ogródek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogródek - Page 2 Empty ogródek

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:39 pm

    First topic message reminder :

    ogródek - Page 2 200
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Wto Lis 23, 2021 11:27 pm

    z jednej strony jej ulzylo, bo lepszy on niz szalony morderca, ale nie miala ochoty go widziec. - nie rozmawiam z toba - poinformowala go chlodnym tonem. nadal byla zla! alkohol mial duzy wplyw na to jak sie obydwoje zachowywali, ale to nie byla wystarczajaca wymowka.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Wto Lis 23, 2021 11:33 pm

    gorzej jakby to był znowu pijany alexander xd
    - czyli wracamy do tego? - zaśmiał się i zrobił krok w jej kierunku - myślałem, że jesteśmy na tyle dorosli że nie obrażamy się na siebie - próbował się wykpić, ale doskonale wiedział że trochę przeholował. nie chciał jednak przyznawać się!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Wto Lis 23, 2021 11:39 pm

    najwyzej by uciekla xd
    zmierzyla go wzrokiem gdy zaczal sie smiac. nie bylo w tej sytuacji niczego zabawnego! - jesli myslisz, ze bede skakac z radosci na twoj widok po twoim bezczelnym zachowaniu to sie mylisz - prychnela. myslala, ze mogla mu ufac, ale najwyrazniej sie mylila.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Wto Lis 23, 2021 11:44 pm

    skusiłby ją swoją przystojną twarzą i tak xd
    nie potrafił inaczej na to zareagować! nie chciał się tłumaczyć - ashley... - wypowiedział jej imię swoim seksi głosem - wiesz, że po alkoholu jestem o ciebie zazdrosny - przyznał wprost - tak też było ostatnim razem, co poradzić? - wzruszył ramionami.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Wto Lis 23, 2021 11:51 pm

    pewnie tak xd
    - zazdrosny - zasmiala sie krotko. troche udobruchal ja przyznajac, ze jest o nia zazdrosny, ale nie miala zamiaru tak latwo mu wybaczyc. - bedziesz teraz rozpowiadal moje sekrety kazdemu mojemu znajomemu? - skrzyzowala rece na wysokosci cyckow. nie mial powodu by byc zazdrosny o benka. byli tylko przyjaciolmi. zreszta to alec ja odrzucil wiec nie mogl sie tak zachowywac.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Wto Lis 23, 2021 11:54 pm

    widział ten błysk w oku kiedy powiedział że jest zazdrosny. spodobało jej się to i wiedział o tym. nie mówił jednak nic i pozwolil jej triumfować w tej chwili. to było jego zadośćuczynienie - obiecuję że to był ostatni raz - powiedział próbując czarować ja uśmiech - ten cały ben - zamachał ręką - to twój znajomy? kuzyn? - musiał dopytać.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 12:03 am

    chociaz tyle miala po tym jak ja upokorzyl.
    - jesli zrobisz cos takiego jeszcze raz naprawde sie do ciebie juz nie odezwe - obiecala mu. byla uparta wiec dotrzymalaby slowa. niewazne ile by to ja kosztowalo i jak ciezko byloby jej go unikac. jej duma byla wazniejsza. - znajomy - spojrzala na papierosa, ktory jej sie wypali przez to, ze ja zagadal. rzucila go na ziemie i przydepla.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 12:17 am

    lepszy rydz niż nic xd
    - czy to oznacza że dostałem drugą szansę? - patrzył na nią zaciekawiony - jesteś zbyt łaskawa - ukłonił się niczym na scenie po udanym spektaklu - znajomy - powtórzył po niej, a potem obserwował jak gasi fajkę - ciągle palisz te same? grube i długie żebyś wyglądała na badassa ale słabe jeśli chodzi o moc? - zapytał - ciii, nikomu nie powiem - obiecał.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 12:22 am

    niby tak xd
    wywrocila oczami gdy sie jej klanial. - jestes wkurzajacy - nie byla pod wrazeniem jego zarcikow. zalowala, ze tyle o niej wiedzial. szkoda, ze nie dalo mu sie usunac tego z pamieci. wtedy by mogla czuc sie spokojniej.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 12:32 am

    był nieustepliwy, pod maską wrednej zołzy była zupełnie inna dziewczyna i wiedział o niej! - wiem - przytaknął jej - cały czas będziesz zła czy coś zmieni ta niezadowolona minę na twojej twarzy? - wskazał na jej buzię, był w stanie być tym powodem właśnie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 12:40 am

    za dobrze ja znal! latwiej bylo kiedy z nim nie rozmawiala. wtedy przynajmniej nie myslala o nim tyle i nie bylo jej glupio przez to, ze po st albans chodzi osoba, ktora tyle o niej wie.
    - to zalezy czy dalej bedziesz mnie irytowal - przygladala mu sie. bylo kilka rzeczy, ktore by jej poprawily humor, ale nie chciala ich proponowac. czula sie przy nim jeszcze bardziej bezbronna gdy sie do siebie zblizali.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 12:45 am

    niestety albans było małe i spotykali się nawet na jednym uniwerku. miała pecha, pewnie myślała że nigdy nie wróci z hollywood ups! - nie będę - udał że zamyka buzię na kłódkę i czekał na jej propozycje. zrobil krok w jej stronę, potem drugi i trzeci.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 12:57 am

    miala taka nadzieje, ale wyszlo inaczej!
    obserwowala sie gdy sie przyblizal, ale sama ani drgnela. - mozesz mnie odprowadzic - zaproponowala. nie miala wielkich wymagan. wstala przez co znalezli sie jeszcze blizej siebie i czekala az sie ruszy.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 1:03 am

    nie po jej myśli ewidentnie!
    zastanawiał się czy zmieni pozycję albo zrobić coś żeby go zatrzymać. tak się jednak nie stało - w porządku - zamiast się ruszyć objął ją pewnie i trochę bezczelnie po czym dopiero ruszyli - czy zrezygnowałas z szukania mieszkania? - pytał, pewnie coś wspominała o tym jeszcze jakiś czas temu!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 1:08 am

    niestety!
    nie miala wystarczajaco silnej woli zeby zabronic mu sie dotykac. potrzebowala troche czulosci, a skoro i tak juz tyle o niej wiedzial to mogla sie z nim poprzytulac od czasu do czasu. przeciez nie pozwoli sie dotykac benkowi. nie mogla ryzykowac ze ktos ich zobaczy. alexander chociaz byl cool wiec sie go nie bedzie musiala wstydzic xd - zmienilam zdanie - gdyby mieszkala sama pewnie by sie czula zbyt samotnie.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 1:13 am

    ashley niby taka twarda babka a jak przyszło co do czego to mu uległa. to przez ten wąs xd wszystko lepsze niż przytulanie benka hahahah. a ten myślał że jest takim wybitnym kochankiem! dobrze że mu tego nie uświadomiła! - szkoda liczylem na to że zaprosisz mnie na parapetówkę - skomentował to zarcikiem oczywiście.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 1:29 am

    powinna go namowic zeby zgolil xd bedzie miala wtedy spokoj.
    w przytulaniu byl lepszy niz w lozku hehe. nie byla taka sucza zeby mu to mowic, ale byla zawiedziona kiedy dowiedziala sie, ze nie zbiera doswiadczenia u innych dziewczyn. nie po to go rozdziewiczala. takie poswiecenie na marne! - musze cie wiec zawiesc bo sie raczej jej nie doczekasz - poinformowala go. zasze mogl wpasc odwiedzic ja w akademiku.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 1:33 am

    nigdy, wiedział że to jego tajna broń!
    może powinna go uświadomić i przez to stanie się chujkiem benkiem. żeby pokazać jej na co go stać! ashley stworzy potwora! - to przykre, chciałem ci kupić kwiatka do sypialni - pochwalił się jakże wymyślnym prezentem który tak na prawdę nie był prezentem tylko czyms co wymyślil przed sekunda - może wpadniesz do mnie? - zaproponował - zobaczyć moje nowe mieszkanie - poprzednie pewnie sprzedał skoro nie wiedział czy i kiedy wróci.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Sro Lis 24, 2021 1:48 am

    ech!
    benek byl juz na dobrej drodze bez jej pomocy xd nie bierze za niego odpowiedzialnosci!
    - nie lubie kwiatkow - nie trafil z prezentem. pewnie wszystkie zdychaly przy niej zawsze. wystarczylo ze musiala zadbac o siebie. nie potrzebowala wiecej obowiazkow. - zastanowie sie - zerknela na niego. nie mogla sie za szybko zgodzic.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 24, 2021 1:50 am

    hahaha specjalnie umywała się od odpowiedzialności.
    - nawet sztucznych? nieźle wyglądają ale nie umierają - rzucił jej patent. te by przy niej nie zdechły na szczęście, uff! - daj mi znać, przygotuje kolację - poprosił z uśmieszkiem, nie zapominajmy że był dobry w kuchni! zaraz byli pod akademikiem - dobranoc ash - korzystając z okazji dał jej buziaka w policzek a potem faktycznie uciekł w końcu do siebie.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Pon Sty 31, 2022 9:05 pm

    palił fajkę między zajęciami.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lilibet windsor Pon Sty 31, 2022 9:07 pm

    a ona próbowała przejść skrótem, ale szpilka ugrzęzła jej w ziemi. śpieszyła się z zajęć na jakieś fancy wydarzonko - puta - przeklinała pod nosem po hiszpańsku.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Pon Sty 31, 2022 9:17 pm

    obserwował ją paląc tę fajkę z bezpiecznej odległości. 
    - tym razem nie będę cię niósł - rzucił, wyolbrzymiajac swoje łaski. tak czy inaczej zamierzał dać jej jasno do zrozumienia, że nie ma szans na to, żeby znowu jej pomagał.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lilibet windsor Pon Sty 31, 2022 9:20 pm

    - dziękuje, przyjełam do wiadomości - oznajmiła dalej szarpiąc się z butem. w końcu udało jej się skutecznie uwolnić buta, ale zaraz go zdjęła i w przypływie złości rzuciła nim w philipa. zachowanie godne księżniczki xd musiała na nim wyładować swoją złość. zaraz jednak stwierdziła, że to dość głupie więc zaczęła masować skronie dłonią i spokorniała - czy mógłbyś mi oddać buta proszę? - wow, użyła nawet słowa 'proszę'.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by philip lore Pon Sty 31, 2022 9:28 pm

    zrobił unik kiedy but poleciał w jego stronę. tego tylko by brakowało, żeby dostał szpilką w twarz i żeby koledzy się z niego śmiali. wolał zdobyć bojowe blizny w tradycyjny sposób bójek w barach. pewnie zazdrościł marcusowi xd 
    - tak traktujesz swojego bohatera? - prychnął na nią z sarkazmem. zaciągnął się fajką i spojrzał na tego buta, który wylądował obok niego. - nope - rzucił krótko. - to coś co zrobiłby miły chłopak, a jak wiemy ja nim nie jestem - musiał udowodnić jej, że jego reputacja nie jest taka bez przyczyny.

    Sponsored content

    ogródek - Page 2 Empty Re: ogródek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 8:09 am