ogródek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogródek - Page 4 Empty ogródek

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:39 pm

    First topic message reminder :

    ogródek - Page 4 200
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ted cavendish Pon Mar 28, 2022 10:19 pm

    ted in real life ma chyba jakąś klatę xd ale na forku nie xd
    - przepraszam - powtórzył, bo teraz przepraszał za to, że przepraszał. tobias nie nauczył go pierwszej zasady męskości 'nie przepraszaj'. poza tym sena w nowym wydaniu wzbudzała w nim strach. - pytam zawsze kiedy wydaje mi się, że mógłbym komuś pomóc, a teraz chciałem pomóc tobie - tłumaczył się bez sensu. jego natura kazała mu zawsze wszystkim pomagać, nie umiał inaczej. - przecież wiesz jaki jestem - przywołał ich dawną znajomość. sena doskonale wiedziała jaki on jest, ale on w tej chwili absolutnie nie miał pojęcia co robiła ona.
    sena bennett

    sena bennett

    lille
    malarstwo
    no hard feelings?
    23

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by sena bennett Pon Mar 28, 2022 10:27 pm

    na forku też, forever alone xd
    ciągle przepraszał, a ona ciągle przewracała na niego oczami za to. mógł to dosłownie usłyszeć i poczuć - musisz poszukać synonimów tego słowa jeśli chcesz być bardziej kreatywny - wytknęła mu to. tobias ted też powinniśmy zagrać żeby ted mógł się dalej uczyć od swojego mentora xd - nie potrzebuję twojej pomocy! - powiedziała po raz enty kiedy ją o to pytał, bo to nie był na pewno pierwszy raz. jeśli senę wkurzało pytanie o to czy jej pomóc to teda mogło wkurzać to że nigdy jej nie chciała (od jakiegoś czasu przynajmniej!) - tak, jesteś miękką kluchą - przyznała dość brutalnie nie pokazując żadnych jego pozytywnych cech i skupiając się bardziej na czyszczeniu swojego atrybutu, aniżeli na nim.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ted cavendish Pon Mar 28, 2022 10:41 pm

    ted sam w domu xd 
    faktycznie mógł to poczuć i aż coś go przeszyło na wskroś, jakiś chłód bijący od niej! dziwnie czuł się w jej towarzystwie, nie był tą seną, którą znał i która akceptowała wszystkie jego przeprosiny i oferty pomocy.
    - jeżeli miałbym duży powód, żeby przeprosić to byłyby to bardziej rozbudowane przeprosiny - tłumaczył jej dalej. czepiała się go, a on się dawał podpuszczać. kiedyś zagramy xd może kiedyś ted nabierze tyle pewności siebie, że zacznie mieć fazę tatuaży i gołej klaty. hehehe jednak nie wyobrazam sobie tego. skulił się w sobie kiedy okazała swoje zirytowanie. - prze.. - zaczął, ale urwał. - tak, wiem, radzisz sobie sama - westchnął i podrapał się po policzku - ale nie musisz - powiedział łagodnie. mimo tego, że ona nie traktowała go już jako przyjaciela to on nadal się o nią troszczył i był gotowy ją wspierać jeśli trzeba było! żałował od samego początku jej metamorfozy, że nie dopuściła go do siebie i nie pozwoliła sobie pomóc i się wspierać. chyba że to było jak był na tajwanie? tak czy inaczej mógł ją wspierać na skype xd było mu przykro kiedy go teraz obraziła. powiedziała fakt, no ale i tak. nie musiała mu tego mówić prosto w oczy. chciał jej wytknąć, że za to ona jest wredna, ale niestety nie umiał się konfrontować, więc pozostawił to tak jak było. - nie jestem taki twardy jak ty - znalazł inne słowo zamiast ją obrażać.
    sena bennett

    sena bennett

    lille
    malarstwo
    no hard feelings?
    23

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by sena bennett Pon Mar 28, 2022 10:48 pm

    nie ma klaty, choć chyba i tak lepsza od marcusa xd
    ona sama wiedziała, że nie była tą seną którą kiedyś była. ale przez ilość żalu i nienawiści jaki miała w sobie nie potrafiła już być inną seną, ups!
    - nie liczy się ilość słów w przeprosinach a ich skuteczność - dalej się czepiała. jego zdaniem miał zerową skuteczność będąc takim łagodnym i uległym. oczywiście kiedyś przemówiłby jej do rozumu, a teraz? teraz nie ma na to szans! - dokładnie! - podeszła do niego i popukała go palcem po klacie, a w zasadzie go dźgała palcem w klatę - radzę sobie sama! - powtórzyła po nim, ale zdecydowanie bardziej ekspresyjnie niż on. nie umiem umieścić tego w czasie, ale tak. raczej zadziało się to jak był na tajwanie. mógł dowiedzieć sie od jakiś ich wspólnych znajomych. może gdyby był bliżej, albo mógl efektywniej zareagować to teraz byłoby inaczej! nigdy się nie dowiemy! wiedziała jak uderzyć w jego czuła strunę i stwierdzeniem że jest kluchą dokładnie to zrobiła i specjalnie. chciała go może nawet sprowokować do czegoś bardziej gwałtownego, ale nie udało się. była zawiedziona - nie idź za mną! - oznajmiła i uciekła pospiesznie do klubu zostawiając do przy grządkach.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ted cavendish Pon Mar 28, 2022 10:55 pm

    zawsze coś xd i tak ma lepszą niż można się po tedzie spodziewać xd
    zestresowała go jak go tak dźgała w klatę. było to nazbyt agresywne jak na taki mały gest. 
    - tak, widzę - mówił zmieszany. nie chciał jej podpadać, ale samo jego istnienie było zbyt irytujące dla niej, nie mógł nic na to poradzić xd a chciał być taki dobry dla wszystkich, ech. może oskarżał samego siebie o przemianę seny tak samo jak o porwanie leili! nie mógł zapobiec ani jednemu ani drugiemu! nie mógł seny wspierać wtedy kiedy go najbardziej potrzebowała! ted nigdy nie wyjdzie z tej spirali poczucia winy! - miłego wieczoru! - zawołał za nią, bo pomimo strachu czy zniechęcenia nadal miał dobre maniery xd było mu przykro po tej konfrontacji, ale musiał dokończyć podlewanie, nie mógł przecież porzucić kwiatków. a potem poszedł do domu.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 7:53 pm

    pojawiał się czasem na kampusie, a teraz sikał na grządkę kwiatków w ciemnościach. nie pytajcie czemu xd #buntownikbezpowodu
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 7:58 pm

    lol xd
    summer organizowała jakąś imprezę, na której byli oboje, ale chcieli się trochę pomigdalić dlatego wyszli na zewnątrz. vicky pewnie chciała poświntuszyć pod jakiś drzewem obok i już ściągała z siebie majtki spod jakiejś krótkiej spódniczki, które wcisnęła archiemu niedbale w kieszeń spodni (na tyle że wystawały). chciała go tak kusić! ale zamiast drzewa szturchnęła tyłkiem philipa kiedy narwanie całowała archiego! ups?
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by archie holtzman Czw Kwi 14, 2022 8:06 pm

    dobrze bawil sie na imprezie, ale nie mogl odmowic vicky. obmacywal juz ja kiedy na kogos wpadli. chwycil ja w pasie i odwrocil przodem do philipa, po czym przycisnal do siebie zeby zakryla to co mu stanelo w spodniach. - sorki - zasmial sie.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 8:12 pm

    oddawał mocz w spokoju i nikomu nie przeszkadzał, ale wtedy pojawiła się jakaś parka, których może i nie było dobrze widać, ale za to słychać. na szczęście philip zdołał schować swój interes i zapiąć spodnie, bo inaczej cała sytuacja wygladałaby jeszcze dziwniej.
    - to ty - powiedział jakże odkrywczo gdy rozpoznał vicky w ciemnościach i zmierzył jej towarzysza wzrokiem. - powiedziałbym, żebyście znaleźli pokój, ale ty lubisz się obmacywać w miejscach publicznych - wrócił do vicky wzrokiem.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 8:17 pm

    czy byłoby tak dziwnie jak wtedy kiedy luckowi stanął przytulając się z charlotte i arthurem? nie sądze!
    zaśmiała się lekko kiedy wpadli na niego. była już podpita i w sumie trochę ją to bawiło - nic złego tu nie robiliśmy - śmieszkowała sobie kiedy archie się nią zasłaniał, ale trochę mina jej zrzedła jak okazało się, że to philip który był nieobliczalny w swoich wypowiedziach - nie wiem o czym mówisz - i w ramach obrony kopnęła do odruchowo w piszczel, a kop miała mocny. sorry philip!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by archie holtzman Czw Kwi 14, 2022 8:25 pm

    dobrze, ze ich nie obsikal xd
    polozyl brode na ramieniu vicky jak ja przytulal. - to ty - rozbawiony powtorzyl po philipie i przekrecil glowe zeby na nia spojrzec. komentarz o obmacywaniu vicky w miejscach publicznych mniej go smieszyl, ale jeszcze nie byl zazdrosny. - ja tez nie - odsunal sie z nia kiedy oberwalo sie philipowi.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 8:34 pm

    hehe piękny awek. vicky i pizza forever.
    skrzywił się kiedy kopnęła go w piszczel, ale nie mógł okazać słabości. nie mógł też jej oddać. ech, ciężkie jest życie dżentelmena!
    - czy nie właśnie to teraz robiliście? - zaśmiał się. wyczuł, że nie było dobrym pomysłem brnięcie w ten temat, bo vicky i chłopak za bardzo się kleili do siebie. ugh, zakochańce. dobrze, że jeszcze nie wiedzieli, że philip spotyka się z siostrą archie'go. tak, dopisałam już do gier na trzy xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 8:39 pm

    widać co jest jej prawdziwą miłością na ten moment xd
    dobrze, że jej nie oddał wtedy archie musiałby się postawić żeby nie stracić twarzy, a na razie mógł to załatwiać pokojowo!
    - rozmawialiśmy - wyjaśniła szybko nie chcąc brnąć w to co robili bo lore też mógł dorzucić co nieco do pieca na temat tego co robili w szwajcarii, ups - philip jeśli szukasz imprezy to jest tam - wskazała na akademik, ale jednocześnie przyznała się że w sumie to go zna troche xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by archie holtzman Czw Kwi 14, 2022 8:48 pm

    ech nie doceniala archiego xd
    nie lubil przemocy wiec pewnie jego ochroniarze by sie tym zajeli za niego xd
    - skad sie znacie? - zainteresowal sie i wyszedl zza vicky. nadal jednak ja obejmowal zeby zaznaczyc swoje terytorium xd nie chcial wyjsc na zazdrosnego, ale jednak ciekawosc wygrala.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 8:54 pm

    haha archie nie ma szans z pizzą xd
    philip chętnie by się pobił z ochroniarzami i porównał ich umiejętności. szkoda, że przegapił szansę. może jeszcze będzie miał okazję xd
    - warto wiedzieć - podążył wzrokiem tam gdzie wskazywała. wyjątkowo kręcił się w okolicy z powodów uczelnianych, ale jak widać jego szósty zmysł wyczuł, że będzie warto się tu pojawić. - z imprez. vicky wie jak się dobrze bawić - powiedział dwuznacznie, zerkając na nią z bezczelnym uśmieszkiem. chciał ją trochę poddenerwować skoro widział jak zareagowała na powitanie, no a chłopak zaznaczał terytorium. - i nie chcę słuchać waszej ckliwej historyjki o tym skąd wy się znacie - dodał odpalając papierosa.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 9:00 pm

    sorry? xd
    pobiłby się z ochroniarzami archiego, którzy potem kręciliby się z lilibet i rzucili przypadkiem na philipa ups xd
    - dokładnie tak - zaśmiała się trochę nerwowo słysząc z jakimi podtekstami mówi - to kumpel, znamy się z imprez, czasem razem piliśmy, nic więcej - podkreśliła to ostatnie i obrzuciła philipa spojrzeniem w stylu: 'możesz już przestać?' - wracamy? - zapytała archiego wskazując na akademik. już jej się odechciało świntuszyć, teraz ze stresu musiała się znowu napić.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by archie holtzman Czw Kwi 14, 2022 9:10 pm

    jeszcze moze bedzie mial okazje sprawdzic xd
    przyjrzal mu sie i juz probowal sobie wyobrazic linie czasu i kiedy mogla sie dobrze bawic z philipem. bedzie musiala mu przypomniec co on robil z leah xd - nie przedstawisz mnie? - zasmial sie krotko nie wyczuwajac, ze vicky chcialaby jak najszybciej uciec.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 9:19 pm

    ochroniarze sprzedadzą archie'mu informacje o nowym znajomym lilibet.
    uśmiechał się głupkowato do vicky kiedy przedstawiała ich relację, a na jej minę "możesz przestać" cisnęło mu się tylko jedno na usta: "niezłe nogi" xd poświęcił się jednak dla niej i tego nie powiedział, więc może kiedyś vicky dowie się o jego wielkim poświęceniu i doceni.
    - dołączę do was skoro idziecie na imprezę - wprosił się już. - w końcu sama mnie zaprosiłaś, nie? - przypomniał vicky, żeby nie posyłała mu więcej obrażonych spojrzeń. - a warto się zapoznawać? będziesz się długo przy vicky kręcił? - podszedł do tego praktycznie, inaczej nie było wato zapamiętywać imienia xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 9:24 pm

    ochroniarze plotkarze xd
    vicky chętnie mu o tym przypomni jak się zacznie czepiać, to będzie jej karta przetargowa! dobrze, że nie rzucił jakiegoś komplementu na odpierdol z tymi nogami bo wtedy znowu by dostał!
    nie mieli zbyt zażyłych relacji ze sobą więc myślę, że nie dowie się jednak o jego poświęceniu, ups - okej - westchnęła na propozycję archiego - to jest philip, mój kolega - wskazała na lore'a - a to archie, mój chłopak - wow, nawet potrafiła go porządnie przedstawić. ale ciągle był na drugim miejscu po pizzy! zestresowała się na jego kolejne pytania - tak, zaprosiłam cię, ale doceniłabym gdybyś jednak nie zadawał krępujących pytań - szczególnie podejrzanych dla holtzmana. jak ruszyli to zaczęła ukradkiem wpychać archiemu głębiej swoje majtki do kieszeni żeby nie było ich widać xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by archie holtzman Czw Kwi 14, 2022 9:33 pm

    najwieksi pewnie xd
    archie by juz nie zatrzymywal jej i pewnie kibicowal. chociaz z drugiej strony milo, ze inni tez doceniali atuty vicky xd
    byl troche zawiedziony, ze nici z macanek, ale nie protestowal gdy chlopak sie wprosil. bedzie mogl wiecej wypytac o ich relacje. wcisnal sie pomiedzy nich kiedy szli. - krecilem sie juz dlugo i nigdzie sie nie wybieram - powiedzial z rozbawieniem i poklepal philipa po ramieniu zeby dac mu znac, ze nie ma co liczyc na kontynuacje dobrej zabawy z jego dziewczyna. uznal, ze zadal mu to pytanie dlatego, ze sam byl nia zainteresowany.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Czw Kwi 14, 2022 9:42 pm

    - okej - odpowiedział na przedstawienie zamiast standardowego "miło cię poznać". philip couldn't care less xd nawet nie zamierzał wypytywać archie'go co to znaczy, że kręcił się już długo i nie zamierzał podważać jego czasoprzestrzeni informacją o gorącej akcji w saunie z vicky. tym bardziej, że philip sypiał z tyloma dziewczynami, że nie prowadził kalendarza kiedy z którą i mogłoby mu się pomieszać xd poszli na tę imprezę i tam się rozdzielili, więc z wypytywania nici.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vicky anderson Czw Kwi 14, 2022 9:48 pm

    ciekawe czy miło by mu było gdyby faktycznie ktoś zaczął na głos mówić o jej atutach heheheh. vicky w drugą stronę na pewno byłaby zazdrosna!
    kiedy weszli na imprezę odseparowała siebie i archiego od philipa żeby przypadkiem nie zaczęli pić i gadać o niej! na szczęście szybko wpadli na innych swoich znajomych i finalnie były nici z macanek pod drzewem, ups!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 8:15 pm

    ojciec chciał, żeby nate się angażował w coś na uczelni, więc angażował się w ogródek. nate ostatnio tylko przy sadzeniu warzywek siedzi xd może ten uniwersytecki ogródek to był jedyny projekt samorzadu, który wymyślił nate i w który się zaangażował, więc dbał teraz o niego jako o dziecko nawet jak już nie był przewodniczącym. przesadzał coś właśnie łopatką i był ubabrany w ziemi.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ivy rallakis Sro Cze 15, 2022 8:19 pm

    nikt oprocz nejta tu nie przychodzil regularnie wiec ivy uznala to miejsce dobre do jarania. podeszla do niego I oparla sie tylkiem o murek. - hej, bawisz sie w piaskownicy? - zapytala z rozbawieniem otrzepujac ziemie z jego bluzki.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by nate berube Sro Cze 15, 2022 8:23 pm

    a niby ivy taka połączona z naturą. powinna razem z nim tu kopać!
    - nie, pielę - wyjaśnił od razu, tak jakby pytała na poważnie. popatrzył na swoją brudną koszulkę kiedy zaczęła go otrzepywać. patrick i tak go olewał to nie musiał się elegancko prezentować. - jeszcze nie skończyłem, zaraz znowu będzie brudna - stwierdził z rozbawieniem.

    Sponsored content

    ogródek - Page 4 Empty Re: ogródek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:01 am