pralnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pralnia - Page 8 Empty pralnia

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:44 am

    First topic message reminder :

    pralnia - Page 8 Easy
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 9:16 pm

    - nie chcę tego słuchać. nie powinnam była o nim wspominać - zastopowała dalsze dyskusje na temat alexandra i zdenerwowała się na samą siebie, że nie ugryzła się w język przed chwilą. ash specjalnie prowokowała fatin, bo myślała, że jest zazdrosna, a prawda była o wiele bardziej skomplikowana i bolesna.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ashley whittemore Czw Sie 17, 2023 9:19 pm

    - na pewno? moge ci opowiedziec szczegoly - prychnela. moze by sie przystopowala gdyby znala prawde, ale alec nie byl gotowy jej opowiedziec o tej czesci swojego zycia. chyba lepiej dla niej bo to bylo zbyt skomplikowane, a ona dobrze sie bawila tak jak bylo teraz.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 9:26 pm

    fatin nie chciała się nakręcać, ale ashley wywoływała w niej pierwotne instynkty. była jedyną osobą, przy której wychodziła ze skorupy i okazywała jakieś intensywniejsze uczucia, a nie zachowywała się według wiecznych schematów.
    - ja też mogę ci opowiedzieć szczegóły - denerwowała się. szczegóły o miłości alexandra i jej siostry, o ich ślubie, ich życiu, jej śmierci. dużo było do opowiadania. myślała, że szwagier wyjaśnił jej, jakie łączą ich relacje.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ashley whittemore Czw Sie 17, 2023 9:30 pm

    ciekawe czy alec by sie cieszyl, ze dziewczyny maja taki bonding xd
    - to dalej, zamieniam sie w sluch - myslala, ze chciala jej opowiadac o tym jak probowala podrywac alexandra. sam duzo nie chcial mowic na temat fatin wiec chciala sie dowiedziec od niej co ich laczylo.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 9:47 pm

    na pewno byłby zachwycony xd
    zapowietrzyła się, bo nie spodziewała się, że te przekomarzanki doprowadzą do tego, że faktycznie będzie musiała teraz opowiadać o swojej siostrze. to był dla niej bolesny temat i dla alexandra zapewne też, dlatego nie chciał o tym więcej rozmawiać.
    - posłuchaj... nie wiem co to za kryzys wieku średniego w wykonaniu aleca - zaczęła spokojnym tonem. - ale byłabym wdzięczna, gdybyś z szacunku do mnie i do zary nie rzucała mi w twarz tym, co was łączy - wybrnęła z tego powoli.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ashley whittemore Czw Sie 17, 2023 9:58 pm

    mogla nie nazywac ich zwiazku kryzysem wieku sredniego u aleca bo to tylko jeszcze bardziej nakrecilo ashley. uwazala, ze maja cos prawdziwego, a nie tylko faze gdzie alexander wzial mloda laske zeby sam mogl poczuc sie mlodziej. - i dlaczego mialabym tego nie robic? - nie byla przekonana. w dodatku nie zdradzila, ze nie wie kto to zara wiec brzmialo jakby nie miala litosci, ups.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 10:03 pm

    z perspektywy fatin spotykanie się szwagra ze studentką to był tylko jakiś odchył w jego wykonaniu. tym bardziej że wcześniej była świadkiem jego miłości i dojrzałego związku z inną kobietą, która może i była nieco młodsza od niego, ale nie aż tyle. fatin nie mogła zaakceptować tego, że zastępował jej siostrę, a tym bardziej kimś tak nieodpowiednim.
    - bo to tak jakbyś tańczyła na jej grobie - odpowiedziała z ciężkim westchnięciem na tę szczenięcą bezczelność w wykonaniu smarkuli ashley.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ashley whittemore Czw Sie 17, 2023 10:06 pm

    moze tez by pomyslala, ze to dziwne gdyby byla na miejscu fatin. no ale nie miala takich wiadomosci. to bylo dla niej zabawne wiec zasmiala sie. - na czyim grobie? - wydala, ze nie wiedziala o czym mowi i dlaczego uzyla akurat takich slow.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 10:13 pm

    bezczelność ashley sięgnęła zenitu i fatin poczuła, jak cała się skręca w środku przez ten jej śmiech, który teraz będzie się odbijał echem w jej głowie przed snem. w takich chwilach brakowało jej wsparcia siostry, która zawsze lepiej potrafiła sobie radzić w społecznych sytuacjach.
    - zary - powtórzyła jasno i wyraźnie. - jego żony? - popatrzyła na nią tak, jakby to było oczywiste. - mojej siostry? - dodała, żeby wyszło bardziej dobitnie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ashley whittemore Czw Sie 17, 2023 10:16 pm

    bezczelny usmiech bardzo szybko zniknal z jej twarzy kiedy fatin w koncu wyjawila kim byla zara. zbladla i koszyk z praniem prawie wylecial jej z rak. - masz racje, lepiej bedzie jak nie bedziemy rozmawiac - wymamrotala i uciekla. to bylo za duzo informacji na raz.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by fatin saidi Czw Sie 17, 2023 10:25 pm

    fatin wyżyła się na pralce, kiedy coś tam rozkręcała, ale przynajmniej ją naprawiła.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 8:36 pm

    wyciągał rzeczy z pralki.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by darcy callis Pon Gru 18, 2023 8:43 pm

    przyszla ze swoim praniem. chwile za nim stala I czekala, ale zaczela sie niecierwpliwic. - skonczyles juz? - chciala wiedziec czy warto czekac czy bedzie musiala wrocic pozniej.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 8:48 pm

    słyszał kroki za sobą, ale skupiał się na swoich rzeczach.
    - chwilę - mruknął i dopiero wtedy się odwrócił i zobaczył darcy. od razu parsknął niemiło na jej widok. - zaczekasz czy zamierzasz przejść się po całym akademiku i ostrzegać innych przede mną i przed tym, że długo wyciągam pranie? - zaczął się czepiać i przestał wyciagać pranie. to się przedłuży.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by darcy callis Pon Gru 18, 2023 8:59 pm

    poirytowal ja swoim zachowaniem. zalowala, ze jednak sie nie cofnela. - wiem, ze bardzo chcialbys zeby mi tak zalezalo na tobie zeby rozpowiadac innym, ale niestety tak nie jest - zapomniala, ze faktycznie ostrzegala reggie. nie spodziewala sie, ze maja taka relacje, ze sie bedzie tym przejmowal.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 9:03 pm

    ona poirytowała jego, a on ją, sprawiedliwie.
    - nie udawaj niewinnej - wkurzył się. - ta buźka na mnie nie działa, wiem jaka jesteś naprawdę - zamachał dłonią przed jej twarzą. przypominam, że te kilka lat temu to ona go olała, a nie on ją, więc w jego oczach ona była gorsza xd - poza tym regina mówiła mi, co jej nagadałaś - w sumie to nie wyjaśniła dokładnie, ale dopowiedział sobie co trzeba.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by darcy callis Pon Gru 18, 2023 9:08 pm

    zasmiala sie pod nosem I wyminela go zeby polozyc kosz z praniem na jednej z pralek. - och, wiec o to chodzi.. - przypomnial jej. - nie powiedzialam nic takiego. skoro reggie wziela sobie to tak do serca to znaczy, ze zrobiles cos - nie przejmowala sie, ze stracil laske.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 9:13 pm

    gdyby oscar i regina próbowali pozostać w sekretnej relacji, to wkurzenie oscara już by wszystko popsuło i rozgadało xd
    - no jasne, bo ja zawsze jestem winny, nie? - prychnął. znowu bolała go ta łatka, a jedyna osoba, która przekonywała go, że nie jest taki zły, właśnie sprowadziła go z powrotem do tych myśli.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by darcy callis Pon Gru 18, 2023 9:20 pm

    ups xd
    - jesli tak ci sie to nie podoba to sie zmien - wzruszyla ramionami. nie obchodzilo jej czy to go boli czy nie. skoro chcial byc postrzegany inaczej to powinien nad tym popracowac. zamyslila sie na chwile nad tym dlaczego mial problem. - naprawde ona ci sie tak podoba? - przyjrzala mu sie. nie mowila tego zlosliwie, po prostu byla ciekawa czy reggie wyciagnela z niego dobra strone.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 9:26 pm

    - po co mam się zmieniać, jeśli i tak inni rozgadują, że nigdy się nie zmienię? - mruknął. miał rację, chciał przy reggie być inny, ale flynn i darcy i tak skutecznie ją do niego zniechęcali. - jesteśmy tylko znajomymi - burknął i odwrócił się, żeby pospiesznie i wściekle wyciągać resztę rzeczy z pralki do swojego kosza. teraz chciał jak najszybciej wycofać się z tej rozmowy i do niczego się nie przyznawać.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by darcy callis Pon Gru 18, 2023 9:35 pm

    - okej, przepraszam. nie powinnam sie wtracac - przyznala sie do bledu. nie wziela pod uwage tego, ze Oscar potrafil sie zaangazowac jesli tego chcial. reggie miala taka sieroca aure, ze darcy tez wlaczyly sie opiekuncze instynkty xd - mam to cofnac? - zrobilaby gdyby tego chcial. byla osoba, ktora mogla powiedziec o nim cos milego. nie oczekiwala, ze bedzie chcial pomocy, ale czula, ze powinna zaproponowac skoro to jej slowa namieszaly.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by oscar romero Pon Gru 18, 2023 9:42 pm

    to miłe, że darcy zorientowała się, że mógł jednak nie być takim chamkiem, jak te kilka lat temu, ale już się obraził i nie przyjmował jej przeprosin ani pomocy. nic nie odpowiedział i wyciągnął ostatnią koszulkę z pralki.
    - nie potrzebuję twoich interwencji. wystarczająco zrobiłaś - burknął do niej i poszedł z praniem do pokoju.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by drew chapman Sob Gru 23, 2023 9:26 pm

    stał w samym dresie i bez koszulki bo bylo mu za ciepło. czekał aż pranie mu w suszarce się wysuszy i oglądał na telefonie jakiegoś motywującego coacha!
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by trey jackson Sob Gru 23, 2023 9:30 pm

    nie mial w planach robic prania. przechodzil tylko tedy I rozproszyla go gola klata. - hej - przywital sie wesolo. - co ogladasz? - podszedl blizej.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by drew chapman Sob Gru 23, 2023 9:35 pm

    klata zawsze rozprasza, drew musiało być ciepło xd
    - takie tam motywacyjne gadki - podszedł jeszcze bliżej, otarł się o niego ramieniem i pokazał co sie dzieje na ekranie.

    Sponsored content

    pralnia - Page 8 Empty Re: pralnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 5:37 pm