• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

biblioteka miejska

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

biblioteka miejska - Page 6 Empty biblioteka miejska

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:10 am

First topic message reminder :

biblioteka miejska - Page 6 Original
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 01, 2021 9:13 pm

- nieprzyjemny - opisala go najmniej wulgarnym slowem jakie mogla znalezc. musiala trzymac klase! - nie musi, ale najwyrazniej nie umiesz ze mna rozmawiac kulturalnie - tez nie miala zamiaru odpuszczac. - I co? moze mam cie teraz pomasowac zeby mniej bolalo? - tak robila gdy ktores z jej mlodszego rodzenstwa sie wywalilo xd
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by hector hammond Sro Wrz 01, 2021 9:17 pm

jaka ładna ruby!
- od razu nieprzyjemny. gorszych słów nie znasz kochanie? słodko - poklepał ją po ramieniu - to ty zawsze od kiedy pamiętam się ze mną kłócisz i nabijasz, nie wiem dlaczego tak naprawdę bardzo mnie nienawidzisz - bo ja też nie wiem, ale pewnie dlatego, że jest wielkim bufonem - możesz mnie pocałować i pochuchać - zaproponował.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 01, 2021 9:21 pm

slodka jak sie tak smieje hehe
- nie mow do mnie kochanie - strzepnela jego reke ze swojego ramienia. - nie nienawidze cie - zaprzeczyla. zadko kiedy czula do ludzi tak mocne emocje. nawet hector ich w niej nie wzbudzal, po prostu ja irytowal. - nie bede cie calowac - odpowiedziala, ale nawet lekko sie usmiechnela. pewnie po raz pierwszy w jego towarzystwie.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by hector hammond Sro Wrz 01, 2021 9:25 pm

urocza!
- nie nienawidzisz mnie? to coś nowego... kotku - puścił do niej oczko rozbawiony - jak to nie będziesz mnie całować? szkoda. nie wiesz co tracisz - nachylił się nad nią - jesteś taka urocza jak się denerwujesz, ruby - pomiział ją po policzku.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 01, 2021 9:29 pm

przewrocila oczami kiedy nazwal ja kotkiem, ale tym razem byla nawet lekko rozbawiona. - nie sadze - w pierwszej chwili chciala sie od niego odsunac gdy sie do niej zblizyl, ale musiala stac twardo I nie dac mu sie. - tak? nie jestes pierwsza osoba, ktora mi to mowi - chwycila dlon, ktora mizial ja po policzku, ale nie odrzucila jej od razu.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by hector hammond Sro Wrz 01, 2021 9:32 pm

- jesteś pewna? - zaśmiał się i nachylił jeszcze bardziej i ją pocałował. a jak już to zrobił, to uciekł zadowolony, że ją wkurzył zapewne!
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 01, 2021 9:34 pm

rzeczywiscie ja wkurzyl, ale bardziej sie zdenerwowala na siebie za to, ze mu na to pozwolila!
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by gabrielle lewis Pon Paź 11, 2021 8:38 pm

siedziała skitrana w bibliotece i czytała coś o dinozaurach.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ben wonder Pon Paź 11, 2021 8:44 pm

oczywiście przyszedł również poczytać o dinozaurach i tak chodził przy regale i szukał książki, o którą mu chodzilo, ale w jej miejscu była pusta przestrzeń, bo ktoś (ciekawe kto!) ją stamtąd zabrał. szedł więc zawiedziony wzdłuż alejki i nachylił się, z daleka widząc skitraną postać.
- gabby? to ty? - powiedział trochę za głośno jak na warunki w bibliotece.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by gabrielle lewis Pon Paź 11, 2021 8:48 pm

dinozaury nas prześladują xd
- beeen? o siemka! - przywitała się z nim radośnie i poklepała miejsce obok siebie - mam bardzo ciekawą książkę, o dinozaurach, chcesz poczytać ze mną? - zaproponowała szczerząc się do niego - chodź chłopaku - zachęciła go.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ben wonder Pon Paź 11, 2021 8:57 pm

jakby faye poszła do muzeum z benkiem to jarałby się razem z nią i to całkowicie trzeźwiutko.
- cześć wonder woman - przygotowywał ją już na halloween i przez cały miesiąc będzie ją przygotowywać do jej roli. aż mu się oczy zaświeciły na widok tej ksiażki. - właśnie tą książkę przyszedłem poczytać! - oznajmił i pospiesznie usiadł obok niej, praktycznie ściskając się z nią ramionami, żeby mieć jak najlepszy ogląd na to co oglądała. - siedziałem właśnie w pokoju i nie mogłem sobie przypomnieć czy dzioby lambeozaurynowe były szersze od hadrozaurynowych czy odwrotnie. - poinformował ją tak jakby mówił o czymś od czego zależało życie.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by gabrielle lewis Pon Paź 11, 2021 9:07 pm

faye nie jarała się dinozaurami na trzeźwo, to aż przykre.
- a to nie było czasem odwrotnie? - zapytała spoglądając do książki i upewniając się tam jak to właściwie było. zmusiłaś mnie do czytania wikipedii, ja się tak bardzo nie znam na dinozaurach xd pokazała mu książkę, przysuwając się bliżej do niego - okej, mam propozycję, tak mi niewygodnie, mogę ci usiąść między nogami? - zaproponowała - żebyśmy razem ogladali sobie książkę - i już się przesuwała, żeby tak usiąść. gabby była niewyżyta! - tęskniłeś? - zapytała.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ben wonder Pon Paź 11, 2021 9:13 pm

ben by ją przekonał do dinozaurów na trzeźwo! ben i gabby takie bliźniaki, że nawet podobnie siedzą na awkach hahaha.
- o, miałaś rację. robert bakker to badał. - wskazał na odpowiednie miejsce w książce jak już otworzyła na dobrej stronie. myslisz, że ja się znam na dinozaurach, weszłam w randomową stronę na wikipedii i skopiowałam pierwsze zdanie jakie zobaczyłam xd - zapraszam - rozłożył ręce i nogi w geście zapraszającym xd - jasne, że tak. lubię spędzać z tobą czas - już się bawił jej włosami skoro usiadła tak, że aż o to prosiły.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by gabrielle lewis Pon Paź 11, 2021 9:18 pm

o hahahaha faktycznie! ben i gabby jak uroczo xd
- tak, faktycznie - zaśmiała się i usadowiła wygodnie, opierając się o jego klatkę piersiową. lubiła sobie tak siedzieć z facetami, czuła się wtedy bardzo zaopiekowana i bezpieczna. wróciła do oglądania obrazków w książce - to dobrze, że tęskniłeś. bo ja za tobą też tęskniłam - powiedziała mu zadowolona i poklepała go po kolanku - a gdzie moje buzi na przywitanie? - wystawiła ku niemu usta.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by ben wonder Pon Paź 11, 2021 9:43 pm

- w takim razie dobrze, że na siebie wpadliśmy - zauważył wesoło. łatwiej byłoby się spotkać specjalnie, ale przecież lepiej polować na tę samą książkę o dinozaurach w bibliotece. ubuział ją na powitanie i na miły dzień i za to, że ładnie wyglądała i ogólnie całowali się na zmianę z czytaniem książki, a potem rozeszli w swoje strony jak bibliotekarka ich wyrzuciła, bo już zamykała.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by eden hollywood Wto Paź 26, 2021 8:27 pm

nie eden nie chodził na takie pretensjonalne imprezy halloweenowe, tylko siedział w bibliotece. a tak na prawdę siedział nad jakąś książką którą czytał ze cztery razy wypatrując jakiejś sfrustrowanej i opuszczonej dziewczyny którą mógł zaprosić do siebie.
beau miller

beau miller

Idaho
medycyna
error
22

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by beau miller Wto Paź 26, 2021 8:36 pm

beau byla sflustrowana i opuszczona, ale nie miala w planach akceptowac rzadnych zaproszen. nie zauwazyla edena (inaczej by uciekala jak najdalej od niego) i przystanela przy regale z ksiazkami, ktory byl niedalego niego. wyjela jedna, na ktorej siedzial duzy pajak i pisnela, upuszczajac ksiazke na ziemie. - przeklete halloween - mruknela pod nosem kiedy zorientowala sie, ze robak byl sztuczny.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by eden hollywood Wto Paź 26, 2021 8:43 pm

jestem już na szóstym odcinku squid game btw!
eden nie był sfrustrowany, a raczej uznała halloween za okazję do rozszerzenia swoich wpływów. obserwował beau kiedy podchodziła do regału i otwierała książkę. pewnie intrygowało ją to jaka zamknięta i niedostępna była! podskoczył od razu niczym rycerz w lśniącej zbroi kiedy upuściła książkę - głupie żarty - skomentował podnosząc z podłogi to co upuściła (ale bez sztucznego pająka). uśmiechnął się i skierował książkę w jej stronę skoro i tak ją interesowała.
beau miller

beau miller

Idaho
medycyna
error
22

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by beau miller Wto Paź 26, 2021 8:59 pm

hehe czekam na opinie.
widok edena wcale nie sprawil, ze poczula sie bezpieczniej. wrecz przeciwnie. w glowie juz obmyslala jak sie stad wydostac. najgorsze bylo to, ze chciala tu zostac by poczytac, a teraz musi zmienic plany. - tak - nadal miala spuszczony wzrok. chwycila ksiazke i odwrocila sie by szukac nastepnej.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by eden hollywood Wto Paź 26, 2021 9:03 pm

jak skończę!
nie dziwię się, ze nie czuła się bezpiecznie w jego obecności. jako jedyna wyczuwała że był predatorem i krętaczem pewnie!
- masz zamiar to czytać czy wpatrywać się w podłogę? - zapytał bo wyglądała jak zastraszone zwierzę. zaraz się jednak odwróciła na pięcie i eden aż krok odszedł - szukasz czegoś konkretnego? - zapytał w nadziei że zaczną szukać razem! wiadomo po co.
beau miller

beau miller

Idaho
medycyna
error
22

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by beau miller Wto Paź 26, 2021 9:11 pm

ok!
miala dobra intuicje! nie jeden chcial ja juz wykorzystac i nie miala zamiaru sie nabierac na takie gierki. od poczatku mu nie ufala.
- nie twoj interes - zdobyla sie na dosc odwazna odzywke. miala nadzieje, ze jesli bedzie dla niego nie mila to szybciej sie odczepi. - nie - sklamala. wiedziala czego szuka i niestety ksiazka byla w tym przedziale. gdyby nie to juz dawno kierowalaby sie do wyjscia.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by eden hollywood Wto Paź 26, 2021 9:21 pm

zmysł azjaty miała!
nie oszukujmy się eden nie był dobrym typem. generalnie wykorzystywał dziewczyny i nie miał do nich za grosz szacunku! beau jedna się na nim poznała.
niestety edena nie odstraszały niemiłe dziewczyny. nawet te niemiłe dały się zaciągnąć do łóżka - nie szukasz ale jednak tu stoisz - spojrzał na grzbiety książek i zmrużył oczy - czy ty mnie okłamujesz? - zapytał wprost. pracował w policji też (nie zapominajmy!) więc mimo wszystko miał nosa do tego.
beau miller

beau miller

Idaho
medycyna
error
22

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by beau miller Wto Paź 26, 2021 9:27 pm

tak!
wygladal na takiego! beau moze byla slodka, ale na pewno nie naiwna. trzymala sie od takich typow jak najdalej mogla. - bo moze chce zobaczyc czy nie ma tu czegos ciekawego? - odpowiedziala troche poirytowana tym, ze ciagnie rozmowe. - a nawet jesli to co? - w koncu na niego spojrzala.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by eden hollywood Wto Paź 26, 2021 9:35 pm

rosie była wystarczająco naiwna!
- nic - zaszedł ją od tyłu kładąc rękę na ramieniu i ściskając je delikatnie - to oznacza, że potrafisz dochować tajemnicy - szepnął jej na ucho a potem zniknął szukać swojej ofiary gdzie indziej.
beau miller

beau miller

Idaho
medycyna
error
22

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by beau miller Wto Paź 26, 2021 9:38 pm

az ja przeszedl niemily dreszcz i z tego wszystkiego stracila ochote na czytanie.

Sponsored content

biblioteka miejska - Page 6 Empty Re: biblioteka miejska

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:39 pm