anderson. - boisz sie, ze przegrasz - on tez nie lubil sie bic, ale jesli to mialoby znaczyc, ze w taki sposob dostanie christine to byl gotow sie poswiecic. nie pomyslal o tym, ze moga sie tylko uszkodzic i to w niczym nie pomoze.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by christine atkinson Pią Lis 19, 2021 9:20 pm

ale z nich głupki xd chcieli się kłócić o christine i darmowe żarcie xd
wyswobodziła się z ich objęć - skoro ja jestem szkopułem to pójdę sobie - oznajmiła pewnie choć trochę z nimi igrała - a wy zostaniecie sami ze swoim rozbuchanym ego i chęcią na coś więcej - dalej ich podpuszczała widząc że są gotowi na wiele. chyba na prawdę jarał ją fakt, że o nią walczą. może wyobrażała sobie siebie jako księżniczkę, a to turniej rycerski xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by anderson hurd Pią Lis 19, 2021 9:34 pm

o darmowe żarcie warto było się bić xd
- uważam, że jesteś super gościem, masz zajebiste skille w guitar hero, uratowałeś mi dupę nie raz i pewnie gdybym był dziewczyną to pewnie bym to brał, ale nie, wcale nie boję się, że przegram - kłotnia w wersji anderson xd komplementował go zamiast się bić. a skoro christine ogłosiła, że idzie to musiał skupić się na niej. nawet był zadowolony, że sobie pójdzie, bo to oznaczało, że skutecznie przerwał jej randkę z flynnem. - umówmy się na bake-off. przyszły tydzień, jeden dzień, dwie randki, każdy z nas organizuje najlepszą randkę jaką potrafi, a ty na końcu zdecydujesz którego z nas wolisz. - zaproponował rozwiązanie.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by flynn caplan Pią Lis 19, 2021 9:40 pm

zdecydowanie xd
- dzieki stary - przyjal komplementy, ale sam nie odplacil sie tym samym bo byl nastawiony w bojowym nastroju. - niech bedzie bake-off i niech wygra najlepszy - zgodzil sie na pomysl kumpla. nie mial jednak zamiaru pozwolic odejsc christine. tym bardziej ze juz wszystko z andersonem ustalili. - a teraz mozemy dokonczyc nasze spodkanie - podszedl do niej.

Sponsored content

mostek - Page 10 Empty Re: mostek

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Mostek
» mostek

Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 5:51 pm