pralnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pralnia - Page 4 Empty pralnia

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:44 am

    First topic message reminder :

    pralnia - Page 4 Easy
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by romy luddington Czw Lut 24, 2022 9:36 pm

    może z książek wyczytywała te wszystkie zboczone rzeczy, z których słynęła troszeczkę xd
    niestety drzwiczki jej nie posłuchały i dalej prały ups! - nie ma kategorii 'jeszcze się nadają' jeśli chodzi o bieliznę - było dla niej nie do pomyslenia, że może dwa razy założyć te same majtki xd - piorę bo lubię wyglądać schludnie - wytłumaczyła. nie odpowiedziała na jej pytanie bo tak na prawdę nie miała planów od kiedy zerwała z arthurem i siedziała często w pokoju!
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by summer capaldi Czw Lut 24, 2022 9:43 pm

    skądś musiała je brać xd
    - co ty myślisz, że ja taka bogata i mam majtki na kazdy dzień tygodnia? - powinna xd - a jak już będziesz wyglądać schludnie to wyjdziesz? - wbiła w nią wzrok. summer często wychodziła z pokoju, ale czasem miała ochotę poczilować w pokoju albo zaprosić gości, a wtedy smęcąca romy czytająca książki psuła całą atmosferę swoim vibe. - będę miała gości i będziemy bardzo głośno - próbowała jej zasugerować, żeby spadała.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by romy luddington Czw Lut 24, 2022 9:53 pm

    na szczęście brała z jakiś niepatologicznych ksiażek xd
    - mam trochę kupionych na zapas - nie wiem dlaczego ale miała - mogę ci oddać kilka par - myślała, że faktycznie summer była biedaczką. a przecież tak nie było chyba! - ostatnio preferuję siedzenie w pokoju - wytłumaczyła nie kumając sugestii - czy wizyty twoich gości są związane z seksem i mam sobie iść? - w inny sposób jej nie przegoni bo pewnie przywykła już do jej dziwnych, głośnych znajomych.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by summer capaldi Czw Lut 24, 2022 10:01 pm

    co by było jakby dorwała się do patologicznych xd
    - nie chcę twoich majtek, fujka! - i kto tu teraz jest niehigieniczny! oczywiście nie skumała, że to nieużywane. poza tym niejednolite majtki same w sobie to fujka xd summer biedaczką nie była, a jej siostra to gwiazda tv! nikt jej nie zrobił, więc nikt włącznie ze mną o tym nie pamięta xd - zauwazyłam - oznajmiła tonem niewyrażającym zadowolenia, ale też nie obrażonym. summer nie umiała się obrażać, więc nawet wyrzuty nie wychodziły jej tak groźnie. - tak, to będzie orgia - wypaliła uznając, że w ten sposób pozbędzie się współlokatorki. - chcesz dołączyć? - ewentualnie jeśli romy będzie bardziej zabawowa to nie musi wcale wychodzić z pokoju.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by romy luddington Czw Lut 24, 2022 10:10 pm

    rzucałaby się na randomowych gości!
    - w teorii są moje, ale mogą być twoje - dalej brnęła myśląc, że summer kuma, ale jednak nie kumała bo zioło wyżarło jej mózg tak jak nico. pewnie on do niej przychodził między innymi xd siostra jest w domyśle i tak powinnaś pamiętać! skandal! - orgia? - ozywiła się, ale nie z powodu zainteresowania tylko z powodu niepokoju - nie chce oglądać jak wasze tyłki się o siebie ocierają - skrzywiła się - mogłaś dać wcześniej znać, że chcesz coś takiego zorganizować, przygotowałabym się - czyli uprzedziłaby rodziców że musi przekimać się w domu xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by summer capaldi Czw Lut 24, 2022 10:27 pm

    - nie chcę twoich majtek - zapewniła ją - i ty nie noś moich - przestraszyła się, że teraz romy będzie chciała się wymieniać. będzie musiała teraz pójść na zakupy i nakupować nowych kolorowych majtek z obawy, że romy będzie je podkradać. postaram się pamiętać! nico na pewno przychodził jak i tony. roześmiała się widząc reakcję romy. - myślałam, że już się lepiej znamy i wiesz, że nigdy nic nie planuję z wyprzedzeniem - zauwazyła. no ale jednocześnie oczekiwała, że romy będzie na tyle domyślna, że będzie wiedziała, że summer będzie miała zachciankę np. na zakładanie majtek w misie i nie można ich prać. - organizuj sobie czas jak chcesz, możesz do nas dołączyć albo i nie, ja cię lojalnie ostrzegam co się będzie działo, bo jestem dobrą współlokatorką - poklepała ją po ramionach i wróciła do pokoju, żeby naszykować alko.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by romy luddington Czw Lut 24, 2022 10:33 pm

    biedna romy! szybko się spakowała i zwiała na noc faktycznie do domu gdzie musiała odpowiadać na stos niezręcznych pytań!
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 8:25 pm

    siedziała na pralce i jadła sobie jabłko. nudziło się jej okrutnie więc spędzała czas właśnie w ten sposób.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 8:34 pm

    rozumiem, że pralka pracowała i willow miała przy tym przyjemne doznania xd to byłoby produktywne spędzanie czasu. ben za to przyszedł do pralni z całym koszem brudnej damskiej bielizny.
    - cześć willow! czekasz aż pranie się zrobi? - zagadał ją i zaczął wkładać do pustej pralki te damskie staniki i majteczki jak gdyby nigdy nic.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 8:36 pm

    niestety, siedziała na wyłączonej pralce i gapiła się na swoje pranie, które gdzieś z pięć minut temu przyniosła i włączyła. a potem przyszedł ben - co jest kurwa - mruknęła bardziej do siebie - co ty robisz z damską bielizną? - zapytała trochę zdziwiona - masz dziwne fetysze - ugryzła jabłko ponownie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 8:45 pm

    - piorę - wyjaśnił bez skrępowania. - cooo? - zaśmiał się jak zasugerowała, że ma jakieś fetysze. co najwyżej chciałby zobaczyć dziewczynę przebraną za kobietę kot w sypialni, ale to szczyt fantazji. - to nie jest moje - powiedział i zaśmiał się nerwowo.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 8:47 pm

    - nie twoje, ale ty to pierzesz? wow... a więc jednak masz dziewczynę. tylko jaki chłopak pierze ciuchy swojej dziewczyny? - zapytała drapiąc się po policzku - zdenerwowałeś się. widzę to po tobie - pokazała na niego palcem. dokończyła jabłko i wywaliła je do kosza. zaczęła mu się przyglądać z zaciekawieniem.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 8:49 pm

    - to nie tak - pokręcił szybko głową. - to dziewczyn z dwunastki. zaoferowałem im swoją pomoc jako dobry kolega, bo narzekały, że nie mają na nic czasu - czyt: za dużo imprezowały - i dlatego dały mi listę zadań do zrobienia - wyciągnął karteczkę i zaprezentował willow. jednym słowem, wykorzystywały go. i jego naiwność!
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 8:51 pm

    zrobiła minę na zasadzie "wow" i się roześmiała - stary, ale one cię wykorzystują, a ty biedny naiwny myślisz, że jeszcze dostaniesz za to wszystko coś w zamian. uwierz mi, sama kiedyś tak robiłam, a co chłopak dostawał na koniec? ano nic! figę z makiem. ale szacun, że się tak dajesz - poklepała go po ramieniu rozbawiona. nie żałowała ani trochę bena.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 9:10 pm

    - wcale nie oczekuję tego co myślisz, że oczekuję - zawstydził się. nie było już w nim demona seksu, więc nie był taki pewny siebie jak wcześniej. jak był opętany to willow postrzegała go jako dobry obiekt do podrywu, a teraz na pewno znowu wyglądał w jej oczach jak żałosna ciapa. - oczekuję tylko przyjaźni, a to już mamy. dlatego im pomagam - tłumaczył jej, chociaż oczywiście laski z dwunastki wcale nie uważały go za przyjaciela.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 9:12 pm

    ben pierwszy naiwny, dawał się wrabiać w takie rzeczy tylko dlatego, żeby latały za nim jak piesek! sama to robiła, ale jej się potem znudziło - na pewno? - wskazała na jego twarzyczkę, na której zawitał rumieniec - co ci się stało, pewny siebie mężczyzna a na wspomnienie o seksie od razu wpadasz w pąsowe klimaty - zachichotała - oj ben ben, ty jak coś wymyślisz, to na pewno jest to potem hitem akademika - zaśmiała się z niego.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 9:30 pm

    benek latał za wszystkimi jak piesek, chcąc się ze wszystkimi zaprzyjaźnić.
    - bo nie chcę, żebyś myślała, że tylko jedno mi w głowie! - wszystkie kobiety jego życia mu to wypominały kiedy za bardzo się rozszalał, więc teraz musiał uważać jaką ma opinię i przypomnieć wszystkim, że tak naprawdę jest słodziakiem, a nie chujkiem. - dziękuję! to najlepszy komplement jaki mogłem dostać. właśnie dlatego to robię - wyszczerzył się zadowolony.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 9:36 pm

    to dla benka zawsze źle się kończy.
    - a nie jest tak, że ci jedno w głowie? - zauważyła, wyciągając sobie z kieszeni paczkę gumy do żucia, pewnie balonowej i go poczęstowała - facetom zawsze tylko w głowie seks. żadnego zobowiązania, żadnego głębszego uczucia, wy myślicie tylko o jednym. a prawda jest taka, że czasem warto się w coś zaangażować, pokochać, polubić! - wyciągnęła ręce do góry i obróciła się dookoła siebie - to nie był komplement ben - uświadomiła go.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 9:43 pm

    chętnie wziął gumę, ale jej słów słuchał już mniej chętnie. wrzucała go do jednej kategorii ze wszystkim facetami, którzy ją skrzywdzili w życiu i oskarżała go o bycie bezdusznym dupkiem.
    - to nieprawda, miałem dwie dziewczyny i z żadną z nich nie uprawiałem seksu - pochwalił się xd - więc wiem jak to jest się zakochać! - udowodnił, że seks nie jest najważniejszy. - poza tym ja mam mnóstwo w głowie. dinozaury, filmy, komiksy, planszówki, imprezy - wymieniał. - tak, tak, wiem, stwierdzenie faktu. ja to przyjmuję za komplement - zaśmiał się radośnie. ben miał swoje własne postrzeganie swojej osoby i swoich działań i nie mogła tego zmienić.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 9:48 pm

    willow miała to do siebie, że zawsze postrzegała facetów jako tych złych. nie miała dobrego przykładu co do ojca, który chciał ją ukrywać kiedy jej mama zaszła w ciążę. zaczęła żuć gumę i zrobiła parę baloników z niej - jezus maria, biedne te twoje dziewczyny skoro nie uprawiałeś z nimi seksu. współczuję im. chyba nie bez powodu są już twoimi byłymi dziewczynami - zaśmiała się znów - dinozaury, planszówki, filmy i inny badziew brzmią jak zabawy dla chłopca a nie dorosłego faceta - zauważyła.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 10:09 pm

    - jak myślimy o seksie to źle, jak nie uprawiamy seksu to też niedobrze! - westchnął i uniósł pusty kosz na pranie do góry wołając o pomstę do nieba. - wam dziewczynom naprawdę trudno dogodzić - podsumował spoglądając na willow. dobrze, że dogodził jej jak wylądowali razem w łóżku hehehehe. - to ważne, żeby nigdy nie stracić swojego wewnętrznego dziecka. wtedy przynajmniej można bardziej cieszyć się z życia, a nie być tak negatywnie nastawionym do wszystkiego jak ty - wytknął jej cynizm. wolał zachowywać się jak mały chłopiec jeśli to sprawiało, że był szczęśliwy.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 10:12 pm

    - ot paradoks. dziewczyny też tak mają, jak nie uprawiają seksu to są od razu cnotkami niewydymkami, a jak sypiają z wieloma partnerami to od razu są dziwki. i tak źle i tak niedobrze, z jakiej strony byś nie spojrzał zawsze dupa - rozłożyła bezradnie dłonie i się roześmiała - raz mi dogodziłeś, nie było aż tak źle - zaznaczyła od razu - nie jestem negatywnie nastawiona do wszystkiego! nie znasz mnie tak naprawdę, skąd wiesz w ogóle jaka jestem naprawdę! - wytknęła mu to - a może ja jestem chodzącym słoneczkiem? - zapytała.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 10:36 pm

    aż się skrzywił na słowo "dziwki", bo był zbyt niewinny, żeby takich ostrych słów słuchać.
    - nigdy żadnej dziewczyny tak nie oceniałem i żaden z moich kolegów też nie - położył dłon na sercu na znak, że przysięga. uśmiechnął się na jej komplement i poczuł się dowartościowany. zaraz zastanowił się nad jej słowami. - zawsze jak cię widzę i zapraszam na maratony filmowe albo do udziału w aktywnościach to jesteś niechętna - zauważył. odbierał to jako negatywne podejście do zabawy.
    willow hart

    willow hart

    st albans
    produkcja medialna
    oopsie daisy
    21

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by willow hart Czw Mar 24, 2022 10:39 pm

    - bo ty masz kolegów prawiczków, którzy prawie że nie uprawiają seksu i próbują zdobyć jakąkolwiek dziewczynę, więc je szanujesz, więc to się chwali, więc... mogłabym tak dalej ale nie mam na to całego wieczoru - wzruszyła ramionami - wiesz co? bo takie dziewczyny jak ja uważają, że spędzanie czasu z takimi chłopakami jak ty to przypał i nie ma nic w tym ciekawego - przynajmniej mu powiedziała prawdę - to nie jest moje nastawienie tylko uprzedzenie - zastanowiła się na głos.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by ben wonder Czw Mar 24, 2022 11:00 pm

    - źle oceniasz chłopaków. albo zawsze trafiasz na nieodpowiednich - stwierdził i potargał się po włosach. zrobiło mu się przykro po jej słowach. - wcale się źle ze mną nie bawiłaś wtedy ten jeden raz - przypomniał jej. uznał, że to karta przetargowa i że jednak udowodnił jej, że może się z nim dobrze bawić. tak czy inaczej mina już mu zrzedła, bo powiedziała dużo wrednych rzeczy, a on był taki miły.

    Sponsored content

    pralnia - Page 4 Empty Re: pralnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:40 am