ogródek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogródek - Page 5 Empty ogródek

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:39 pm

    First topic message reminder :

    ogródek - Page 5 200
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 8:34 pm

    moze by rozwazyla gdyby ja poprosil o pomoc.
    Patrick go olal to teraz bedzie chodzil brudny. - to twoj nowy look? - zasmiala sie I spojrzala co tam kopal. nie wydawalo jej sie to az tak interesujace wiec zajela sie swoim skretem. - chcesz? - zapytala jak juz odpalila.

    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 8:38 pm

    wina patricka xd
    - tak, pasuje mi? - zaśmiał się nawet. on był dumny ze swojego nowego looku obdartusa i pozytywnej energii jaką dawało mu zajmowanie się ogródkami. najlepsze hobby od czasu piłki nożnej - nie palę - przypomniał jej. a szkoda, może zioło podziałałoby lepiej niż antydepresanty. - a ty chcesz mi pomóc? - zamachał łopatką w stronę roślinek. teraz musi rozważyć xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 8:47 pm

    chociaz raz nejt chujek niewinny xd
    - ciezka praca jest seksi - powiedziala z rozbawieniem. brudas nate podobal jej sie lepiej niz normalnie. moze wiedzial co robi z ta zabawa w ziemi. - zalezy co tam przekopujesz - rozwazala xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 8:53 pm

    chociaż raz!
    zaśmiał się na jej komplement, żeby ukryć swoje zawstydzenie i nic nie skomentował. wiedział co robi skoro całe życie biegał po boisku i też był brudny jak się przewracali. laski szalały xd
    - przerywam zbyt gęsto rosnące marchewki i sałatę - zaczął jej tłumaczyć. - trzeba zostawić najsilniejsze osobniki w odległościach pozwalających na swobodny rozrost - pokazywał jej o co chodzi. jego to interesowało.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 9:05 pm

    jeden jedyny. chyba, ze przypomnimy sobie jak nate pierwszy olal patricka I nie chcial go odwiedzac. mogl pomyslec, ze mu nie zalezy. nic dziwnego, ze poszukal innych znajomych hehe nadal chujek xd
    haha teraz nie mogl biegac to musial poszukac spokojniejszego zajecia gdzie nadal sie bedzie mogl brudzic. lubila marchewki wiec tez ja zainteresowal. - czy jak ci pomoge to podzielisz sie? - pokazala na roslinki.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 9:10 pm

    ale jednak się przełamał i akurat kiedy zaczął być chętny na jeżdżenie do patricka to temu się odwidziało i wolał spędzać czas ze znajomymi, których zapoznał w międzyczasie xd
    przy pracy w ogródku też się nie mógł nadwyrężać, ale skoro dziadki dawały radę to on też. nate faktycznie prowadzi życie starego dziadka xd
    - nie musisz pytać, to jest dostępne dla wszystkich studentów - zapewnił ją. nie musiala mu pomagać xd - mam nadzieję, że będą dobre zbiory. pokażę ci jakie duże kalarepki już wyrosły u mnie przy domu - ściągnął rękawice i wyciągnął telefon, żeby jej zaprezentować fotki kalarepek, ale jak odblokował telefon to w pierwszej kolejności pokazała się zakładka, którą ostatnio czytał o wielkim tytule 'jak rozpoznać sygnały, że partner w związku zdradza'. chciał to wyłączyć, ale miał stosunkowo stary telefon (nie lubił zmian, wiadomo), więc trochę się zawiesił zanim mu się to udało i ivy mogła dobrze się przyjrzeć. awkward.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 9:22 pm

    mogl sie predzej przekonac xd znalazl znajomych kiedy nate nie chcial mu dotrzymac towarzystwa to teraz nie mogl ich olac zeby nie zostac sam jak nate go znowu oleje xd
    nate dziadek xd
    bardziej ja zniechecil tym, ze marchewki byly dla wszystkich xd chciala sie zgodzic, ale zwrocil jej uwage czyms o wiele bardziej interesujacym niz grzebanie w ziemi. - klopoty w raju? - juz mu zagladala w telefon. sam sie wkopal wiec nie powinnien byc zdziwiony, ze sie wtraca.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 9:27 pm

    olewał go na zapas, żeby nate go nie olał xd
    skoro mało osób przychodziło tu regularnie to mało osób też sobie zdawało sprawę z tego, że może korzystać z warzywek z ogródka. ivy będzie miała okazję chrupać marchewki jak przyjdzie jarać xd
    - czytałem to z ciekawości - odchrząknął - dla koleżanki - wymyślił jeszcze - pokazał mi się artykuł w wiadomościach - nie mógł się zdecydowac na wymówkę, więc podał wszystkie xd przełączył zakładkę na galerię zdjęć gdzie nie miał żadnych słodkich fotek rozczochranego patricka tylko swoje warzywka. - o, takie kalarepki przyniosłem wczoraj - pokazywał jej udając, że nic się nie stało.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 9:38 pm

    czyli jednak nadal wina nejta xd
    haha marchewki sie przydadza jak bedzie miala gastrofaze xd
    - czyli artykul pokazal ci sie w wiadomosciach akurat kiedy potrzebowales go dla kolezanki z ciekawosci? - nie kupywala jego wymowek. nawet ona wiedziala, ze cos bylo w tym nie tak. - bardziej interesuje mnie to ze twoj chlopak cie zdradza - nie ukrywala tego xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 9:43 pm

    nate był jednocześnie winowajcą i ofiarą xd
    idealnie xd nate nie w takich celach stworzył ogródek, ale jeśli to miało cieszyć studentów to ok.
    - tak, dokładnie - odchrząknął. od razu sobie przypomniał dlaczego lepiej jest mało mówić. terapeuta za bardzo go nakręcił na otwieranie się do ludzi i teraz nate się wkopywał swoimi wypowiedziami. przestraszył się kiedy ivy tak otwarcie powiedziała, że patrick go zdradza. źle to brzmiało i zabolało! - słyszałaś coś o tym? - popatrzył na nią. może miala dowody jakich potrzebował.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 9:50 pm

    ups xd
    najwazniejsze zeby ktos je zjadl I sie nie zmarnowaly xd
    - teraz - pokazala na jego telefon. nic nie slyszala, nate sam sobie wszystko wkrecal. - daj znac jak marchewki beda gotowe - zobaczyla jakiegos znajomego wiec rozproszyla sie. nie byla dobra osoba, ktora powinna znac takie sekrety. jeszcze przez przypadek rozgada xd w kazdym razie pozegnala sie I poszla.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 9:54 pm

    to prawda! dobrze, że żaden śmieszkowy student nie zasadził wśród nejtowych roślinek marihuany xd
    - mhm, okej - mruknął niemrawo, ale tak naprawdę ulżyło mu, że ivy sobie poszła i że nie musieli o tym gadać. chociaż trochę żałował, że nie dała mu żadnej rady skoro juz się dowiedziała i mógł chociaż coś z tego mieć xd skupił się na ogródku.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 6:11 pm

    wrocila do starych zajec i chciala posiedziec na swierzym powietrzu zamiast w bibliotece wiec przyniosla tu ksiazki. roslinki dawaly dobry vibe, a ze nigdy tu nikogo nie widziala to myslala, ze to dobre miejsce do ukrycia sie xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 6:15 pm

    anderson też zauwazył, że to mało oblegane miejsce, dlatego zasadził tu marihuanę i przyszedł się z nią zobaczyć. niczym mały książę i jego róża xd
    - cześć, jak się miewasz piękna? - zagadał swoją roślinkę i dopiero wtedy zobaczył kto się tam ukrywa. przynajmniej razem wyszło dobre nieporozumienie... a przynajmniej jemu tak się wydawało. stęsknił się za ruby, wydawało mu się, że już długo jej nie widział, ale nie mógł być na sto procent pewien xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 6:21 pm

    na dobre porozumienia juz za pozno. ruby myslala, ze przyszedl sie podlizywac. dobrze, ze nie wiedziala co tam zasadzil bo by zaczela panikowac, ze wrobi ja w handel narkotykami. - nie odzywaj sie do mnie - prychnela i odwrocila sie do niego plecami.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 6:25 pm

    - przecież możesz na chwilę się oderwać od swoich książek - zauważył, jak zwykle beztroskim (i niczego nieświadomym!) tonem - dawno się nie widzieliśmy - stwierdził fakt i już wyciągał do niej ręce. brakowało mu rudej w jego życiu, nawet jeśli doceniał trochę swobody do nadrobienia bro time. flynn się cieszył xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 6:28 pm

    - dla ciebie nie - przewrocila kartke. nie zdziwilo jej to, ze anderson zachowywal sie jak gdyby nic sie nie stalo. bylaby bardziej zaskoczona gdyby bylo inaczej. - musisz sie do tego przyzwyczaic - mowila nie odrywajac wzroku od ksiazki. moglo jej chodzic o to, ze zaczal sie rok akademicki i teraz beda mieli dla siebie wiecej czasu, ale nie to miala na mysli.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 6:35 pm

    - chyba własnie szczególnie dla mnie - przypomniał jej, że powinien być wazniejszy od książek halo! popatrzył na nią swoimi oczętami. niestety nie dorównywał marty'emu pod względem puppy eyes i był na przegranej pozycji. - nie zamierzam się przyzwyczajać do niespędzania z tobą czasu - też mogło to różnie zabrzmieć. na przykład "pozostańmy przyjaciółmi" xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 6:42 pm

    - szczegolnie nie dla ciebie - poprawila go. nawet gdyby mial puppy eyes martyego nic by to nie pomoglo bo nie patrzyla nawet na niego. starala sie skupic nad tym co czytala, ale bylo ciezko. tez za nim tesknila, ale kiedy dochodzily do niej takie uczucia przypominala sobie co zrobil. - ale bedziesz musial - nie wyobrazala sobie zostac przyjaciolmi xd byla w stanie tolerowac jego obecnosc tylko ze wzgledu na to, ze byl bratem danielle.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 6:46 pm

    - oj ruuuubyy... nadal ci nie przeszło? - hehe tak jakby miało jej przejść rozstanie. wiedział, że jest zła o ruth, ale nie spodziewał się, że to będzie aż tyle trwało. może jej zaraz zerwie kwiatka z ogródka i mu wybaczy po tym wspięciu się na wyżyny romantyzmu. - daj spokój. to wszystko przez to, że spałem z siostrą twojej koleżanki? - nie doprecyzował kiedy, znowu xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 6:55 pm

    - nadal mi nie przeszlo!? - powtorzyla po nim ze zdenerwowaniem. dopiero po tych slowach podniosla na niego wzrok. - nie, nie przeszlo mi - glosno zamknela ksiazke, ktora probowala czytac. nie zaznaczyla nawet gdzie skonczyla. bedzie sie potem wkurzac. anderson stwarzal same klopoty xd - i nie przejdzie - dodala bo najwyrazniej jeszcze to do niego nie doszlo. - nie chce mi sie z toba rozmawiac - zaczela pakowac swoje rzeczy do torby. szkoda bylo na niego czasu!
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 6:59 pm

    jak na niego spojrzała to aż zmroziło go to jej spojrzenie. dawno na niego tak nie patrzyła i myślał, że już są za tym etapem. teraz zawsze jak się na niego denerwowała to i tak patrzyła na niego z miłością. to nie było to.
    - wyolbrzymiasz - nie ma to jak oskarżyć dziewczynę o wyolbrzymianie, żeby jeszcze bardziej się wkurzyła, brawo anderson - co mam zrobić, żebyśmy o tym zapomnieli? - rozłożył ręce.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 7:06 pm

    - wyolbrzymiam - powiedziala o dziwo spokojnie co bylo grozniejsze niz kiedy sie denerwowala. dobrze, ze nie byli w kreskowce bo zaraz by stanela w ogniu. moze to andersona zainspiruje xd - masz racje, nie potrzebnie wmawialam sobie, ze jednak jestes inny - energicznie wrzucila podrecznik do torebki. - mozesz mnie zostawic w spokoju - powiedziala stanowczo i zmierzyla go groznym wzrokiem. nie zartowala.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by anderson hurd Sro Wrz 21, 2022 7:10 pm

    faktycznie było to dość przerażające! było latwiej jak na niego krzyczała i przynajmniej wiedział o co chodzi. hahaha będzie chciał narysować to co się wydarzyło i może przy okazji uda mu się przeanalizować zachowanie ruby. kto wie, może wyciągnie z tego jakąś lekcję. potrząsnął głową kiedy zasugerowala, żeby zostawił ją w spokoju. to oznaczało najgorsze, to znaczy rozstanie! tak, teraz zrozumiał. ale myślał, ze dopiero to sugeruje xd
    - czyli co... chcesz się rozstać? to - zamachał rękami próbując zobrazować co było miedzy nimi - na nic? - popatrzył na nia też poważnie.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Sro Wrz 21, 2022 7:18 pm

    byla zraniona jego zdrada i nie chcialo jej sie nawet krzyczec. zupelnie sie poddala jesli chodzilo o ten zwiazek. bylo milo, ale kiedys musialo sie skonczyc. miala nadzieje, ze nie tak szybko, ale coz. - gdybys czesciej byl trzezwy to bys pamietal, ze juz sie rozstalismy - poinformowala go przy okazji krytykujac jego nawyki. brawo dla niego, ze przynajmniej czesciowo zrozumial o co jej chodzi. - sam to - zamachala miedzy nimi jak on przed chwila - zepsules - dokonczyla.

    Sponsored content

    ogródek - Page 5 Empty Re: ogródek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 12:50 pm