parliament hill

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    parliament hill - Page 4 Empty parliament hill

    Pisanie by st. albans Wto Sie 03, 2021 12:19 am

    First topic message reminder :

    parliament hill - Page 4 London-view-parliament
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by babette van der berg Wto Lis 23, 2021 9:09 pm

    miał do wyboru do koloru! dosłownie do koloru xd - ted studiuje dyplomację na pierwszym roku, więc to są zupełnie dwa różne kierunki. dante za to wykłada na kierunkach ścisłych - wyjaśniła mu. było jej trochę niezręcznie stać tu z dante i z tedem, szczególnie że całowała się z jednym, potem z drugim, na dodatek dzień po dniu ale tylko z jednym na trzeźwo - owszem, mamy, to prawda - zgodziła się z nim z tajemniczym uśmiechem na ustach. ona też czuła z nim więź, bo mieli podobne historie życiowe!
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dante callis Wto Lis 23, 2021 9:15 pm

    przynajmniej z leili się już wyleczył, albo i nie tylko specjalnie jej nie wymieniłaś heheheh xd
    tedzio taki kochliwy! żadna go nie chciała, a taka romy chciała i niedoceniał. szukał miłości w złych miejscach zdecydowanie.
    widział te uśmieszki i nie czuł się zazdrosny. jak mógł czuć się skoro w sumie nie znał nawet baby za bardzo. plus nie wiedział że się całowali, nie czuł konkurencji xd babette w ogóle jaka rozwiązła ha ha - mogę was zostawić jeśli chcecie spędzić czas czy coś? - zaproponował ze śmiechem wskazujac na nich. to nie był wyrzut wcale! może mieli coś do obgadania! on był starszy, mógł nie kumać studentów.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by ted cavendish Wto Lis 23, 2021 9:44 pm

    ted był otwarty na różne kultury xd z leili już się wyleczył, chciałam wymienić laylę, ale chyba nie pamiętał do końca jak wyglądała skoro wydawała mu się leilą. ted nie chciał romy, romy nie chciała stefki i tak dalej... xd
    - poprawka, studiuję na drugim roku, ale zeszły semestr spędziłem na tajwanie, więc teraz na nowo przyzwyczajam się do angielskich warunków - opowiedział. nie po to, zeby się przechwalać swoimi przygodami, ale lubił gadać o tajwanie i był to dla niego bezpieczny i interesujący temat. - nieee, to ja nie chciałbym wam przeszkadzać. rozmawialiście jak na was wpadłem - zauważył, nie chciał przeszkadzać. teraz będą się przerzucać xd
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by babette van der berg Wto Lis 23, 2021 9:48 pm

    no, to fakt, skoro planował z siostrą się japońskiego uczyć i odwiedzać ją w japonii w przyszłym roku, może nawet nauczy się potem koreańskiego? xd któż to wie! baby patrzyła na to jak rozmawiają ze sobą, wymieniając się tym, kto bardziej potrzebuje sobie pójść - a to przepraszam, tak, faktycznie na drugim roku - pokiwała głową - hm, to może ja sobie pójdę a wy sobie w tym czasie porozmawiacie, poznacie się lepiej, co? - zażartowała - możemy pójść gdzieś eee razem? - nie wiedziała co ma mówić w sumie.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dante callis Wto Lis 23, 2021 10:01 pm

    layla pewnie nie była nawet laylą tylko miała inne imię. może była pięknością, a ted jej wcale nie pamiętał! ups! zmarnowana szansa!
    - mhm - kiwał głową z zainteresowanie kiedy ted opowiadał o swoich studiach i historii - nigdy nie byłem na tajwanie - przyznał się w ramach ciekawostki choć wcale nie chciał ciągnąć tego tematu - dlaczego ty chciałabyś iść? - zapytał zerkając na baby - to nielogiczne, nie znamy się z tedem - wyjaśnił - możemy iść razem, znam świetny pub niedaleko - wskazał w którą stronę trzeba iść.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by ted cavendish Wto Lis 23, 2021 10:06 pm

    ted będzie kolekcjonować dziewczyny z całego świata i uczyć się ich języków. layla nieuchwytna piękność! powinna się pojawić jako wilk!
    - chodźmy. - zgodził się, bo chciał spędzić trochę czasu z baby nawet jeśli to było w towarzystwie dante (który wydawał się sympatyczny!) i poszli do pubu, zachowując się jakby byli trójką zwyczajnych znajomych, a potem wrócili do st. albans.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 9:37 pm

    tym razem niczego nie kupował tylko kręcił się tutaj i oglądał panoramę miasta.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 9:39 pm

    szkoda, przydałoby jej się na pewno coś jeszcze dokupić xd
    przyjechała tu jeszcze raz narobić zdjęć dla rodziców, bo uznała, że potrzebuje więcej w śniegu, dlatego tu się pojawiła.
    - śledzisz mnie? - zażartowała na powitanie, chociaż to ona go zaczepiała xd
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 9:44 pm

    na pewno parę bibelotów jeszcze by się znalazło!
    rodzice byli najwyraźniej spragnieni widokiem szczęśliwej córeczki xd i widokami londynu. hector, chciałam napisać henry nie wiem czemu, uśmiechnął się na widok dorothy - panienka harris - wyszczerzył zęby - przypadek? nie sądzę - zażartował - ale to ty mnie zaczepiasz, nie ja ciebie - zauważył jakże mądrze.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 9:52 pm

    teraz andy będzie musiał się na wszystko zgadzać skoro ostatnio doprowadził ją do płaczu i teraz musiał ją udobruchać.
    musiała wysyłać im zdjęcia z londynu, bo nie wiedzieli, że rzuciła studia w londynie i przeniosła się do st. albans xd
    - dałam się sprowokować jak cię zobaczyłam. więc zaczepiam cię tylko dlatego, że ty mnie śledzisz - wymyślała bez sensu, ale przynajmniej uśmiechała się uroczo.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 9:54 pm

    tak, widziałam tego urodzinowego faila! niedobry andy, hector by pamiętał!
    tworzenie ułudy najlepsze.
    - ach tak, śledzę cię - zaśmiał się - szkoda, że to nie jest prawda. z resztą, nie jestem świrem, że prześladuję ludzi - zapewnił ją - co u ciebie dorothy? jak się trzymasz? - zapytał wciskając dłonie do kieszeni płaszcza.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 10:10 pm

    może nawet hector był na tych urodzinach, chociaż to by oznaczało, że już wpuściła go do mieszkania!
    dorothy całe życie prowadziła w ułudzie, pasowało jej to.
    - czyli nie interesujesz się mną na tyle, żeby mnie śledzić? - zrobiła smutną minkę, chociaż tym razem nie obrażała się na serio. przynajmniej jeszcze nie xd - czuję weltschmerz - przyznała mu się bez ogródek. - moje urodziny były beznadziejne - pożaliła mu się od razu, bo ciągle nie przetrawiła kłótni z bratem.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 10:16 pm

    nie, nie był na tych urodzinach, bo wejście do mieszkania musimy kiedyś rozegrać!
    a kto tu nie prowadził życia w ułudzie, xd całe albans xd
    objął ją ramieniem i słuchał tego co miała do powiedzenia - powinnaś się cieszyć, że nie mam na twoim punkcie niezdrowej obsesji i do ciebie nie wypisuję jakiś bzdur typu gdzie jesteś, co robisz i z kim robisz - zauważył rozbawiony - o, naprawdę? ale czemu, co się stało? - zapytał poważnie.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 10:19 pm

    hahahaha napięcie się buduje.
    w sumie racja, wszystkie moje postacie żyją we własnych światach. ale dorotka szczególnie! dlatego obrażała się na świat prawdziwy, że nie spełniał jej oczekiwań.
    - mogę ci to wszystko opowiedzieć jeśli chcesz - zaśmiała się. najwyraźniej nie bała się stalkerów. cieszyłaby się, że ktoś się nią interesuje, czułaby się doceniona xd - były beznadziejne i już, nie chcę do tego wracać - oznajmiła. - ty też nie życzyłeś mi wszystkiego najlepszego, mimo że powiedziałam, że miałam niedawno urodziny - dźgnęła go w bok.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 10:26 pm

    kupią jeszcze parę bzdetów, pójdą na kawę i może wtedy zasłuży na pójście do jej mieszkania.
    moje postacie żyją już dawno własnym życiem i kompletnie czasem nie mam pojęcia co u nich xd mam nadzieję, że mają sie dobrze i ich własny świat jest kolorowy.
    - tak, chętnie cię posłucham - nie wiadomo dlaczego, ale hector dzięki obecności dorothy łagodniał. nie był taki opryskliwy wobec innych ludzi, zaczął ich doceniać, doceniać ich pracę i stał się bardziej ludzki a nie był wiecznym człowiekiem betonem - już nadrabiam! wszystkiego najlepszego, dorothy harris. dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń - pocałował ją w czoło.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 10:30 pm

    albo andy nie będzie chciał jej rozwieszać tych lampek i będzie musiała załatwić inną siłę roboczą.
    - aktualnie jestem w londynie z takim jednym - posłała mu niecny uśmieszek, nie przejmując się tym, że mogłaby spędzać czas ze stalkerem i że opowiada mu o spędzaniu czasu ze stalkerem. no proszę, niesamowite zdolności dorotki! nie miała pojęcia, że tak na kogokolwiek wpływa. - to było wymuszone - wywróciła oczami na jego życzenia. nie zamierzała mu ułatwiać zadania. poza tym mógłby ją pocałować gdzieś indziej niż w czoło jak dziecko.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 10:45 pm

    dokładnie tak!
    - wymuszone? więc czego ode mnie oczekujesz, hm? nie mam niestety dla ciebie żadnego prezentu, ale mam pewien pomysł - uśmiechnął się niecnie - o ile się zgodzisz dzisiaj ze mną spędzić czas i jesteś gotowa na przygodę - miał już w głowie pewną myśl, która prowadziła go dalej niż do londynu ale jeszcze w granice wielkiej brytanii - chciałbym ci zrobić właściwą urodzinową zabawę - pomiział ją po policzku kciukiem.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 10:48 pm

    - widzisz? wystarczyła chwila i już mówisz coś ciekawszego - wyszczerzyła się, bo jednak była łasa na niespodzianki i na to, żeby inni o nią dbali. poza tym musiała sobie odbić tę porażkę za jaką uważała swoje urodziny! - czy to będzie niespodzianka czy zdradzisz mi troszeczkę? - patrzyła na niego słodko. już sobie wyobrażała w głowie nie wiadomo co, więc lepiej, żeby pomysły hectora dorównały jej wyobrazeniom, bo znowu się obrazi na świat.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 10:51 pm

    - planuję cię zabrać poza londyn, a właściwie to do bristolu na małą wycieczkę. będziemy się tam doskonale bawić. mają tam świetnego mini golfa, ale też i jest restauracja którą koniecznie musisz ze mną odwiedzić... nic więcej ci nie powiem - nachylił się nad nią rozbawiony - to co, idziesz w to rozwiązanie? - zapytał poważnie, co ona sądziła o tych ich wspólnych urodzinowych planach.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 11:02 pm

    ucieszyła się na wycieczkę do bristolu i aż oczy jej rozbłysły. to zdecydowanie brzmiało jakby hector dbał o nią lepiej niż andy. mina jej jednak zrzedła kiedy usłyszała o mini golfie.
    - myślałam, że zabierzesz mnie do jakiegoś romantycznego miejsca - przedstawiła swoje obiekcje. była chętna na wycieczki, ale liczyła jednak na ciekawsze wrażenia niż granie w mini golfa.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 11:05 pm

    objął ją w pasie i podniósł sobie do góry - ojezu, żartowałem z tym mini golfem, no weź - zaśmiał się, przecież miał klasę. nie był katią, która pojechała tam na swoje urodziny i się spiła. wolał bardziej ekskluzywne miejsca - zaskoczę cię, obiecuję, okej? - zapewnił ją zadowolony - zobaczysz, ze mną się nie bedziesz nudziła - uśmiechnął się i ją pocałował.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 11:16 pm

    zaśmiała się uroczo kiedy jednak zmieniał plany i dostosowywał do tego co chciała. to jej się podobało! tak powinien funkcjonować świat!
    - pozwalam ci mnie zaskoczyć - oznajmiła wesoło. a wtedy na pewno ją zaskoczył swoim pocałunkiem! niby spodziewała się, że to kiedyś nastąpi, ale jednak nie było pewności kiedy. oczywiście oddała jego pocałunek i zatopiła się w nim chwilowo. - to kiedy jedziemy? od razu? - zaśmiała się. to była mało realna opcja, ale w stylu dorothy.
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 11:19 pm

    - a co myślałaś, że kiedy, że jutro albo w przyszłym tygodniu? pewnie, że od razu. nie zamierzam czekać - powiedział poważnie, stawiając ją z powrotem na ziemi - jesteś gotowa na najważniejszą i najfajniejszą przygodę w bristolu? - zapytał łapiąc ją za rękę i czekał na jej reakcję.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by dorothy harris Sro Gru 15, 2021 11:26 pm

    - tak! jedźmy! - zachwyciła się jego spontanicznością i milion fajerwerków rozbłysło nad nimi w jej głowie xd pojechali do bristolu, o czym zapomniała poinformować andy'ego, więc pewnie zgłosi na policji jej zaginięcie, ups!
    hector hammond

    hector hammond

    brighton
    inżynieria budowlana
    wounded soul
    25

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by hector hammond Sro Gru 15, 2021 11:28 pm

    upsi! ale w bristolu świetnie się bawili, bo hector miał dla niej całą serię aktywności i zabaw, samych eleganckich i romantycznych, prawie jakby byli na randce. tak czy inaczej, było super!

    Sponsored content

    parliament hill - Page 4 Empty Re: parliament hill

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:38 pm